خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما ؟

رأی دهندگان
    73. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • زیست عظیمی

36 49.32%
    • زیست عمارلو

15 20.55%
    • شیمی بابایی

40 54.79%
    • شیمی آقاجانی

15 20.55%
    • فیزیک یحیوی

28 38.36%
    • فیزیک نوکنده

18 24.66%
    • ریاضی حیدری

27 36.99%
    • ریاضی ملاک پور

27 36.99%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      من ریاضی حیدری رو دیدم احساس کردم زیاد به مفهوم اهمیت نمیده فقط روش‌های حل خودشو داره که البته تو اون تستایی که حل کرد هم جواب داده بود ولی نمیشه گفت همیشه جواب میده من میخوام مفهوم رو خوب یاد بگیرم و هم بتونم تست رو سریع جواب بدم،
      شما استادی با این خصوصیات میشناسید؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      خیلی روی مفهوم عمیق کار نمیکنه ولی،یعنی من فقط یک جلسه دیدم و اینی که میگم استنباط من از روی یه جلسه ست ولی خب نمیدونم...
      شما شاگردش بودین؟درصداتون چطور بود؟؟؟نتیجه گرفتین؟
      دقیقا تعریفت از مفهوم چیه؟! اگه منظورت تشریحی درس دادن هست که معلمای دبیرستان هم به شرطی که مدرسه ات یکم خوب باشه همین کارو واست انجام میدن و نیازی به یکی دو میلیون آنلاین و سه چهار میلیون هزینه کلاس حضوری نیست، بشین همون مدرسه روشای تشریحی رو خوب یاد بگیر بعدم تست بزن با همون روش ها تا دستت سریع بشه، بهت قول میدم بدون هیچ معلم کنکوری و هزینه بیشتری حدود 30 40 درصد بزنی ریاضی رو با همین روش.
      ولی کسی که میخواد یه کار ویژه انجام بده و ریاضی رو بالاتر از بقیه بچه ها بزنه و سرعتشم بالا تر از بقیه باشه و مثلا 20 تا سوال ریاضی رو داخل نیم ساعت درست بزنه یه همچین فردی نیاز داره یه معلم خوب کنکوری هم برداره که یکم از مفاهیم اولیه که به کارت میاد رو واست دوره و مرور کنه و بقیه رو به معلم مدرسه یا خودت واگذار کنه تا بری بشینی تشریحی هم بخونی و وقت کلاسی که بابتش چند میل پول دادی رو الکی نگیره، و بجاش بیاد روشای سریع تر و یکسری ترفندای محاسباتی و تیپ بندی تست ها و جمع بندی و مرور بیشتر وتکلیف تستی و آزمون و رفع اشکال و خلاصه کار هایی که بقیه رقیبات انجام نمیدن رو واست انجام بده که آریان حیدری دقیقا کارش همینه،
      من 10 جلسه ای سال 97 کلاس سادات هم بودم، ولی اولا کارش هیچ نظمی نداشت، ثانیا من به شخصه هیچ روش خاص و سرعتی سر کلاسش ندیدم که بخوام بگم تشریحی درس نمیداد ، و ثالثا خیلی چرت و پرت وسط تدریسش میگه که روی اعصابه مثلا از هر 1 ساعتی از کلاسش تقریبا 20 30 دقیقه چرت گویی میکرد و درس نمیداد، حتی یه بار بهش گفتم درستو بده و کمتر چرت بگو که از کلاسش انداختم بیرون، اریانم حرف میزنه وسط تدریسش ولی به غلظت سادات نیست و بهتر باهاش کنار میای،
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Batman_sh نمایش پست ها
      به هیچ عنوان.ملاک پور هم خیلی معلم خوبیه ولی آریان کلا یه چیز دیگس که توی ریاضی با بقیه متفاوتت میکنه‌.ریاضیو برات ساده میکنه و با همه معلمای دیگه ریاضی که توی عمرت دیدی فرق داره.تدریسش کنکوری و تستیه ولی کاملا به شکل مفهومی.در جواب دوستمون که میگه روشاش روی همه سوالا جواب نمیده باید بگم که من که شاگردش بودم می دیدم همه تیپ تست ها رو کار میکنه.این حرف درست نیست و بی انصافیه واقعا.
      حیف اون تایپک بسته شد نتونستم حرفی بزنم
      شما نمیدونم کی هستی و یا چه منفعتی داری میبری اما تا حالا هر پستی از بیخ گذاشتی فقط تبلیغ بوده و بس ، در هر انجمنی با هر مضنون و محتوا فقط تبلیغ کردی
      فقط و فقط تبلیغ اریان حیدری!!
      امیدوارم لقمه دندون گیری بهت داده باشن که اینجوری داری یه سری معلمارو تبلیغ میکنی و کاملا راهنمایی های غلط ارائه میدی و مسیر مهم کنکوری هر فرد رو 180 درجه به سمت گمراهی و شکست منحرف میکنی
      و فقط هم بلدی به افرادی که مانع کار تبلیغت میشن رای منفی بدی و دل خودتو باهاش خنک کنی ولی اینو بدون این افرادی که با حرفای تو دارن بدبخت میشن یه روزی یقه خودت رو هم میگیرن...
      نمیگم آریان بده ، خوبه ، اما برای کسی که سطح ریاضی خوبی داره و فقط میخواد تا حدودی در مباحث سرعت بگیره و در آزمون های آزمایشی ( و نه کنکور ) بتونه نتیجه خوبی به دست بیاره
      طراح های کنکور رو سال های آینده جوری سوال خواهند داد که تا حد بسیار زیادی باید تشریحی مسلط باشی و تا حد زیادی هم نمیتونی از راهکار های خلاصه پیش بری و گزینه بندازی و فلان ...
      حالا خواهیم دید
      ویرایش توسط Hadi.Z : 26 تیر 1400 در ساعت 08:26

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای درس فیزیک که مردد هستید از یحیوی استفاده کنید و تغییر منبع ندید چون تغییر منبع در دروس ریاضی و فیزیک میتونه شما رو نابود که و در مورد ریاضی هم هر دو استاد افراد بنام و کاربلدی هستند ولی شما باید این موضوع رو هم در نظر بگیرید که کلاس های اقای حیدری زمان بسیار زیادی رو از شما میگیره ولی اگر که میدونید که میتونید با ایشون ادامه بدید انتخاب خوبی هستند تا تشکر و آرزوی موفقیت برای شما

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها بهترین مدرس فیزیک و ریاضی کیه؟
      حیدری زیاد خوب نبود.بیشتر تست حل میکنه تا درس بده
      خوب و مفهومی درس بده

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیزیک ذهبی
      ریاضی ملاکپور

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها بهترین مدرس فیزیک و ریاضی کیه؟
      حیدری زیاد خوب نبود.بیشتر تست حل میکنه تا درس بده
      خوب و مفهومی درس بده

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ذهبی ملاکپور

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام بین استاد بابایی و استاد جعفری کدوم یک رو پیشنهاد میکنید؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Orwell نمایش پست ها
      سلام عزیزان

بعد از چند سالی تصمیم گرفتم مجدد کنکور بدم و باتوجه به اینکه مجبورم نظام جدید شرکت کنم واسه دروس اختصاصی تصمیم به شرکت در کلاسهای آنلاین رو گرفتم. فقط مشکل اینجاست که برا 4 تا درس اختصاصی بین دوتا استاد گیر کردم.
      زیست بین عظیمی و عمارلو ،
      شیمی بین بابایی و آقاجانی ،
      فیزیک بین یحیوی و نوکنده ( تو فیزیک کاملا مردد هستم چیکار کنم )
      ریاضی بین حیدری و ملاک پور ،

البته یکسری تحقیقات هم انجام دادم.مثلا واسه شیمی نظر اکثریت روی باباییه، با اینکه تو نظام قدیم حرف اول و اخر رو عمارلو میزد ولی برا زیست نظام جدید اغلب بچه ها نظر مثبت روی عظیمی دارن، فیزیک یحیوی رو قبلا تو نظام قدیم دیدم خوب بوده ولی بچه ها از نوکنده هم خیلی میتعریفن، درنهایت برای ریاضی خودم تصمیم دارم آریان شرکت کنم ولی بعضیها میگن روشهای آریان روی تمام مسائل کنکور جواب نمیده.
      آهان ضمنا اینم بگم که یک جلسه آزمایشی از تمام این اساتید رو دیدم و تو اون یک جلسه از همشون راضی بودم

نظرسنجی هم اضافه کردم ولی خواهش میکنم دوستانی که تجربش رو دارن تو تاپیک نظرشون رو بنویسن تا هم من و هم بقیه استفاده کنن

والا تو دروس اختصاصی فقط برای ریاضی فیلم دیدم و به نظرم بابک سادات بهترینه(به خصوص کتاب که خیلی کامله و برای کسی مثل من که تو ریاضی خیلی ضعیفه عالیه)
      عمومی ها هم ما نگفتید میخواید ببینید اما من میگم شاید کسی بخونه کمکش کنه
      عمومی ها هم فقط عربی رو دیدم اما هم فلاح رو نگاه کردم هم واعظی
      هردو دبیر های عالی هستن اما اقای فلاح هم کامل تر توضیح دادن هم رو توضیح دادنون برای من قابل فهم تر بود

10. Top | #25
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نظرتونو راجب ریاضی مقدم نیا بگین ممنون میشم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی آرین حیدری عالیه هر کی میگه خوب نیست چرت میگه برا فیزیک هم قضاتی عالیه برا زیست هم به نظرم فقط کتاب خیلی سبز کافیه برا شیمی هم بازرگان خوبه

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه چرت میگن فقط تو تمام نظراتت کاملا کارشناسی شده هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد بابایی نمایش پست ها
      ریاضی آرین حیدری عالیه هر کی میگه خوب نیست چرت میگه برا فیزیک هم قضاتی عالیه برا زیست هم به نظرم فقط کتاب خیلی سبز کافیه برا شیمی هم بازرگان خوبه
      ...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیزم
      من زیست عظیمی و شیمی بابایی رو ثبتنام کردم برای نظام جدید و خیلی راضی ام از نحوه تدریس و تسلط اساتید به مباحث
      واسه زیست علاوه بر خوب درس دادن، خوب هم روحیه میده آقای عظیمی.. و همیشه سعی میکنه اون روحیه جنگجوی تو رو بیدار نگه داره و یادت بیاره که روپوش سفید پزشکی ارزش وقت گذاشتن و زحمت کشیدن رو داره.. عمارلو رو حقیقتش من فقط یه ویدیو دیدم ازشون که خیلی باهاش اوکی نبودم (حال نکردم باهاش، یه جوری بود اصلا، کسل کننده بود بیشتر) ولی الان با عظیمی اوکی ام و کلاساش خسته کننده نیست.
      بابایی رو هم با توجه به توضیحات بچه ها توی همین سایت انتخاب کردم که از اونم راضی ام و حرف اول رو میزنه توی شیمی و از جدیتش خوشم میاد حین تدریس ولی اصلا کلاس خشک و خسته کننده نیست.

یحیوی رو هم من دوستش دارم زیاد
      ولی خودم با ذهبی برداشتم، یه تاپیک زده بودم چند وقت پیش که با توجه به جمع بندی شخصیم از نظرات بچه ها، ذهبی ثبتنام کردم. فقط میدونم که یحیوی و ذهبی جفتشون خیلی خوبن و از نوکنده بهترن
      اما ریاضی رو نمیدونم
      امسال تاملند دبیرای خوبی رو آورده و بنظرم همشون عالی و به نام هستن؛ ینی دبیرایی رو آورده که قبلا قصد داشتم کلاس حضوریشون رو برم، خوبیش اینه الان همشونو یه جا جمع کرده.. حالا شما باید ببینی خودت با کدوم دبیر راحت تری و با بیانش اوکی هستی

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیزم
      من زیست عظیمی و شیمی بابایی رو ثبتنام کردم برای نظام جدید و خیلی راضی ام از نحوه تدریس و تسلط اساتید به مباحث
      واسه زیست علاوه بر خوب درس دادن، خوب هم روحیه میده آقای عظیمی.. و همیشه سعی میکنه اون روحیه جنگجوی تو رو بیدار نگه داره و یادت بیاره که روپوش سفید پزشکی ارزش وقت گذاشتن و زحمت کشیدن رو داره.. عمارلو رو حقیقتش من فقط یه ویدیو دیدم ازشون که خیلی باهاش اوکی نبودم (حال نکردم باهاش، یه جوری بود اصلا، کسل کننده بود بیشتر) ولی الان با عظیمی اوکی ام و کلاساش خسته کننده نیست.
      بابایی رو هم با توجه به توضیحات بچه ها توی همین سایت انتخاب کردم که از اونم راضی ام و حرف اول رو میزنه توی شیمی و از جدیتش خوشم میاد حین تدریس ولی اصلا کلاس خشک و خسته کننده نیست.

یحیوی رو هم من دوستش دارم زیاد
      ولی خودم با ذهبی برداشتم، یه تاپیک زده بودم چند وقت پیش که با توجه به جمع بندی شخصیم از نظرات بچه ها، ذهبی ثبتنام کردم. فقط میدونم که یحیوی و ذهبی جفتشون خیلی خوبن و از نوکنده بهترن
      اما ریاضی رو نمیدونم
      امسال تاملند دبیرای خوبی رو آورده و بنظرم همشون عالی و به نام هستن؛ ینی دبیرایی رو آورده که قبلا قصد داشتم کلاس حضوریشون رو برم، خوبیش اینه الان همشونو یه جا جمع کرده.. حالا شما باید ببینی خودت با کدوم دبیر راحت تری و با بیانش اوکی هستی
      احیانا بغیر از اساتید تاملند دبیری مد نظرتون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این همه کلاس انلاین این همه استاد خوب باید همرو از اونجا بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خدایی حنیف عظیمی چیه اینقدر گندش کردید توی محتوا هیچی نیست و شاید حاشیه های کلاسش اینقدر دانش اموز جذب کرده ،بابایی رو موافقم کارش عالیه ،ذهبی و یحیوی مضخرفن یه کتاب بگیری بهتره با وقت کمتر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)