خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اصلاحیه ۲۰ درصد دور دنیا گاج

سلام
      چرا پس گاج مثل قلمچی و مهر و ماه یه اصلاحیه نمیده دانلود کنیم؟یا داده من خبر ندارم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      سلام
      چرا پس گاج مثل قلمچی و مهر و ماه یه اصلاحیه نمیده دانلود کنیم؟یا داده من خبر ندارم؟
      واللا امروز من میخواستم 93 داخل و بزنم . تو سایتش دیدم یه اصلاحیه داده . خوشحال خوشحال رفتم دانلودش کردم . دیدم فقط شماره ی سوال های حذف شده رو نوشته . بعد گفتم عیب نداره یه دفترچه میزارم کنارم حذفیارو از رو اون میزنم . دیدم حتی به خودش زحمت نداده یکم دقیقتر حذفیارو ببینه . تو دینی گفته بود حذفیات نداره اما یکی داشت . یا تو ریاضی 5 تا حذفیات داشتیم فقط 3 تاشو گفته بود .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      واللا امروز من میخواستم 93 داخل و بزنم . تو سایتش دیدم یه اصلاحیه داده . خوشحال خوشحال رفتم دانلودش کردم . دیدم فقط شماره ی سوال های حذف شده رو نوشته . بعد گفتم عیب نداره یه دفترچه میزارم کنارم حذفیارو از رو اون میزنم . دیدم حتی به خودش زحمت نداده یکم دقیقتر حذفیارو ببینه . تو دینی گفته بود حذفیات نداره اما یکی داشت . یا تو ریاضی 5 تا حذفیات داشتیم فقط 3 تاشو گفته بود .
      آره منم یکم گشتم حذفیات رو پیدا کردم ولی سوال جایگزین نداشت من جایگزین قلمچیرو دانلود کردم همون از خودم اضافه کردم به جای سوال حذفی ها.
      گاج واقعا شورشو در آورده مملکت هم که صاحاب نداره بشه حداقل یه جایی اعتراض کرد.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      سلام
      گاج کلا بی در و دربنده
      معلوم نیست چی به چیه توش
      مثلا کتاب زیست پایه ۹۸ رو اومدن جلدشو عوض کردن و بدون عوض کردن محتواش دارن‌میفروشن
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره انگار دیگه انقد معروف شده خدارو بنده نیست.من امسال اشتباه کردم چنتا کتاب که گفته بودن تغییرات جدید کتاب درسی توش اعمال شده ازشون خریدم(عکس و مکث و خط ویژه ) ولی هر دوتا شون قدیمی بودن الان هم که این جریان باز خوبه یه فروم مثل اینجا هست که بشه دربارش حرف زد ولی خب انقد کسایی هستن هنو دارن میخرن و نمیدونن این عین خیانت و کسایی که میخرن کتابای قدیمی و بخاطرش اگه حتی ۱ درصد تو کنکور کمتر بیارن تو یه درسی از کمر مسئولای گاج در میاد یه روزی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن