خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      یعنی طبق برنامه گزینه 2 برم؟ گفتی برنامه قلم چی بهتره که
      میشه جمله ای که گفتم قلم چی تابستون آزمونش بهتره رو واسم بفرستی؟!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      میشه جمله ای که گفتم قلم چی تابستون آزمونش بهتره رو واسم بفرستی؟!!!
      ببخشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      ببخشید
      خدا ببخشه
      اعصاب ندارم یه سناریو نوشتم که خیلی درداور بود برو تاپیک هر چی دوست داری بگو ، بخونش اعصاب نمونده دیگه
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      خدا ببخشه
      اعصاب ندارم یه سناریو نوشتم که خیلی درداور بود برو تاپیک هر چی دوست داری بگو ، بخونش اعصاب نمونده دیگه
      اوکی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

پولت نگه دار برو گزینه دو ازمونش استانداردترم هست. بنظرم کسی از صد کیلومتری قلمدون هم نباید رد شه
      ممنون

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر شهر فرق میکنه و هرچقدر بتونن میگیرن...حتی قیمتی که نمایندگی ها میدن با قیمتی که در سایت نوشته متفاوت هست.
      همونطور که اون دوستمون هم گفت گزینه دو از هر لحاظ بهتر از قلمچی هست،حتی بنظر من 99 برنامش منطقی تر از قلمچی بود.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      هر شهر فرق میکنه و هرچقدر بتونن میگیرن...حتی قیمتی که نمایندگی ها میدن با قیمتی که در سایت نوشته متفاوت هست.
      همونطور که اون دوستمون هم گفت گزینه دو از هر لحاظ بهتر از قلمچی هست،حتی بنظر من 99 برنامش منطقی تر از قلمچی بود.
      ممنون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قلمچی برنامش سنگینه
      همون گزینه دو برو ولی در کنارش سوالای قلمچی رو هم کار کن
      در کل قلمچی برای کسی که پایش رو خوب بسته خوبه امسال هم انگاری همه آزمونا آنلاینن پس پول قلمچی دادن یعنی پولت رو هدر بدی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      قلمچی برنامش سنگینه
      همون گزینه دو برو ولی در کنارش سوالای قلمچی رو هم کار کن
      در کل قلمچی برای کسی که پایش رو خوب بسته خوبه امسال هم انگاری همه آزمونا آنلاینن پس پول قلمچی دادن یعنی پولت رو هدر بدی
      از شما هم ممنون
      ویرایش توسط wext82 : 24 تیر 1399 در ساعت 01:20

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب گفته که من خودم و هرکسی ک میشناختم برا 99 رفت ثبت نام براساس حوزه هر کدوم ی قیمت میدادن ، سناباد به من گفت 9 تومن به دوستم گفت 7.5 ، وکیل اباد 5.5 ، 15 خرداد گفت 3.5 بعد کلی گیس و گیس کشی گفتن 2 تومن حتما باید کتاب بخری کارگاه بیای منم گفتم شعبه قحطه مگه ؟بعدم تماس گرفتم تهران اونا هم گیس و گیس کشی راه انداختن با مسئولای شهرمون و نمیدونم با یکو صد نوشتم یا یکوسیصد ، اما کلا شعبه های مشهد بدون کلاس و همایش و کارگاه و کتاب ثبت نام نمیکنن مگر این ک گیس و گیس کشی راه بندازی و حتمااا پیگیری کن مگه ن میکنن تو پاچه ت
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      خیلی خوب گفته که من خودم و هرکسی ک میشناختم برا 99 رفت ثبت نام براساس حوزه هر کدوم ی قیمت میدادن ، سناباد به من گفت 9 تومن به دوستم گفت 7.5 ، وکیل اباد 5.5 ، 15 خرداد گفت 3.5 بعد کلی گیس و گیس کشی گفتن 2 تومن حتما باید کتاب بخری کارگاه بیای منم گفتم شعبه قحطه مگه ؟بعدم تماس گرفتم تهران اونا هم گیس و گیس کشی راه انداختن با مسئولای شهرمون و نمیدونم با یکو صد نوشتم یا یکوسیصد ، اما کلا شعبه های مشهد بدون کلاس و همایش و کارگاه و کتاب ثبت نام نمیکنن مگر این ک گیس و گیس کشی راه بندازی و حتمااا پیگیری کن مگه ن میکنن تو پاچه ت
      عجب
      ممنون

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حقیقتا اگه قوی نیسی قلمچی نرو ازموناش بدرد نمیخوره !
      بقول یه بنده خدایی برنامه قلمچی فقط برا رتبه های زیر 200 سازگاره !
      والا من ترازم بالای 6 بود همیشه ولی اصلا راضی نبودم...نقش مهمی در ناامید کردنم داشت ! برگردم عقب هیچوقت ثبتنام نمیکنم ! حالا خوددانی
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.امیدوارم که پر انرژی سال مهمت رو شروع کرده باشی.من سال پیش قصد داشتم قلم چی برم اما به خاطر قیمت بالای آزمون ها سمتش نرفتم به جاش گزینه دو رفتم هزینش هم حدود 900 بود با 15 مرحله آزمون . با برنامه خود گزینه دو که میده که عالی هم هست به راحتی پایه رو تو تابستون جمع میکنی .توی یه سری از درسا عالیه مثل عربی و دینی گاهی نکاتی داره که تا الان ندیدی. بهترین قسمت گزینه دو بانک تستش هست که واقعا عالیه و از هیچ چیزی کم ندارد .مثلاً اگه شما عربی خیلی سبز داشته باشی و تست هاش رو بزنی + تست های بانک تست به راحتی عربی رو بالا میاری . سوالات آزمون هم به نظر من خیلی استاندارد هست ولی طولی سال دوازدهم چون یکم مبحثی میشه دوازدهم یخورده سوالات ممکنه سخت بشه. اگرم بهت پیشنهاد دادن که امسال سنجش بری اصلا طرفش نرو چون الکی دولت رو به باد دادی و اگرم خواستی شرکت کنی دوتا جامع آخرش رو برو. موفق باشی

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      حقیقتا اگه قوی نیسی قلمچی نرو ازموناش بدرد نمیخوره !
      بقول یه بنده خدایی برنامه قلمچی فقط برا رتبه های زیر 200 سازگاره !
      والا من ترازم بالای 6 بود همیشه ولی اصلا راضی نبودم...نقش مهمی در ناامید کردنم داشت ! برگردم عقب هیچوقت ثبتنام نمیکنم ! حالا خوددانی
      ​ممنون

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نکات در مورد قلمچی و آزمون هاش و به طور کلی فضای سال کنکورت
      1.همش با تراز مزخرفش میره رو اعصابت. من امسال به بالاترین تراز ممکن هم رسیدم ولی هیچ معنایی برام نداشت و همش پوچ و بی معنی بود. تنها نکتش اینه که خانواده و معلما بهت استرس وارد کنن تراز بیاری و ... و .... . آخرش هم نفهمیدم یعنی چی؟! خب که چی؟! برای چی؟!
      2. هزینه های منظمی که قلمچی در طول سال بهت تحمیل می کنه سرسام آوره. 100 تومن حالا بده پروژه ی 3 روز یک بار. حالا 100 تومن بده دفتر برنامه ریزی و کتاب خودآموز. حالا 200 تومن بده کتاب آبی. حالا 550 تومن بده کتاب عید.
      3. روش هایی که ارائه میده به عقل سلیم هم میرسه. بعضی از مشاورای کنکور با تمام بدی هاشون بازم مشاوره های بهتری نسبت به مشاوره های کانون ارائه می دن.
      4. مصاحبه هاش مشخصاً زورکیه. با خوندن مصاحبه هاش انگاری یارو تو کل عمرش فقط کانون فرهنگی آموزش رو می شناخته و کلا از دور دنیا و کنکور هیچ کار دیگه ای نمی کرده و هیچ کتابی به غیر از کتب آبی و سه سطحی استفاده نمی کرده.
      5.دو هفته ای بودن آزمون هاش خیلی خوبه ولی برای یه گروه خاص. برای 90 درصد مردم بعد یه مدت اعصاب خرد کن و تکراری میشه. اینکه یه بار برای کنکور بری فضای کنکور رو تجربه کنی یا چندبار تو خونتون یا قبل کنکور فضاشو پیاده کنی منطقیه ولی 16 بار چی؟! من از سال هشتم قلمچی می رفتم یعنی الان با احتساب سال پشت کنکور 6 سال دارم هی میرم قلمچی شرکت می کنم. خدا بده برکت.
      6.این یکی خیلی عجیبه. ولی استرس هایی که تو سال کنکورت بهت وارد می کنه بی شماره. مثلاً روز بعد کنکور تو سایت کانون (و این تنها جاییه که من دیدم همچین دیوونه بازی هایی باشه !!) چندنفر میان میگن خب با درصد زیست 90 شیمی 99 فیزیک 99.99 ریاضی 99.99999 دینی 91 ... کجا قبول می شم؟!!! کلاً آزمون هم شرکت کردی خیلی مطالب سایت، کانال تلگرام، اینستاگرامشو دنبال نکن !!!!
      7. سطح سوالاتش: بعضاً سوالای غیر استانداردی می دن توش. چون طراحاشون با هم کَل میندازن شاید باورت نشه ولی واقعاً همچین اتفاقی میوفته. البته سطح سوالاتش نسبت به یه آزمونی مثل سنجش به مراتب بهتره. بدترین و غیراستاندارد ترین سوالات آزمایشی رو سنجش داره و هنوز هم نمی دونم چرا مردم شرکت می کنن! باورم نمیشه فقط به خاطر اینکه اسمش (تعاونی) سنجشه این همه درد رو به جون می خرن. اما قلمچی به طور کلی سطح سوالاتش استاندارد یه کمی رو به بالائه. سوالاشو دوست داشتم.
      8.من اگه برمی گشتم عقب این کارو می کردم: از تابستون سال کنکور تا عید سال کنکور و قبلش: هیچ آزمون آزمایشی....
      از عید سال کنکور تا آخر: همه ی آزمون های آزمایشی به جز سنجش... یعنی تا عید هیچی شرکت نکن بعد عید دونه دونه آزمون هارو بخر. زمان بندی کن که هفته ای که چندتا آزمون هست یه دونشو شرکت کنی.
      9.یادت باشه به هیچ وجه فعلا آزمونی رو ثبت نام نکنی. الان که کروناست پول حضوریشون رو می گیرن بعد آزمون غیرحضوری می ری شرکت می کنی. فکر هم نکنم حالا حالاها حضوری بشه. هر موقع حضوری شد با در نظر داشتن توصیه ی قبلی ببین چیکار می خوای بکنی.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)