خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia_k نمایش پست ها
      ​چه منبعی رو خودت پیشنهاد میدی به عنوان منبع دوم و سطح بالا ؟
      من مبتکران دو جلدی دارم(تک جلدی هم داره ولی من دو جلدی گرفتم)، به نظرم کامله و تستای سخت هم داره(اکثر تراکم تستای سختش، تستای اخر مباحثه و تستای ترکیبی اخر هر عنوانش
      خیلی سبز قسمت سری z اگر خواستی حل کنی. نردبام شیمی خیلی سبز هم خوبه(مطالب حفظی رو خوب پوشش نداده). میکرو هم بعضی تستای بسته های آخرش خوبه(ولی میکرو تستاش بعضیاش زده جاده خاکی و در بعضی قسمتا کتاب درسی رو خوب پوشش نداده) ولی کاملترین منبع به نظرم همین مبتکران دو جلدی هست.
      ویرایش توسط mrmk : 09 تیر 1399 در ساعت 22:26

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmk نمایش پست ها
      سلام. من حدود دو هفته پیش آیکیو پلاس شیمی نظام جدید رو گرفتم و برخلاف انتظارم تست های آبکی و ساده ای داشت. اگر بخوام خلاصه بگم:
      تست های خیلی ساده و الکی داشت فقط برای اینکه کتاب تستاش زیاد شه و بتونن سریع انتشار بدن. خودتون هم برید کتاب فروشی(البته الان کرونا
      هست نمیشه) اگر باور ندارید خودتون برید نگاه کنین. پر از تست هایی که حتی از کتاب های دیگه بازار هم خیلی آسون تر بود حتی از میکرو. میتونم
      بگم چندین برابر از میکرو آسون تر بود. اصلا رو مسئله تمرکز نشده بود.در
      ادامه تعدادی از شماره های این سوالات رو اینجا منتشر میکنم(متاسفانه نشد عکس آپلود کنم). اگر به عدد سوال هم دقت کنین میبینین که توی بازه ای کم، تعداد سوالات خیلی ساده مطرح شده
      نه بیام یک تست از اول کتاب بیارم یک تست آخر کتاب. تازه این فقط بخشی از تست های فوق آسونشه. بنده به مولفش هم گفتم چرا این اینقدر اسونه و براش با مثال توضیح دادم پلی سین کردن و جواب ندادن!!!!
      یک سوال تغییرات شعاع اتمی رو توی ده سوال تکرار کردن یعنی چند سوال بود همش فقط پرسیده بود با افزایش شعاع اتمی واکنش پذیری نافلزات چی میشه
      و بعد سوال بعد دقیق همینو پرسیده بود ولی در کنارش فلز هم گذاشته بود و بعد دوباره همین یعنی فقط تست طرح کرده بودن که کتاب سریع تموم شه و
      بفروشنش!یعنی یک سوال به ده روش طرح شده و همش هم عین هم. مثلا سوال 1199 و 1202 رو ببینین عین هم هستن فقط مولف گرامی لطف کرده
      کپی پیست کرده که سریع بخوان آیکیو رو بفروشن!!!!

1060-1067-1068-1072-1087-1088-1098-1099-1112-1173-1175-1199-1202-1226-1227
      بین 1112 و 1173 که فاصله زیاده به خاطر وجود سوالات کنکور بینشه. این سوالات رو خودتون هم چک کنین میبینین فقط طرح شده که کتاب آماده شه و بفروشن
      و فراتر از آسونه. فقط هم بخشی از سوالات رو گفتم و خودتون هم نگاه کنین میفهمین
      هیچکی نمیدونه چی تو سر این مولفا و ناشرا میگذره جز خدا.(حتی خودشونم نمیدونن چی تو فکرشونه)
      ممنون بابت اینکه اطلاع دادی چون من قصد داشتم بخرمش
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      هیچکی نمیدونه چی تو سر این مولفا و ناشرا میگذره جز خدا.(حتی خودشونم نمیدونن چی تو فکرشونه)
      ممنون بابت اینکه اطلاع دادی چون من قصد داشتم بخرمش
      خواهش میکنم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها میگم کتابی توی بازار هست مثل زیست موج ازمون نموادر درختی داشته باشه برای شیمی؟؟
      یا مثلا ریاضی مهرماه هم نمودار درختی داره
      برای فیزیک و شیمی و سایر درس ها کتابی هست مطالب رو دسته بندی و نموداری کرده باشه برای هر فصل یا نه؟؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      بچه ها میگم کتابی توی بازار هست مثل زیست موج ازمون نموادر درختی داشته باشه برای شیمی؟؟
      برای فیزیک و شیمی و سایر درس ها کتابی هست مطالب رو دسته بندی و نموداری کرده باشه برای هر فصل یا نه؟؟
      خود نشرالگو شیمی سال به سال درسنامه درختی داره. ولی به نظر من درسنامه درختی نیاز نیست اخه شما خودتون باید حاشیه نویسی کنید و شخصی سازی کنید و
      درسنامه های درختی هم اکثرا متن کتاب هستن و توی شیمی خودتون باید یاد بگیرین که متن کتاب رو توی ذهنتون طبقه بندی کنین چون شیمی که مثل زیست نیست ترکیبی حفظی چندانی داشته باشه و درسنامه هاش هم تقریبا میشه گفت متن کتابه پس میشه گفت نوعی دوباره کاری میکنین و همون از کتاب بخونین کامله یا فوقش حاشیه نویسی هایی که از درسنامه ها انجام دادین رو همراه متن کتاب بخونین
      ویرایش توسط mrmk : 18 مرداد 1399 در ساعت 14:44

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، دوستان در کل اختلاف سطح تستی شیمی میکرو و خیلی سبز ( هر دو سال به سال ) چه قدر هستش؟
      چون من الان خیلی سبز رو کار کردم و برای این که میکرو رو هم بگیرم و کار کنم مردد هستم
      ممنون میشم راهنمایی دقیقی بکنید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میکرو خیلی سطح سوالاش بالاتره و البته به نظر من بیخود و وقت گیر میشه چون یه جاهایی به خصوص تو سوالات محاسباتی واقعا وقت گیره و بالاتر از سطح کنکور و حتی آزمون های آزمایشی میشه
      من که دهم و یازدهم میکرو داشتم ولی هیچ کدوم رو کامل کار نکردم و گذاشتم کنار به جاش خ سبز رو برای دور دوم زدم

8. Top | #23
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      متشکرم که اطلاع رسانی کردید!!!
      ما دیگه حداقل پول مفت خرج کتاب الکی نکنیم!!

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوباره
      دوستان راستش امروز رفتم کتابخونه ، کتاب میکرو رو برداشتم و چند تا مبحث که از خیلی سبز این چند روز پیش تست زده بودم رو کامل کامل مقایسه کردم ، حقیقتش هیچ برتری از لحاظ سطح سختی بین خیلی سبز و یا میکرو ندیدم ، تنها فرقشون اینه که میکرو اکثرا تیپ های متفاوت سوالات رو داخل یه تست مستقل میاره ، اما خیلی سبز کلا ترکیبی کار کرده . جالبه خودم به شخصه خیلی سبز رو بهتر ازش دیدم . پس اگر بین این دوتا موندید ، بدونید که سطح تستیشون حالا کاملا نمیگم ولی اکثرا یکسان هستش!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      سلام ، دوستان در کل اختلاف سطح تستی شیمی میکرو و خیلی سبز ( هر دو سال به سال ) چه قدر هستش؟
      چون من الان خیلی سبز رو کار کردم و برای این که میکرو رو هم بگیرم و کار کنم مردد هستم
      ممنون میشم راهنمایی دقیقی بکنید
      منبع دوم کتاب موج ازمون شیمی و پیشنهاد میکنم کار کنین

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehS نمایش پست ها
      میکرو خیلی سطح سوالاش بالاتره و البته به نظر من بیخود و وقت گیر میشه چون یه جاهایی به خصوص تو سوالات محاسباتی واقعا وقت گیره و بالاتر از سطح کنکور و حتی آزمون های آزمایشی میشه
      من که دهم و یازدهم میکرو داشتم ولی هیچ کدوم رو کامل کار نکردم و گذاشتم کنار به جاش خ سبز رو برای دور دوم زدم
      میکرو سخت تره ولی بیشتر تفاوتشون توی تست های حفظی میکرو هست و تست های محاسباتی بسته های اخر. به این صورت که تست های حفظی ریزبینانه طرح شدن ولی خیلی سبز کلی مطرح کرده وتست های بسته های آخر هم دیگه برای کسی هست که همه تستای ممکن رو زده و میخواد در دیگه در سطح بالاتر از کنکور و المپیاد کارکنه. البته زده جاده خاکی بعضیاش چون اونقدر در کنکور مطرح نیست
      یا میتونی اگر دوستی داری که مبتکران داره ازش قرض بگیری تست هایی محاسباتی اخراش و تست های کلی(ترکیبی) از زیرعنوان هاشو حل کنی. چون سبکش بیشتر به کنکور میخوره و اینطور در هزینه ها هم صرفه جویی میشه
      ویرایش توسط mrmk : 18 مرداد 1399 در ساعت 14:49

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام
      شیمی جامع مهر و ماه فکر کنم داشته باشه
      برو خلاصه صفحاتشو ببین
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای فیزیک هم توصیه میکنم خودتون مطالب رو شخصی سازی کنین. مثلا فیزیک خیلی سبز رو میخونین و نکات مهم و فرمول هارو بنویسین برای خودتون. اینطوری مطالب شخصی سازی شده. واقعا در دروسی مثل فیزیک درسنامه درختی نیاز نیست چون درواقع دوباره داره درسنامه رو مینویسه. شما اگر خودتون هر فصل توی یک برگه خلاصه کنین بهتره چون اینطوری مناسب خودتون نوشتین. چیزایی که نیاز دارین رو نوشتین. چیزایی که شخص خودتون احتیاج دارین رو نوشتین. پس به نظرم هنگام درسنامه خوانی نکات وفرمول های مهم رو توی یک برگ بنویسین زیاد هم نمیشه نترسین حتی یک فصل در کمتر از یک صفحه خلاصه میشه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برید میکرو بزنید تا تفاوت رو با پوست و استخوون حس کنید
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      منبع دوم کتاب موج ازمون شیمی و پیشنهاد میکنم کار کنین
      بله اخرش به این نتیجه رسیدم که اونو کار کنم
      مرسی از راهنماییتون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن