خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کسی شناختی از استاد شیخ الاسلامی داره ؟

سلام .
      ظاهرا امسال کلاسینو استاد شیخ الاسلامی ( مدرس شیمی ) رو به مجموعه خودش اضافه کرده.
      تو کامنتهای اینستاگرام که غوغایی به پا شده بود ازبس تعریف و تمجید کرده بودن.

خواستم بپرسم واقعا کیفیت کلاسشون همینجوریه ؟ یعنی نسبت به بابایی بهتره ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Orwell نمایش پست ها
      سلام .ظاهرا امسال کلاسینو استاد شیخ الاسلامی ( مدرس شیمی ) رو به مجموعه خودش اضافه کرده.تو کامنتهای اینستاگرام که غوغایی به پا شده بود ازبس تعریف و تمجید کرده بودن.خواستم بپرسم واقعا کیفیت کلاسشون همینجوریه ؟ یعنی نسبت به بابایی بهتره ؟
      من تدریسشون رو نمیدونم ولی بارها این فامیلی تو طراح های قلم چی دیدم ک سوالای خوبی طرح میکردن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام .
      ظاهرا امسال کلاسینو استاد شیخ الاسلامی ( مدرس شیمی ) رو به مجموعه خودش اضافه کرده.

اسمشو نشنیدم ولی به کامنتا میدونم اعتمادی نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .

فکر میکنم جوون باشه
      من توی چنلش از اول سال عضو بودم، میگفت که بعضی از سوالات شیمی از کتاب های مرجع میاد، درست هم میگفت و مستند میذاشت، و هی میگفت در طول سال ازین سوالها براتون میذارم و حل میکنیم، ولی هیچوقت نمیذاشت . خیلی هم تبلیغ میکرد، انگار که فقط بخواد ممبر جمع کنه که پکیج هاش فروش بره . بچه ها گفتن بابایی بهتره، دلیلش احتمالا اینه که شیخ الاسلامی جوونه
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توی خیلی از کانال های کنکوری تبلیغ میکنه واسه ممبر
      فیلماش هم خیلی خاص نیست
      در حد متوسط رو به بالا
      واسه کسی که میخواد به 60 برسه خوبه.
      الان دبیر ها هم یاد گرفنن از کتاب های مرجع سوال میزارن و حل میکنن. اولین نفر فک کنم آقای کامران دبیر فیزیک بود
      از چهار پنج سال پیش این کارو میکرد

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apaq نمایش پست ها
      فکر میکنم جوون باشه
      من توی چنلش از اول سال عضو بودم، میگفت که بعضی از سوالات شیمی از کتاب های مرجع میاد، درست هم میگفت و مستند میذاشت، و هی میگفت در طول سال ازین سوالها براتون میذارم و حل میکنیم، ولی هیچوقت نمیذاشت . خیلی هم تبلیغ میکرد، انگار که فقط بخواد ممبر جمع کنه که پکیج هاش فروش بره . بچه ها گفتن بابایی بهتره، دلیلش احتمالا اینه که شیخ الاسلامی جوونه
      با سلام ، اون شیخ الاسلامی که شما میگین اسمش میلاده و پکیجاش زیاد خوب نیست. ولی دبیر امسال کلاسینو محمد شیخ الاسلامی هست که از دبیران بسیار خوب و باسابقه کنکوره که بچه ها روش نظر مثبتی دارن. جلسات ابتدایی ایشون و آقای بابایی رو ببینید و از بینشون یکی رو انتخاب کنید.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این بنده خدایی که من میگم محمد شیخ الاسلامیه
      تو کامنتها یه نفر نوشته بود انقدر کارش درسته که بین بچه ها معروفه به شیخ شیمی 1052.gif

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن