خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 100 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1496
    1. Top | #1
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

در حاشیه تعویق مجدد کنکور 99!!

در حاشیه تعویق مجدد کنکور 99!!
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...
      ویرایش توسط Mina_medicine : 21 تیر 1399 در ساعت 14:56

2. Top | #2
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      (آپدیت 17 تیر):سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: هیچ بحثی در وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعویق یا تعلیق کنکورهای ۹۹ وجود ندارد.
      فاطمه زرین آمیزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا درباره مطرح شدن تعویق کنکورهای ۹۹ اظهار داشت: به جز تاریخ های تعیین شده، هیچ زمان دیگری برای برگزاری کنکورها نداریم و در ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هیچ بحثی مبنی بر تعویق یا تعلیق کنکورهای ۹۹ وجود ندارد.
      وی تاکید کرد: این موضوع فقط درخواست تعدادی از داوطلبان و خانواده های آنها است که اصلاً عملیاتی نیست.
      سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تاریخ های اعلام شده برای کنکورها مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا است، گفت: اگر کنکورها در زمان معین، برگزار نشود برای سال آینده هیچ ورودی به دانشگاه ها نخواهیم داشت.
      زرین آمیزی افزود: موج بیماری های پاییز به زودی فرامی‌رسد، حال با آن بیماری ها باید چه کار کرد. حتی برخی از داوطلبان در مکاتبه با سازمان سنجش به این مسأله اشاره کردند که ای کاش آزمون ها در خردادماه برگزار می شد و بیشتر از این به تعویق نمی افتاد.
      به گزارش ایرنا، با شدت گرفتن شیوع ویروس کرونا تعدادی از داوطلبان کنکورهای ۹۹ اعم از دکتری، کارشناسی ارشد و سراسری با امضای انواع نامه ها درخواست تعویق برگزاری این آزمون ها را مطرح کرده اند؛ دلیل عمده نگرانی آنها سختی استفاده از ماسک در طول فرایند برگزاری آزمون و تجمع ناشی از حضور تعداد زیادی داوطلب در یک حوزه امتحانی است.
      در این زمینه سازمان سنجش آموزش کشور بارها اعلام کرده است که آزمون ها با سختگیرانه ترین پروتکل های بهداشتی برگزار می شوند و نخستین دستورالعمل بهداشتی برای کنکور دکتری ۹۹ هم منتشر شده است.
      نخستین آزمون در ایام کرونا روز پنجشنبه ۲۶ تیر ماه برای مقطع دکتری و از ساعت ۸ صبح در ۶۰ شهرستان کشور کلید می خورد.
      ویرایش توسط Mina_medicine : 17 تیر 1399 در ساعت 17:52

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      توصیه میکنم حاشیه رو برداری چون این خوده خوده ماجراست
      اگه بخواد تعویق بیفته یه حسی بهم میگه میره آبان(اون موقع هم اگه کرونا نباشه یه عده میان میگن فشار کرونا رومون بود بازم تعویقش بندازین)
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      توصیه میکنم حاشیه رو برداری چون این خوده خوده ماجراست
      اگه بخواد تعویق بیفته یه حسی بهم میگه میره آبان(اون موقع هم اگه کرونا نباشه یه عده میان میگن فشار کرونا رومون بود بازم تعویقش بندازین)
      مگه میشه اسم تاپیکو عوض کرد؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      مگه میشه اسم تاپیکو عوض کرد؟
      نمیدونم
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال تدوین طرحی برای تعویق در زمان برگزاری کنکور ۹۹ هستند.
      احمد حسین ‌فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمهیدات این کمیسیون برای برگزاری کنکور 99 در شرایط بحران کرونا، گفت: گزارش‌ها و پیام‌های متعددی از مردم، والدین داوطلبان و داوطلبان کنکور امسال مبنی بر نگرانی‌ها از شرایط بحران کرونا دریافت کرده‌ایم که مستلزم تمهیداتی است.
      وی افزود: برای پاسخ به نگرانی داوطلبان کنکور سال 99 و رفع دغدغه‌ها از بابت شیوع بیماری کرونا، پیشنهاد طرحی از سوی تعدادی از اعضای کمیسیون برای تعویق در برگزاری کنکور سال 99 مطرح شده و در حال تدوین آن هستند.
      سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: براساس این طرح، نمایندگان مجلس خواستار تعویق در برگزاری کنکور 99 از سوی سازمان سنجش شده‌اند.
      فلاحی در پایان خاطرنشان کرد: طرح نمایندگان برای تعویق در برگزاری کنکور سال 99، در یکی از جلسات این هفته کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

باز شروع شد :/
      من واقعا موندم ، الان همه ی باشگاها بازه همه ی نماز جماعتا برگزار میشه ، اکثر مراکز عمومی بازن فقط دو روز کنکور باعث افزایش گرفتن کرونا میشه ، اونم کنکوری که بین هر نفر تا نفر بغل دستیش 6 متر فاصله میذارن که تقلب نشه
      نظر من اینه این تعویق ها فقط بهانه ی بعضیاست واسه اهمال کاریاشون و نامه نگاریاشون به مجلس
      اگر نه به جز عده ی کمی که تقصیر خودشون نبوده و کرونا گرفتن بقیه افرادی که کرونا گرفتن قشر درس خون نبودن اگنه افرادی که به فکر آیندشون بودن از همه خوشیاشون زدن و خودشونو 5 ماهه توی قرنطینه نگه داشتن
      به شخصه اگه بخوان بازم تعویق بندازن من عمرا نمیکشم
      فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
      ویرایش توسط hamiiiddd : 15 تیر 1399 در ساعت 11:23

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امیدوارم فقط بلاتکلیف نمونیم هرچی میشه بشه فقط تکلیفمون رو مشخص کنن...حالم دیگه از شرایط خودم بهم میخوره این کرونا و تعویق ها و ذهن مشغولی هاش خیلی سخت تر کرده.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من دفعه ی قبل حرفی نزدم و امیدوارم براتون هم حاشیه نباشه
      ولی احتمال خیلی زیاد باز تعویق داریم
      دقیقا همون سیکل دفعه ی قبل هم داره تکرار میشه
      من یه معلمی دارم که دفعه ی قبل دقیقا یه هفته قبل اعلام گفت عقب میفته
      دیروزم دوباره همینو گفت بهم :////////////
      گفت هر چی ضعف داری بخون نگران تایم نباش باز عقب میفته
      بنده خدا فک کنم نوستراداموس چیزیه :// (ولی خودش میگه موثق یه چیزایی شنیده )
      به هر حال نسل سوخته ی کنکور هم شدیم ما
      امیدوارم نهایتا بخیر ختم بشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiiiddd نمایش پست ها
      من واقعا موندم ، الان همه ی باشگاها بازه همه ی نماز جماعتا برگزار میشه ، اکثر مراکز عمومی بازن فقط دو روز کنکور باعث افزایش گرفتن کرونا میشه ، اونم کنکوری که بین هر نفر تا نفر بغل دستیش 6 متر فاصله میذارن که تقلب نشه
      نظر من اینه این تعویق ها فقط بهانه ی بعضیاست واسه اهمال کاریاشون و نامه نگاریاشون به مجلس
      اگر نه به جز عده ی کمی که تقصیر خودشون نبوده و کرونا گرفتن بقیه افرادی که کرونا گرفتن قشر درس خون نبودن اگنه افرادی که به فکر آیندشون بودن از همه خوشیاشون زدن و خودشونو 5 ماهه توی قرنطینه نگه داشتن
      به شخصه اگه بخوان بازم تعویق بندازن من عمرا نمیکشم
      بچه ها الکی بهانه در آوردن، بابا این ویروس اونقدرا هم ترسناک و خطرناک نیست که به خاطرش یه ملتو ایسگا کنیم برید سر درستون فعلا به بعدش فکر نکنید تا ببینیم چی میشهاونی که درست نخونده حقشه که کرونا بگیره اصلا بیخود کرده بیاد سلامتی بقیه رو بخطر بندازه وقتی درس نخوندی بتمرگ خونه ات نرو سر جلسه تا اونایی که خوندن به حقشون برسن
      وعده همه درس خونا میتینگ 30 و 31 مرداد #قتلگاه کنکور
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خدا وکیلی مسخره بازی که نیس
      عمرا یعنی خداوکیلی عمرا حتی 1 شهریورم عمرا
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      بچه ها الکی بهانه در آوردن، بابا این ویروس اونقدرا هم ترسناک و خطرناک نیست که به خاطرش یه ملتو ایسگا کنیم برید سر درستون فعلا به بعدش فکر نکنید تا ببینیم چی میشهاونی که درست نخونده حقشه که کرونا بگیره اصلا بیخود کرده بیاد سلامتی بقیه رو بخطر بندازه وقتی درس نخوندی بتمرگ خونه ات نرو سر جلسه تا اونایی که خوندن به حقشون برسن
      وعده همه درس خونا میتینگ 30 و 31 مرداد #قتلگاه کنکور
      یه کم بد برداشت میکنی عزیز کی اینجا این حرفا رو زد
      خدا رو شکر که هیچ جای دیگه ای پتانسیل شیوع نداره شما چت زدی رو کنکور فقط چون زورتون که به ادارات نمیرسه الا و بلا کنکور
      بنده حوزه امتحان نهایی میشناسم که هشت تا دانش آموز کرونا گرفت اونجا کسی صداشم در نیوورد
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      تا اون موقع همه کرونا میگیرن هیشکی نیست بره سر جلسه
      دور از شوخی یه بار دیگه گفتم الانم میگم
      اگه امتحان نهایی هارو برگزار نمیکردن شاید ولی الان صفره .عمرا شورا انقلاب فرهنگی بذاره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      یه کم بد برداشت میکنی عزیز کی اینجا این حرفا رو زد
      خدا رو شکر که هیچ جای دیگه ای پتانسیل شیوع نداره شما چت زدی رو کنکور فقط چون زورتون که به ادارات نمیرسه الا و بلا کنکور
      بنده حوزه امتحان نهایی میشناسم که هشت تا دانش آموز کرونا گرفت اونجا کسی صداشم در نیوورد
      اگر نه به جز عده ی کمی که تقصیر خودشون نبوده و کرونا گرفتن بقیه افرادی که کرونا گرفتن قشر درس خون نبودن اگرنه افرادی که به فکر آیندشون بودن از همه خوشیاشون زدن و خودشونو 5 ماهه توی قرنطینه نگه داشتن
      داداش خط بالا رو من ننوشتما...
      طرف داره میگه کسی که در این 5 ماه کرونا گرفته درسخون نبوده و حقش نیست که قبول بشه ، چون به فکر آینده اش نبوده کرونا گرفته،
      یا من این جملاتو نمیفهمم یا یه جای دیگه میلنگه
      الان خود تو که مجبور بودی بری نهایی به فکر آینده ات نبودی؟
      یا کسی هست که اینجا ادعا کنه 5 ماه کامل حتی 1 بارم بیرون نرفته (حالا عمدی یا سهوی یا از سر زور)
      خدایی کسی هست که بیرون نرفته باشه تو این 5 ماه و خورده ای؟!!!
      حالا شما بیرون نرفتی، باشه راست میگی، بابا مامان چی؟ مهمونی چیزی ؟ هیچی؟ غذا تونو چطور تهیه میکردین؟ از فضا؟
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 15 تیر 1399 در ساعت 12:02

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تعویق دوباره ؟ چرا آخه ؟
      مگه از همون شنبه همه چیز به روال عادی برنگشت؟
      خودتونو درگیر حاشیه نکنید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درساتونو بخونید و انتظار هررررچیزیوداشته باشید.
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

صفحه 1 از 100 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن