خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 100 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 1496
    1. Top | #16
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      یا 45 روز دیگه کنکوره

یا امسال کنکور برگزار نمیشه

هرچه قدر عقب بندازن وضعیت بدتر میشه نه بهتر

اگه میخواستن تصمیم درست بگیرن باید کنکور رو جلو مینداختن نه عقب تا کار به اینجا ها نرسه....امتحانای نهایی رو هم زودتر میگرفتن تا کنکور خرداد یا اردیبهشت برگزار میشد

تا وقتی درمان این بیماری پیدا نشه با وجود مردم ومملکتی که داریم شیوع بیماری فقط بیشتر و بیشتر میشه
      اتفاقا این خودخواهانه ترین فکری بود که میشد کرد و خداروشکر که اینطور نشد!
      شما خودتونو نبینین که قبل عید درسارو بستین
      خیلی ها همون اردیبهشت تموم کردن خیلی ها هم که دانشجو ان و یا کار میکنن شرایط ویژه یا بدتری داشتن ...
      بهتره یه طرفه به قاضی نری!
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

2. Top | #17
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال وحشتناک کنکور فرسایشی شده
      خیلیا اینجا سال اول یا دومشونه که کنکور میدن واسه من و خیلیای دیگه که سال سوم یا بیشترن
      واقعا وضعیت بده
      من خودمو دارم میبینم که الان سه ساله مسافرت نرفتم
      سه ساله با یه دل راحت با دوستام بیرون نرفتم
      سه ساله که یه خواب راحت نداشتم
      سه ساله که حرف شنیدم
      سه ساله خواهر برادرم که ازدواج کردن منت میذارن که بخاطر تو کمتر میام خونه بابامون! هرچند تمام تعطیلی های طول سال اینجان
      من سه ساله که هرکی منو میبینه میگه اخی هنوزم پشت کنکوری؟!
      حرفیم نیست ... همش تقصیر خودمه
      ولی خب این نشد زندگی ...
      خودمم نمیدونم راضیم یا ناراضی از این تعویق به احتمال مجدد!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو خود امتحان نهایی هم یه عده کرونا گرفتن اصلا بخاطر شرایطی که تو امتحان نهایی اومد بیشتر مسئول های بهداشت میخوان عقب بی افته
      جمعیت کنکور و نحوه برگزاریش با کنکور قابل مقایسه نیست.تعداد حوزه رو بخاطر امنیت نمیشه خیلی زیاد کرد تو نهایی مثل کنکور ازدحام برای صندلی و گشتن مراقبا نیست
      هرچقدرم که پروتکل باشه باز 5 درصد مبتلا بشه و این 5 درصد فقط یه نفر از اعضای خانواده اش رو مبتلا کنه میشه 200 هزار نفر مبتلا از کنکور که 2 میلیون نفر شرکت کننده داره
      حتی اگه 50 هزار نفر هم باشه که خیلی بیشتر هست باز هم بیمارستان ها جا ندارن همه باید تو خیابون بمونند
      اگه تعویق بشه برای کسی نیست که نخونده برای کادر درمان هست که خسته شدند و بیمارستان ها که نمیتونند مریض بیشتر داشته باشند هر مریض هم که میره بیمارستان کلی هزینه برای دولت داره

شما تو اهواز و بندرعباس یا خیلی از جاهای دیگه میتونید 4 ساعت با ماسک تو گرمای 31 مرداد امتحان بدید؟
      گناه من که آسم و تنگی نفس دارم چیه؟
      این ها رو هم دکتر هایی که تو ستاد هستند میدونند و به احتمال 90 درصد تعویق خواهد افتاد و این هفته خبرش میاد و اینکه شما از درس خسته شدین و نمیتونید مدیریت کنید براشون مهم نیست چون موارد مهمتری از مسافرت نرفتن شما یا تفریح نکردن شما یا گیم بازی کردن و خوابیدن شما بعد از کنکور هست که سلامت خیلی ها و خستگی کادر درمان هست

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور میتونه مهر یا اول ابان باشه وقتی مبتلا ها کم شده گرما کم شده و به گفته دکتر مردانی واکسن اومده حتی اگه واکسن هم نیومده باشه باز هم کم شدن مبتلا و کمتر شدن گرما تو ماسک زدن و شرایط برگزاری خیلی فرق ایجاد میکنه
      ورودی مهر رو بهمن میگیرن و ورودی بهمن از تابستون میره دانشگاه .اینطوری فقط یه ترم تابستان میره که توش بیشتر از 6 واحد نمیدن
      دانشگاه ها هم ضرر نمیکنند کادر درمان هم شکست نمیخوره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دو تا از خاله های من پرستار هستند فقط به فکر گیم بازی کردن و مسافرت رفتن و خواب بعد از کنکورتون نباشید
      به فکر سلامتی خودتون و پدر و مادرتون کادر درمان کسی که تو شهر های گرم هست کسی که آسم داره و اینکه اگه حوزه خیلی بیشتر یا تغییرات زیاد تو نحوه برگزاری باعث کاهش امنیت ازمون میشه باشید
      پارسال 200 نفر متقلب رو خود سنجش گرفت
      با یک یا دو ماه تعویق بیشتر کسی ضرر نمیکنه .مگه اینکه در مورد کرونا اطلاعات نداشته باشین و از الان به فکر مسافرت و خیابون گردی بعد از کنکور باشید
      ویرایش توسط jacks : 15 تیر 1399 در ساعت 12:54

6. Top | #21
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      به نظرمن اینکه کنکور عقب افتاد نه تنها باعث نشد که خیلی ها بیشتر درس بخونن و پیشرفت کنن
      بلکه خیلی از بچه های خوب ومتوسط حسابی انگیزه شون رو ازدست دادن و پسرفت کردن

مطمعنم اگه جلو میفتاد ضررش برای همه خیلی کمتر از الآن بود
      "همه" ؟
      بهتره جمع نبندی
      من خودم از اون دسته افرادی بودم که این تعویق اول باعث شد به خودم بیام و اشتباهاتمو کمتر کنم
      درسته حق شما شاید میشه گفت ضایع شد و خسته این
      اما میشد این خسته بودن رو مدیریت کرد و ساعت مطالعه رو کمتر کرد به جای اینکه خسته تر بشین. این یه انتخاب بوده که خودتون خواستین
      وگرنه شرایط برا همه یکیه
      شاید من و شما نمیشناسیم
      ولی رتبه یک امسال میاد میگه این تعویق واسه من فرصتی بود که اشکالاتمو برطرف کنم!
      همین الانم مصاحبه های بچه های دوازدهم و کنکوری های 99 رو بخونین تو سایت کانون میگن خودمونو وفق دادیم با شرایط و تعویق...
      الانم که کنکور زودتر از موعد نشده که بحث میکنیم
      کیپ کالم اند استادینگ

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور عقب بیوفته بدتره که گفتن پاییز یه موج بزرگی از کرونا شروع میشه

اینقدر میخاستن کنکور رو جمع کنن الان بهترین موقع ش هست فعلا ورودی به دانشگاه رو باز کنن یا حداقل به شرط معدل باشه موقع فارغ شدن کنکور بگیرن مثل بقیه کشور های دنیا
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه سوال این خبرها رو از کجا پیدا میکنین؟

ارامش خود را حفظ کنیدو فقط هرازگاهی به سایت سنجش سربزنید
      اونجا خبری نیست
      فعلا هم کنکور سرجاشه

منقرض میشویم !!!!!!!!!!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تعویق بیفته باز آمار بالاتر میره
      ♡Be your Own HERO

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من ک دقدقه ای ندارم چون تقریبن یه ماه پیش کرونا گرفتم وخوب شدم ودیگه ایمن هستم.ولی دگ ناموسن اصلن نمیکشه.سه ساله ک یه روزهم باخیال راحت نخابیدم یا تفریح نکردم.میدونم تقصیرخودمه ولی دیگه نمیکشه.همین امروز بگن کنکوره من میام

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه این زندگی باشه
      من از مردن هراسم نیست...

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matean نمایش پست ها
      من ک دقدقه ای ندارم چون تقریبن یه ماه پیش کرونا گرفتم وخوب شدم ودیگه ایمن هستم.ولی دگ ناموسن اصلن نمیکشه.سه ساله ک یه روزهم باخیال راحت نخابیدم یا تفریح نکردم.میدونم تقصیرخودمه ولی دیگه نمیکشه.همین امروز بگن کنکوره من میام
      آبله مرغون نیس که یه بار بگیری تموم شه بره

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      شاید به خودشون اومدن کنکورو برداشتن یه معیار دیگه گذاشتن:/چیجورشو نمیدونم من که مسئول نیستم اونا باید یه فکری بکنن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .yalda. نمایش پست ها
      اگه این زندگی باشه
      من از مردن هراسم نیست...
      یَلدا اگر طالبی راه رو و رنج بر / یا برسد دل به کام یا برسد جان به حلق :))
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .
      ویرایش توسط Apaq : 15 تیر 1399 در ساعت 13:53

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیرصدری پزشک و روزنامه نگار در صفحه اینستاگرامش با انتشار خبری در این رابطه نوشت:" واکسن کرونا محصول مشترک شرکت آسترازنکا و دانشگاه آکسفورد در مرحله سوم بالینی هم رضایت بخش بوده و همین روزها وارد فاز اول تولید می شود. آسترازنکا احتمالا اواسط پاییز واکسن را به بازار می فرستد و ماهی سیصد میلیون دوز به بازار می فرستد. خبر خوب این است که آسترازنکا رابطه خوبی از قدیم با ایران دارد و خوشبختانه ما هم سهم خواهیم داشت."
      گفته می شود واکسن کرونا که azd۱۲۲۲ نام دارد در ابتدا توسط دانشمندان آکسفورد کشف و سپس توسط این شرکت داروسازی برای تولید انبوه سپرده شده است.

صفحه 2 از 100 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن