خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question نمیشه که نمیشه!!

سلام بچه ها✌
      من سال 1401 باید کنکور بدم و رشته تجربی هم هستم؛ پایه دهم رو خوب شروع کردم اما به خاطر مشکلاتی که داشتم دیگه نخوندم...
      الان میدونم که میتونم به خوبی توی مدت باقی مونده تابستون دهم رو جمع کنم، برنامه هم زیاد نوشتم اما اجرا نمی کنم... چی کار کنم؟
      راستی وسواس مطالعاتی هم دارم...

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.. نمایش پست ها
      سلام بچه ها✌
      من سال 1401 باید کنکور بدم و رشته تجربی هم هستم؛ پایه دهم رو خوب شروع کردم اما به خاطر مشکلاتی که داشتم دیگه نخوندم...
      الان میدونم که میتونم به خوبی توی مدت باقی مونده تابستون دهم رو جمع کنم، برنامه هم زیاد نوشتم اما اجرا نمی کنم... چی کار کنم؟
      میتونی با برنامه های قلم چی پیش بری

برنامه های راهبردی دارن و میتونه کمکت کنه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها✌
      از الان کنکور ۱۴۰۱ ....
      اصلن تا اون موقع ممکنه کنکور رو ور دارن طبق سوابق تحصیلی برین دانشگاه. تازه با این وضعیت کرونا وزیر بهداشت خودمون با سازمان بهداشت جهانی یک روز در میان میگن تا دوسال دیگه واکسن نمیاد باید همینجوری زندگی کنیم. ممکنه کنکور ۱۴۰۰ هم برگزار نشه اونوقت نگران کنکور ۱۴۰۱ هستی؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها✌

اگه خودت نمیتونی خوب برنامه ریزی کنی از مشاور استفاده کن یا یه دوستی که تجربش بیشتر از خودته و کمکت کنه
      بخاطر اینه ک برنامه هات رو غیر منطقی و غیر اصولی و بالاتر از حد توانت میچینی...
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها✌
      درود
      ای جان

میتونی طبق برنامه راهبردی قلم چی بری جلو...نمیخواد پول بدی...برنامه راهبردیش رو از سایتش دانلود کن و سوالاش هم که همون روز آزمون میاد بیرون...اونارو بزن
      وسواس هم نداشته باش...اینقدر این مباحث تکرار و تکمیل میشن که سوالایی که الان واست سخته رو سال دیگه که یازدهمی به راحتی میتونی حل کنی
      گودلاک

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      میتونی با برنامه های قلم چی پیش بری

برنامه های راهبردی دارن و میتونه کمکت کنه
      مرسی یه عالمه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      از الان کنکور ۱۴۰۱ ....
      اصلن تا اون موقع ممکنه کنکور رو ور دارن طبق سوابق تحصیلی برین دانشگاه. تازه با این وضعیت کرونا وزیر بهداشت خودمون با سازمان بهداشت جهانی یک روز در میان میگن تا دوسال دیگه واکسن نمیاد باید همینجوری زندگی کنیم. ممکنه کنکور ۱۴۰۰ هم برگزار نشه اونوقت نگران کنکور ۱۴۰۱ هستی؟
      بالاخره اگه یه درصد هم برگزار بشه من اید اماده باشم براش

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها

اگه خودت نمیتونی خوب برنامه ریزی کنی از مشاور استفاده کن یا یه دوستی که تجربش بیشتر از خودته و کمکت کنه
      بخاطر اینه ک برنامه هات رو غیر منطقی و غیر اصولی و بالاتر از حد توانت میچینی...
      چندبار مشاور های مختلف برام نوشتند ولی نشد که نشد
      ویرایش توسط fateme.. : 24 تیر 1399 در ساعت 18:28

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود
      ای جان

میتونی طبق برنامه راهبردی قلم چی بری جلو...نمیخواد پول بدی...برنامه راهبردیش رو از سایتش دانلود کن و سوالاش هم که همون روز آزمون میاد بیرون...اونارو بزن
      وسواس هم نداشته باش...اینقدر این مباحث تکرار و تکمیل میشن که سوالایی که الان واست سخته رو سال دیگه که یازدهمی به راحتی میتونی حل کنی
      گودلاک
      وایی مرسی خیلی از پیامت انرژی گرفتم دلبر
      مرســـــــــــی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به به قدر جایی که الان هستیو بدون دختر خیلیا دهم تو فاز کنکور نیستن و میتونی حسابی بزنی جلو!در ضمن کنکور حداقل تا۱۰۰۰سال دیگه هم هستش اینو خطاب به اون دوستمون گفتم که گفت کنکورو برمیدارن و اینا

واسه برنامه هم یا مشاور بگیر یا طبق برنامه قلمچی پیش برو موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از الان کنکور ۱۴۰۱ ....
      بزار بچه درسشو بخونه

در مورد جمع شدن کنکور من از اون روزی که پام به کلاس اول ابتدایی رسید میگفتن حذف میشه تا الان جمع نشده

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      بزار بچه درسشو بخونه

در مورد جمع شدن کنکور من از اون روزی که پام به کلاس اول ابتدایی رسید میگفتن حذف میشه تا الان جمع نشده
      انشاالله که موفق میشن ولی خب من فقط یه احتمال رو مطرح کردم اونم تازه تو یه کانال کنکوری خوندم. یه مشاوری گفته بود که با توجه به این وضعیت کرونا و اینکه هر روز یه غافلگیری جدید داریم ممکنه کنکور ۱۴۰۰ اصلا برگزار نشه.

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انشاالله که موفق میشن ولی خب من فقط یه احتمال رو مطرح کردم اونم تازه تو یه کانال کنکوری خوندم. یه مشاوری گفته بود که با توجه به این وضعیت کرونا و اینکه هر روز یه غافلگیری جدید داریم ممکنه کنکور ۱۴۰۰ اصلا برگزار نشه.
      والا الان تو اوج کرونا هستیم میخان بگیرن بعد سال دیگه رو پیش بینی کرده کنکور نیست /:

خیلی باحالن اینا

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور حالا حالاها برگزار میشه
      من که خودم ۱۴۰۰ دارم میدونم هر اتفاقی بیفته احتمالا کنکوره برگزار شه با توجه به چیزی که الان میبینم برای کنکور ۹۹ اصرار بر برگزاری هست اون زمانم همینه و فرقی نداره حالا میخواد هر اتفاقی بیفته
      اون بحث سوابق تحصیلی هم مزخرفه هرسال بحثش هست اما راه به جایی نمیبره الکی بهش نباید کسی دل خوش کنه که خیال باطله
      الانم بازار داغ مشاوران کنکوری هست که از نوستراداموس پیشی گرفتن هر روز برای خودشون یه پیش بینی میکنن که خودشونم میدونن هیچ پایه و اساسی نداره و فقط برای جذب مخاطبه
      و من که تجربه ای ندارم اما به اون دوستمون برای ۱۴۰۱ پیشنهاد میکنم دهمو خوب بخونه و از الانم واسه شروع کردن عالیه حتی اما وسواسو ترس نداشته باشه و پیوسته بره جلو
      ویرایش توسط AmirXD : 25 تیر 1399 در ساعت 13:43

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همتون ممنونم بچه ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن