خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

Question سوال راجب برنامه ی تابستان کنکور 1400

سلام بچه ها. یه سوال داشتم
      من الان که میخوام پایه رو ببندم، اول دهم رو کامل بخونم بعدش یازدهم، یا برعکس، یا دوتاش رو همزمان بخونم؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اغلب کنکور اولی ها فکر میکنن در تابستون باید پایه رو ببندن ولی در عمل نمیتونن این کار رو بکنن...
      اول اینکه زیست پایه رو سعی کن کامل یک دور در تابستون بخونی،اما در مورد بقیه درس ها از هر درس یک پایه رو انتخاب کن و بخون و بعد از اینکه اون پایه رو کامل کردی برو سراغ پایه بعدی.لزومی نداره برای همه درس ها اول دهم رو بخونی بعد یازده
      مثلا از شیمی بهتر اول دهم رو بخونی چون محلول ها پیش نیاز فصل 1 دوازدهم هست و بعد اگر وقت شد بری سراغ شیمی یازدهم،یا مثلا از فیزیک بهتر اول یازدهم رو بخونی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اغلب کنکور اولی ها فکر میکنن در تابستون باید پایه رو ببندن ولی در عمل نمیتونن این کار رو بکنن...
      اول اینکه زیست پایه رو سعی کن کامل یک دور در تابستون بخونی،اما در مورد بقیه درس ها از هر درس یک پایه رو انتخاب کن و بخون و بعد از اینکه اون پایه رو کامل کردی برو سراغ پایه بعدی.لزومی نداره برای همه درس ها اول دهم رو بخونی بعد یازده
      مثلا از شیمی بهتر اول دهم رو بخونی چون محلول ها پیش نیاز فصل 1 دوازدهم هست و بعد اگر وقت شد بری سراغ شیمی یازدهم،یا مثلا از فیزیک بهتر اول یازدهم رو بخونی.
      این که گفتین اغلب نمیتونن پایه رو در تابستون ببندن یعنی تابستون آزمون آزمایشی شرکت نکنیم و با برنامه اونا پیش نریم؟
      من خودمم واقعا نمیتونم پایه رو کامل ببندم یه جاهایی واقعا میمونه، ولی آزمونا برنامه‌شون اینه پایه کامل بسته شه تو تابستون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      من الان که میخوام پایه رو ببندم، اول دهم رو کامل بخونم بعدش یازدهم، یا برعکس، یا دوتاش رو همزمان بخونم؟
      سلام دوست عزیز
      ببین من خودمم کنکوری هستم 1400 اگه پایت خوبه دوازدهم رو پیش خوانی بکن اگه نه بچشب به پایه
      برنامه هم قلمچی یکم سنگینه ولی اگه ساعت مطالعه بالایی داشته باشی راحت میشه بهش رسید سعی کن
      بیشتر وقتتو رو تست بزاری مثلا اول زیست میخوای گوارش رو بخونی یه ازمون از اون فصل یا گفتار بزن برو قسمتای مشکل دار رو بخون ( وقت شد کامل بخون اگه نه اون قسمتای مشکل دار کامل بقیه مرور ) بعدش زیاد تست بزن تستای خوب و چالشی هم بزن البته یادمه زیستت خوب بود
      بقیه هم با توجه به نقاط قوت و ضعفت برنامه ریزی کن
      دیگه بخون هیچی سعی هم نکن هی برنامه مجدد بریزی فقط وقتت گرفته میشه قلمچی به نظر مناسب میاد بعضی جاها وقت کردی دوازدهم هم بخون اگه نشد مشکلی نیس با این اوضاع احتمالا وقت بیشتری بعد مهر داریم
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      این که گفتین اغلب نمیتونن پایه رو در تابستون ببندن یعنی تابستون آزمون آزمایشی شرکت نکنیم و با برنامه اونا پیش نریم؟
      من خودمم واقعا نمیتونم پایه رو کامل ببندم یه جاهایی واقعا میمونه، ولی آزمونا برنامه‌شون اینه پایه کامل بسته شه تو تابستون
      بهتر آزمون بری ولی اگر به همه برنامه نمیرسی فقط درس هایی که میخونی رو جواب بده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بهتر آزمون بری ولی اگر به همه برنامه نمیرسی فقط درس هایی که میخونی رو جواب بده
      الان قلمچی نه تنها دروس اختصاصی دو تا پایه رو گذاشته توی برنامه ش، بلکه دروس عمومی دو تا پایه رو هم‌گذاشته!
      اونوقت بشین دو دوتا چارتا کن ببین این همه حجم از درس رو واسه دو ماه گذاشتن!!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر پایت خوبه با برنامه قلم چی برو اگر پایت خوب نیست رو یک پایه که توش ضعف داری تمرکز کن
      دوازدهم هم بیخیال شو کلی میخونیش بعدا تو سال ولی واسه پایه خیلی وقت نداری بعد تابستون
      Success is what you make it

Take it how it come

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان قلمچی نه تنها دروس اختصاصی دو تا پایه رو گذاشته توی برنامه ش، بلکه دروس عمومی دو تا پایه رو هم‌گذاشته!
      اونوقت بشین دو دوتا چارتا کن ببین این همه حجم از درس رو واسه دو ماه گذاشتن!!
      از کنکور 97 به این ور دیگه برنامه قلمچی به خوبی سابق نیست .مشخص اونایی که اومدن برنامه نوشتن کل پایه در تابستون جمع بشه درک درستی از واقعیات ندارن.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      ببین من خودمم کنکوری هستم 1400 اگه پایت خوبه دوازدهم رو پیش خوانی بکن اگه نه بچشب به پایه
      برنامه هم قلمچی یکم سنگینه ولی اگه ساعت مطالعه بالایی داشته باشی راحت میشه بهش رسید سعی کن
      بیشتر وقتتو رو تست بزاری مثلا اول زیست میخوای گوارش رو بخونی یه ازمون از اون فصل یا گفتار بزن برو قسمتای مشکل دار رو بخون ( وقت شد کامل بخون اگه نه اون قسمتای مشکل دار کامل بقیه مرور ) بعدش زیاد تست بزن تستای خوب و چالشی هم بزن البته یادمه زیستت خوب بود
      بقیه هم با توجه به نقاط قوت و ضعفت برنامه ریزی کن
      دیگه بخون هیچی سعی هم نکن هی برنامه مجدد بریزی فقط وقتت گرفته میشه قلمچی به نظر مناسب میاد بعضی جاها وقت کردی دوازدهم هم بخون اگه نشد مشکلی نیس با این اوضاع احتمالا وقت بیشتری بعد مهر داریم
      موفق باشید
      این پسر
      سال دیگه از رتبه برترا های این انجمن و کنکور هست
      تا اونجایی که دورادور دنبالش میکنم ، کاراش از روی اصول و با دقت ،و صحیح انجام میشه.
      و به شخصه قبولش دارم، هرچند نمیشناسم کی هست کجایی هست ..
      پرقدرت ادامه بده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برای کسی که نظام قدیم بوده میخواد نظام جدید امتحان بده چطور؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیرسی پایه همه رو ببندی. تا جایی که میتونی بخون.
      بهتره 2 روز هم خالی بگذاری برای خوندن کتابهای دوازدهم. به صورت حجمی کل روزو یک یا دو کتاب از دوازدهمو بخون.
      مخصوصا زیست که فصلهای پایه ای داره که هر چه زودتر بخونی و مرور کنی به نفعت هست و زیست 12 برعکس نظام قدیم سبکترین کتابش هست و سریعتر تموم میشه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      سلام برای کسی که نظام قدیم بوده میخواد نظام جدید امتحان بده چطور؟
      بهتر تابستون آزمون نری،زیست پایه رو سعی کن یک دور کامل بخونی از بقیه درس ها هم اگر بتونی یک پایه رو خوب بخونی عالی میشه،بیشتر تمرکزت هم روی اختصاصی ها و دروس تحلیلی باشه.یعنی مثلا نیازی نیست خیلی دینی یا لغت ادبیات بخونی.
      درس زبان انگلیسی هم نسبت به قدیم خیلی زیاد تغیر داشته برای همین بهتر زبان رو هم از تابستون شروع کنی و تا مهر لغات پایه رو کامل بخونی.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از پاسختون
      یعنی تابستون فقط روی پایه تمرکز کنم دوازدهم رو شروع نکنم ولی از پاییز شروع کنم به دوازدهم؟؟؟
      یعنی انقدر مطالب متفاوتن؟من خیلی دور نبودم، سه سال پیش کنکور نظام قدیم داشتم!یعنی مطالب خاطرم هست هنوز!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)