خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام من میکرو دهم وخیلی سبز یازدهم ودوازدهم دارم،منبع تستی تکمیلی چه کتابی پیشنهاد میکنید؟
      موج ازمون،فار، ایکیو جامع، سه سطحی کانون و...
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmk نمایش پست ها
      میکرو سخت تره ولی بیشتر تفاوتشون توی تست های حفظی میکرو هست و تست های محاسباتی بسته های اخر. به این صورت که تست های حفظی ریزبینانه طرح شدن ولی خیلی سبز کلی مطرح کرده وتست های بسته های آخر هم دیگه برای کسی هست که همه تستای ممکن رو زده و میخواد در دیگه در سطح بالاتر از کنکور و المپیاد کارکنه. البته زده جاده خاکی بعضیاش چون اونقدر در کنکور مطرح نیست
      یا میتونی اگر دوستی داری که مبتکران داره ازش قرض بگیری تست هایی محاسباتی اخراش و تست های کلی(ترکیبی) از زیرعنوان هاشو حل کنی. چون سبکش بیشتر به کنکور میخوره و اینطور در هزینه ها هم صرفه جویی میشه

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام من میکرو دهم وخیلی سبز یازدهم ودوازدهم دارم،منبع تستی تکمیلی چه کتابی پیشنهاد میکنید؟
      موج ازمون،فار، ایکیو جامع، سه سطحی کانون و...
      خب ببینید ایکیوپلاس پایه نظام جدید(نه نظام قدیم چون نظام جدید خیلی خیلی فرق کرده) که من توضیح دادم خودتون هم نگاه کنین اصلا منبع مناسبی نیست. چون سوالاتش غیراستاندارد و بسیار اسونه. مورد بعد درباره فار بگم. شیمی دهم فار(چاپ اول 1397) رو من گرفتم فصل چند ازمون اولش رو زدم(اگر صبر کنین ازمونای بعدی رو طی تابستون میزنم میگم بهتون) ولی به طور کلی بگم توی همین چند ازمون ابتدایی اگر میکرو کار کردین فکر نمیکنم نیاز به فار باشه چون کمتر روی مسئله تمرکز شده(یازدهمش هم دوستم داشت همینو میگفت چون ازش خواستم تست های نکته دار مسئله هاشو علامت بزنه گفت تستاش اونقدر سخت نیست) و بیشتر رو حفظی ها تمرکز شده که اون فکر کنم میکرو پوشش داده باشه تقریبا یا اگر متن کتابو خودتون خوب خونده باشین میشه تستاشو حل کرد و فکر نکنم نیازی به فار باشه(البته خبر دارم ویرایش جدیدش قراره امسال بیاد ولی هنوز نیومده پس نظر نمیدم) یک مورد بگم درباره فار اینکه در هر ازمون حدود دو تست خیلی قشنگ یا ایده دار داشت ولی میدونی تستاش بالانس نبود یعنی دو سه تست خیلی خوب داشت که نمونش کمتر جایی بود ولی بقیه تستاش خیلی ساده و صرفا سعی شده بود با سوال های پنج یا شش گزینه ای، زمان زیادی ببره ولی اونقدر ارزش حل نداشت چون ساده بودن. میشه یک کار کرد از دوستی که حل کرده بگیرین و تستای مارکدارش رو بزنین چون جز اون چند تست بقیه تستاش اسون بودن. درمورد سه سطحی تست های دشوارتر ایده های جدید داره و اگر حل کنین خوبه چون ایده های خوبی داره. موج چون دوازدهم نیستم نمیدونم کار نکردم.(ولی طبق تعریفا خوبه ولی من تا چیزی خودم دقیق حل نکرده باشم نظر نمیدم).نردبام هم فقط یازدهم بررسی کردم بعضی جاهاش(مقدار کم) تست هایی داره با دهم ترکیب کرده خیلی خوبه و ایده های جدید هم داره بعضی جاهاش. (بیشتر قسمت مسئله خوب تر کار کرده تا حفظی) فکر میکنم همون موج و تست های دشوارتر سه سطحی بهترین انتخاب باشه. (گرچه من اینهمه کتاب بررسی کردم میتونم بگم مبتکران کاملترینش بوده چون هم قسمت حفظی و هم قسمت مسئله تقریبا تمام چیزای ممکن رو اورده با تیپ سوالات مختلف)
      ویرایش توسط mrmk : 20 مرداد 1399 در ساعت 19:03

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خب ببینید ایکیوپلاس پایه نظام جدید(نه نظام قدیم چون نظام جدید خیلی خیلی فرق کرده) که من توضیح دادم خودتون هم نگاه کنین اصلا منبع مناسبی نیست. چون سوالاتش غیراستاندارد و بسیار اسونه. مورد بعد درباره فار بگم. شیمی دهم فار(چاپ اول 1397) رو من گرفتم فصل چند ازمون اولش رو زدم(اگر صبر کنین ازمونای بعدی رو طی تابستون میزنم میگم بهتون) ولی به طور کلی بگم توی همین چند ازمون ابتدایی اگر میکرو کار کردین فکر نمیکنم نیاز به فار باشه چون کمتر روی مسئله تمرکز شده(یازدهمش هم دوستم داشت همینو میگفت چون ازش خواستم تست های نکته دار مسئله هاشو علامت بزنه گفت تستاش اونقدر سخت نیست) و بیشتر رو حفظی ها تمرکز شده که اون فکر کنم میکرو پوشش داده باشه تقریبا یا اگر متن کتابو خودتون خوب خونده باشین میشه تستاشو حل کرد و فکر نکنم نیازی به فار باشه(البته خبر دارم ویرایش جدیدش قراره امسال بیاد ولی هنوز نیومده پس نظر نمیدم) یک مورد بگم درباره فار اینکه در هر ازمون حدود دو تست خیلی قشنگ یا ایده دار داشت ولی میدونی تستاش بالانس نبود یعنی دو سه تست خیلی خوب داشت که نمونش کمتر جایی بود ولی بقیه تستاش خیلی ساده و صرفا سعی شده بود با سوال های پنج یا شش گزینه ای، زمان زیادی ببره ولی اونقدر ارزش حل نداشت چون ساده بودن. میشه یک کار کرد از دوستی که حل کرده بگیرین و تستای مارکدارش رو بزنین چون جز اون چند تست بقیه تستاش اسون بودن. درمورد سه سطحی تست های دشوارتر ایده های جدید داره و اگر حل کنین خوبه چون ایده های خوبی داره. موج چون دوازدهم نیستم نمیدونم کار نکردم.(ولی طبق تعریفا خوبه ولی من تا چیزی خودم دقیق حل نکرده باشم نظر نمیدم).نردبام هم فقط یازدهم بررسی کردم بعضی جاهاش(مقدار کم) تست هایی داره با دهم ترکیب کرده خیلی خوبه و ایده های جدید هم داره بعضی جاهاش. (بیشتر قسمت مسئله خوب تر کار کرده تا حفظی) فکر میکنم همون موج و تست های دشوارتر سه سطحی بهترین انتخاب باشه. (گرچه من اینهمه کتاب بررسی کردم میتونم بگم مبتکران کاملترینش بوده چون هم قسمت حفظی و هم قسمت مسئله تقریبا تمام چیزای ممکن رو اورده با تیپ سوالات مختلف)
      دمت گرم وقت گذاشتی /ولی با این نظرت درمورد مبتکران شدیدا مخالفم! واقعا خیلی سبز خیلی بهتره ،امسال یازدهم بودم وتو کانون بیشتراوقات بالای 80 میزدم حتی چندبارم 100 شد !

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      دمت گرم وقت گذاشتی /ولی با این نظرت درمورد مبتکران شدیدا مخالفم! واقعا خیلی سبز خیلی بهتره ،امسال یازدهم بودم وتو کانون بیشتراوقات بالای 80 میزدم حتی چندبارم 100 شد !
      بالاخره هرکس با یک کتابی راحت تره. ولی به هرحال من خیلی بررسی کردم مبتکران کاملتر بود چون همه نوع تیپ تستی داشت و از همه جا سوال طرح شده بود و به سبک کنکور. مثلا کنکور 97 اگر اشتباه نکنم اومده بود زیر لایه پر و اشغال شده رو متمایز کرده بود. قبلش مبتکران تو کتابش اورده بود. یا مثلا میگن چرا قوائد نامگذاری آلکن توی مبتکران اومده ولی کتاب گفته فقط آلکان.
      بهتره بگم خود کتاب درسی گفته در مواد آلی فقط آلکان تدریس شده و فقط آلکان هم باید سوال بدین و بعد صفحه بعد اومده قوائد آلکن هم گفته خب وقتی کتاب درسی از خودش پیروی نکرده طراحان کنکور هم نمیکنن. چنانچه در کنکور 98 هم طراحا نامگذاری اسید و الکل استر رو خواستن مگه همینا مواد آلی نیستن؟ و به نظرم خیلی سبز برای کنکور های ساده تر مناسب تره. کانون هم امسال مسائل خیلی کمرنگ شده توش و بیشتر به حفظیات اونم سطح پایین تر پرداخته درحالی که در نظام قدیم مثلا سال ۹۷ شیمی کانون سوالات خیلی خوب و سطح بالاتری داشت. یا.... مثلا بعد حل مبتکران به سراغ نردبام میرفتم تقریبا اکثر تست ها(90 درصد) ایده هاش تکراری بودن یا خیلی سبز یا... در واقع مبتکران به نظر جامع تر و کاملتره. به هرحال موفق باشین
      ویرایش توسط mrmk : 20 مرداد 1399 در ساعت 23:01

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باز گاج اومده همین کتاب آیکیوپلاس رو ایندفعه با نام آیکیو تنها فقط با اضافه کردن قسمت دوازدهم میفروشه. این پست رو آپ میکنم که حواستون باشه آیکیو شیمی تازه منتشر شده همین آیکیوپلاسه که کیفیتش بسیار بسیار پایینه و اشتباهی نخرینش.

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایکیو های نظام جدید با ایکیو های نظام قدیم اصلا قابل قیاس نیستن متاسفانه...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باز گاج اومده همین کتاب آیکیوپلاس رو ایندفعه با نام آیکیو تنها فقط با اضافه کردن قسمت دوازدهم میفروشه. این پست رو آپ میکنم که حواستون باشه آیکیو شیمی تازه منتشر شده همین آیکیوپلاسه که کیفیتش بسیار بسیار پایینه و اشتباهی نخرینش.
      شما کتاب ای کیو جدید رو کامل نگاه کردید یا حدس میزنید همون ای‌کیو پلاس که سطحش ضعیف ؟
      چرا روش نوشتن متناسب با سختی سوالات شیمی ۹۹؟!
      من خودم قصد داشتم تهیه آش کنم ولی دو دل بودم بین این و میکرو اگه واقعا در حد میکرو نیست هزینه نکنم براش

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      شما کتاب ای کیو جدید رو کامل نگاه کردید یا حدس میزنید همون ای‌کیو پلاس که سطحش ضعیف ؟
      چرا روش نوشتن متناسب با سختی سوالات شیمی ۹۹؟!
      من خودم قصد داشتم تهیه آش کنم ولی دو دل بودم بین این و میکرو اگه واقعا در حد میکرو نیست هزینه نکنم براش
      Pdf کتاب جدید رو از سایت گاج مارکت بگیرین میبینین همون سطح ایکیو پلاس رو داره. توضیحات آیکیوپلاس هم نوشته بود بانک تستی پر از تست های دشوار

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام. من حدود دو هفته پیش آیکیو پلاس شیمی نظام جدید رو گرفتم و برخلاف انتظارم تست های آبکی و ساده ای داشت. اگر بخوام خلاصه بگم:
      تست های خیلی ساده و الکی داشت فقط برای اینکه کتاب تستاش زیاد شه و بتونن سریع انتشار بدن. خودتون هم برید کتاب فروشی(البته الان کرونا
      هست نمیشه) اگر باور ندارید خودتون برید نگاه کنین. پر از تست هایی که حتی از کتاب های دیگه بازار هم خیلی آسون تر بود حتی از میکرو. میتونم
      بگم چندین برابر از میکرو آسون تر بود. اصلا رو مسئله تمرکز نشده بود.در
      ادامه تعدادی از شماره های این سوالات رو اینجا منتشر میکنم(متاسفانه نشد عکس آپلود کنم). اگر به عدد سوال هم دقت کنین میبینین که توی بازه ای کم، تعداد سوالات خیلی ساده مطرح شده
      نه بیام یک تست از اول کتاب بیارم یک تست آخر کتاب. تازه این فقط بخشی از تست های فوق آسونشه. بنده به مولفش هم گفتم چرا این اینقدر اسونه و براش با مثال توضیح دادم پلی سین کردن و جواب ندادن!!!!
      یک سوال تغییرات شعاع اتمی رو توی ده سوال تکرار کردن یعنی چند سوال بود همش فقط پرسیده بود با افزایش شعاع اتمی واکنش پذیری نافلزات چی میشه
      و بعد سوال بعد دقیق همینو پرسیده بود ولی در کنارش فلز هم گذاشته بود و بعد دوباره همین یعنی فقط تست طرح کرده بودن که کتاب سریع تموم شه و
      بفروشنش!یعنی یک سوال به ده روش طرح شده و همش هم عین هم. مثلا سوال 1199 و 1202 رو ببینین عین هم هستن فقط مولف گرامی لطف کرده
      کپی پیست کرده که سریع بخوان آیکیو رو بفروشن!!!!

1060-1067-1068-1072-1087-1088-1098-1099-1112-1173-1175-1199-1202-1226-1227
      بین 1112 و 1173 که فاصله زیاده به خاطر وجود سوالات کنکور بینشه. این سوالات رو خودتون هم چک کنین میبینین فقط طرح شده که کتاب آماده شه و بفروشن
      و فراتر از آسونه. فقط هم بخشی از سوالات رو گفتم و خودتون هم نگاه کنین میفهمین

موج ازمونا چه طورن ؟ هم پایه هم دوازدهم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

موج ازمونا چه طورن ؟ هم پایه هم دوازدهم
      حل نکردم نمیتونم نظر بدم. ولی چیزی که تقریبا همه میگن اینه که کتاب خوبیه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حل نکردم نمیتونم نظر بدم. ولی چیزی که تقریبا همه میگن اینه که کتاب خوبیه

من خیلی سیز پایه و دوازدهم دارم و به نظرم تا اینجا خرید موج ازمون میتونه خوب باشه برام . حالا دوستی که امتحانش کرده لطفا نظرش رو بده ممنون و متشکر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. من حدود دو هفته پیش آیکیو پلاس شیمی نظام جدید رو گرفتم و برخلاف انتظارم تست های آبکی و ساده ای داشت. اگر بخوام خلاصه بگم:
      تست های خیلی ساده و الکی داشت فقط برای اینکه کتاب تستاش زیاد شه و بتونن سریع انتشار بدن. خودتون هم برید کتاب فروشی(البته الان کرونا
      هست نمیشه) اگر باور ندارید خودتون برید نگاه کنین. پر از تست هایی که حتی از کتاب های دیگه بازار هم خیلی آسون تر بود حتی از میکرو. میتونم
      بگم چندین برابر از میکرو آسون تر بود. اصلا رو مسئله تمرکز نشده بود.در
      ادامه تعدادی از شماره های این سوالات رو اینجا منتشر میکنم(متاسفانه نشد عکس آپلود کنم). اگر به عدد سوال هم دقت کنین میبینین که توی بازه ای کم، تعداد سوالات خیلی ساده مطرح شده
      نه بیام یک تست از اول کتاب بیارم یک تست آخر کتاب. تازه این فقط بخشی از تست های فوق آسونشه. بنده به مولفش هم گفتم چرا این اینقدر اسونه و براش با مثال توضیح دادم پلی سین کردن و جواب ندادن!!!!
      یک سوال تغییرات شعاع اتمی رو توی ده سوال تکرار کردن یعنی چند سوال بود همش فقط پرسیده بود با افزایش شعاع اتمی واکنش پذیری نافلزات چی میشه
      و بعد سوال بعد دقیق همینو پرسیده بود ولی در کنارش فلز هم گذاشته بود و بعد دوباره همین یعنی فقط تست طرح کرده بودن که کتاب سریع تموم شه و
      بفروشنش!یعنی یک سوال به ده روش طرح شده و همش هم عین هم. مثلا سوال 1199 و 1202 رو ببینین عین هم هستن فقط مولف گرامی لطف کرده
      کپی پیست کرده که سریع بخوان آیکیو رو بفروشن!!!!

1060-1067-1068-1072-1087-1088-1098-1099-1112-1173-1175-1199-1202-1226-1227
      بین 1112 و 1173 که فاصله زیاده به خاطر وجود سوالات کنکور بینشه. این سوالات رو خودتون هم چک کنین میبینین فقط طرح شده که کتاب آماده شه و بفروشن
      و فراتر از آسونه. فقط هم بخشی از سوالات رو گفتم و خودتون هم نگاه کنین میفهمین
      ای کیو قدیمی تستهاش بهتر بود اگه تست خفن میخوای فقط خوشخوان

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

من خیلی سیز پایه و دوازدهم دارم و به نظرم تا اینجا خرید موج ازمون میتونه خوب باشه برام . حالا دوستی که امتحانش کرده لطفا نظرش رو بده ممنون و متشکر
      انتخابتون بنظرم منطقی هست
      کلا در مرحله آموزش برای شیمی سه کتاب خیلی سبز یا مبتکران یا میکرو بسیار عالی هست حالا هر کدوم تفاوت ها دارن مثلا روش حل مسائل مبتکران با خیلی سبز فرق داره هر کدوم نقاط قوت خودشون دارن نمیشه گفت کدوم بهتر هست اینجا بیشتر سلیقه است. من خودم مبتکران پایه کار کردم در تابستون منبع خوبی هست تست های قوی داره احتمالا بعد از بار دوم کار کردن برم سراغ منبع دوم مثل میکرو و برای جمع بنید موج آزمون تهیه کردم
      برای جمع بندی بهترین منبع موج آزمون الگو یا آزمون خیلی سبز یا سه سطحی هست که به نظر من موج آزمون بهتر هست و البته این به برنامه ریزی شما برمیگرده چطور از موج آزمون یا منابع جمع بندی استفاده کنید بعضی ها برنامه دارن در روز های منتهی به آزمون بعضی ها در دوران دوره و مرور آزمون ها بعضی تا در دوران جمع بندی بعد از عید استفاده میکنن که بازم میگم بستگی داره به برنامه ریزی و استراتژی شما

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا کتابی که دارید میگید مولفش،مولف کتب ای کیو نظام قدیم و میکرو نظام جدیده و فک نمیکنم کتاب بدی باشه با توجه به سابقه مولفش
      یه ورژن جدید دادن ای کیو جامع که جلد اولش شامل تست و جوابه
      فک میکنم روش ویرایش هایی گرفته خوبه
      فصل اولشم پی دی افش رو سایت گاج بود باز کردم بررسی کردم خوب بود/
      شاید ای کیو پلاس بی کیفیت بوده باشه ولی ای کیو جدید که زدن فک میکنم خوب باشه باز باید بررسی کنید

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      والا کتابی که دارید میگید مولفش،مولف کتب ای کیو نظام قدیم و میکرو نظام جدیده و فک نمیکنم کتاب بدی باشه با توجه به سابقه مولفش
      یه ورژن جدید دادن ای کیو جامع که جلد اولش شامل تست و جوابه
      فک میکنم روش ویرایش هایی گرفته خوبه
      فصل اولشم پی دی افش رو سایت گاج بود باز کردم بررسی کردم خوب بود/
      شاید ای کیو پلاس بی کیفیت بوده باشه ولی ای کیو جدید که زدن فک میکنم خوب باشه باز باید بررسی کنید
      کامل بررسی نکردین. بگذارین توضیح بدم. سوال اول یعنی 2030 اومده نمودار شاخص امید به زندگی کتاب رو گذاشته بعد چون سه تا متغییر داره یعنی مناطق برخوردار که بالای میانگین جهانی اند و مناطق کم برخوردار که پایین میانگین جهانی اند. بعد اومده توی چهار گزینه جای این هارو عوض کرده. خب این سوال خیلی ساده که اصلا فکری نیاز نداره به این سادگی باید توی آیکیو باشه؟ مشابه این سوال در آیکیوپلاس در ۱۸۸۷ مطرح شده که شکل نمودار مصرف پلی استر و پشم و پنبه کتاب رو اورده و به جای هرکدوم حرف a و b وc گذاشته بعد میگه نامگذاری کنین. این سوالات ساده باید تو آیکیو باشه؟ هرکی یکمی شیمی بدونه میدونه این سوالات بسیار ساده اند. سوال ۲۰۳۴ گزینه یک اومده درصد جرمی کربن در اوره رو خواسته بعد سوال ۲۰۴۲ ایندفعه اومده یک سوال کامل به این اختصاص داده که درصد جرمی کربن در اوره چقدر است. سوال اول حالا باز میگیم قابل قبول دوباره سوال دوم عینا تکراری فقط سوال پرسیده درصد جرمی کربن در اوره. آیا یک سوال کامل باید به اینکه درصد جرمی کربن در اوره چقدره اختصاص داده بشه؟؟؟؟ سوال 2037 اومده گفته کدوم ساختار نوعی چربی مایع هست(اسید چرب) که عینا در کتاب مطرح شده یعنص صفحه 5 کتاب درسی.سوال 2040 اومده گفته کدام موارد توی هگزان نامحلول اند. که اصلا این نباید یک تست اونم در آیکیو مطرح میشد بلکه باید یک گزینه از یک سوال بود نه اینکه یک سوال کامل. حالا از این بگذریم دوباره همین سوال رو جور دیگه توی یک سوال دیگه یعنی سوال 2051 مطرح کرده دوباره با گزینه های تکراری ایندفعه نوشته کدام موارد در هگزان حل می شود. سوال 2044 اومده جرم مولی مواد رو مورد پرسش قرار داده. در کتابی که مثلا میبایست سخت ترین تستارو داشته باشه. سوال 2049 اومده پرسیده ضد یخ کدومه. یعنی واقعا مشخصه مولف هیچ وقت مناسبی برای طرح تست صرف نکرده. صرفا هرچیزی که در متن کتاب اومده، اومده یک جای خالی گذاشته که مثلا نمودار رو نامگذاری کنین. فرمول فلان ماده چیه یعنی تست هایی آسون و بدون خلاقیتی اون هم اینهمه در کتابی که باید سخت ترین کتابشون باشه..... فقط خواستن تعداد تستا زیاد شه وگرنه هرکسی که اندکی به شیمی مسلط باشه میدونه اینهمه تست ساده و عینا شبیه کتاب که حتی میشه گفت این هایی که نام بردم برای امتحان تشریحی مناسبه نه کنکور، نباید مطرح میشد. ان کتاب هیچ شباهتی به اسمش یعنی آیکیو نداره درواقع تنها چیزی که میشه گفت فقط و فقط کتابی نوشته شده بدون دیدگاه کنکوری و فقط برای استفاده از نام آیکیو برای فروش اون
      ویرایش توسط mrmk : 22 شهریور 1399 در ساعت 10:21

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن