خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Post برگزاری کنکور در بیمارستان ها

فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون دکتری تخصصی (نیمه متمرکز) سال ۹۹ در روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه برگزار می‌شود و نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد تعداد حوزه‌های امتحانی را با توجه به اقدامات و پروتکل‌های بهداشتی افزایش داده ایم و امسال آزمون در ۱۴۳ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

وجود سه دسته از داوطلبان دکتری در شرایط کروناوی افزود: امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا با سه دسته از داوطلبان روبرو هستیم. دسته اول مبتلای قطعی به کرونا هستند که در بیمارستان بستری بوده و اسامی آنها در اختیار وزارت بهداشت است. دسته دوم مبتلا به کرونا هستند و در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و دسته سوم داوطلبانی هستند که مبتلا نبوده و در سلامت به سر می‌برند.مدیر روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: گروهی از داوطلبان که مبتلای قطعی به کرونا هستند و در بیمارستان بستری هستند، اسامی آنها در اختیار وزارت بهداشت قرار دارد. وزارت بهداشت با هماهنگی با سازمان سنجش، آمار این داوطلبان را در اختیار سازمان سنجش قرار می‌دهد. این دسته از داوطلبان روزی که کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، باید به باجه رفع نقص مراجعه کنند.

الزام ارائه گواهی بیمارستان مبنی بر ابتلا به کرونا از سوی داوطلبوی افزود: در این صورت خود داوطلب یا بستگان درجه یک داوطلب به همراه مدارک هویتی باید به باجه رفع نقص که اسامی آنها همزمان با توزیع کارت در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود، مراجعه کنند و تصویر کارت آزمون را به همراه تاییدیه و گواهی بیمارستان مبنی بر ابتلای داوطلب به بیماری کرونا به باجه رفع نقص ارائه دهد.زرین آمیزی خاطرنشان کرد: در این صورت سازمان سنجش از تعداد داوطلبان مبتلای قطعی که در بیمارستان بستری هستند مطلع می‌شود و با توجه به تعداد مبتلایان، با هماهنگی وزارت بهداشت، آزمون در بیمارستان محل بستری افراد برگزار می‌شود. این کار با رعایت نهایت پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.وی یادآور شد: دسته دوم داوطلبانی هستند که مبتلا به کرونا هستند اما در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و علائم حاد ندارند این افراد هم باید تصویر کارت آزمون را به همراه تاییدیه و گواهی بیمارستان‌های مورد تأیید وزارت بهداشت مبنی بر ابتلای قطعی را همراه داشته باشند و یا خودشان یا بستگان درجه یک آنها، تصویر کارت و گواهی را به باجه رفع نقص کارت آزمون مراجعه کنند و گواهی را ارائه دهند.

ارائه گواهی ابتلا به کرونا به باجه رفع نقص کارت آزمون سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: به این ترتیبت در مورد این گروه هم سازمان سنجش از تعداد داوطلبان مبتلا که در قرنطینه خانگی به سر می‌برند مطلع می‌شود و با توجه به تعداد مبتلایان، با هماهنگی وزارت بهداشت، آزمون در یک مرکز جداگانه از حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود. این کار با رعایت نهایت پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد و عوامل اجرایی هم توجیهات لازم را دریافت کرده اند.وی درباره داوطلبانی که مشکلی از نظر سلامتی ندارند گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (نیمه متمرکز) سال ۹۹ باید از بدو ورود به حوزه امتحانی تا لحظه خروج از حوزه ماسک داشته باشند. داشتن ماسک برای تمامی داوطلبان و عوامل اجرایی الزامی است. البته در صورت همراه نبودن ماسک هم همکاری لازم با داوطلب صورت می‌گیرد.

افزایش عوامل اجرایی و حوزه های آزمون دکتری در شرایط کرونازرین آمیزی اظهار داشت: ضمن اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا، تعداد عوامل اجرایی برگزاری آزمون‌ها هم افزایش پیدا کرده است و پروتکل‌های بهداشتی به همگی ابلاغ شده است. تمامی حوزه‌های امتحانی قبل از برگزاری آزمون ضدعفونی می‌شوند. تمامی عوامل اجرایی ماسک خواهند داشت. تمامی عوامل اجرایی که مسئول بازرسی بدنی و کنترل هویت داوطلب هستند، گان، دستکش و ماسک خواهند داشت و برگه‌های کارت هم ضدعفونی می‌شوند.
      وی خاطرنشان کرد: فاصله بین صندلی‌های آزمون هم به ۱.۶ متر بین هر داوطلب افزایش پیدا کرده است و سایر پروتکل‌های ابلاغی هم اجرایی می‌شود.

3427084.jpg
      پ.ن:
      یک سری از کامنت های جالب:
      کسی که تو بیمارستان بستریه و جون نداره نفس بکشه و به زور کپسول اکسیژن زنده س ، چطوری آزمون بده ؟!
      وقتی دکترا کرونا می گیرن چرا کرونایی ها دکترا نگیرن؟!!!
      داخل قبر آزمون بگیرید بهتر نیست )
      شما همین سالم ها رو کرونایی نکن ، نمیخواد اونا رو دکتر کنی!
      آخه بوقیییی مریض تو حال خودش نیس دکترا میخواد چیکار تو خودت دکترا قلابی گرفتی فک کردی ازمون اصلی ام عین تقلبی تو راحته (جرررررر)
      ز گهواره تا گور دانش بجوی دقیقا همینه!
      فرض بر اینکه بشه ازش آزمون گرفت ، آیا عدالت بین داوطلبی که تو شرایط بیماری داره آزمون میده با داوطلب عادی هم برقرار میشه؟ نمیدونم این مسوولین چی داخل جمجمه شون هست!

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 14 تیر 1399 در ساعت 17:36

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه کنکور سراسری رو هم تو بیمارستان بگیرن خیلی خوب میشه دکتر ها اونجان راحت میشه جواب سوالای زیستو ازشون گرفت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      قشنگ وسط دیوونه خونه ایم تا اونجا ک ما میدونیم کرونا خودش استرس و نگرانی کافی برای فرد درگیر بهش رو داره و همین هم در عملکرد سیستم ایمنی بدنش موثره ، حالا استرس کنکور رو هم بهش اضافه کن طرف داره از سرفه میمیره ، کاغذ و قلم ببری جلوش بگی بیا کنکور بده طرف کنکور بده یا خدایی نکرده وصیت نامشو برا سازمان سنجش رو اون کاغذ بنویسه؟
      ویرایش توسط thanks god : 31 اردیبهشت 1402 در ساعت 00:54

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی فاز اینا رو با رسم شکل برای من لطف کنه توضیح بده ممنونش میشم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از 76 نفری که در این تاپیک آنلاین هستند میخوام که سری هم به تاپیک زیر بزنن، اون مثل این جذابیت نداره ولی خیلی بدردتون میخوره
      http://forum.konkur.in/thread73023.html#post1601897
      رفع اسپم: اگه کنکور تو بیمارستان برگزار بشه (و سایر حوزه ها) ورقه های امتحانی که زیر دست این عزیزان بوده کل کشور رو آلوده میکنه و طبیعتا باید چندین تن کاغذ هم سوزانده بشه (+ کاغد اونایی که ناقل بودن یا حتی سالم) ، از سوزاندن این همه کاغذ قطعا درجه حرارت کره زمین بیشتر میشه و آلودگی هوا بوجود میاد، نظرتون چیه یه کمپین جلوگیری از این اتفاق هم راه بندازیم
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب همینو کم داشتیم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      اگه کنکور سراسری رو هم تو بیمارستان بگیرن خیلی خوب میشه دکتر ها اونجان راحت میشه جواب سوالای زیستو ازشون گرفت
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      عاشق منطق و عقل و شعور مسئولین محترمم ، ایول بابا

قشنگ وسط دیوونه خونه ایم تا اونجا ک ما میدونیم کرونا خودش استرس و نگرانی کافی برای فرد درگیر بهش رو داره و همین هم در عملکرد سیستم ایمنی بدنش موثره ، حالا استرس کنکور رو هم بهش اضافه کن طرف داره از سرفه میمیره ، کاغذ و قلم ببری جلوش بگی بیا کنکور بده طرف کنکور بده یا خدایی نکرده وصیت نامشو برا سازمان سنجش رو اون کاغذ بنویسه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      یکی فاز اینا رو با رسم شکل برای من لطف کنه توضیح بده ممنونش میشم
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      ماذا فاذا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
      مگه ادم مریض میتونه امتحان بده اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah.az نمایش پست ها
      عجب همینو کم داشتیم
      کنکور به احتمال 90 درصد مجددا به عقب می افته و میره مهر یا ابان و خبرش تا اخر این هفته میاد
      اقای مردانی گفتن که تا مهر واکسنش هم میاد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jacks نمایش پست ها
      کنکور به احتمال 90 درصد مجددا به عقب می افته و میره مهر یا ابان و خبرش تا اخر این هفته میاد اقای مردانی گفتن که تا مهر واکسنش هم میاد
      وای نه من دیگه خسته شدم واقعا بریدم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنکور به احتمال 90 درصد مجددا به عقب می افته و میره مهر یا ابان و خبرش تا اخر این هفته میاد
      اقای مردانی گفتن که تا مهر واکسنش هم میاد

شما راجبه عقب افتادن کنکور نظر ندید و الکی دلتونو خوش نکنید و حاشیه برای بچه ها بوجود نیارید !!
      بهتره سعی کنید بی دلیل به کل اعضای انجمن رای منفی ندید و برید تو اتاقتون و به رای منفی های نا حقی که این مدت به صورت رگباری ب همه اعضای انجمن دادید فکر کنید !!!!!!!!
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

ویرایش توسط Frozen : 14 تیر 1399 در ساعت 21:32

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تعويق کنکور با اين اميد انجام گرفت که شرايط تا اون موقع تحت کنترل در مياد. اگر شرايط بهتر نشه دليلي وجود نداره که دوباره به تعويق نيفته.
      ويرايش: به اين زودي ها واکسن قابل اطميناني در کار نخواهد بود و اين ويروس هم مدام در حال تکامله که کار واکسن درست کردن رو سخت تر مي کنه.
      ویرایش توسط CounterStrike : 14 تیر 1399 در ساعت 22:03

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      وای نه من دیگه خسته شدم واقعا بریدم
      کنکور اگه برگزاری بشه هم کادر درمان میبرن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها

شما راجبه عقب افتادن کنکور نظر ندید و الکی دلتونو خوش نکنید و حاشیه برای بچه ها بوجود نیارید !!
      بهتره سعی کنید بی دلیل به کل اعضای انجمن رای منفی ندید و برید تو اتاقتون و به رای منفی های نا حقی که این مدت به صورت رگباری ب همه اعضای انجمن دادید فکر کنید !!!!!!!!
      حاشیه نیست بخاطر سلامت کنکوری هاست
      بعد من معذرت خواستم دلیش رو هم توضیح دادم اگه برید تاپیک هرچی دوست داری به اعضای انجمن بگو رو نگاه کنید میبینید
      اون اشتباه بود که بخاطر سرعت اینترنتم شد بازم معذرت میخوام
      اصلا من بیشعورم عمدا رای منفی دادم شماها چرا رای منفی دادین؟
      فایل پیوست 92722

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یکسری نکته بگم،
      1. محتوای این تاپیک دروغ نیست، واقعا طرح برگزاری کنکور در بیمارستان رو دادن (مسائل پیرامونش هم همینطور)
      2. بحث های پیرامونش هم حاشیه ای نیست، چون وضعیت روز به روز بدتر میشه و کاملا قابل لمسه این موضوع
      3. دوستان لطفا و خواهشا بحث های شخصی رو داخل تاپیک های تفریحی یا پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده یا امتیازات مطرح کنید تا بهانه ای برای بستن تاپیک دست مدیران ندیم.
      4. تا زمان تعویق دوباره کنکور این تاپیک میتونه مفید باشه برای اطلاع رسانی بیشتر و دقیق تر
      5. اگر این تاپیک حذف یا بسته شد من دیگه به هیچ عنوان انجمن نمیام و هیچ فعالیتی هم نمی کنم، (خطاب به مدیران انجمن)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور اگه برگزاری بشه هم کادر درمان میبرن
      جوری میگید انگار که تو این کشور زندگی نمی‌کنیم نمیبینیم همه چی عادیه... والله کنکور با فاصله تلفاتش کمتر از مجالس عروسیه که همین الان هم برگزار میشن. ولی خب من و شما کاره ای نیستیم بحث نکنیم بهتره. با آرزوی موفقیت

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      جوری میگید انگار که تو این کشور زندگی نمی‌کنیم نمیبینیم همه چی عادیه... والله کنکور با فاصله تلفاتش کمتر از مجالس عروسیه که همین الان هم برگزار میشن. ولی خب من و شما کاره ای نیستیم بحث نکنیم بهتره. با آرزوی موفقیت
      درست میگید از هر عروسی 100 نفری 80 نفر مبتلا میشند.کنکور هنوز برگزار نشده که تلفاتش رو نشون بده
      اگه از هر 100 نفر حداقل 5 نفر مبتلا بشند که بیشتر از این هم میشه حساب کنید ببینید تو دو ملیون نفر چند نفر مبتلا میشند.حالا این افراد مثل خود شما خانواده هم دارند هر کدوم به یه نفر بدن 200 هزار نفر میشه
      هرطوری هم پرتوکول باشه حداقل همون 5 نفر مبتلا میشند
      یه حوزه بانک با اونهمه پروتکل کلا همه کارمنداش مبتلا شده حوزه تعطیل شده.فوتبالیست ها هر 5 روز تست کرونا میدن با اونهمه بهداشت و امکاناتی که دارن خیلی هاشون گرفتن
      خود ماسک 100 درصد محافظت نمیکنه .خانوم لیلا بلوکات مبتلا شدن توضیح می داد که همه چیز رو رعایت کرده ولی باز گرفته.
      دفعه پیش که تعویق داده شد امار جانباختگان و مبتلایان یک چهارم بود
      الان بیمارستان ها جا نداره و اگه کنکور برگزار بشه فاجعه میشه.سلامتی داوطلب ها و خستگی کادر درمان بر وقت بیشتر برای جبران عقب موندگی یا خستگی برای خوندن کنکور اولویت داره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن