خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ریاضی آریان حیدری یا ملاک پور؟زیست حنیف عظیمی یا رضا امیر کافیه؟

سلام روزتون بخیرمن کنکوری نظام قدیمم برای ۱۴۰۰میخوام کنکور نظام جدید بدم،برای درس ریاضی میخواستم کلاس آنلاین شرکت کنم تو همین سایت تعریف آریان حیدری رو خیلی دیدم و خوندم،فرست کلاسش رو شرکت کردم و دیدم بیشتر تست محورن ظاهرا یعنی نکات تستی و اینا بیشتره خیلی تاکیدی رو مفهوم ندارن،تو سؤالایی هم که حل کردن جواب داد ولی در کل خب خوبه که آدم مفهوم بدونه چون ممکنه یه تیپ سوال جدید تو کنکور بیاد!و اینکه تعریف ملاک پور رو هم شنیدم شما دبیری میشناسید هم مفهوم جا بندازه هم بتونه سرعت تست زدن رو بالاببره؟راجع به زیست هم میخواستم حنیف عظیمی رو ببینم که بازم تعریف آقای رضا امیر رو شنیدم گفتم بپرسم اگه به حد کافی خوب هستن من با ایشون پیش برم،بازم ممنون از همگی!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      سلام روزتون بخیرمن کنکوری نظام قدیمم برای ۱۴۰۰میخوام کنکور نظام جدید بدم،برای درس ریاضی میخواستم کلاس آنلاین شرکت کنم تو همین سایت تعریف آریان حیدری رو خیلی دیدم و خوندم،فرست کلاسش رو شرکت کردم و دیدم بیشتر تست محورن ظاهرا یعنی نکات تستی و اینا بیشتره خیلی تاکیدی رو مفهوم ندارن،تو سؤالایی هم که حل کردن جواب داد ولی در کل خب خوبه که آدم مفهوم بدونه چون ممکنه یه تیپ سوال جدید تو کنکور بیاد!و اینکه تعریف ملاک پور رو هم شنیدم شما دبیری میشناسید هم مفهوم جا بندازه هم بتونه سرعت تست زدن رو بالاببره؟راجع به زیست هم میخواستم حنیف عظیمی رو ببینم که بازم تعریف آقای رضا امیر رو شنیدم گفتم بپرسم اگه به حد کافی خوب هستن من با ایشون پیش برم،بازم ممنون از همگی!
      سلام . توی انجمن طبیعیه که معمولا نزدیکای کنکور کنکوریای سال بعد دنبال منابع هستن میخوام یه پاسخی بدم که به درد همه بخوره و دیگه انشاا... این دسته از تاپیکا کم بشه . بحث کلاس انلاین و منابع جز حواشی کنکورن و دبیرو کلاس باید کاتالیزگر باشه نه واکنش دهنده و شما هرچقدر وسواسی تر عمل کنی بیشتر داری وقت خودت تلف میکنی. اینو میگم چون منم قاطی این بحث شدم و الان خیلی پشبمونم که بعد یکی دوماه پرسوجو دوباره برگشتم سر خونه ی اول و دوماهم الکی رفته و اخر بازم به همین نتیجه رسیدم که به سلیقه خودم مربوطه . چون شما کلی تاپیک رو حتما دیدی که یکی دبیری رو انتخاب میکنه و حتی اگه ۱۰۰ نفر هم پشت اون تعریف کنن و یکی بیاد بد اون دبیرو بگه شما دلسرد میشه و نظرت از اون دبیر برمیگرده تقصیر هم توی اون یارو که نظر منفی داده نیست چون هرکی بر اساس سلیقه خودش میگه شاید یکی دبیر زیستش که تو مدرسش درس داده برای مثال عمارلو باشه بخاطر همین دنبال دبیری بهتر از اونه و میگه عمارلو مثلا بده ولی یکی که معلمش برای مثال معلم ادبیات بوده که داشته براشون زیست تدریس میکرده(، منظورم اینه که خیلی بده) صد درصد براش فرقی نمیکنه عظیمی خوبه یا عمارلو و هرچی باشه خیلی بهتر از دبیرشه برای همین وارد این بحث که بپرسم نظر کی مهمه نشو چون فقط وقت تلف کردنیه شاید توی بحث نکته تست چون وقت محدوده د باید زود تصمیم بگیری مهم باشه یکم(دقت کنید بازم نگفتم همیشه مهمه) ولی شما بشینی چندتا نمونه ببینی خیلی زودتر تصمیمتو میگیری به شرط اینکه باز نیای بشینی تو انجمن و پرس و جو کنی ولی تنها کمکی که من میتونم به تو کنم اینه که چندتا دبیر معرفی کنم بری خودت بینشون یکی انتخاب کنی
      ریاضی : حیدری و ملاک پور
      زیست :عظیمی و عمارلو
      شیمی : بابایی بازرگان آقاجانی
      فیزیک: ذهبی یحیوی نوکنده شهریاری(توی فیزیک تنوع زیاده )
      ادبیات : شاهین زاد یکتا عبدالمحمدی سبطی
      دینی : کریمی فکری فروغی (بنظرم تو دینی برای سالانه کلاس نیاز نیست)
      عربی: فلاح واعظی هورفر
      زبان : کیاسالار زینعلی
      زود تصمیم بگیر و زود ثبت نام کن و زود درستو شروع کن . موفق باشی
      پ.ن1: یه چیزی هم بگم نمیخوام از آریان دفاع کنم ولی اگه منظور شما از مفهومی این باشه که طرف بیاد به قول آریان چهار خط فرمول تشریحی بنویسه و یه درسنامه ۴۰۰ صفحه ای بده این مفهومی نیسن! تو سعی کن یه چیزی بین این دو باشی که اینطوری موفق تری یعنی تشریحی تستی باهم جلو ببری من از اول فرست کلس اریان بودم و ندیدم که بگه فقط با این باید بری اون گفت من این تکنیکو میگم ولی بهت فرمولای تشریحی هم یاد دادم هر وقت دیدی میتونی از تکنیک استفاده کن نشد هم از راه عادی برو و کلا اساس فرست کلس کلا خودش مفهوم بود اینکه اومد اتحادها رو از بیس درس داد چیزایی بود که شما باید توی راهنمایی یاد میگرفتی و ایشون اومدن توضیح دادن بازم دوستان دقت کنند من تعصبانه نگفتم که حتما باید اریان بری گفتم که اریانم خوبه ملاکپورم خوبه حالا بقیش با خودته که کدوم بری.
      پ.ن2: شما وقتی به درک مفهموم کامل میرسید که کلی تمرین از اون مبحث حل کنید نه اینکه صرفا با تدریس استاد کاملا مفهوم جا بیوفته و این کاملا طبیعیه
      ویرایش توسط Amirsh23 : 20 تیر 1399 در ساعت 12:56

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بهتر از ملاک پور توریاضی ندیدم،برای منی که ریاضیم ضعیفه عالیه.
      زیست هم حنیف عظیمی کاملا مباحثو مفهومی نوضیح میده.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کدوم بهتره رو ول کن ببین با کدوم میتونی بهتر یاد بگیری مثلا ممکنه یه دبیری از نظر خیلیا بهتر باشه ولی شما نتونی با شیوه تدریس اون ارتباط برقرارکنی و در مقابل یه دبیری باشه نه مشهوره نه شناخته شدس زیاد ولی تدریس اونو تو متوجه میشی.به نظر من از هرکدوم نمونه تدریس باید ببینی بعد تصمیم بگیری.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آریان همیشه مفهوم رو کامل جا میندازه.اتفاقا یکی از مفهومی ترین کلاسا رو داره.همه تیپ سوال رو هم کار میکنه خیالت راحت.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن