خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا دست شما درد نکنه عالی بود ، فقط من یه سوال داشتم ، یه مشکل دارم وقتی سراسری هارو میزنم 5 دقیقه ی آخرِ کنکور سردرگم میشم و نمیدونم چیکار کنم و وقت تموم میشه و تو این 5 دقیقه هیچ کار نکردم بنظرتون باید چیکار کنم ؟
      فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام
      نه این تعداد جامع زیاده !
      اگه منظورتون همراه با تست های موج آزمونه نه کافیه
      ولی شما 10 دوره زرد اختصاصی رو همراه با جامع های قلمچی و سنجش بزنید کافیه
      در مورد برنامه ثابت خیر من مخالفم با زیستش
      واسه زیست شما بازخوانی کتاب رو دارین انجام میدین که فوق العاده وقت گیره و ذهنتون آشفته میشه
      فقط و فقط باید طبق تحلیل ازمونتون مرور کنید . ینی وقتی 2 تا تست گوارش گفتار 2 رو غلط دارین , باید همون گفتار رو بخونید ...
      اگه احساس کردین کمه میتونید یه جامع زیست دیگه بزنید و به همین روش بازیابی کنید
      دینی مرور به صورت نکته و آیات باشه
      متن کتاب نیاز نیست زیاد مگه اینکه واقعا یادتون رفته باشه
      شما متن کتاب دینی رو 100 بار هم الان بخونی 1 هفته قبل کنکور همه اش یادت میره و مجبوری از اول تورق سریع کنی
      سعی کن با تست متن دینی رو ملکه ذهنت کنی
      نه اصلا درست تحلیل کردن هم همینه
      اگه شما فقط پاسخنامه رو بخونید و برین اصلا بازده نداره ...
      ممنونم
      به نظرتون یه تحلیل جامع عصر ازمون درسته ؟؟
      یا درس به درس تحلیل کردن ؟
      مثلا امروز من زیست و فیزیک و ادبیات و دینی رو گذاشتم تو برنامم میام تو تایم هر درس 1 ساعت اولو میدم به تحلیلش و دو ساعت بعدی رو به رفع اشکال اون درس ؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      بچه هایی که 97 کنکور داشتن ، دو سال پیش همین لحظه مشغول جواب دادن به سوالای ریاضی بودن
      دو سال عین برق و باد گذشت و اگه تعویق نداده بودن هم 5 روز دیگه کنکور داشتیم. ولی الان که 53 روز هست قدرش رو بدونید و تا می تونید ازش استفاده کنید ، نذارید 5 روز که به کنکور موند با حسرت و گریه زاری به خودتون بگید کاش 50 روز وقت داشتم ...
      ارزش این 53 روز رو کسی میفهمی که میزان پیشرفت رو حتی توی 10 روز آخر تجربه کرده باشه .

پ.ن و رفع اسپم : این رو توی تاپیک های مختلف آپ می کنم ، شاید یکی سرش به کتاباش خورد و شروع کرد به خوندن . هنوزم دیر نیست ، حتی اگه صفری ، صفر مطلق ، میتونی در حد چهل درصد خودتو بکشی بالا که .

نفس شما گرم دوست عزیز
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      تا چند ماه پیش جزو دسته اول بودم ولی الآن نمیدونم جزو کدومم
      پشت کنکوری نظام جدیدم
      اسفند خوندن همه درس هارو تموم کردم و الآن نزدیک چهارماه هست که فقط دارم با آزمون گرفتن از خودم و مرور نکاتی که نوشتم دروس رو مرور میکنم(امسال آزمونای گاج رو ثبت نام کردم و توی این مدت آزمونای قلمچی امسال روهم زدم+مرور آزمونای گاج به صورت درس به درس+آزمونای ماز+چندتا از آزمونای گزینه دو امسال)
      دیگه واقعن کلافه شدم
      مطمعنم که هرچه قدرهم مرور داشته باشم و آزمون بزنم این تعویق کنکور بازم باعث شده افت کنم
      و بدترین چیز هم اینه که نزدیک 6 ماهه که آزمون حضوری برگزار نمیشه
      الآن فقط سردرگمم و منتظرم تا دو هفته دیگه آزمونای دوروز یه بار رو استارت بزنم
      شما دوتا اشتباه داری
      اول از همه اینکه تایم جمعبندی تازه شروع شده و شما میخوای با تاخیر بزنی
      من گفتم بچه های دسته اول باید زود شروع کنند جمعبندی رو تا یکم افت انگیزه شون جبران بشه
      دقیقا مثال شماست
      دوم هم اینکه از برنامع بعد از عید جدا شدین
      در مورد آزمون حضوری , این شرایط واقعا واسه همه است
      و شما از کسی عقب نمیفتین ! باید چیکار کرد ؟ شرایط جلسه رو خیلی سخت تر توی خونه پیاده کنید
      با آلازم گوشی آزمون بدید , زمانش رو کم کنید , تایم بد آزمون بدین ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiiiddd نمایش پست ها
      واقعا دست شما درد نکنه عالی بود ، فقط من یه سوال داشتم ، یه مشکل دارم وقتی سراسری هارو میزنم 5 دقیقه ی آخرِ کنکور سردرگم میشم و نمیدونم چیکار کنم و وقت تموم میشه و تو این 5 دقیقه هیچ کار نکردم بنظرتون باید چیکار کنم ؟
      خواهش میکنم عزیز
      چون شما آزمون رو توی 2 دور نمیزنید و همون دور اول تموم میکنید
      وقتی هم که اضافه میارید از بس نزده دارید سردرگم میشین
      راه حل اینه که یه برنامه واسه 2 دور یا 3 دور زدن حتی (تاپیکش رو زدم) بریزید

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nidorma نمایش پست ها
      ممنونم
      به نظرتون یه تحلیل جامع عصر ازمون درسته ؟؟
      یا درس به درس تحلیل کردن ؟
      مثلا امروز من زیست و فیزیک و ادبیات و دینی رو گذاشتم تو برنامم میام تو تایم هر درس 1 ساعت اولو میدم به تحلیلش و دو ساعت بعدی رو به رفع اشکال اون درس ؟
      سلام
      بستگی به سطحتون داره
      من خودم خیلی از ازمون های تحلیلش 2 3 ساعت طول میکشید و فرداش هم یه آزمون دیگه میزدم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      خواهش میکنم عزیز
      چون شما آزمون رو توی 2 دور نمیزنید و همون دور اول تموم میکنید
      وقتی هم که اضافه میارید از بس نزده دارید سردرگم میشین
      راه حل اینه که یه برنامه واسه 2 دور یا 3 دور زدن حتی (تاپیکش رو زدم) بریزید
      ممنون درسته ، اما اتفاقا از زمان نقصانی استفاده میکنم تعداد نزده هامم اونقدر زیاد نیست(اکثرا وقت گیرا فقط میمونه و اونایی که یاد ندارم ) ولی بازم نمیتونم درست تصمیم بگیرم برم سراغ نزده های وقت گیر کدوم درس اینقدر روی همین مسئله که کدوم درس برم فکر میکنم فقط یه تست بیشتر نمیتونم بزنم ، دارم کم کم فکر میکنم این زمانو بذارم برم زمین بزنم ، اما ازون طرف هدفم دارو نیست
      فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiiiddd نمایش پست ها
      ممنون درسته ، اما اتفاقا از زمان نقصانی استفاده میکنم تعداد نزده هامم اونقدر زیاد نیست(اکثرا وقت گیرا فقط میمونه و اونایی که یاد ندارم ) ولی بازم نمیتونم درست تصمیم بگیرم برم سراغ نزده های وقت گیر کدوم درس اینقدر روی همین مسئله که کدوم درس برم فکر میکنم فقط یه تست بیشتر نمیتونم بزنم ، دارم کم کم فکر میکنم این زمانو بذارم برم زمین بزنم ، اما ازون طرف هدفم دارو نیست
      اها پس یه تایم اضافه بعد از زمان نقصانیتونه
      ببین اول از همه باید واسه زمان نقصانی برنامه داشته باشی . اخرین درس رو ریاضی بذار و تمام زمان رو بذار واسش تا تموم بشه
      اینطوری خیالتم راحته
      ولی اگه بازم اضافه میاری مرحله اخر چک کردن سوالات شک داره . ک باید سر ازمون مشخصشون کنی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      به نظرتون اینکه جمع بندی رو از فروردین شروع کردم دیر حساب میشه ؟؟؟!!!!
      من گفتم خوندن دروس رو توی اسفندماه تموم کردم(باتوجه به اینکه 20 درصد پایانی حذف شد) و دقیقن هم طبق برنامه راهبردی آزمون هام پیش رفتم و به هیچ عنوان از برنامه خارج نشدم هرچند بعد از عید برنامه همه آزمون ها تغییرات زیادی داشتن و خیلی ها مجبور بودن از برنامه آزمون جدا بشن ولی با این حال من توی چندتا از آزمونای جمع بندی قلمچی ثبت نام کردم و اردیبهشت وخرداد رو هم طبق برنامه اون آزمونا مشغول دوره ومرور بودم
      از اسفند شروع کردم به زدن کنکورای عمومی همه رشته ها از کتاب دوردنیا+ زدن آزمونای قلمچی امسال تا ازطریق آزمونا بتونم سطح آمادگی رو حفظ کنم البته همه آزمون ها روهم طبق شرایط کنکور و با محدودیت زمانی زدم

درمورد اینکه شرایط برای همه یکی هست
      راستش من این حرف رو زیاد قبول ندارم چون شرایط یکسان باعث واکنش یکسان افراد نمیشه ونمیشه گفت همه ضرر میکنن یا همه سود میبرن
      هیچ وقت شرایط یکسان نمیتونه قانع کننده چیزی باشه
      خیر شما گفتی از یکی دو هفته دیگه جامع هارو شروع میکنی . این دیره
      برنامه ازمون ها آخر اردیبهشت تموم میشد . وقتی شما قبل از عید کتاب هارو تموم کردی طبیعتا کاملا از برنامه جدا شدی
      در مورد شرایط ۲ دسته آدم وجود دارن
      اول با همین توجیه بیخیال درس میشن و فک میکنن از بقیه عقبن
      دسته دوم میگن شرایط واسه همه یکیه پس از کسی عقب نیسم . با همون تلاش قبلی و حتی بیشتر به هدفش میرسه . ک متاسفانه شما جزو دسته اول هستین

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      up
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام.
      up

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن