خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود بر همه

امروز از قلم چی شهرمون زنگ زدن و درباره آزمون های قلم چی سال دیگه (دوازدهم) باهام حرف زدن...چه شرکت کن و از این حرفا
      قیمت رو پرسیدم گفت درکل دو میلیون (واسه تابستون و سال دوازدهم) یکم ریزش برگ پیدا کردم

زنگ زدم از تهران پرسیدم گفت که نرخ پارسال 540 هزار تومن بوده و امسال هنوز نرخ مشخص نشده بهشون گفتم که نمایندگی قلم چی شهرمون که داره از همین الان ثبت نام میکنه و اینقدر پول میگیره و پارسال (یازدهم) هم یک و نیم میلیون گرفته... راستش یکم گیج شدم

ممنون میشم راهنمایی کنید از شما چقدر میگیرن؟
      چون میخوام پیگیرش بشم

سلام عزیز! اینکه به شما گفتند 540 هزار تومان اولا اینکه در ابتدا به شما اینجوی میگن که بکشوننت که ثبت نام کنید. بعدش عین شهریه دانشگاه می مونه! 540 هزار تومان شهریه ثابته، شهریه مشاوره، آزمونها، کلاس ها، دفترچه سوال وجواب و انواع کتاب زرد و سبز وآبی و... و هفت رنگ رنگین کمان کتاب به زور بهت میدند بعدش پول تلفن هایی که مشاور و ... بهت میزنه هم ازتون میگیرند! بدون اغراق میگم من تجربه اش رو دارم.
      در کل قیمتها متفاوته. هر شعبه هرچقدر خواست میگیره!
      موفق باشید!!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      نکات در مورد قلمچی و آزمون هاش و به طور کلی فضای سال کنکورت
      1.همش با تراز مزخرفش میره رو اعصابت. من امسال به بالاترین تراز ممکن هم رسیدم ولی هیچ معنایی برام نداشت و همش پوچ و بی معنی بود. تنها نکتش اینه که خانواده و معلما بهت استرس وارد کنن تراز بیاری و ... و .... . آخرش هم نفهمیدم یعنی چی؟! خب که چی؟! برای چی؟!
      2. هزینه های منظمی که قلمچی در طول سال بهت تحمیل می کنه سرسام آوره. 100 تومن حالا بده پروژه ی 3 روز یک بار. حالا 100 تومن بده دفتر برنامه ریزی و کتاب خودآموز. حالا 200 تومن بده کتاب آبی. حالا 550 تومن بده کتاب عید.
      3. روش هایی که ارائه میده به عقل سلیم هم میرسه. بعضی از مشاورای کنکور با تمام بدی هاشون بازم مشاوره های بهتری نسبت به مشاوره های کانون ارائه می دن.
      4. مصاحبه هاش مشخصاً زورکیه. با خوندن مصاحبه هاش انگاری یارو تو کل عمرش فقط کانون فرهنگی آموزش رو می شناخته و کلا از دور دنیا و کنکور هیچ کار دیگه ای نمی کرده و هیچ کتابی به غیر از کتب آبی و سه سطحی استفاده نمی کرده.
      5.دو هفته ای بودن آزمون هاش خیلی خوبه ولی برای یه گروه خاص. برای 90 درصد مردم بعد یه مدت اعصاب خرد کن و تکراری میشه. اینکه یه بار برای کنکور بری فضای کنکور رو تجربه کنی یا چندبار تو خونتون یا قبل کنکور فضاشو پیاده کنی منطقیه ولی 16 بار چی؟! من از سال هشتم قلمچی می رفتم یعنی الان با احتساب سال پشت کنکور 6 سال دارم هی میرم قلمچی شرکت می کنم. خدا بده برکت.
      6.این یکی خیلی عجیبه. ولی استرس هایی که تو سال کنکورت بهت وارد می کنه بی شماره. مثلاً روز بعد کنکور تو سایت کانون (و این تنها جاییه که من دیدم همچین دیوونه بازی هایی باشه !!) چندنفر میان میگن خب با درصد زیست 90 شیمی 99 فیزیک 99.99 ریاضی 99.99999 دینی 91 ... کجا قبول می شم؟!!! کلاً آزمون هم شرکت کردی خیلی مطالب سایت، کانال تلگرام، اینستاگرامشو دنبال نکن !!!!
      7. سطح سوالاتش: بعضاً سوالای غیر استانداردی می دن توش. چون طراحاشون با هم کَل میندازن شاید باورت نشه ولی واقعاً همچین اتفاقی میوفته. البته سطح سوالاتش نسبت به یه آزمونی مثل سنجش به مراتب بهتره. بدترین و غیراستاندارد ترین سوالات آزمایشی رو سنجش داره و هنوز هم نمی دونم چرا مردم شرکت می کنن! باورم نمیشه فقط به خاطر اینکه اسمش (تعاونی) سنجشه این همه درد رو به جون می خرن. اما قلمچی به طور کلی سطح سوالاتش استاندارد یه کمی رو به بالائه. سوالاشو دوست داشتم.
      8.من اگه برمی گشتم عقب این کارو می کردم: از تابستون سال کنکور تا عید سال کنکور و قبلش: هیچ آزمون آزمایشی....
      از عید سال کنکور تا آخر: همه ی آزمون های آزمایشی به جز سنجش... یعنی تا عید هیچی شرکت نکن بعد عید دونه دونه آزمون هارو بخر. زمان بندی کن که هفته ای که چندتا آزمون هست یه دونشو شرکت کنی.
      9.یادت باشه به هیچ وجه فعلا آزمونی رو ثبت نام نکنی. الان که کروناست پول حضوریشون رو می گیرن بعد آزمون غیرحضوری می ری شرکت می کنی. فکر هم نکنم حالا حالاها حضوری بشه. هر موقع حضوری شد با در نظر داشتن توصیه ی قبلی ببین چیکار می خوای بکنی.

ممنون کامل بود

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sepid Banou نمایش پست ها
      سلام عزیز! اینکه به شما گفتند 540 هزار تومان اولا اینکه در ابتدا به شما اینجوی میگن که بکشوننت که ثبت نام کنید. بعدش عین شهریه دانشگاه می مونه! 540 هزار تومان شهریه ثابته، شهریه مشاوره، آزمونها، کلاس ها، دفترچه سوال وجواب و انواع کتاب زرد و سبز وآبی و... و هفت رنگ رنگین کمان کتاب به زور بهت میدند بعدش پول تلفن هایی که مشاور و ... بهت میزنه هم ازتون میگیرند! بدون اغراق میگم من تجربه اش رو دارم.
      در کل قیمتها متفاوته. هر شعبه هرچقدر خواست میگیره!
      موفق باشید!!
      ممنون

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما پارسال1800دادیم.به اندازه 800تومنشم برامون خرج نکردننصفش که انلاین شد.نصف دیگشم که حضوری بود زحمت نمیدادن یه کیکی چیزی بدن سرجلسه.قندمون میفتاد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      ما پارسال1800دادیم.به اندازه 800تومنشم برامون خرج نکردننصفش که انلاین شد.نصف دیگشم که حضوری بود زحمت نمیدادن یه کیکی چیزی بدن سرجلسه.قندمون میفتاد
      ​ممنون

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود بر همه

امروز از قلم چی شهرمون زنگ زدن و درباره آزمون های قلم چی سال دیگه (دوازدهم) باهام حرف زدن...چه شرکت کن و از این حرفا
      قیمت رو پرسیدم گفت درکل دو میلیون (واسه تابستون و سال دوازدهم) یکم ریزش برگ پیدا کردم

زنگ زدم از تهران پرسیدم گفت که نرخ پارسال 540 هزار تومن بوده و امسال هنوز نرخ مشخص نشده بهشون گفتم که نمایندگی قلم چی شهرمون که داره از همین الان ثبت نام میکنه و اینقدر پول میگیره و پارسال (یازدهم) هم یک و نیم میلیون گرفته... راستش یکم گیج شدم

ممنون میشم راهنمایی کنید از شما چقدر میگیرن؟
      چون میخوام پیگیرش بشم

اون که میخوان بندازن بهت کتاباشونو . اما در کل بنظرم شرکت کن . ازمونای گزینه دو و گاج هم در طول سال دانلود کن بزن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      اون که میخوان بندازن بهت کتاباشونو . اما در کل بنظرم شرکت کن . ازمونای گزینه دو و گاج هم در طول سال دانلود کن بزن
      ​ممنون

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان ازمون گزینه دو هر دو هفته یکبار هستش یا هر ماه یک بار؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو تابستون هر دو هفته طول سال تحصیلی گاهی هر سه هفته گاهی دو هفته

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      دوستان ازمون گزینه دو هر دو هفته یکبار هستش یا هر ماه یک بار؟
      هر سه هفته یکی بدون مرور ولی سوال فوق استاندارد

11. Top | #41
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گزینه دو پاسخنامه بعد جلسه میده(پاسخنامه کاغذی)اینم یه مزیت نسبت به قلمچی
      ...

12. Top | #42
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته میتونه بد هم باشه چون یازدهم که میرفتم بچه ها پاسهنامه میبرد چندتایی میزدن مراقب هم شوت بود
      ...

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بزرگ ترین نقطه ضعف آزمون ها به خصوص قلمچی اینه که سوالاتش حتی دو روز مونده به آزمون هم پخش میشن و کلید ها آماده برای استفاده سر جلسه
      در سال تحصیلی آینده هم که متاسفانه به احتمال زیاد آزمون ها حضوری برگزار نخواهند شد و یه جورایی تقلب به اوج میرسه و ارزش آزمون به کل از بین میره

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      گزینه دو پاسخنامه بعد جلسه میده(پاسخنامه کاغذی)اینم یه مزیت نسبت به قلمچی
      از سال 98 به بعد دیگه نمیده

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      حتما از طریق مرکزی هم قیمت رو چک کنید.
      بعضی نمایندگی ها هم ممکنه زیادتر بگیرن.
      مثلا از خود من چهارصد تومن زیادتر گرفتن و فهمیدم و تهدید کردم اگه پولمو پس ندن به تهران زنگ میزنم و فرداش پولمو پس دادن.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)