خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاریخ ادبیات کنکور ۹۹

بچه ها تاریخ ادبیات به نظرتون منثور و منظوم میاد؟ ۹۸ یادمه نیومده بود من اسم آثار و اینارو دیگه انقد تکرار شده برام یاد گرفتم ولی منظوم منثور رو تقریبا اصلا نخوندم به نظرتون بخونم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      بچه ها تاریخ ادبیات به نظرتون منثور و منظوم میاد؟ ۹۸ یادمه نیومده بود من اسم آثار و اینارو دیگه انقد تکرار شده برام یاد گرفتم ولی منظوم منثور رو تقریبا اصلا نخوندم به نظرتون بخونم؟
      شما که اینهمه زحمت کشیدی کل ش رو خوندی این رو هم بخون ، امسال توی ازمون های کانون زیاد ازش تست اومده ، اگر نخونید از دستتون میره 4% حیفه ، بخونین
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      شما که اینهمه زحمت کشیدی کل ش رو خوندی این رو هم بخون ، امسال توی ازمون های کانون زیاد ازش تست اومده ، اگر نخونید از دستتون میره 4% حیفه ، بخونین
      آره حرف منطقی ایه ممنون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      شما بخونید که اگه تست اومد از دست ندید ممکنه امسال ازش تست بیاد ، داخل بعضی آزمون ها از این مبحث تست اومده بود.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط اسم کتاب،نویسنده و منثور متظومو بلدم ولی میترسم سوال از اسم داستان بیاد، مثلا اسم درس/روان‌خوانی یه چیز باشه، اسم کتابی که اون درس ازش برداشته شده یه چیز دیگه و من بلد نباشم... و یه چیز دیگه هم که بلد نیستم موضوع کلی بعضی درسهاست. مثلا شاید بپرسن عطار چه کتابی رو به مولانا هدیه داد؟ اسرار نامه یا مفهوم کلی داستان "ارمیا" چه بود؟؟؟؟ از اینا اگه سوال بیاد، کسی که مدتهاست کتابو نخونده یا در طول سال مدرسه نرفته نمیتونه جداب بده ... نگرانم خلاصه
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      من فقط اسم کتاب،نویسنده و منثور متظومو بلدم ولی میترسم سوال از اسم داستان بیاد، مثلا اسم درس/روان‌خوانی یه چیز باشه، اسم کتابی که اون درس ازش برداشته شده یه چیز دیگه و من بلد نباشم... و یه چیز دیگه هم که بلد نیستم موضوع کلی بعضی درسهاست. مثلا شاید بپرسن عطار چه کتابی رو به مولانا هدیه داد؟ اسرار نامه یا مفهوم کلی داستان "ارمیا" چه بود؟؟؟؟ از اینا اگه سوال بیاد، کسی که مدتهاست کتابو نخونده یا در طول سال مدرسه نرفته نمیتونه جداب بده ... نگرانم خلاصه

سلام اگه نظام قدیم هستید بهترین کتاب برای اینایی که گفتین ودسته بندی هم کرده کتاب تاریخ ادبیات نشرالگو هست، توی فیدیبو هم هست فکرکنم هفت تومن باشه اگه فرصت دارید بخونید خوبه
      خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه نگاهی بنداز خیلی نیستن...مثلا منظوم هارو یاد بگیر غیر اون هرچی اومد بدون منثوره دیگه
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تو هیچ آزمونی ندیدم اینطور که شما میگین تاریخ ادبیات داده باشه(مگر یبار فقط درباره ی مولوی ) ولی پس با این اوصاف منظوم منثور حتما میخونم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تو هیچ آزمونی ندیدم اینطور که شما میگین تاریخ ادبیات داده باشه(مگر یبار فقط درباره ی مولوی ) ولی پس با این اوصاف منظوم منثور حتما میخونم
      من تو نشر الگو و بانک تست گزینه دو زیاد دیدم
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Idaww نمایش پست ها
      سلام اگه نظام قدیم هستید بهترین کتاب برای اینایی که گفتین ودسته بندی هم کرده کتاب تاریخ ادبیات نشرالگو هست، توی فیدیبو هم هست فکرکنم هفت تومن باشه اگه فرصت دارید بخونید خوبه
      سلام نظام جدیدم... نداره؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام نظام جدیدم... نداره؟؟؟
      الان نگاه کردم فیدیبو رو، چیزی برای نظام جدید پیدا نکردم، نمیدونم چقدر با نظام قدیم فرق داره کتاباتون و ارزش داره اینو بخونین یا نه
      خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      98 که خیلی فان بود
      یه کتاب به اسم هم صدا با حلق اسماعیل رو سوال دادن که اصل تو کتابای درسی 3 سال نبود
      من تو چند تا عمومی جامعی که زدم دیدم که منظوم یا منثور بودن کتاب ها رو سوال بدن ، پیشنهادم اینه که یاد بگیرین
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaaa نمایش پست ها
      98 که خیلی فان بود
      یه کتاب به اسم هم صدا با حلق اسماعیل رو سوال دادن که اصل تو کتابای درسی 3 سال نبود
      من تو چند تا عمومی جامعی که زدم دیدم که منظوم یا منثور بودن کتاب ها رو سوال بدن ، پیشنهادم اینه که یاد بگیرین
      آره راستی اونو هیچ یادم‌ نبود
      پس میخونم حتما دمت گرم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه توصیه بهت بکنم برای اینکه ساده تر بشه از هر کدوم یه مثال توی ذهنت به خاطر بسپار کمک میکنه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن