خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها خدایی من میترسمچه بلایی قراره سرمون بیاد؟
      اگه تعویق بدن که ممکنه تا اون زمان اوضاع بدتر هم بشه.اگه تعویق ندن هم همین الان اوضاع به قدر کافی بد هست....فک کنم یا باید انلاین کنکورو برگزار کنن یا کلن کنکور امسالو حذف کنن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اینم اخبار لحظه ای دیروز و امروز فقط جهت اطلاع دوستانی که دارن دور از حواشی خودشون رو برای حضور در قتلگاه 30 و 31 مرداد آماده میکنن
      54.png
      20.png
      30.png
      40.png
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      اینم اخبار لحظه ای دیروز و امروز فقط جهت اطلاع دوستانی که دارن دور از حواشی خودشون رو برای حضور در قتلگاه 30 و 31 مرداد آماده میکنن
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 54.png
مشاهده: 84
حجم: 52.7 کیلو بایت

نام: 20.png
حجم: 49.1 کیلو بایت

نام: 30.png
حجم: 47.7 کیلو بایت

نام: 40.png
مشاهده: 83
حجم: 40.9 کیلو بایت

میتونم بپرسم امثال شما ها چرا برای امتحانات نهایی چیزی نگفت؟؟
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      میتونم بپرسم امثال شما ها چرا برای امتحانات نهایی چیزی نگفت؟؟
      امثال ماها برای نهایی کمپین زدیم و در تلگرام ولی فایده نداشت چون دوستان برگزار کننده اون موقع که وضعیت به این شدت وخیم نبود گوششون بدهکار حرف های ما نبود...
      برای کنکور وضعیت به شدت فرق میکنه و نیازی به کمپین زدن هم نیست چون مشخصه در آینده قراره چه بلایی سر بچه ها بیاد،
      شما 100 هزار شرکت کننده نهایی رو با 1 میلیون شرکت کننده کنکور مقایسه میکنی؟
      این افزایش مبتلایان از فضا نازل نشده، زاییده عدم رعایت مردم هم نیست، فقط نتیجه برگزاری مراسم های مختلف که یکیشون هم میتونه نهایی ها باشه هست.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 15 تیر 1399 در ساعت 11:11

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امثال ماها برای نهایی کمپین زدیم و در تلگرام ولی فایده نداشت چون دوستان برگزار کننده اون موقع که وضعیت به این شدت وخیم نبود گوششون بدهکار حرف های ما نبود...
      برای کنکور وضعیت به شدت فرق میکنه و نیازی به کمپین زدن هم نیست چون مشخصه در آینده قراره چه بلایی سر بچه ها بیاد،
      شما 100 هزار شرکت کننده نهایی رو با 1 میلیون شرکت کننده کنکور مقایسه میکنی؟
      دقیقا وسط امتحانات نهایی بودم که اوضاع دوباره وخیم شد اون موقع نمیشد به تعویق انداخت؟؟
      آره 100000 نفری رو که دو دوازده بار یه روز درمیون امتحان میدن رو با اون مقایسه میکنم
      بیا و قبول کنیم که بخش عظیمی از این جماعتی که میگن کنکور رو تعویق بندازیم همونایین که تا الان خوب درس نخوندن و این یکم بهونست
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      دقیقا وسط امتحانات نهایی بودم که اوضاع دوباره وخیم شد اون موقع نمیشد به تعویق انداخت؟؟
      آره 100000 نفری رو که دو دوازده بار یه روز درمیون امتحان میدن رو با اون مقایسه میکنم
      بیا و قبول کنیم که بخش عظیمی از این جماعتی که میگن کنکور رو تعویق بندازیم همونایین که تا الان خوب درس نخوندن و این یکم بهونست
      دقیقا همینطوره
      دوستانی که مطالعه خوبی نداشتند الان اینجا در حال رایزنی با مسئولین برای 1 ماه وقت خریدن هستن تا با 30 روز مطالعه بیشتر موفق به کسب رتبه مورد دلخواهشون باشن و از کرونا نهایت استفاده رو ببرن، بقیه هم که خیلی عالی درس خوندن اصلا سلامتی خودشون و خانواده شون مهم نیست، و قرار هم نیست به بعد از کنکور فکر کنند و هیچ مهم هم نیست بعد این همه زحمت اصلا زنده میمونن که نتیجه اش رو ببینن یا خیر ، فعلا تنها چیزی که مهمه تمرکز روی خود کنکوره و این حرف ها هم به نوعی حاشیه و بهانه برای درس نخواندن محسوب میشه،
      نهایی ها هم که برگزار شد حتی 1 مورد مبتلا به کرونا گزارش نشد و تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شدن،
      این قرمز و سفیدی های امروز و چند روز گذشته هم مثل رنگ فرش تقلبیه
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا همینطوره
      دوستانی که مطالعه خوبی نداشتند الان اینجا در حال رایزنی با مسئولین برای 1 ماه وقت خریدن هستن تا با 30 روز مطالعه بیشتر موفق به کسب رتبه مورد دلخواهشون باشن و از کرونا نهایت استفاده رو ببرن، بقیه هم که خیلی عالی درس خوندن اصلا سلامتی خودشون و خانواده شون مهم نیست، و قرار هم نیست به بعد از کنکور فکر کنند و هیچ مهم هم نیست بعد این همه زحمت اصلا زنده میمونن که نتیجه اش رو ببینن یا خیر ، فعلا تنها چیزی که مهمه تمرکز روی خود کنکوره و این حرف ها هم به نوعی حاشیه و بهانه برای درس نخواندن محسوب میشه،
      نهایی ها هم که برگزار شد حتی 1 مورد مبتلا به کرونا گزارش نشد و تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شدن،
      این قرمز و سفیدی های امروز و چند روز گذشته هم مثل رنگ فرش تقلبیه
      داداش اصولا یکم خوب آدما رو نشناختی...
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها جدای اینا من یه سوال بپرسم؟
      کتاب خریدم چجوری ضدعفونیش کنم؟
      بزارم تو فر؟اتیش نمیگیره؟؟
      در مورد الکل هم بگم فقط جلدشو میشه الکلی کرد برگه های توشو که نمیشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن