خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

40 روز تا کنکور تبدیل رتبه بالا به رتبه دلخواه

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      دوستان فقط 40 روز تا کنکور مونده و من میخوام برای مباحثی که ضعیفم فیلم نگاه کنم
      راستش برای ریاضی الا نمیدونم کدوم دبیر خوبه ؟
      همچنین برای فیزی الا از کدوم دبیر فیلم ببینم ؟
      و اینکه اگه راهکار خوبی برای زمان باقی مانده دارین لطفا بگین همه استفاده کینم

نظام قدیم هستم
      ممنون از همگی
      ویرایش توسط dina.kh : 22 تیر 1399 در ساعت 15:42

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مبحث به مبحث فرق میکنه . شما بفرمایید چه چیزهایی رو باتوجه به زمان قصد دارید بخونید تا بچه ها با دید باز بهتون راهنمایی بدن
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apaq نمایش پست ها
      مبحث به مبحث فرق میکنه . شما بفرمایید چه چیزهایی رو باتوجه به زمان قصد دارید بخونید تا بچه ها با دید باز بهتون راهنمایی بدن

بله من ریاضی میخوام آمار و مثلثات و احتمال بخونم و بعد از بقیه مباحث هر چی رسیدم بخونم چون تایم محدوده فکر کنم برسم چیز زیادی بخونم

فیزیک هم اولیت سال دوم یعنی گرما و فشار و گاز

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dina.kh نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      دوستان فقط 40 روز تا کنکور مونده و من میخوام برای مباحثی که ضعیفم فیلم نگاه کنم
      راستش برای ریاضی الا نمیدونم کدوم دبیر خوبه ؟
      همچنین برای فیزی الا از کدوم دبیر فیلم ببینم ؟
      و اینکه اگه راهکار خوبی برای زمان باقی مانده دارین لطفا بگین همه استفاده کینم
      ممنون از همگی

سلام ممنون حالتون خوبه؟
      من خودم برای ریاضی فیلمای آقای امینی راد و برای فیزیک فیلمای آقای طلوعی رو میبینم، نمیدونم شما نظام قدیم هستید یا نظام جدید، من نظام قدیمم واینا برام خوب بودن.
      راهکارخوب برای زمان باقیمونده هم من بیشتر تمرکزم رو تستای کنکور از سال 88 هست برای عمومیا و دهه نود برای اختصاصیام چون کتابا خیلی تغییرکردن. من خودمم خیلی دنبال راهکارم یه چیزی که باعث بشه پرانرژی برم جلو، استرسم کم شه، از جوابام مطمئن باشم
      خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم...

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Idaww نمایش پست ها
      سلام ممنون حالتون خوبه؟
      من خودم برای ریاضی فیلمای آقای امینی راد و برای فیزیک فیلمای آقای طلوعی رو میبینم، نمیدونم شما نظام قدیم هستید یا نظام جدید، من نظام قدیمم واینا برام خوب بودن.
      راهکارخوب برای زمان باقیمونده هم من بیتشر تمرکزم رو تستای کنکور از سال 8 هست برای عمومیا و دهه نود برای اختصاصیام چون کتابا خیلی تغییرکردن. من خودمم خیلی دنبال راهکارم یه چیزی که باعث بشه پرانرژی برم جلو، استرسم کم شه، از جوابام مطمئن باشم
      ممنون منم خوبم
      بله منم نظام قدیمم اقای امینی راد کامل توضیح میده ؟ کارگاه نکته و تستشون رو دیدی یا کلاس ریاضی ؟؟

اقای طلوعی چطور ایشونم کامل توضیح میدم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام واسه ریاضی امینی راد خوب توضیح داده و من باهاش راحت بودم البته آقای نباخته هم خوب بودن ولی من بیشتر با امینی راد ارتباط گرفتم برای فیزیک هم کارزانیان نسبت به طلوعی بهتره یجورایی انگار مطالب رو ساده تر جا میندازهیادت نره الان وقتیه که خیلیا بریدن و میتونی پدال گازو تا آخر فشار بدی و تخت گاز بری موفق باشی

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      سلام واسه ریاضی امینی راد خوب توضیح داده و من باهاش راحت بودم البته آقای نباخته هم خوب بودن ولی من بیشتر با امینی راد ارتباط گرفتم برای فیزیک هم کارزانیان نسبت به طلوعی بهتره یجورایی انگار مطالب رو ساده تر جا میندازهیادت نره الان وقتیه که خیلیا بریدن و میتونی پدال گازو تا آخر فشار بدی و تخت گاز بری موفق باشی
      ممنون از کمکت
      مرسی از انگیزه دادنت

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من برای فیزیک فیلم های استاد کازرانیان رو دیدم خیلی از تدریس شون راضی بودم چون مباحث رو مفهومی و در عین حال روون درس میدادند به خصوص سال سوم و حرکت شناسی و دینامیک رو عالی تدریس میکنند
      البته آقای طلوعی هم خوب تدریس میکنن ولی چون شیوه درس دادن ایشون نکته محور بود برای من که زیاد مفید نبود
      موفق باشی

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      سلام
      من برای فیزیک فیلم های استاد کازرانیان رو دیدم خیلی از تدریس شون راضی بودم چون مباحث رو مفهومی و در عین حال روون درس میدادند به خصوص سال سوم و حرکت شناسی و دینامیک رو عالی تدریس میکنند
      البته آقای طلوعی هم خوب تدریس میکنن ولی چون شیوه درس دادن ایشون نکته محور بود برای من که زیاد مفید نبود
      موفق باشی

ممنون از کمکتون شما هم همینطور

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثلا تو این مدت از رتبه ی چند میخوای برسی چند؟؟؟بستگی داره اخه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurii99 نمایش پست ها
      مثلا تو این مدت از رتبه ی چند میخوای برسی چند؟؟؟بستگی داره اخه
      عنوانش رو بخاطر توصیه ها نوشتم واسه هرکی متفاوته یکی 1000براش بالاس میتونه با توصیه بقیه برسونه کمتر از 500

من رتبه زیر 7 مد نظرمه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن