خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

طرح خوب و پربازده

سلام بچه ها. امیدوارم همتون خوب خونده باشین تا اینجا و از درس خوندنتون نتیجه گرفته باشین. من می خوام یه طرحی رو ارائه بدم که به نظر خودم خیلی پربازده هست و میتونه به هممون خیلی کمک کنه. یه کم صبور باشید این متن برخلاف تاپیک قبلیم طولانی نیست.
      می خوام پیشنهاد بدم که به صورت آنلاین و برخط با هم آزمون جامع حل کنیم. یعنی روش سه روز یک بار و حل آزمون جامع رو به صورت گروهی انجام بدیم. پیشنهاد من به صورت وویس و از طریق Discord یا Imo هست.
      من به خاطر ندارم دیده باشم جایی این طرح رو اجرا کرده باشن ولی به نظر من می تونه بترکونه. برای یه بارم شده خجالتو بذارین کنار و از ارتباطات اجتماعیتون کمک بگیرین. برای یه بارم شده به بقیه ی کنکوری ها به عنوان رقیب نگاه نکنین و به عنوان دوست و یار نگاه کنین و از همدیگه نهایت کمک رو بگیرین.
      خب توضیحات کامل این طرح:
      1. یه نفر یه آزمون جامع رو عکس می گیره آپلود می کنه. این کار کاملاً قانونیه چون اون فرد کتاب رو خریده و آپلود نکرده کل دنیا ازش استفاده کنن بلکه داره از سوال ها به صورت همزمان با دوستاش استفاده می کنه.
      2.این عمل پشت گوش انداختن رو به شدت کاهش میده، به خاطر اینکه باعث میشه شما توی یه زمان مشخص پایبند بشی که حاضر بشی و به سوالا جواب بدی.
      3.برخلاف آزمون های آزمایشی این روش هیچ فشاری به شما وارد نمی کنه و تقلب کاملاً آزاده و میتونه از روش های بقیه استفاده کنی و بهترین روش رو کشف کنی.
      4.برخلاف همایش های آنلاین هیچ هزینه ای برای این کار نمی دین و فقط میاین رو خط و سوال حل می کنین.
      5. توی این کار فقط آزمون جامع حل خواهد شد و سوالی به صورت مبحثی کار نخواهد شد.
      6.هیچ لزومی نداره به صورت صوتی و وویس و رو خط اومدن باشه. هرجور خودتون خواستید می تونیم سوال آپلود کنیم تو یه گروه و حلمونو بنویسیم و ارسال کنیم
      به نظر خودم خیلی می تونه بترکونه. به هر حال من گفتم. هرکی پایست پایین بگه. اگرم نبودید نظرتونو بگید. اگه با هر قانونی در تناقض بود مدیرا می تونن پاکش کنن.
      گفتنشم هیچ ضرری نداشت. فوقش هیچکی نمیاد و من به درس خوندن قدیمم ادامه میدم.
      موفق و مؤید باشید. خدافظ
      ویرایش توسط amaz : 05 تیر 1399 در ساعت 17:25

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن