خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face کمک در خصوص ازمون زیست شناسی مایزیست

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده پشت کنکوری هستم و سال دومم هست که پشت کنکورم.رشته تجربی هستم .خیلی خوب شروع کردم و امیدوارم رشته خوبی قبول بشم.تو زیست در بعضی مباحث مشکل داشتم..در خصوص مایزیست تحقیق زیادی کردم و چند تا از ازمون هاشو دیدم و زدم خیلی خوب بودن و بالاترین سطح سوالات زیستی که تاکنون دیدم در این این ازمون ها بود. و همین چند تا خیلی بهم کمک کرد.

حالا به علت یه سری مشکلات قادر به پرداخت هزینه سوالات و دریافتشون نیستم.

دوستان عزیزی که مایزیست ثبت نام کردن اگه یه لطفی کنند این چند تا ازمون مونده به کنکور رو اگه میشه به من هم بدن که بتونم استفاده کنم اگه اشکالی از نظرشون نداره.فقط برای استفاده خودم هست و قرار نیست به شخص دیگه ای داده بشه.حالا هر کدوم از عزیزان میتونه کمکی کنه در میون بزاره تا ایدی تل ازش بگیرم یا ایدی تلگرام بدم که برام بفرسته.

دوستان کانال تلگرامی منبعی هم دارین که سوالات رو داشته باشیه ممنون میشم پیغام خصوصی کنید
      پیشاپیش ممنون از کمک دوستان
      ویرایش توسط Yasinsayadinik : 08 تیر 1399 در ساعت 22:03

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. همونطور که شغل یک فرد، نجاری یا هر چیز دیگری هست، شغل فرد دیگری هم مولف کتاب یا آزمون است و با این کار حق نشر مولف نقض میشه و نوعی برداشتن مال دیگران بدون اجازه هست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasinsayadinik نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده پشت کنکوری هستم و سال دومم هست که پشت کنکورم.رشته تجربی هستم .خیلی خوب شروع کردم و امیدوارم رشته خوبی قبول بشم.تو زیست در بعضی مباحث مشکل داشتم..در خصوص مایزیست تحقیق زیادی کردم و چند تا از ازمون هاشو دیدم و زدم خیلی خوب بودن و بالاترین سطح سوالات زیستی که تاکنون دیدم در این این ازمون ها بود. و همین چند تا خیلی بهم کمک کرد.

حالا به علت یه سری مشکلات قادر به پرداخت هزینه سوالات و دریافتشون نیستم.

دوستان عزیزی که مایزیست ثبت نام کردن اگه یه لطفی کنند این چند تا ازمون مونده به کنکور رو اگه میشه به من هم بدن که بتونم استفاده کنم اگه اشکالی از نظرشون نداره.فقط برای استفاده خودم هست و قرار نیست به شخص دیگه ای داده بشه.حالا هر کدوم از عزیزان میتونه کمکی کنه در میون بزاره تا ایدی تل ازش بگیرم یا ایدی تلگرام بدم که برام بفرسته.

دوستان کانال تلگرامی منبعی هم دارین که سوالات رو داشته باشیه ممنون میشم پیغام خصوصی کنید
      پیشاپیش ممنون از کمک دوستان
      سلام دوست عزیز
      ما سه آزمون جامع هدیه رایگان برای کل کشور داریم.
      در کل هم اگه مشکل مالی داشته باشین، می‌تونین از بورسیه مایزیست استفاده کنید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید میشه یکم درباره ی این سه تا آزمون توضیح بدید؟و اینکه چطوری میتونیم شرکت کنیم؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa26 نمایش پست ها
      سلام ببخشید میشه یکم درباره ی این سه تا آزمون توضیح بدید؟و اینکه چطوری میتونیم شرکت کنیم؟
      سلام
      آزمون‌های جامع رایگان، در تاریخ‌های ۱۴، ۱۹ و ۲۴ تیر برگزار می‌شن و از فردا عصر امکان ثبت‌نام رایگان در این آزمون‌ها از طریق سایت مایزیست وجود داره. ۷ مرحله دیگه آزمون جامع هم بعد از این آزمون‌ها برگزار می‌شن که برای شرکت در اونا، باید در پروژه جمع‌بندی یا پکیج آزمون‌های جامع ثبت‌نام کنین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن