خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

این کار عاقلانست بنظرتون ؟

سلام رفقای کنکوری.
      بی مقدمه برم سر اصل مطلب، من چند سالی از درس دبیرستان دور بودم و کنکور 1400 میخوام تجربی نظام جدید بدم.

بنظر شما عاقلانست واسه تمام دروس کلاس آنلاین ثبت نام کنم؟ من یه حالتی دارم وقتی استاد یه درسی رو توضیح میده و بعدش خودمم اون مبحث رو میخونم و کار میکنم راندمانم خیلی بالا میره تا اینکه خودم بخونم.
      فقط از این بابت میترسم که وقت زیادی ازم گرفته میشه

نظر شما چیه ؟ چیکار کنم ؟ تجربه مشابهی داشتین ؟
      خیلی دوس دارم 1400 داروسازی قبول بشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه کل وقتت خالیه و کار یا دانشگاه نداری و هدفت فقط درسه
      کاملا عاقلانه است
      چون چند سال دور بودی و شروع مبحثا برات سخته

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام. بنظرم آره خوبه.مثلا من زیستو از آلا نگاه میکردم، خوب بود واسم البته اگه همه ی درسا رو بخوای نگاه کنی فک کنم وقت زیادی ببره. بازم تایم خودتونه و میتونین تنظیمش کنین.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امسال یکی از دوستام این کار رو کرد یعنی برای 8 تا درس کلاس ثبت نام کرد،الان میگه پشیمون هست وسال بعد دیگه این کارو نمیکنه
      بنظرم عاقلانه نیست مگر اینکه واقعا نتونی با کتاب بخونی،اگر میتونی بعضی درس ها مثل ادبیات،زبان یا دینی رو خودت بخون و درس هایی که نمیتونی رو کلاس ثبت نام کن.
      در ضمن چون تعداد زیادی درس میخوای ثبت کنی حتما کلاس دبیرایی رو ثبت نام کن که کلاسشون نظم داشته باشه.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Orwell نمایش پست ها
      سلام رفقای کنکوری.
      بی مقدمه برم سر اصل مطلب، من چند سالی از درس دبیرستان دور بودم و کنکور 1400 میخوام تجربی نظام جدید بدم.

بنظر شما عاقلانست واسه تمام دروس کلاس آنلاین ثبت نام کنم؟ من یه حالتی دارم وقتی استاد یه درسی رو توضیح میده و بعدش خودمم اون مبحث رو میخونم و کار میکنم راندمانم خیلی بالا میره تا اینکه خودم بخونم.
      فقط از این بابت میترسم که وقت زیادی ازم گرفته میشه

نظر شما چیه ؟ چیکار کنم ؟ تجربه مشابهی داشتین ؟
      خیلی دوس دارم 1400 داروسازی قبول بشم
      به نظر من واسه همه درسا نه اون درسایی که فکر میکنی ممکنه ضعف داشته باشی
      ولی اگه فکر میکنی راندمانت رو میبره بالا آره اینکار رو بکن فقط نباید دیدن جلسات رو پشت گوش بندازی
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خداوکیلی نکن از این کارا
      Responsible for the MEMEs of the association

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا منم یادگیریم از طریق شنواییه و نمیتونم خودم بخونم.اره خوبه ولی سعی کن دبیرای خوبی انتخاب کنی که وقت کلاسو الکی نگیرن و الکی طولانیش نکنن که وقتت زیاد گرفته شه.من یه فیلمای زیستی گرفتم که یه فصل رو تو2-3ساعت کامل درس میده و تستم حل میکنه.وقتمو خیلی کم گرفت.ولی برعکس یه فیلمای زیستی داشتم قبلا از یه استاد دیگه.هرفصلو6ساعت طول میکشید تا درس بده انقد که الکی وقت کلاسو میگرفتباور کن واسه هر فصل زیست 2ساعت در روز وقت میزاشتم تو 1هفته تمومم نمیشد(چون کلی نکته اضافی به درد نخورم میگفت که باید یادداشت میکردم)
      خلاصه تو انتخاب استادا دقت کن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . به نظرم دوست عزیز به علت دور بودن شما از تدریس حتما استفاده کنید ولی به شدت توصیه میکنم زیاده روی نکنید ک واقعا وقت گیر و باعث کاهش انگیزه میشه و درصورت استفاده حتما دروس مورد نیاز و اونایی ک ضعف دارید و از خلاصه نویسی که مهمترین قسمت جزوه برداری از روی فیلم هاس استفاده کنید چرا ک اگه خلاصه نباشه به شدت عذاب آور و وقت گیره . بعنوان آخرین توصیه سعی کنید یهترین دبیر رو انتخاب کنید و هم سطح کنکور باشه نه که وارد جاده خاکی شه و من اگه جای شما بزرگوار بودم تا اول مهر و آبان تمومشون میکردم که دست برد شما اینجاس . امیدوارم توصیه های یه پشت کنکوری 4 ساله مناسب شما واقع گردیده باشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظر من کاملا عاقلانس .من واقعا نمیتونم درک کنم چرا یه سریا یا فیلم اموزشی مشکل دارند. اگر مشکل زمانه که اگر طرف صفر باشه بخواد از روی کتاب بخونه که ممکنه بیشتر زمان ببره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان
      ببینید من واسه ادبیات تو مباحث دستوری از همون زمان قدیم الایام مشکل داشتم
      عربی که کمپلت مرخصم
      زبان رو دست و پا شکسته یه چیزایی بلدم
      دینی هم من یه عیبی دارم اینه که حوصله خوندن درسنامه کتابهای کمک درسی رو ندارم. ولی وقتی یه استاد بهم مطلب رو بگه بعدش هم سریعتر میخونم و هم راحتتر تو ذهنم میمونه

واسه دروس اختصاصی هم که از همون اول تصمیم داشتم 4 تا اختصاصی رو شرکت کنم

درمورد وقت هم با خودم یجوری حساب و کتاب کردم به این نتیجه رسیدم هر کلاس عمومی میانگین 2 ساعت در هفته هست و هر اختصاصی میانگین 4 ساعت. پس با یه جمع ساده میشه هفته ای 24 ساعت کلاس

این 24 ساعت خودم احساس میکنم راندمان کارم رو بشدت بالا میبره چون هیچ شناختی از دروس نظام جدید ندارم که بصورت خودخوان بخونم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      سلام. بنظرم آره خوبه.مثلا من زیستو از آلا نگاه میکردم، خوب بود واسم البته اگه همه ی درسا رو بخوای نگاه کنی فک کنم وقت زیادی ببره. بازم تایم خودتونه و میتونین تنظیمش کنین.
      راضی بودید از زیست آلا؟ تو درصدتون تاثیر داشت؟
      آقای موقاری رو می دیدید؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir80 نمایش پست ها
      راضی بودید از زیست آلا؟ تو درصدتون تاثیر داشت؟
      آقای موقاری رو می دیدید؟
      بله. تاثیر داشت و بازم بله آقای موقاری. من خیلی از زیست بدم میومد. ولی فیلمای ایشونو که دیدم خیلی حال کردم خصوصا متن کتاب جلوشه و مثل بقیه نیست که پی دی اف جزوه شونو میذارن. حتی از صد تا معلم خصوصی که میشناسم تو شهرمونم بهتر درس میده بنظرم. بازم نظرات متفاوته و شاید یکی خوشش نیاد از زیست آلا. البته همه ی فصلارو ندیدم. فصل 4 تا 7 دهم. تولیدمثل و گیاهی های یازدهم و نیم سال اول دوازدهم بقیه فصلارو اگرررر جایی اشکال داشتم فقط همون قسمتشو میدیدم.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دروغ چرا

همه ی درسا رو بخوای ثبت نام کنی وقت گیره

از نظر من چهار تا اختصاصی با یه عمومی ثبت نام کن
      در ضمن زمین شناسی نظام جدید هم یه جلد شده و کارت برا داروسازی فوق‌العاده راحته
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن