خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      مدت زمانی که معافیت صادر میشه.برای مقطع قبولی از دیپلم. نهایت 8 سال هستش. شما 3-4 سالش رو سوزوندی.
      نه اینطوری محسابه نمیشه،وقتی انصراف از دانشگاه میدید و تو مقطع جدید پذیرفته میشید معافیت جدید بر اساس همون مقطع بهتون میدن، البته فقط یکبار میشه از دانسگاه انصراف داد

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=dr.amirali;1608631]
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      افراد برتر و موفقی که هممون میشناسیم ،کاملا حرف شمارو رد میکنن! مثل اکثر اساتید کنکوری مطرح ایران که تو رشته های تاپ تحصیل کردن، یا مثلا استاد اناری که تو پزشکی تحصیل کردن و بدون اینکه اکادمی کار کرده باشن کتاب زبان انگلیسی نوشتن و مدرس یرجسته شدن و حالا هم تو زمینه کوچینک و انگیزشی یکی از افراد مطرح نه تنها ایران بلکه کانادا هم محسوب میشن! یادتون باشه هیچ مسیری غیرممکن نیست چه برسه این مسیر ک بشدت دست یافتنیه! من خودم ۴ سال رشته دکتری درس خوندم و کنارش تدریس و مشاوره داشتم بدون ضربه به هیچ کدومشون!
      کدوم فرد برتر این حرف رو رد میکنه؟ از جانب اونها نظر میدین؟؟
      کجای گفتن یا نوشتن که شرط موفق شدن در کاری اینه که پزشک شد
      الان اریان حیدری پزشکه؟یکتا و شاهین زاد پزشکن؟؟ در عوض سبطی پزشکه و داری میبینی طرفداراشو که چقدر اندکن اگه مثال اناری هست این مثال ها هم توجه کن پس دلیل نمیشه هر کی پزشکه موفقه و هر کی نیست ناموفق
      همین دکتر نکویی مشاور که دندانپزشکی خونده و الان مشاوره بشدت پشیمون هست که چرا دندانپزشکی خونده و از اول اون چیزی که دوست داشته نخونده
      و هر کسی اختیار داره من منکر تصمیم شما نیستم خیلی هم محترمه ولی اینجا فضای مججازیست هر کسی میتونه ادعا کنه که پزشک دکتر پروفوسور و n تا شاگرد نخبه تربیت کرده تا زمانی که با مدرک و سند نتونه مدرک تحصیلیش و نخبه پروریش رو اثبات کنه قابل اعتنماد نیست این تقصیر اون فرد نیست تقصیر این فضای مجازی و شرایط کنکور هست که هیچ نظارتی روش نیست
      پس دوستانه میگم بازم لطفا برای خاطرجمعی دوستان مدرک اتون و سند موفقیت دانش اموزانتون رو بذارین و خیلی خوشحال هستم که میخواین کمک دانش اموزان کنین تو این شرایط سخت
      مشاور

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=dr.amirali;1608633]
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ببینید بازم میگم افراد مختلف مثل هم فکر نمیکنن، شما میگید مطرح و معروف هم نشی میتونی کمک کمک کنی! ولی من برنامم اینه تو سطح کشوری بتونم افراد بیشتری رو به معنای واقعی نجات بدم! بازم میگم من برای پول جلو نیومدم چون منبع درامد مالی همین الان هم دارم، ولی تو کشور ما کنکور یه جوری شده که خانواده برای قبولی بچش حاضره فرش زیر پاشو بفروشه!! و دلال و تاجرای کنکور هم عین زالو خون کنکوریا و خانوادشون رو میخورن و اذیتشون میکنن! من میخوام به درجه ای از معروفیت برسم حرفم و رفتارام تاثیرگذار باشه روی بچه ها! من هر بار جلوی تلویزیون میشینم و برنامه های مزخرف کنکوری رو میبینم حرص میخورم و مطمئنم به درجه ای میرسم تا بتونم به بچه ها کمک کنم مسیر درست رو انتخاب کنن! و برای اینکه بتونم باید با کارای خاص جلو برم! تا بتونم زودتر شناخته بشم! یکیش همین کنکور ۱۴۰۰ هست که برای من مثل یه تیر و چند نشون میمونه!
      سنگ بزرگ نشونه نزدنه همه اینهابه فکر من هم اومده اما شما احساسی دارین تصمیم میگیرین راه صد ساله رو یکشبه دارین میرین اونهایی که تلویزیون هستند پول کلان دادن تا رفتن تلویزیون همین منتظری از خورده فروشی محصولاتش شروع کرد و کم کم بزرگ شد شما 30 نفر رتبه کردی بکنش 150 نفر و همینطور بیشتر شما از 30 نفر میخوای برسی به7 -8 هزار نفر یکباره؟
      مشاور

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=artim;1608641]
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amirali نمایش پست ها

کدوم فرد برتر این حرف رو رد میکنه؟ از جانب اونها نظر میدین؟؟
      کجای گفتن یا نوشتن که شرط موفق شدن در کاری اینه که پزشک شد
      الان اریان حیدری پزشکه؟یکتا و شاهین زاد پزشکن؟؟ در عوض سبطی پزشکه و داری میبینی طرفداراشو که چقدر اندکن اگه مثال اناری هست این مثال ها هم توجه کن پس دلیل نمیشه هر کی پزشکه موفقه و هر کی نیست ناموفق
      همین دکتر نکویی مشاور که دندانپزشکی خونده و الان مشاوره بشدت پشیمون هست که چرا دندانپزشکی خونده و از اول اون چیزی که دوست داشته نخونده
      و هر کسی اختیار داره من منکر تصمیم شما نیستم خیلی هم محترمه ولی اینجا فضای مججازیست هر کسی میتونه ادعا کنه که پزشک دکتر پروفوسور و n تا شاگرد نخبه تربیت کرده تا زمانی که با مدرک و سند نتونه مدرک تحصیلیش و نخبه پروریش رو اثبات کنه قابل اعتنماد نیست این تقصیر اون فرد نیست تقصیر این فضای مجازی و شرایط کنکور هست که هیچ نظارتی روش نیست
      پس دوستانه میگم بازم لطفا برای خاطرجمعی دوستان مدرک اتون و سند موفقیت دانش اموزانتون رو بذارین و خیلی خوشحال هستم که میخواین کمک دانش اموزان کنین تو این شرایط سخت
      شما تو حرفتون جواب خودتون رو دادید،فرمودید دکتر نکویی گفته از ابتدا چیزی که علاقه داشتم رو میخوندم! منم به همین شکل هم علاقه دارم و هم برنامم برای موفقیت رو از این مسیر میبینم! موضوع بعدی از نظر من توضیح دادن نشونه ی ضعفه! من اینجا نیومدم استخدام اموزشگاه بشم تا رزومه بدم و خودم رو معرفی کنم! و قرار هم نیست اینجا کار کنم یا مشاوره داسته باشم که رزومه به کسی بدم! این یه تاپیک ساده بود برای بچه ها تا ببینن هیچ وقت هیچی دیر نیست! و تو این یه سال از نحوه مطالعه خودم بگم و سال بعد انشالله اکر به نتیجه دلخواهم رسیدم این یه تاپیک ماندگار بشه.

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=artim;1608648]

سنگ بزرگ نشونه نزدنه همه اینهابه فکر من هم اومده اما شما احساسی دارین تصمیم میگیرین راه صد ساله رو یکشبه دارین میرین اونهایی که تلویزیون هستند پول کلان دادن تا رفتن تلویزیون همین منتظری از خورده فروشی محصولاتش شروع کرد و کم کم بزرگ شد شما 30 نفر رتبه کردی بکنش 150 نفر و همینطور بیشتر شما از 30 نفر میخوای برسی به7 -8 هزار نفر یکباره؟
      واقعا شما فکر میکنید این پلن من ره صد ساله رو یک شبه طی کردنه؟ من خودم از زمین خاکی شروع کردم به اموزشگاه های شهر سر میزدم و ازشون میخواستم بهم کار بدن . سنگ بزرگی هم نیست، من برای معرفی شدن نیاز به تبلیغات گسترده مجازی دارم ولی الان نه ! سال بعد تا دانش اموزا بتونن بیشتر بتونن اعتماد کنن! من با سن جوونم باید یه اتفاق خاص تو زندگیم باشه تا دانش اموز یه شهر دیگه از طریق فضای مجازی رزومه منو بررسی کنه و قبول کنه بیاد پیش من برای مشاوره!

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=dr.amirali;1608649]
      شما تو حرفتون جواب خودتون رو دادید،فرمودید دکتر نکویی گفته از ابتدا چیزی که علاقه داشتم رو میخوندم! منم به همین شکل هم علاقه دارم و هم برنامم برای موفقیت رو از این مسیر میبینم! موضوع بعدی از نظر من توضیح دادن نشونه ی ضعفه! من اینجا نیومدم استخدام اموزشگاه بشم تا رزومه بدم و خودم رو معرفی کنم! و قرار هم نیست اینجا کار کنم یا مشاوره داسته باشم که رزومه به کسی بدم! این یه تاپیک ساده بود برای بچه ها تا ببینن هیچ وقت هیچی دیر نیست! و تو این یه سال از نحوه مطالعه خودم بگم و سال بعد انشالله اکر به نتیجه دلخواهم رسیدم این یه تاپیک ماندگار بشه.
      منم همینو میگم شما میخواین از نحوه مطالعه خودتون بگین و سوال بچه ها رو جواب بدین و کمک کنین خب باید اثبات ادعاتونو کنین که دامپزشکی میخونین و افرادی رو رتبه کردین تا بچه ها اعتماد کنن و ازتون کمک بخوان
      مشاور

7. Top | #52
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      با کمال میل،بفرمایید
      ممنونم
      دکتر من الان تووضعی هستم که احساس میکنم همه چی یادم رفته و سر آزمون هم ذهنم قفل میشه حس میکنم هرچی میخونم یادم میره و تلاش هام تا الان بی فایده بوده...
      میدونم الان خیلیا این وضع رو دارن ولی خب راه حل چیه؟
      راستی من سال دومه که کنکور میدم پارسال به خاطر معدلم مغرور شدمو نخوندم این روزا یاد یه ماه قبل کنکور 98 می افتم و همون حسی که اون موقع داشتم(دیگه فرصتی نیست و اگر هم کاری بکنم فقط درجا زدنه،اگه من الان بخونم و بخوام پزشکی قبول شم با اونی که یک سال خونده کلی فرق دارم و..)بهم القا میشه..
      قبل غیر حضوری شدن آزمونا پیشرفتم پایدار بود ولی الان هیچ پیشرفتی هم توی آزمون هام نمیبینم کاملا نوسانی

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان بهترین تصمیمی که میتونید شما بگیرید، تایم باقی مونده تا کنکور رو دو قسمت کنید: قسمت اول رو بزارید برای مرور مطالب حفظی مثل تورق زیست شناسی،خوندن فرمول و درسنامه های فیزیک و مرور عمومی ها و .... و قسمت دوم رو باید کنکور بزنید و اگر شما از الان تا کنکور حداقل ۱۰ کنکور بزنید و عالی بررسی کنید بهتون قول میدم یه پیشرفت فوق العاده میکنید!( این برنامه ای که گفتم رو میتونید به روش کنکور سه روز یکبار انجام بدید. فقط استرس رو بزارید کنار و با تمام قدرت از این زمان باقی مونده استفاده کنید، با این کار بهتون قول میدم تمام مطالبی که ((حس)) میکنید فراموش کردید رو سره حلسه به یاد میارید و اعتماد به نفستون میره بالا. شما تو همین زمان باقی مونده میتونید معجزه کنید فقط خواهشا بیخیال این تایم نشید! انشاالله با تلاش تو مدت رمان باقی مونده و به نتیجه رسیدن ، یک عمر به خودتون افتخار میکنید

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=dr.amirali;1608631]
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      افراد برتر و موفقی که هممون میشناسیم ،کاملا حرف شمارو رد میکنن! مثل اکثر اساتید کنکوری مطرح ایران که تو رشته های تاپ تحصیل کردن، یا مثلا استاد اناری که تو پزشکی تحصیل کردن و بدون اینکه اکادمی کار کرده باشن کتاب زبان انگلیسی نوشتن و مدرس یرجسته شدن و حالا هم تو زمینه کوچینک و انگیزشی یکی از افراد مطرح نه تنها ایران بلکه کانادا هم محسوب میشن! یادتون باشه هیچ مسیری غیرممکن نیست چه برسه این مسیر ک بشدت دست یافتنیه! من خودم ۴ سال رشته دکتری درس خوندم و کنارش تدریس و مشاوره داشتم بدون ضربه به هیچ کدومشون!
      جالبه بدونین طبق صحبت خود دکتر اناری اصلن به پزشکی علاقه نداشتن(ویدیوش هست توی اینستا)
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

10. Top | #55
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=artim;1608657]

منم همینو میگم شما میخواین از نحوه مطالعه خودتون بگین و سوال بچه ها رو جواب بدین و کمک کنین خب باید اثبات ادعاتونو کنین که دامپزشکی میخونین و افرادی رو رتبه کردین تا بچه ها اعتماد کنن و ازتون کمک بخوان
      من قراره اینجا از اتفاقاتی که یک سال اینده قراره برام بیوفته صحبت کنم و بازم میگم دلیلی بر رزومه خواستن نیست، اگر دانش اموزی بخواد پکیج مشاوره منو برداره و هزینه متقبل بشه به روی چشم براشون روزمه کامل رو ارسال میکنم،و بازم میگم من اینجا برای کار نیومدم

11. Top | #56
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=M.Faraz.Abr;1608682]
      جالبه بدونین طبق صحبت خود دکتر اناری اصلن به پزشکی علاقه نداشتن(ویدیوش هست توی اینستا)
      بحث ما صحیت از علاقه ایشون نبود! بحث این بود همرمان میشه با تحصیل تو رشته ای مثل پزشکی فعالیت حرفه ای جانبی داشت

12. Top | #57
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=dr.amirali;1608695]
      من قراره اینجا از اتفاقاتی که یک سال اینده قراره برام بیوفته صحبت کنم و بازم میگم دلیلی بر رزومه خواستن نیست، اگر دانش اموزی بخواد پکیج مشاوره منو برداره و هزینه متقبل بشه به روی چشم براشون روزمه کامل رو ارسال میکنم،و بازم میگم من اینجا برای کار نیومدم
      اها پس تمام شد از اول اینو میگفتی همه چیز مشخص شد
      مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن