خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انصراف از پیام نور

سلام دوستان من بهمن ماه از پیام نور انصراف دادم و فرصت یک ساله دارم اما بعد از انصرافم هیچ برگه ای تحویلم ندادن
      حتی ازشون پرسیدم گفتن نیازی نیست وقتی قبول شدی بیا بهت برگه ای میدیم که بری پلیس +10
      خواستم بدونم کسی تجربه داشته؟
      یک دفعه انصرافم هنوز ثبت نشده باشه هنوز چون قبل شروع ترم 10 انصراف دادم
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      سلام دوستان من بهمن ماه از پیام نور انصراف دادم و فرصت یک ساله دارم اما بعد از انصرافم هیچ برگه ای تحویلم ندادن
      حتی ازشون پرسیدم گفتن نیازی نیست وقتی قبول شدی بیا بهت برگه ای میدیم که بری پلیس +10
      خواستم بدونم کسی تجربه داشته؟
      یک دفعه انصرافم هنوز ثبت نشده باشه هنوز چون قبل شروع ترم 10 انصراف دادم
      ممنون
      سلام دوست گرامی

کدوم شعبه از پیام نور بودید؟ تسویه حساب نهایی و آزادسازی مدرک قبلی رو انجام دادید دیگه؟ معمولا معاونت یا ریاست دانشکده یه فرم از پیش تایپ شده (با مشخصات شما) رو امضا می کنند که مدرک انصراف هست و موقع ثبت نام کنکور یا دانشگاه جدید هم ازشون نامه می گیرید.
      شاید جدیدا قوانین پیام نور تغییر کرده باشه و با +10 این نامه ها براتون میاد یا برای دانشگاه جدید.

من چند شاگرد با شرایط شما داشتم، اجازه بدید دقیق ازشون بپرسم بهتون اطلاع بدم. فقط حتما شعبه ای که می رفتید رو بفرمایید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام دوست گرامی

کدوم شعبه از پیام نور بودید؟ تسویه حساب نهایی و آزادسازی مدرک قبلی رو انجام دادید دیگه؟ معمولا معاونت یا ریاست دانشکده یه فرم از پیش تایپ شده (با مشخصات شما) رو امضا می کنند که مدرک انصراف هست و موقع ثبت نام کنکور یا دانشگاه جدید هم ازشون نامه می گیرید.
      شاید جدیدا قوانین پیام نور تغییر کرده باشه و با +10 این نامه ها براتون میاد یا برای دانشگاه جدید.

من چند شاگرد با شرایط شما داشتم، اجازه بدید دقیق ازشون بپرسم بهتون اطلاع بدم. فقط حتما شعبه ای که می رفتید رو بفرمایید.
      خیلی لطف میکنید من شعبه اهواز رفتم
      یه فرم بود که تسویه کردم و از همه امضا گرفتم بعد مسوول آموزش اون فرم رو از من گرفت گفت تمامه دیگه وقتی دانشگاه جدید قبول شدی بیا یه نامه بدیم بهت
      حتی چند بارم بهش گفتم که نیازی نیست برگه ای چیزی بهم بدید گفت نه
      پلیس +10 هم برای اطمینان رفتم گفت که فعلا تا دانشگاه جدید قبول نشید من برگه ای چیزی نیاز ندارم
      حالا تو شکم یه وقت نگه انصرافت تایید نشده و از این داستانا....

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      خیلی لطف میکنید من شعبه اهواز رفتم
      یه فرم بود که تسویه کردم و از همه امضا گرفتم بعد مسوول آموزش اون فرم رو از من گرفت گفت تمامه دیگه وقتی دانشگاه جدید قبول شدی بیا یه نامه بدیم بهت
      حتی چند بارم بهش گفتم که نیازی نیست برگه ای چیزی بهم بدید گفت نه
      پلیس +10 هم برای اطمینان رفتم گفت که فعلا تا دانشگاه جدید قبول نشید من برگه ای چیزی نیاز ندارم
      حالا تو شکم یه وقت نگه انصرافت تایید نشده و از این داستانا....
      سلام و احترام مجدد

من از دو تا از دوستان پرسیدم، شعبه تهران بله همون نامه ای که عرض کرده بودم رو داده بودند ولی شعبه نور- مازندران خیر دقیقا مانند شما مراحل طی شده و دیگه نامه ندادن و بعد قبولی در دانشگاه جدید تاییدیه گرفته بود.

در کل مشکلی ندارید و متمرکز روی کنکور باشید و از این جهت من مشکل خاصی نمی بینم. خصوصا که فرم تسویه و امضاها رو گرفتید.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام و احترام مجدد

من از دو تا از دوستان پرسیدم، شعبه تهران بله همون نامه ای که عرض کرده بودم رو داده بودند ولی شعبه نور- مازندران خیر دقیقا مانند شما مراحل طی شده و دیگه نامه ندادن و بعد قبولی در دانشگاه جدید تاییدیه گرفته بود.

در کل مشکلی ندارید و متمرکز روی کنکور باشید و از این جهت من مشکل خاصی نمی بینم. خصوصا که فرم تسویه و امضاها رو گرفتید.

موفق باشید.
      خیلی ممنونم که پیگیری کردید
      بیشتر تو فکر بودم چون تو سیستمم که میرم هنوز زده مشغول به تحصیل و شنیده بودم تا 1 ماه ثبت نمیکنن انصرافارو خواستم مطمین شم که یه وقت یادشون نرفته باشه ثبت کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن