خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چجوری به خانواده بگم که هیچی برای کنکور نخوندم؟

سلام
      کسی میدونه چجوری به خانواده بگم که هیچی برای کنکور نخوندم؟
      چون معدل این چند سال دبیرستان همش ۱۹ و ۲۰ بوده الان انتظار دارن که حتما رشته بیارم ولی خب خودم میدونم که هیچی نخوندم و به احتمال زیاد رتبه‌ام در حد ۵۰ هزار به بالا میاد
      راهنمای کنید دارم دیوونه میشم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      چون معدل این چند سال دبیرستان همش ۱۹ و ۲۰ بوده الان انتظار دارن که حتما رشته بیارم ولی خب خودم میدونم که هیچی نخوندم و به احتمال زیاد رتبه‌ام در حد ۵۰ هزار میاد
      لازم نیست بگی
      خودشون وقتی نتایج اومد میفهمن
      سعی کن الان رها نکنی کارو ، تلاشتو بیشتر کن، رتبه هم بد اومد سال دیگه ای هم هست ، اگه از کرونا به سلامت عبور کنی میتونی 1400 کنکور بدی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      لازم نیست بگی
      خودشون وقتی نتایج اومد میفهمن
      سعی کن الان رها نکنی کارو ، تلاشتو بیشتر کن، رتبه هم بد اومد سال دیگه ای هم هست ، اگه از کرونا به سلامت عبور کنی میتونی 1400 کنکور بدی
      البته میگن اگه رتبه خوبی نیاوردی بمون سال بعد ولی نتایج که بیاد پوستمو میکنن
      از اینا گذشته سرم به سنگ خورده و شروع کردم برای ۱۴۰۰ فوقش یکسال میرم تو بایکوت بعدش درست میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      چون معدل این چند سال دبیرستان همش ۱۹ و ۲۰ بوده الان انتظار دارن که حتما رشته بیارم ولی خب خودم میدونم که هیچی نخوندم و به احتمال زیاد رتبه‌ام در حد ۵۰ هزار به بالا میاد
      1. انقدر خودتون و نبازید ( ادم که نکشتی )
      2. خودت هیچی نگو . هیچ وعده وعید هم به خانواده نده . بزار خودشون بفهمن بعد نتایج
      3. به نظر من اگه در حد 50 هزار هستی و هدفت سه رشته ی اصلیه ( توجه کن به حرفم : 3 رشته ی اصلی !) بشین بخون برای 1400 چون الان دقیقا هیچی به هیچه و با توجه به استرسی که داری عملا بازدت صفره ولی اگه الان برای کنکور 1400 بخونی حداقلش اینه که تابستونو از دست ندادی دومیش اینه که خیلی مطالبو به صورت مفید جمع کردی سومیش هم اینه که عذاب وجدان رتبه کنکورتو نداری. ولی اگه پرستاری میخوای بخونی در حد12 ساعت خوندن در روز میاری بابا.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از اینا گذشته سرم به سنگ خورده و شروع کردم برای ۱۴۰۰ فوقش یکسال میرم تو بایکوت بعدش درست میشه
      پس دیگه نگران چی ای؟؟
      مهم اینه ک الآن بخونی
      نترس بابا هیچی نیشه
      تهش چن روزی اخلاقا میریزه به هم

تو الآنو بخون و از دس ندهههه
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چنین چیزی نیست که پوستتو بکنن و فلان کنن ، نهایتش اینه که سال دوم محرومت کنن از یکسری چیزها (که خودت بهتر میدونی منظورمو) و اگه خیلی خانواده سختگیری هم باشن شاید هوای درستو بیشتر هم داشته باشن و بگردن باگ ها و مشکلات امسالت رو یکی یکی پیدا و رفع کنن (خیلی این خانواده ها کم پیدا میشه اگه داری قدرشونو بدون و باهاشون کنار بیا نهایتش اینه 1 سال سختی میکشی ولی بعدش نمیگم سخت نیست ولی به این سختی هم که تو الان گرفتارش شدی نیست)
      سر همه به سنگ میخوره سعی کن این 40 روز باقی رو به 1400 فکر نکنی و واقعی روزی 12 13 ساعت بخونی ، چون استرس که بالا میره نزدیکای کنکور تازه آدم میفهمه درس خوندن واقعی یعنی چی ، سعی کن این شانس واقعی درس خوندن رو از خودت نگیری، یعنی یه جوری درس بخون این چند روز رو که انگار کنکوری 99 هستی نه کنکوری سر به هوای 1400 که روزی 3 ساعتم به زور میخونه و هنوز وسواس منابع داره، اگه مشکلات پارسالت رو کنار هم بگذاری ولی رفع شون نکنی دقیقا عین یه آدم صفر تو مسیر فقط درجا میزنی و تهشم اینه که بمونی واسه سال 1401 تا باگ ها رفع بشن، هر کی میگه از نو شروع کن واسه 1400 ، مطمئن باش سال دیگم میای میگی جمع بندیم درست نبوده میاد میگه از نو شروع کن واسه 1401 ، کسی اینجا دلش به حال کسی نسوخته، با نهایت قدرتت بخون یه سری مباحث خاص رو انقدر خوب تثبیتش کن که بعد کنکور وقتی تست همون مبحث رو سر جلسه 99 زدی به خودت بیای ، پیش خودت بگی ، دیدی خوندی و نتیجه گرفتی ؟ پس 1400 هم اگه بخونی مطمئن باش 100 درصد نتیجه میده،
      همین دیگه، باقیش تجربه است، تجربه هم گفتنی نیست ، مسیر که درست طی بشه این تجربه ها خاطره میشن،
      موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه
      نخوندی خب عواقبشم بپذیر
      نمیشه که هم نخونی و هم سرکوفت نشنوی
      همونطور که وقتی نتایج خوب باشه همه آفرین و به به و چه چه میگن همونطوری هم نخونی سرکوفت میزنن
      بپذیری راحتری
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه
      نخوندی خب عواقبشم بپذیر
      نمیشه که هم نخونی و هم سرکوفت نشنوی
      همونطور که وقتی نتایج خوب باشه همه آفرین و به به و چه چه میگن همونطوری هم نخونی سرکوفت میزنن
      بپذیری راحتری
      پذیرفتم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول اینکه تکلیف کنکور خودتو روشن کن . یا بشین شروع کن واسه 1400 یا هم شل کن که بتونی بعد کنکور با انرژی مضاعف شروع کنی . خوانواده هم سه چهار روزی برگاشون میریزه بعدشم ولت میکنن . جدی نگیر
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

اینجا موندم من!!چرااینجاهمه معدل بالان بعدواترقیده میشن

این یه ماه بخون، باتوجه به معدلت ميتوني رتبتوبهترکنی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سه بار تجربه ی شمارو داشتم. درکتون میکنم فشار روانی زیادی روتون هست من به هزار تا راه فکر میکردم چجوری خودمو توجیه کنم ولی هیچ وقت عبرت نگرفتم شما اشتباه منو تکرار نکنید
      الانم به خانواده چیزی نگید فقط این مدت بخونید چند درس رو که برای کنکور 1400 بهتون روحیه بده این خیلی مهمه. خیلی خیلی فرق هست بین پشت کنکور موندن با رتبه معمولی و رتبه افتضاح.
      این مدت رو حتما برای کنکور 1399 بخونید و سعی کنید بهترین رتبه ممکن رو کسب کنین اینطوری نیاز نیست مثل من سه سال نقش بازی کنید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داوطلبی که برای کنکور آماده نیست ، 2 حالت داره
      یا واقعا شرایط اجازه نداده که بشینه بخونه
      یا اینکه تنبلی کرده

اگه مورد اول هستی ، از همین امروز بشین بخون ، بدون توجه به نیش و کنایه ها
      اگه دومی هستی ، دفتر کتاباتو جمع کن ، برو پی زندگیت ، خودتو علاف نکن.
      ویرایش توسط _LEYLA_ : 20 تیر 1399 در ساعت 01:57

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا بشین تو این ۴۰ روز همه تلاشتو بکن بهت قول میدم میتونی یک رتبه بهتر کسب کنی ۴۰ روز کم نیست

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      طبق تجربیات شخصیم،نگو
      الان بگی شاید واکنششون به رتبه یخورده کمتر بشه اونم تازه یخورده فقط،ولی کل مدت کنکور تا اومدن نتایج سرکوفت میخوری تازه بعدش که بماند
      اما نگی میتونی اونمدت با آرامش استراحت کنی و یکمم درس بخونی که آماده سرکوفت و تحمل سال پشت کنکوری باشی
      مرگ هم نیس که بترسین خیلیا تجربه کردن این سرزنش هارو

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی طبق ی تجربه جمعی هم اگ این مدت تا کنکورو نخونی و بیخیال شی،سال پشت کنکوریتم باز نمیخونی و همین آش و همین کاسه
      نگو نمیشه، آدم باید از تجربه بقیه استفاده کنه تا برای خودش تجربه تلخی نشه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن