خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation نقد iq+ پایه و آی کیو جامع شیمی نظام جدید

سلام. من حدود دو هفته پیش آیکیو پلاس شیمی نظام جدید رو گرفتم و برخلاف انتظارم تست های آبکی و ساده ای داشت. اگر بخوام خلاصه بگم: تست های خیلی ساده و الکی داشت فقط برای اینکه کتاب تستاش زیاد شه و بتونن سریع انتشار بدن. خودتون هم برید کتاب فروشی(البته الان کرونا هست نمیشه) اگر باور ندارید خودتون برید نگاه کنین. پر از تست هایی که حتی از کتاب های دیگه بازار هم خیلی آسون تر بود حتی از میکرو. میتونم بگم چندین برابر از میکرو آسون تر بود. اصلا رو مسئله تمرکز نشده بود.در ادامه تعدادی از شماره های این سوالات رو اینجا منتشر میکنم(متاسفانه نشد عکس آپلود کنم). اگر به عدد سوال هم دقت کنین میبینین که توی بازه ای کم، تعداد سوالات خیلی ساده مطرح شده نه بیام یک تست از اول کتاب بیارم یک تست آخر کتاب. تازه این فقط بخشی از تست های فوق آسونشه. بنده به مولفش هم گفتم چرا این اینقدر اسونه و براش با مثال توضیح دادم پلی سین کردن و جواب ندادن!!!! یک سوال تغییرات شعاع اتمی رو توی ده سوال تکرار کردن یعنی چند سوال بود همش فقط پرسیده بود با افزایش شعاع اتمی واکنش پذیری نافلزات چی میشه و بعد سوال بعد دقیق همینو پرسیده بود ولی در کنارش فلز هم گذاشته بود و بعد دوباره همین یعنی فقط تست طرح کرده بودن که کتاب سریع تموم شه و بفروشنش!یعنی یک سوال به ده روش طرح شده و همش هم عین هم. مثلا سوال 1199 و 1202 رو ببینین عین هم هستن فقط مولف گرامی لطف کرده کپی پیست کرده که سریع بخوان آیکیو رو بفروشن!!!! 1060-1067-1068-1072-1087-1088-1098-1099-1112-1173-1175-1199-1202-1226-1227 بین 1112 و 1173 که فاصله زیاده به خاطر وجود سوالات کنکور بینشه. این سوالات رو خودتون هم چک کنین میبینین فقط طرح شده که کتاب آماده شه و بفروشن و فراتر از آسونه. فقط هم بخشی از سوالات رو گفتم و خودتون هم نگاه کنین میفهمین
      حالا درباره آی کیو جامع بر اساس pdf موجود در سایت گاج مارکت: سوال اول یعنی 2030 اومده نمودار شاخص امید به زندگی کتاب رو گذاشته بعد چون سه تا متغییر داره یعنی مناطق برخوردار که بالای میانگین جهانی اند و مناطق کم برخوردار که پایین میانگین جهانی اند. بعد اومده توی چهار گزینه جای این هارو عوض کرده. خب این سوال خیلی ساده که اصلا فکری نیاز نداره به این سادگی باید توی آیکیو باشه؟ مشابه این سوال در آیکیوپلاس در ۱۸۸۷ مطرح شده که شکل نمودار مصرف پلی استر و پشم و پنبه کتاب رو اورده و به جای هرکدوم حرف a و b وc گذاشته بعد میگه نامگذاری کنین. این سوالات ساده باید تو آیکیو باشه؟ هرکی یکمی شیمی بدونه میدونه این سوالات بسیار ساده اند. سوال ۲۰۳۴ گزینه یک اومده درصد جرمی کربن در اوره رو خواسته بعد سوال ۲۰۴۲ ایندفعه اومده یک سوال کامل به این اختصاص داده که درصد جرمی کربن در اوره چقدر است. سوال اول حالا باز میگیم قابل قبول دوباره سوال دوم عینا تکراری فقط سوال پرسیده درصد جرمی کربن در اوره. آیا یک سوال کامل باید به اینکه درصد جرمی کربن در اوره چقدره اختصاص داده بشه؟؟؟؟ سوال 2037 اومده گفته کدوم ساختار نوعی چربی مایع هست(اسید چرب) که عینا در کتاب مطرح شده یعنص صفحه 5 کتاب درسی.سوال 2040 اومده گفته کدام موارد توی هگزان نامحلول اند. که اصلا این نباید یک تست اونم در آیکیو مطرح میشد بلکه باید یک گزینه از یک سوال بود نه اینکه یک سوال کامل. حالا از این بگذریم دوباره همین سوال رو جور دیگه توی یک سوال دیگه یعنی سوال 2051 مطرح کرده دوباره با گزینه های تکراری ایندفعه نوشته کدام موارد در هگزان حل می شود. سوال 2044 اومده جرم مولی مواد رو مورد پرسش قرار داده. در کتابی که مثلا میبایست سخت ترین تستارو داشته باشه. سوال 2049 اومده پرسیده ضد یخ کدومه. یعنی واقعا مشخصه مولف هیچ وقت مناسبی برای طرح تست صرف نکرده. صرفا هرچیزی که در متن کتاب اومده، اومده یک جای خالی گذاشته که مثلا نمودار رو نامگذاری کنین. فرمول فلان ماده چیه یعنی تست هایی آسون و بدون خلاقیتی اون هم اینهمه در کتابی که باید سخت ترین کتابشون باشه..... فقط خواستن تعداد تستا زیاد شه وگرنه هرکسی که اندکی به شیمی مسلط باشه میدونه اینهمه تست ساده و عینا شبیه کتاب که حتی میشه گفت این هایی که نام بردم برای امتحان تشریحی مناسبه نه کنکور، نباید مطرح میشد. ان کتاب هیچ شباهتی به اسمش یعنی آیکیو نداره درواقع تنها چیزی که میشه گفت فقط و فقط کتابی نوشته شده بدون دیدگاه کنکوری و فقط برای استفاده از نام آیکیو برای فروش اون
      ویرایش توسط mrmk : 09 مهر 1399 در ساعت 16:38

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      این که نوشتی بیشتر شبیه تخریب بود تا نقد
      با فرض این که سوالاتشم خیلی آسون بوده، آیا همه دانش آموزا سطح شون یک میزانه ؟
      با فرض این که واسه شما سوالاتش آبکی بوده، آیا رفتی کنکور 98 شیمی نظام جدید رو بزنی خارج و داخلشو؟ آیا اون سوالات هم واستون آبکی نبودن؟
      حتما باید سوالات فوق سخت طرح کنن و کنکور به شدت سخت باشه تا نزدیک به سطح کتابای کمک درسی طراحی بشه؟
      نزارید کاری که به سر نظام قدیم آوردن و همه شم تقصیر کتابای کمک درسی و آزمون های کانون بود رو سر شما نظام جدیدا بیارن...
      حداقلش اینه تستای کتاب بخاطر استاندارد نزدیک به کنکور این طور طرح شدن،
      سوال عجیب غریب میخوای یه سر به تستای المپیادی شیمی گاج نظام جدید و قدیم بزن که هر آزمون دارن سرویس میکنن بچه ها رو،
      نقد یعنی یکسری خوبی بگی یکسری بدی در آخر نتیجه بگیری که آره با توجه به این قضایا این کتاب به دردت خورده یا نه، نه این که 10 خط بنویسی فقط داخل جملاتت هی تکراربشه: "این سوال آسون بود، فلان سوال آسون بود"
      حیف کلمه نقد که بکار ببریم...
      سری iq+ برای چی ساخته شده؟ برای سوالات سخت نه سوالاتی که حتی از کتاب های عادی هم اسون ترن. خود گاج گغت این سری سخت ترین کتابامونه
      بعد وقتی یک سوال رو عینا تو چند سوال مطرح میکنن و الکی تعداد سوالات کتاب رو زیاد میکنن و اینکه یک سوال واکنش پذیری که میبایست یک دونه
      گزینه میشد تبدیل شده به یک سوال، اسم این رو چی میگذارید؟ استاندارد؟ سری ایکیو پلاس طبق گفته خودشون باید سوالات دشوار داشته باشه نه سوالاتی که از خیلی از کتاب های بازار
      آسون ترن. وقتی الکی یک تست رو چند بار عینا طرح میکنن اسم این چی میشه گذاشت(توهین به شعور خواننده کتاب که تو نمیفهمی من ده تا تست رو عینا طرح میکنم و
      کتاب رو بهتون میفروشم و حتی پیامتو میخونم و سین میکنم ولی حاضر نمیشم جواب بدم؟)
      ؟ تست هایی که برای تمرین هم مطرح نمیشه چه برسه برای iq+.نقد مثبت بخوام بگم: تست های کنکور 90 به بعد رو داره(که همه کتابا دارن) یکسری تست ساده داره برای پر کردن کتاب و تیپ سوالات غیر استاندارد
      خود کتاب وقتی نکته مثبت چندانی نداره چی بگم؟ کنکور 98 یک استثنا بود(حتی سوالات این کتاب بعضیاش از کنکور98 هم آسون تر بود). اولین
      کنکور نظام جدید بود و سوالات ساده وگرنه جز کنکور98 تمام کنکورا مقایسه کنید تستاش سخت ترن و این کتاب
      گفته شده تست های دشوار داره. وقتی گفته میشه یک کتاب سخت ترین کتاب انتشاراته آیا باید این سوالات اسون رو توش ببینیم؟؟
      ویرایش توسط mrmk : 05 تیر 1399 در ساعت 18:08

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این که نوشتی بیشتر شبیه تخریب بود تا نقد
      با فرض این که سوالاتشم خیلی آسون بوده، آیا همه دانش آموزا سطح شون یک میزانه ؟
      با فرض این که واسه شما سوالاتش آبکی بوده، آیا رفتی کنکور 98 شیمی نظام جدید رو بزنی خارج و داخلشو؟ آیا اون سوالات هم واستون آبکی نبودن؟
      حتما باید سوالات فوق سخت طرح کنن و کنکور به شدت سخت باشه تا نزدیک به سطح کتابای کمک درسی طراحی بشه؟
      نزارید کاری که به سر نظام قدیم آوردن و همه شم تقصیر کتابای کمک درسی و آزمون های کانون بود رو سر شما نظام جدیدا بیارن...
      حداقلش اینه تستای کتاب بخاطر استاندارد نزدیک به کنکور این طور طرح شدن،
      سوال عجیب غریب میخوای یه سر به تستای المپیادی شیمی گاج نظام جدید و قدیم بزن که هر آزمون دارن سرویس میکنن بچه ها رو،
      نقد یعنی یکسری خوبی بگی یکسری بدی در آخر نتیجه بگیری که آره با توجه به این قضایا این کتاب به دردت خورده یا نه، نه این که 10 خط بنویسی فقط داخل جملاتت هی تکراربشه: "این سوال آسون بود، فلان سوال آسون بود"
      حیف کلمه نقد که بکار ببریم...
      وقتی اسم ایکیو میاد باید تنت بلرزه شیمی ایکیو نظام قدیم مسائلش خیلی سرتر از بقیه بوده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زمان ما آی کیو شیمی یکی از خفن ترین کتابایی بود که اصن قابل مقایسه با کتابای دیگه نبود،
      ولی سوالم اینه: آیا نظام قدیم قدمتش وقتی آی کیو تازه به بازار اومد بیشتر از 20 سال نبود؟!!
      ولی قدمت کنکور نظام جدید چقدره؟ نهایت 2 سال، شما چه انتظاری داری بیشتر از 20 سال تجربه مولف که جمع شده تستاش و شده آی کیو نظام قدیم ، یهو بیاد داخل کمتر از یکی دو سال که کارو استارت زدن واستون یه کتابی با همون سطح و همون کیفیت تحویلتون بده؟
      غیر اینه که کتابای دهه 80 تا سال 92 و حتی 93 رو اصلا نمیشه با کتابای تست از سال 94 به بعد و آزمون ها از سال 94 به بعد مقایسه شون کرد؟
      الان شما هم همینید، سری اول دوم تا سری بیست تا سی رو با هم مقایسه نکنید،
      این کتابا که از تو آسمون نازل نمیشن که! یه مولف ماه ها شایدم سال ها باید جون بکنه که یه همچین چیزی نوشته بشه،
      شما اگه خیلی مردین بعد کنکورتون بیاید طراح و نویسنده کتاب بشید ببینید میتونید اصلا یه دونه تست خوب طراحی کنید که مشکلی نداشه باشه یا نه؟ کم استاد و منتقد نداریم تو همین انجمن که کارشون فقط نقد کردن یا بهتر بگم تخریب اثر یه نفر دیگه است ولی وقتی به کارنامه خودش نگاه میکنیم حتی یه جزوه 100 صفحه ای خودش ننوشته چه برسه کتاب ...
      لطفا انصاف داشته باشید ،
      قبل این که کتابی رو نقد می کنید اول خوب نگاه کنید ببنید واقعا قضیه چی بوده،
      آی کیو سال به سال سطحش باید بره بالا
      نه این که همون چاپ اول معجزه تحویلتون بدن
      اگر این طور بود دیگه پیشرفتی نداشتیم همیشه بهترین چیزا رو همون اول کار ارائه میکردن و تا سال ها ویرایش نمیزدن روی کتاباشون
      دیگه ام حرفی ندارم که بگم،
      التماس تفکر
      آیکیو مگه نوشته نشده برای سطح بالاتر؟ چرا تست هاش از میکرو و سایر کتاب ها آسون تره؟ مولف میکرو همین مولف آیکیو هستن. چرا میکرو رو توی همون سال اول
      خوب نوشتن؟ چرا سایر انتشارات کتاباشونو خوب نوشتن؟ چرا فقط همین کتاب مولف هست که تیپ سوالاش غیر استاندارده و سوالاش در قالب های مختلف فقط تکرار شده؟
      چرا کتاب ایکیو که باید سخت باشه رو با سوالات اسون منتشر میکنن. وقتی اسم و توضیحات با چیزی که تحویل گرفتین متفاوته یعنی چی؟ شما خریدار باش و
      صد و سی و پنج تومن هزینه کتاب رو پرداخت کن و وقتی کتاب رسید دستت ببین توضیحاتی که دادن با محتویات متفاوته این ایا ایراد نداره؟
      ویرایش توسط mrmk : 05 تیر 1399 در ساعت 18:23

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زمان ما آی کیو شیمی یکی از خفن ترین کتابایی بود که اصن قابل مقایسه با کتابای دیگه نبود،
      ولی سوالم اینه: آیا نظام قدیم قدمتش وقتی آی کیو تازه به بازار اومد بیشتر از 20 سال نبود؟!!
      ولی قدمت کنکور نظام جدید چقدره؟ نهایت 2 سال، شما چه انتظاری داری بیشتر از 20 سال تجربه مولف که جمع شده تستاش و شده آی کیو نظام قدیم ، یهو بیاد داخل کمتر از یکی دو سال که کارو استارت زدن واستون یه کتابی با همون سطح و همون کیفیت تحویلتون بده؟
      غیر اینه که کتابای دهه 80 تا سال 92 و حتی 93 رو اصلا نمیشه با کتابای تست از سال 94 به بعد و آزمون ها از سال 94 به بعد مقایسه شون کرد؟
      الان شما هم همینید، سری اول دوم تا سری بیست تا سی رو با هم مقایسه نکنید،
      این کتابا که از تو آسمون نازل نمیشن که! یه مولف ماه ها شایدم سال ها باید جون بکنه که یه همچین چیزی نوشته بشه،
      شما اگه خیلی مردین بعد کنکورتون بیاید طراح و نویسنده کتاب بشید ببینید میتونید اصلا یه دونه تست خوب طراحی کنید که مشکلی نداشه باشه یا نه؟ کم استاد و منتقد نداریم تو همین انجمن که کارشون فقط نقد کردن یا بهتر بگم تخریب اثر یه نفر دیگه است ولی وقتی به کارنامه خودش نگاه میکنیم حتی یه جزوه 100 صفحه ای خودش ننوشته چه برسه کتاب ...
      لطفا انصاف داشته باشید ،
      قبل این که کتابی رو نقد می کنید اول خوب نگاه کنید ببنید واقعا قضیه چی بوده،
      آی کیو سال به سال سطحش باید بره بالا
      نه این که همون چاپ اول معجزه تحویلتون بدن
      اگر این طور بود دیگه پیشرفتی نداشتیم همیشه بهترین چیزا رو همون اول کار ارائه میکردن و تا سال ها ویرایش نمیزدن روی کتاباشون
      دیگه ام حرفی ندارم که بگم،
      التماس تفکر
      شما میگی چون خودت مثلا نمیتونی تست خوب طرح کنی چرا میای میگی تستش خوب نبود. اول اینکه بنده ادعایی برای طرح تست قوی ندارم و چون نمیتونم نمیرم
      کتابی بنویسم که دانش آموز وقتی خوند نگه این مولف یکذره هم وقت نگذاشته روی کتاب. بعد اینکه اصلا قیاستون اشتباهه چون یک دانش آموز نمیتونه طرح تست
      قوی انجام بده(که شما نمیدونین میتونه یا نه) نباید بیاد بگه چرا یک کتابی که توضیحات با محتوا متفاوته رو برای چی بهش تحویل دادن؟ ممکنه الان بگین قبل خرید
      میخواستی نگاه کنی و بعد بخری. در جواب عرض میکنم که این دیگه چه ربطی داره؟ مثل اینه بگی فردی که جنس بد تحویل میده ایراد نداره و ایراد از تو هست که
      نفهمیدی این جنس بد هست.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ايكيو پلاس ریاضیم خریدم همینجور بود سطحش که میگی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      من ايكيو پلاس ریاضیم خریدم همینجور بود سطحش که میگی
      راستی من ایکیو دهم و یازدهم خریدم (جامع نه. سال به سال خریدم) و واقعا سطحش خوب بود ولی اومدم دوازدهم بخرم دیدم گاج جامع چاپ کرده :/ حالا دوازدهمش
      رو پیدا نمیکنم و خیلی بد شد. البته ایکیو پلاس رو ندیدم ولی توی همین انجمن هم گفته بودن خود آیکیو سطحش از آیکیو پلاس ریاضی بهتر بود

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید نه من مولف گاج هستم نه کتاب آی کیو رو دیدم، نه مسئول خدماتشونم که بپرسم شما چرا کتاب رو نگاه نکردی قبل خرید یا نه و ...
      به هر حال اعتباری هست که گاج یک ساله کسب نکرده و یک ساله هم از دست نخواهد داد،
      من در طول تحصیلم کتاب بد از این انتشارات ندیدم
      لذا نمیتونم حرفی بزنم که حقیقت نباشه،
      ولی تا دلتون بخواد از قلم و خیلی سبز و مبتکران و ... خراب کاری دیدم
      واسه همین به دید شما و یک طرفه به قضیه نگاه نمی کنم
      شاید گاج با این کارش اعتبار خودشو زیر سوال ببره ولی من بازم بین کتاب های بازار میتونم بگم بهترین کتاب ها رو همین گاج میزد واسه ما
      فقط حرفم اینه که نقدی که میکنی این نباشه که همه چیز رو تقصیر مولف و انتشارات بدونی،
      بازم میگم، سطح تستای شیمی کنکور نظام جدید خیلی خیلی پایین بود و مطمئن باش آی کیو جدید اگر هم در حد آیکو قدیمی که واسه ما خیلی ناب و سخت بود تستاش نوشته میشد بازم به دردت نمیخورد، تستی که چندین پله بالاتر کنکوری باشه که میخوای بدی خودش یه جور وقت تلف کردن نیست؟
      اعتبار گاج به علت کیفیت خوب کتاباش در نظام قدیم بود(البته نظام جدید هم در بعضی درساش واقعا خوبه ولی در بعضی درسای دیگش که نظام قدیم بهتر یود، الآن انتشارات دیگه بهترن. ولی واقعا نظام جدید گاج خیلی نامنظم شده.
      مثلا با هم دو تا کتاب دینی پایه منتشر میکنه(نه میکرو و میکرو طلایی. دو تا میکرو خالی) یا دهم یازدهم ایکیو ریاضی خریدم دیدم دوازدهم چاپ نمیکنه و فقط جامع
      چاپ کرده. زیستش اول زیست پایه رو بدون تغییرات منتشر کرد(یعنی فقط جلد رو عوض کرده بود) زیست یازدهمش هم وقت کافی برای تغییراتش نگذاشته بود.
      و حالا هم ایکیو شیمی. (البته تخفیف پنجاه درصدی که گذاشته بود هم از حق نگذریم خوب بود ولی چه فایده یکبار خیلی سود میرسونه یکبار ضرر یعنی روند منظمی نداره
      نامنظم داره کارهاش جلو میره)
      در مورد سطح تستا توی همین مواردی که گفتم در پست اول، این ها حتی تیپ تست کنکور نیستن و خیلی ساده هستن و کنکور نظام جدید هم سال به سال حتما سخت میشه(کافیه یک نگاه بندازین به
      درصد بچه ها توی کنکور 98 که خیلی سخت میشد دانش اموزا رو طبقه بندی کرد چون کنکور معیار و سنجشیه که دانش اموزا رو بر حسب
      سطح یادگیری و توانایی جدا کنه و کنکور 98 به علت سطح ساده خیلی سخت میشد دانش آموزا رو از هم تمایز بده.) بعد سری ایکیو نباید تستاش
      آسون تر از حالت عادی و اسون تر از کنکور باشه. این تست ها استاندارد نیستن و در برای کنکور هم ساده اند. شما تست هاشو ببین متوجه میشی
      این سبک تست ها برای کنکور مناسب نیستن
      ویرایش توسط mrmk : 05 تیر 1399 در ساعت 18:48

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نمیدونم چه اصراری دارید که کتاب عالیه ! و بعد از یه دانش آموز ۱۸ ساله توقع دارید با یه دبیری که n سال سابقه تدریس و تالیف داره اونم تو یه انتشاراتی که ادعاش گوش فلکو کر کرده برابری کنه !!!
      اگه دانش اموز بلد بود سوال طرح کنه نمیرفت کتاب تست بخره !
      اغلب مسائل و خیلی قسمتای مفهومی شیمی نظام جدید با نظام قدیم یکیه ! یجور صحبت میکنید که نظام قدیم وقت برای پخته شدن داشته که انگار نظام جدید کلا از فضا اومده و برای بار اوله مباحث مثلا آرایش الکترونی داره تو کتابا مطرح میشه !

فارغ از اینهمه دفاع الکی و بدون دلیل درست حسابی ، خود کتابو با کتاب میکرو همین انتشارات مقایسه کنی میبینی اون اسم iq که به یدک میکشه شوخی ای بیشتر نیست !!
      گاج چندین ساله که منافع مالی و عقب نیفتادن از رقیب سرسختی مثل خیلی سبز براش اولویت شده داره راه براه مثل خواننده های بی کیفیت ک آهنگ میدن بیرون کتاب میده بیرون.
      با اسمای مختلف! میکرو نقره ای ، طلایی ، قهوه ای و... :/

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmk نمایش پست ها
      راستی من ایکیو دهم و یازدهم خریدم (جامع نه. سال به سال خریدم) و واقعا سطحش خوب بود ولی اومدم دوازدهم بخرم دیدم گاج جامع چاپ کرده :/ حالا دوازدهمش
      رو پیدا نمیکنم و خیلی بد شد. البته ایکیو پلاس رو ندیدم ولی توی همین انجمن هم گفته بودن خود آیکیو سطحش از آیکیو پلاس ریاضی بهتر بود
      سه سطحی دوازدهم بزن اگه داره
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این بحثا چیه باو کتاب واسه منبع دوم موج الگو عالیه یه سطح بالا تر از کنکور فار
      کتاب میکرو در حد آی کیو نظام قدیمه ( هردوشو کار کردم از رو هوا حرف نمیزنم)
      کلن کتابای گاج زیاد سمتش نرید الگو خیلی سبز بهترن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرفامو بالاتر زدم
      فقط اضافه کنم:
      حرفم این نیست که این کتاب عالیه یا فلان انتشارات خوبه، به من چیزی نمیرسه از این قضیه ،
      فقط حقی که بر گردنم داشت این انتشارات همراه با مولفان اکثرا خوب و کار بلد و با تجربه اش رو ادا کردم، یه بخشی از کتابای قفسه کتاب های هر کنکوری من جمله خودت که یه روزی کنکور دادی رو همین کتابا پر کرده و درستش نیست که با تمام توان واسه خراب کردنش تلاش کنیم (نمک نخوریم و نمک دان بشکنیم)
      چقد تحت تاثیر قرار گرفتم.... :')
      الان یه کتابی مزخرف نوشته شده و صرفا به دلیل فروش بدون درون مایه درست علمی تالیف شده اگه دربارش حرف بزنیم میشه تخریب؟؟!!!! بعدشم نمک و نمکدون و این حرفا رو نزن توروخدا تو دنیای رایگان زندگی نمیکنیم اگه کتابی خریدیم پولشو دادیم و مولف و انتشارات میلیون ها تومن ازش کسب درآمد کردن که اگه کتاب خوب بوده ک نوش جونشون !! دیگه این حرفو نزن ک بی انصافیم یا چی
      خودت پیاماتو ببین اول از موضع حمله اومدی بعد دیدی واقعا چیز قابل دفاعی نداره مثل همه ایرانیا وقتی استدلال ندارن میزنن به خاکی زدی به خاکی.
      دستشون درد نکنه کتاب میکروشون خیلی خوبه ، اما کتاب iq شون نه نیاز من معلم نه نیاز دانش اموز سطح بالارو براوورده نمیکنه
      این یه حقیقته ، دفاعی هم نداره ، عین روز برا همه روشنه !

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب های نظام جدید آیکیو به قول شما مزخرف،
      ولی حرفم اینه اگه از آی کیو قدیم دفاع کردی الانم بگو که کار گاج قابلیت جبران ورفع نواقص و اشتباهات رو داره ، نه این که یه کلام بگی آشغاله والسلام و اسمشم بزاری نقد (هرچند میدونم هیچی از نقد نمیدونی)
      30 بار گفتی آی کیو شیمی عالیه ، ولی الان بطور عجبیبی به گاج حمله میکنی که هر کسی بخونه کلا دیگه سمت هیچ کتابی از این انتشارات نمیره...
      همه مون میدونیم کتابای گاج خوب بودن و الانم واسه نظام جدید کتابای خوبی زده ، این کمبودا چیزی نیست که واسش یه انتشارات به عظمت گاج رو زیر سوال ببرید.
      همون طورم که گفتم امسال گاج داخل آزمونای هر دو نظامش واقعا داره سوالای شیمی سخت و نابی طراحی میکنه، شاید سیاست کارش این باشه که بچه ها از کتاباش به سمت آزموناش هم حرکت کنن و ...
      نیازی نمیبینم این طور با هم بحث کنیم فقط یاد نوشته هایی که جندین بار داخل انجمن گذاشتی در ستایش آی کیو قدیم هم باش و بی انصافی نکن
      من خودم سال های پیش به حرف خودت و بقیه بچه ها که شیمی آیکیو رو تعریفشو کردن کتابشو گرفتم ، هیچ موقعم نزدم تستاشو (چون سطح شیمیم واقعا پایین بود و نمیرسیدم مثل شما ها یه 3 4 تا انتشارات تموم کنم...) ولی الان واسم جالبه که این طور حرف میزنی، خیلی جالبه ...
      بی انصافی نکنیم؟ یک سوال یکی جنس الکی بهت بده و صد و سی و پنج تومن هم ازت پول بگیره تو میگی چون دفعه قبل جنس خوب داد پس ایندفعه ایراد نداره؟
      رضا کیاسالار(مولف زبان خیلی سبز و شبقره) خیلی حرف درستی زد. گفت: (( اگر من اسم خودمو گذاشتم مولف، سوالاتی که طرح میکنم باید تو کنکور بیاد و نیاز دانش آموز رو برطرف کنه. این که
      من بیام بنویسم فلان درصد شبیه کنکور بود بی معنیه مثل اینه یک نجار بیاد بگه ببینید من یک صندلی سالم ساختم. ببینید من چیز درستی رو ساختم!!!))
      شغل یک مولف هم نوشتن کتاب هست و بابت اون پول دریافت میکنن. شما میگی چند تا کتاب از گاج گرفتی خوب بود حالا پس این صد تومن الکی پرداخت کردی
      خب ایرادی نداره که. واقعا این تفکرتونه؟ من مثال زدم ایکیو ریاضی دو سال گرفتم دوازدهم چاپ نکرد و به جاش جامع زد. زیست بدون تغییرات جلدش عوض کرد و
      منتشر کرد و چندین مشکل دیگه که تاحالا انجام داده. پس یک مورد استثنا نبوده که گذر کنیم. حتی مولف هم پیام منو سین کردن و جواب ندادن. چون قبلا گاج خوب بوده
      الان اگر بیاد کتاب الکی بده دست بچه ها ایرادی نداره؟ خب حالا شاید خواست چند سال هم مثل اتفاقی که افتاد و فقط جلد کتاب رو عوض کرده و بود و یک کلمه هم
      تغییر نداده بود، بازم همین کارو کنه؟
      خب نظام قدیم کتابش خوب بود و خواست نظام جدید هم به خاطر اسمی که از نظام قدیم داشت کتاب الکی و بدون محتوا بده دست بچه ها ایرادی نداره که. حالا یکم دلش خواست بدون توجه به شعور مخاطب پول دربیاره چیزی نیست نه؟
      در مورد حرف بعدی شما که گفتین شاید سیاستشون اینه که بربن آزمون گاج شرکت کنین باید بگم که: من اسم و توضیحات رو میگم که تست سخت توشن و گولت میزنم میگم اینو بخر و تو میخری میبینی که تستاش خیلی آسونن و بعد میگی خب حالا برم آزمونشون که تست سخت داره شرکت کنم. خیلی منطقی هست نه؟ :/// همین به اصطلاح سیاست که میگین نوعی دروغ و... نیست؟
      ویرایش توسط mrmk : 05 تیر 1399 در ساعت 20:29

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب های نظام جدید آیکیو به قول شما مزخرف،
      ولی حرفم اینه اگه از آی کیو قدیم دفاع کردی الانم بگو که کار گاج قابلیت جبران ورفع نواقص و اشتباهات رو داره ، نه این که یه کلام بگی آشغاله والسلام و اسمشم بزاری نقد (هرچند میدونم هیچی از نقد نمیدونی)
      30 بار گفتی آی کیو شیمی عالیه ، ولی الان بطور عجبیبی به گاج حمله میکنی که هر کسی بخونه کلا دیگه سمت هیچ کتابی از این انتشارات نمیره...
      همه مون میدونیم کتابای گاج خوب بودن و الانم واسه نظام جدید کتابای خوبی زده ، این کمبودا چیزی نیست که واسش یه انتشارات به عظمت گاج رو زیر سوال ببرید.
      همون طورم که گفتم امسال گاج داخل آزمونای هر دو نظامش واقعا داره سوالای شیمی سخت و نابی طراحی میکنه، شاید سیاست کارش این باشه که بچه ها از کتاباش به سمت آزموناش هم حرکت کنن و ...
      نیازی نمیبینم این طور با هم بحث کنیم فقط یاد نوشته هایی که جندین بار داخل انجمن گذاشتی در ستایش آی کیو قدیم هم باش و بی انصافی نکن
      من خودم سال های پیش به حرف خودت و بقیه بچه ها که شیمی آیکیو رو تعریفشو کردن کتابشو گرفتم ، هیچ موقعم نزدم تستاشو (چون سطح شیمیم واقعا پایین بود و نمیرسیدم مثل شما ها یه 3 4 تا انتشارات تموم کنم...) ولی الان واسم جالبه که این طور حرف میزنی، خیلی جالبه ...
      تو چی از نقد میدونی؟؟؟ تحصیلاتت چیه دقیقا ؟؟؟
      خب باریکلا خیلی بیکاری ک رفتی صحبتای منو همه جا خوندی ولی اگه من نظری درباره iq دادم درباره iq نظام قدیم بوده که خوب بود زمان خودش زبل خان ! من حرفم یکیه و نیازی نمیبینم اصلا درباره نظرم به تو یا کسی دیگه توضیح بدم ، دلایلمم کاملا واضح و مشخصن فقط کافیه کتاب میکرو رو با همین iq مقایسه کنی میبینی بعضی سوالاش درحد ابی قلمچیه . تو اگه دو تا کتاب شیمی خوندی کنکورتو دادی قبول شدی من زمانی که دوم دبیرستان بودم داشتم شیمی کنکور درس میدادم و همه کتابای بازار تو شیمی رو چند دور زده بودم از هر انتشاراتی که بگی ، طراح سوال المپیاد ایروک که یه زمانی تو شیمی یک بود بودم. تو چی؟ رزومت تو شیمی چیه واقعا؟! پس قطعا من خیلی خیلی بهتر از تو شیمی رو میدونم و قطعا نقد من خیلی خیلی علمی و تخصصی تره تا نقد جنابعالی که فکر کردی فیلم هندیه و توام داداش راجو پشت نون نمکی که از گاج خوردی دربیای =))))

قطعا کسی بخواد شیمی رو سطح بالاتر برای "نظام جدید" کار کنه ، انتخابای خیلی بهتری داره نسبت به iq
      با ایشالا ماشالا ک بعدا رفع نواقص کنه کار درست نمیشه بچه ها الان کتاب میخوان و لازم دارن.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up (آپ کردم که بعضی از افراد که الان میخوان منابع بخرن یکوقت اشتباها iq+ شیمی رو نخرن)

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن