خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

كافه عربي ميلاد ناصح زاده

سلام به همه دوستان. اين تاپيك رو ايجاد كردم كه به دوستاني كه ميخوان محصول جديد ميلاد ناصح زاده بنام كافه عربي رو با اون قيمت گزاف بخرن بگم كه پولتون رو تو سطل آشغال بريزيد بهتر از خريدن اين محصوله. ضمن اينكه با كوچكترين انتقاد از اين پكيج و نحوه تدريس سريعا توي اينستا و تلگرام بلاك ميشيد. چهارتا دي وي دي و يك كتاب توي پك هست، و تدريس به اين صورت هستش كه مياد مطالب توي كتاب رو روخواني ميكنه!!! كتاب هم كه فك كنم دقيقا همون كتاب جمع بندي عربي خيلي سبز هستش و اينو از رو اون فقط كپي كرده. تدريسش هم كه واقعا مسخرس و فقط روخواني كتاب. در مجموع به نظر من كه هزينه كردم افتضاحه شما گول نخوريد. يا حق

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up
      کاملا حرف ایشون درسته. واقعا سمت کافه عربی نرین
      من هم اشتباه کردم و خریدم. خیلی خیلی پشیمونم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط muhammad88 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان. اين تاپيك رو ايجاد كردم كه به دوستاني كه ميخوان محصول جديد ميلاد ناصح زاده بنام كافه عربي رو با اون قيمت گزاف بخرن بگم كه پولتون رو تو سطل آشغال بريزيد بهتر از خريدن اين محصوله. ضمن اينكه با كوچكترين انتقاد از اين پكيج و نحوه تدريس سريعا توي اينستا و تلگرام بلاك ميشيد. چهارتا دي وي دي و يك كتاب توي پك هست، و تدريس به اين صورت هستش كه مياد مطالب توي كتاب رو روخواني ميكنه!!! كتاب هم كه فك كنم دقيقا همون كتاب جمع بندي عربي خيلي سبز هستش و اينو از رو اون فقط كپي كرده. تدريسش هم كه واقعا مسخرس و فقط روخواني كتاب. در مجموع به نظر من كه هزينه كردم افتضاحه شما گول نخوريد. يا حق
      نظام قدیم خیلی عالی بود ناصح زاده

ولی متاسفانه نظام جدید رو اصلا خوب درس نمیده...هنوز توی فضای نظام قدیمه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من گروه انتخاب رشته اش رو گرفتم فوق العاده بی سواد و داغون بودن ولی عربی خودش قدیم خوب بود الانو نمی دونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      Up
      کاملا حرف ایشون درسته. واقعا سمت کافه عربی نرین
      من هم اشتباه کردم و خریدم. خیلی خیلی پشیمونم

خیلی خوبه که گفتید و بچه هارو آگاه کردین ، امیدوارم اقای ناصح زاده بدونه که داره پیشه خوبی که از نظام قدیم کسب کرده خراب میکنه و دنبال تجدید نظر باشه .

من خودم برای کنکورم عربی نخوندم طول سال ولی ماه اخر همون جلساتی که در آلا اپلود شده و از خیلی سبز داره جمعبندی میکنه رو دیدم ، فقط همون چند جلسه اول رو که برا ترجمه بود . و کنکور هم 1 دونه غلط داشتم از ترجمه .
      اونجا که روال درس میداد . ولی گویا با اوصاف شما عزیزان ایشون هم دهری و مادی گرا شدن .

کلا در این فاز کنکور بدین حالته که چند سال کوتاه ، ابتدای کارت خوب کار کن و اعتبار بگیر ، بعدش بزن به کسب درامد . نمونه هاش هم زیادن الحمدالله
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم شمارمو از کجا گیر اورده بود دم به ساعت پیامک میداد و چرت و پرت مینوشت
      مثلا یک هفته قبل از اعلام نتایج کنکور پیامک میداد نتایج کنکور اعلام شد! بعد لینک اینستاشو میذاشت اون زیر
      چند بار شماره هارو بلاک کردم ولی دیدم همینطور متنوع با شماره های دیگه پیامک همگانی ارسال میکنه
      اخر به یکی از همون شماره هایی که باهاش پیامک چرت و پرت میفرستاد پیام دادم من کنکوری نیستم خستم کردین بااین پیامکای چرندتون یک بار دیگه پیام بدی قانونی اقدام میکنم بخاطر مزاحمت
      خداروشکر بعد اون تاالان پیامکی دریافت نکردم دیگه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با احترام به نظر دوستان لازمه بگم که همون نظام قدیمش هم چیز خاصی نمیگفت.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کافه عربیشو گرفتم خوب بود 80 زدم عربی رو
      البته اون موقعی گرفتم که قیمتش 300 تومن بود

شما هم حتما خودت نخواستی که نتونستی عربی رو خوب بزنی
      مشکل اینه که فک میکنیم با خرید یک پکیج دیگه باید کتاب تست و کتاب درسی رو بندازیم دور
      من یه دور کافه عربی رو دیدم در کنارش آزمون های قلمچی و گزینه دو هم حل می کردم و هر از گاهی آیات تمرینای کتاب درسی رو هم میخوندم
      ویرایش توسط Meti81 : 25 مرداد 1400 در ساعت 15:14

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اخه تا استاد فلاح هست چرا میرین سمت ناصح زاده
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن