خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KhooooooooooDam نمایش پست ها
      اصلا به من چه ما که حوزمون همون دانشگاه فردوسیه پار سال دانشکده دامپزشکی بود هر کی هم رشته ریاضی تو منطقمون میدیدم همون دانشگاه فردوسی رفته بودن
      خیلی هم حوزه خوبی بود حالا تو حوزه شما اگه هوا شرجیه به ما چه مشکلت به من چه ولی این عسکه رو الکی درست کردن بهمون استرس بدن توهم باور کنی وااااای من به فرض خوب درس بخونم شرایط حوزه روی من تاثیر منفی میذاره
      به من چه به من چه
      ..
      دوست عزیز، آروم تر!
      ندیدم کسی اینجا به دست و پاتون افتاده باشه کمکش کنید، که اینطور "به من چه" عَرَضتُم
      و اما دقیقا همین طوره .. به شما چه!
      شما اگر یخورده خوددار و درونگرا باشید و عقده هایی که از خونواده شاید، یا که آدمهایی که تجربه کردید تو زندگیتون رو، متجاوز نشید ب بقیه و شِیر نکنید خاطرات زندگیتونو، بهتون قول میدم هیچکس نخواهد گفت اونی که از بیخ و بن مشکل داشت چرا پیداش نیست..!
      امیدوارم کسی واقعا اونقد بد شانس نباشه که از شما کمکی بخواد: )
      پیروز باشید
      ویرایش توسط Anaaa : 19 تیر 1399 در ساعت 21:53

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا به من چه ما که حوزمون همون دانشگاه فردوسیه پار سال دانشکده دامپزشکی بود هر کی هم رشته ریاضی تو منطقمون میدیدم همون دانشگاه فردوسی رفته بودن
      خیلی هم حوزه خوبی بود حالا تو حوزه شما اگه هوا شرجیه به ما چه مشکلت به من چه ولی این عسکه رو الکی درست کردن بهمون استرس بدن توهم باور کنی وااااای من به فرض خوب درس بخونم شرایط حوزه روی من تاثیر منفی میذاره
      به من چه به من چه
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anaaa نمایش پست ها
      ..
      دوست عزیز، آروم تر!
      ندیدم کسی اینجا به دست و پاتون افتاده باشه کمکش کنید، که اینطور "به من چه" عَرَضتُم
      و اما دقیقا همین طوره .. به شما چه!
      شما اگر یخورده خوددار و درونگرا باشید و عقده هایی که از خونواده شاید، یا که آدمهایی که تجربه کردید تو زندگیتون رو، متجاوز نشید ب بقیه و شِیر نکنید خاطرات زندگیتونو، بهتون قول میدم هیچکس نخواهد گفت اونی که از بیخ و بن مشکل داشت چرا پیداش نیست..!
      امیدوارم کسی واقعا اونقد بد شانس نباشه که از شما کمکی بخواد: )
      پیروز باشید
      بیخیال بابا واسه کی داری حرف میزنی ! این همیشه این مدلیه فقط بخند

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به من چه به من چه
      درست است 99 %رای مخالف هایم را تو به من هدیه داده ای اما هرازچندگاهی با چرندیاتت حال دل مرا شاد مینمایی ... فرزندم همین روشی که در پیش گرفته ای را به عنوان اندوخته جوانیت ادامه بده من میدانم تو سوپراستار انجمن می شوی کافیست باور کنی تا اتفاق بیفتد ...
      پ.ن: خداوند بزرگ ،عجب صبری دارد ...
      آراز هم عجب حوصله ای دارد زمانی را به یاد می آورم که اسم شریفت *نوترینو * بود و تصمیم به *خوووووووووودم *گرفتندی و موشکافانه برای آراز حرف ها میگفتندی که 10 تا o داشته باشد...
      ویرایش توسط be_quick : 20 تیر 1399 در ساعت 00:07

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      این عکسو درست کردن که بهمون استرس بدن؟ فازت چیه ناموسا؟ همین که به من چه به من چه میکنی، نشون میده حرفات بچه گونه ست آخرین باری "به من چه" گفتمو یادم نیست... اونوقت شما تو کامنتت واج آرایی شو راه انداختی
      کاری با موضوع ندارم
      ولی اگه مردم ایران این به من چه رو یاد میگرفتن و میفهمیدن که کجا ازش استفاده کنن بعضی مشکلاتمون میشد حل بشه
      بنده که خودم به وقتش استفاده میکنم و آرامشم در اون موضوعات از بقیه واقعا بیشتره و به شدت کمک میکنه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن