خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amirali نمایش پست ها
      سلام دوستان، من دانشجوی سال ۴ دکترای دامپزشکیم و مشاور کنکور و تو سه سال اخیر ۳۷ تا از دانش اموزام به سه رشته پزشکی ،دندون دارو رسیدن! (برای یه مشاور نه موسسه و تو یه شهرستان امار خیلی خوبیه) و شاید بعضیاتون هم منو بشناسید برای همین اسم مستعار گذاشتم تا این یک سال رو راحت کنار هم باشیم، من امسال قصد دارم، بخاطر علاقم و بخاطر پیشرفت کار مشاورم و اثبات اینکه چقدر پتانسیل دارم وارد چالش کنکور ۱۴۰۰ بشم و به رشته پزشکی با رتبه خوب برسم، فک کنم تو این پست تا کنکور اتفاقات جالبی بیوفته و خیلی بهم کمک کنیم،هر سوالی باشه درخدمتم❤
      حوصله داری
      دامپزشکی خیلی رشته خوبیه همونو ادامه بده. مگه نمی گی شاگردات پزشکی آوردن خب همین معلوم میکنه کارتو بلدی. چه کاریه یه سال خودتو درگیر درس های مزخرف دبیرستان بکنی.
      الان اینقدر همه چی خر تو خره میبینی یه ماه دیگه اعلام میکنن کنکور حذف شده.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .yalda. نمایش پست ها
      سوال مربوط به کنکور 99 هم پاسخ میدید؟
      با کمال میل،بفرمایید

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      دوست عزیز شما ۴ سال از این راهو رفتید مگه دامپزشکی چه مشکلی داشت که میخواین پزشکی بخونید ؟ میتونم بپرسم دامپزشکی سراسری هستین یا آزاد ؟ من خیلی از اکتشافات پزشکی به خصوص واکسن ها رو میدونم دامپزشک ها انجام دادن کلا رشته خیلی خوبیه چرا شما از این رشته ناراضی هستین ؟
      من دامپزشکی دولتی هستم، و دانشگاهم جزو سه دانشگاه برتر ایرانه تو دامپزشکی، و اتفاقا درامد دامپزشکی فوق العاده بالاس و اینده بسیار خوبی هم داره، ولی من به دو دلیل اول برای پیشرفت مسیر شغلیم ک هدفم مشاوره در سطح کشوریه چون خیلی دوره های مختلف رو رفتم و دوست دارم اینطوری توانایی خودم رو ثابت کنم و به همه نشون بدم هیچ وقت دیر نیست و حتی با دوری از درسای دبیرستان میشه بهش رسید و دلیل دوم هم علاقه ای گه به پزشکی دارم و تا زمانی که تو زندگیم بهش نرسم انگار یه چیزی کم دارم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      دادا خیلی عالیه. ولی چند تا مسئله رو در نظر نگرفتی. یک. مسئله نظام وظیفه. دو اگه سراسری و روزانه باشی باید انصراف بدی تا بهمن.
      پیگیریاشو کردم و مشکلی نداره، نظام وظیفه مشکلی نداره و دانشگاه هم از مهر انصراف میدم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      چه عالی ایشالا موفق باشید
      ولی من اگه جای شما بودم با توجه به اینکه این همه سال دامپزشکی خوندم و دامپزشکی هم رشته خیلی خیلی خوبیه اول مدرکمو میگرفتم.بعد میرفتم پزشکی
      الان چقد از درستون مونده؟
      نه این طرز فکر بنظرم اشتباهه ادم وقتی هدف و علاقه ای داره حتی یک رور هم دیره که سمتش حرکت نکنه! من حدود سه ونیم سال دیگه دارم و دلیلی واقعا نداره که تا اخر ادامه بدم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ham1;1608136]حوصله داری
      دامپزشکی خیلی رشته خوبیه همونو ادامه بده. مگه نمی گی شاگردات پزشکی آوردن خب همین معلوم میکنه کارتو بلدی. چه کاریه یه سال خودتو درگیر درس های مزخرف دبیرستان بکنی.
      الان اینقدر همه چی خر تو خره میبینی یه ماه دیگه اعلام میکنن کنکور حذف شده.[/QUOTE
      اخه سقف خواسته هام این نیست، هدفم مشاوره در سطح کشوریه و فعالیت تو اموزشگاه های خب ایران مثل هدف و ماهان و کلاسی نو هست ، برای حضور تو این سطح باید یه کار متفاوت و خاص بکنم تا دیده بشم و مورد دیگه هم علاقس،من تا اینجای زندگی همیشه یه چیزی تو زندگیم کم یوده و اونم رشته پزشکی بوده

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیگیریاشو کردم و مشکلی نداره، نظام وظیفه مشکلی نداره و دانشگاه هم از مهر انصراف میدم
      انصراف و ریسک کنکور یک مسئله است. قضیه نظام وظیفه یک مسئله دیگه. با توجه به اینکه شما 3 سال از معافیت استفاده کردین. و دوره پزشکی 7 ساله است. قطعا به مشکل میخورین.این رو دقیق بررسی کنین.
      بر می خیزم!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام میشه درمورد رشته دامپزشکی واسم بگید؟واینکه واسه منطقه 3چه رتبه ای لازمه.هم دولتی وهم ازاد.منم امسال احتمالا برم دامپزشکی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انصراف و ریسک کنکور یک مسئله است. قضیه نظام وظیفه یک مسئله دیگه. با توجه به اینکه شما 3 سال از معافیت استفاده کردین. و دوره پزشکی 7 ساله است. قطعا به مشکل میخورین.این رو دقیق بررسی کنین.
      خب وقتی در حین تحصیل باشی مشکلی پیش نمیاد دیگه من برنامم اینه پشت بندش مهر سال دیگه برم دانشگاه و باز هم معافیت تحصیلی دارم، از چه نظر شما میگید مشکل سازه؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ربطی نداره. دوباره از نو واسش معافیت تحصیلی جدید صادر می‌کنن.
      من ۴/۵ سال از معافیت تحصیلی تو مهندسی استفاده کردم و انصراف دادم
      واسه پزشکی دوباره یه معافیت تحصیلی جدید ۸ ساله برام صادر شد.
      stay focused and never give up

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      به عنوان کسی که دامپزشکی دانشگاه تهران درس خونده و بعدش کنکور پزشکی دادم و قبول شدم
      بهت میگم بیخیال شو
      اگه باز می گفتی دندون و فیزیو شاید یکذره حرفت رو قبول میکردم ولی پزشکی برای شما خیر

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دامپزشکی دولتی هستم، و دانشگاهم جزو سه دانشگاه برتر ایرانه تو دامپزشکی، و اتفاقا درامد دامپزشکی فوق العاده بالاس و اینده بسیار خوبی هم داره، ولی من به دو دلیل اول برای پیشرفت مسیر شغلیم ک هدفم مشاوره در سطح کشوریه چون خیلی دوره های مختلف رو رفتم و دوست دارم اینطوری توانایی خودم رو ثابت کنم و به همه نشون بدم هیچ وقت دیر نیست و حتی با دوری از درسای دبیرستان میشه بهش رسید و دلیل دوم هم علاقه ای گه به پزشکی دارم و تا زمانی که تو زندگیم بهش نرسم انگار یه چیزی کم دارم
      در این که میتونین برین پزشکی شکی نیست
      ولی این رو هم در نظر بگیرین ، مشاوره در اون حدی که شما میگین با پزشکی نمیشه
      نمونه ش هم از همکلاسیامون بود که رفت تغییر رشته داد به دندون پزشکی تا بتونه مشاوره ش رو ادامه بده
      حدودا 3 سال مونده تا مدرکتون رو بگیرین ، با انصراف و قبولی سال اول پزشکی رو تو 6 یا 7 سال تموم میکنین میشه 30-31 سالتون ، 2 سال طرح و سربازی 32-33
      احتمال داره با محدودیت های سنی برای تخصص هم روبرو میشین ( فعلا محدودیت سنی رو حذف کردن ولی یه مدتی بود)
      بازار کلینیک دامپزشکی و پت شاپ ها و دامپروی های صنعتی الان خیلی بهتر از یه پزشک عمومی یا حتی یه مشاور کنکور هست
      از ریسک ها هم باخبر باشین ، الان ما داریم تو وضعیت قرمز کرونا تو استانمون داریم هر روز میریم بخش ، بخشایی که بعضا توشون مریض کرونایی هم پیدا میشه (مثلا با علائم گوارشی اومده تشخیصش کرونا میشه)
      حالا شما هدفتون رو مشخض کردین و براتون آرزوی موفقیت دارم اما قبل از انصراف با چند نفر اینترن و رزیدنت حتما حرف بزنین

13. Top | #28
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستانی که نظر میدن شاید بهتره به این توجه کنن
      ایشون تصمیمشون رو گرفتن اینجا "نظرخواهی" نکردن!
      تصمیم درست یا اشتباه
      یه راهی رو شروع کردن. پس به جای اینکه بگین خوب نیست و نمیشه و مانع جلوی پاشون بذارین بهتره حمایت کنین
      حتی حتی حتی اگه بنظر شما تصمیمشون کاملا اشتباه باشه.
      اقای استارتر من مدت زیادی نیست اینجا فعالیت میکنم اما در طول همین مدت متوجه شدم تو این انجمن و کلا تو جامعه کسایی که مخالفن باهاتون خیلی بیشترن تا کسایی که هم نظرن و حمایتتون میکنن.
      بهتره هر راهی که خودتون بهش فکر کردید و ازش مطمئنید رو برید.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matean نمایش پست ها
      سلام میشه درمورد رشته دامپزشکی واسم بگید؟واینکه واسه منطقه 3چه رتبه ای لازمه.هم دولتی وهم ازاد.منم امسال احتمالا برم دامپزشکی
      کسی نیست جواب بده

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      دوست عزیز
      به عنوان کسی که دامپزشکی دانشگاه تهران درس خونده و بعدش کنکور پزشکی دادم و قبول شدم
      بهت میگم بیخیال شو
      اگه باز می گفتی دندون و فیزیو شاید یکذره حرفت رو قبول میکردم ولی پزشکی برای شما خیر
      ممکنه شما بفرمایید چرا دامپزشکیو بیخیال شدید ؟ مشکل از دامپزشکی بود یا شما دوست نداشتید . شما دامپزشکیو تموم کردید بعد رفتید پزشکی ؟ کدومش باحالتر بود ؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن