خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question زبان زینعلی تاملند

...
      ویرایش توسط amir80 : 16 مهر 1400 در ساعت 16:07 دلیل: حذف تاپیک

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir80 نمایش پست ها
      سلام.
      من وضعیت درسی ام توی زبان انگلیسی خیلی داغونه خیلی از مباحث پایه ای رو یادم رفته . و کلا وضع خوبی ندارم.
      اینجا کسی هست که با وضعیتی مشابه من کلاس آنلاین زینعلی (سالیانه) شرکت کرده باشه و درصدش رشد کرده باشه؟
      اگر کسی هست لطفا بگه که کمک لازم هستم.
      توی زبان این دو استاد فوق العادس: کیاسالار و زینعلی حالا برو نمونه ببین هرکدوم خوشت اومد بردار اما هردو فوق العادن و ثابت شده هستن من که کیاسالار بیشتر میپسندم تو هم ببین با کدوم بیشتر راحتی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ...
      ویرایش توسط amir80 : 16 مهر 1400 در ساعت 16:07

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir80 نمایش پست ها
      زینعلی از پایه پایه می گه ؟
      منم خودم ۱۴۰۰ هستم نمونه تدریس دیدم دقیق اطلاع ندارم ولی مطمئنم این دوتا عالین . اما کیاسالار یه ویژگی هم داره اونم اینکه تایمشم خوبه جمعه ۱۶ الی ۱۸ هستش. میتونی نمونه تدریس کیاسالار رو از اینجا ببینی
      https://classino.com/site/professor/27869
      ویرایش توسط Amirsh23 : 04 تیر 1399 در ساعت 13:19

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بین استاد زینعلی و کیاسالار پیشنهاد من قطعا زینعلی هست چون تکنیک ها و روش های تستی کار آمدتر و قشنگتری و اصولی تری در اختیارت میذاره و تدریسش خیلی رَوون هست.درسو خوب جا میندازه برات.
      هر چند که کیاسالار هم با توجه به سابقه و تجربه و تالیفات خوبش قطعا جزء اساتید برتره.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کلا نه زبان نمیخونم زیاد و نه فیلم و ..میبینم و از زبان فقط درک و کلوز کار میکنم اونم هر وقت وقت کردم + لغت
      برای تفنن و رفع خستگی زینعلی رو جلسه اولشو رایگان از خود سایت تاملند گذاشتم دیدم تا حدودای نصف ش رو خواستم نظرم رو بگم در موردش
      اینقدر چرت و پرت گفت هر چی از زبان بلد بودم هم یادم رفت
      پول که برمیگرده و جاش پر میشه بازم ولی آینده و مغز و سن و وقتتون دیگه برنمیگرده و جاش پر نمیشه پس مغزتون رو با ات اشغالایی که اینا میگن پر نکنید
      ایشون نه تنها زبان یاد نمیده و زبان رو راحت نمیکنه براتون بلکه خیلی چیزای سخت دیگه هم که بار اول میبینی بارت میکنه قاطی میکنی همه چی رو
      این رو منی دارم میگم که خودم برم تاملند بهم میگن بیا زبان تدریس کن (سطح زبانم بالاست کلا کتابای رفرنس خوندم)

دوستان ببینید زبان انگلیسی با تفاوت ساختار هایی که در گرامرش با زبان فارسی ما داره درکش برای ماها سخت هستش (با اینکه زبان بسیار راحت تری هستش حتی از خود فارسی راحت تره)
      به همین دلیل دبیر بسیار خبره و کار بلدی میخواد تا هم فارسی رو خوب درک کرده باشه و هم انگلیسی رو تا جوری تدریس کنه که در عین سادگی انگیلیسی یاد بگیرید
      نه دبیری که خودش بیاد یه چیزایی چرت و پرت و من در اوردی هم اضافه کنه و مغزتون رو درگیر کنه به حفظ کردن فرمولای بیخود

به خاطر همین اصلا پیشنهاد نمی کنم کلاس زبان کنکور شرکت کنید مخصوصا این زنعلی که فرمول پیچتون میکنه تو زبان و آخرشم هیچی نمیشید به خدا
      ولی اگه کسی ضعیف هست در زبان دو تا پیشنهاد دارم براش
      زبان جامع کنکور انتشارات خط سفید رو تهیه بکنه و شروع کنه به خوندنش و لغات رو خوب یاد بگیره (تضمین میکنم زبانش اوکی میشه . اگه نشد بیایین فحش بدین . این کتاب محشر نوشته شده )
      اگر پافشاری بر کلاس شرکت کردن دارید به جز رضا کیاسالار دبیر دیگری نمیشناسم که بتونه استاندارد یه دبیر خوب زبان انگیلیسی رو داشته باشه کیاسالار زبان رو میفهمه کلا
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 03 اسفند 1399 در ساعت 13:28

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من کلا نه زبان نمیخونم زیاد و نه فیلم و ..میبینم و از زبان فقط درک و کلوز کار میکنم اونم هر وقت وقت کردم + لغت
      برای تفنن و رفع خستگی زینعلی رو جلسه اولشو رایگان از خود سایت تاملند گذاشتم دیدم تا حدودای نصف ش رو خواستم نظرم رو بگم در موردش
      اینقدر چرت و پرت گفت هر چی از زبان بلد بودم هم یادم رفت
      پول که برمیگرده و جاش پر میشه بازم ولی آینده و مغز و سن و وقتتون دیگه برنمیگرده و جاش پر نمیشه پس مغزتون رو با ات اشغالایی که اینا میگن پر نکنید
      ایشون نه تنها زبان یاد نمیده و زبان رو راحت نمیکنه براتون بلکه خیلی چیزای سخت دیگه هم که بار اول میبینی بارت میکنه قاطی میکنی همه چی رو
      این رو منی دارم میگم که خودم برم تاملند بهم میگن بیا زبان تدریس کن (سطح زبانم بالاست کلا کتابای رفرنس خوندم)

دوستان ببینید زبان انگلیسی با تفاوت ساختار هایی که در گرامرش با زبان فارسی ما داره درکش برای ماها سخت هستش (با اینکه زبان بسیار راحت تری هستش حتی از خود فارسی راحت تره)
      به همین دلیل دبیر بسیار خبره و کار بلدی میخواد تا هم فارسی رو خوب درک کرده باشه و هم انگلیسی رو تا جوری تدریس کنه که در عین سادگی انگیلیسی یاد بگیرید
      نه دبیری که خودش بیاد یه چیزایی چرت و پرت و من در اوردی هم اضافه کنه و مغزتون رو درگیر کنه به حفظ کردن فرمولای بیخود

به خاطر همین اصلا پیشنهاد نمی کنم کلاس زبان کنکور شرکت کنید مخصوصا این زنعلی که فرمول پیچتون میکنه تو زبان و آخرشم هیچی نمیشید به خدا
      ولی اگه کسی ضعیف هست در زبان دو تا پیشنهاد دارم براش
      زبان جامع کنکور انتشارات خط سفید رو تهیه بکنه و شروع کنه به خوندنش و لغات رو خوب یاد بگیره (تضمین میکنم زبانش اوکی میشه . اگه نشد بیایین فحش بدین . این کتاب محشر نوشته شده )
      اگر پافشاری بر کلاس شرکت کردن دارید به جز رضا کیاسالار دبیر دیگری نمیشناسم که بتونه استاندارد یه دبیر خوب زبان انگیلیسی رو داشته باشه کیاسالار زبان رو میفهمه کلا
      واسه کسایی که خارج از فضای مدرسه کلاس رفتن و اموزش دیدن ( خود من از سوم ابتدایی تا سوم دبیرستان بکوب میرفتم ) وقتی این مضخرفات زینعلی رو می بینن پشماشون میریزه
      ولی من داداشم زبانش زیر صفر بود و زینعلی نگاه میکنه امسال الان بعد چند ماه 50 میزنه زبانو...میخوام بگم نباید برای همه یه نسخه پیچید بچه هایی که توی زبان کلا پرت هستن زینعلی به دردشون میخوره
      کیاسالار خیلی اکادمیک و مشتی درس میده ولی باز یه طوریه که بچه هایی که خیلی داغونن هاج و واج میمونن اونایی که زبانشون خیلی داغون نیس ولی ضعف دارن کیاسالار براشون خوبه...خیلی داغون ها هم زینعلی روشون جواب میده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نزدیک ترین تاپیک مربوط به زبان انگلیسی این تاپیک بود:

خب هرکی از ننش قهر میکنه میاد برا کنکور پیش بینی میزاره ! من نزارم؟

خیلی وقته کنکور دلش تنگ شده به سوالاتی مثل ریاضی داخل 94 یه سوالی با مضمون ضرب المثل ! به نظرم امسال میتونه در هر یک از بخش ها بیاد بخصوص اینکه نظام جدید توان ساپورت چنین سوالی رو داره
      screenshot-2021-02-22-194100.png

- اینطوری مستقیم یا به شیوه رفرنس تو یا مینینگ در ریدینگ!

در باره استارتر هم : زینعلی = چرت محض
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      نزدیک ترین تاپیک مربوط به زبان انگلیسی این تاپیک بود:

خب هرکی از ننش قهر میکنه میاد برا کنکور پیش بینی میزاره ! من نزارم؟

خیلی وقته کنکور دلش تنگ شده به سوالاتی مثل ریاضی داخل 94 یه سوالی با مضمون ضرب المثل ! به نظرم امسال میتونه در هر یک از بخش ها بیاد بخصوص اینکه نظام جدید توان ساپورت چنین سوالی رو داره
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2021-02-22 194100.png
مشاهده: 278
حجم: 29.0 کیلو بایت

- اینطوری مستقیم یا به شیوه رفرنس تو یا مینینگ در ریدینگ!

در باره استارتر هم : زینعلی = چرت محض
      گزینه 1 که معلومه جوابه و میشه گفت No pain no gain
      گزینه 2 تقریبا میشه کبوتر با کبوتر باز با باز
      گزینه 3میشه کار امروز رو به فردا نیافکن یا به وقت شناس بودن هم میشه استنباطش کرد مثل سحرخیزی و آن تایم بودن و...
      گزینه 4 میشه از تو حرکت از خدا برکت

" چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      گزینه 1 که معلومه جوابه و میشه گفت No pain no gain
      گزینه 2 تقریبا میشه کبوتر با کبوتر باز با باز
      گزینه 3میشه کار امروز رو به فردا نیافکن یا به وقت شناس بودن هم میشه استنباطش کرد مثل سحرخیزی و آن تایم بودن و...
      گزینه 4 میشه از تو حرکت از خدا برکت

قطعاً درسته . امروز رسیدم به 94 ریاضی و واقعا سوالاش رو یکم سخت میدادن بهتر بود ، ولی این تیپ یه جرقه زد که شاید تکرار بشه امسال
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

قطعاً درسته . امروز رسیدم به 94 ریاضی و واقعا سوالاش رو یکم سخت میدادن بهتر بود ، ولی این تیپ یه جرقه زد که شاید تکرار بشه امسال
      من صفرم بنظرتون میتونم از کلاسای نکته و تست زینعلی استفاده کنمو در کنارش لغت بخونم
      کار درستیه ؟؟؟؟
      پیشنهادتون چیه شما ؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      من صفرم بنظرتون میتونم از کلاسای نکته و تست زینعلی استفاده کنمو در کنارش لغت بخونم
      کار درستیه ؟؟؟؟
      پیشنهادتون چیه شما ؟؟؟
      نه .
      افتضاح ترین معلم انگلیسیه که به نظرش با ترتیب و اصول درس میده در حالی که فقط عین چیز خودش رو گرفته و دانش اموز رو گیج میکنه!

آلا اقای عزتی + درسنامه میکرو + تست // تمام
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نه .
      افتضاح ترین معلم انگلیسیه که به نظرش با ترتیب و اصول درس میده در حالی که فقط عین چیز خودش رو گرفته و دانش اموز رو گیج میکنه!

آلا اقای عزتی + درسنامه میکرو + تست // تمام
      ی درصد در حد ۳۰ میخوام چون ب زبان علاقه ای ندارم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      ی درصد در حد ۳۰ میخوام چون ب زبان علاقه ای ندارم
      مگه به علاقه آدمه!
      کنکور که نمیاد علاقه آدما سوال طرح کنه،شما هم همین الان 80 روز وقت دارید،تو اینهمه وقت به 30 درصد راضی هستی؟!

15. Top | #15
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      مگه به علاقه آدمه!
      کنکور که نمیاد علاقه آدما سوال طرح کنه،شما هم همین الان 80 روز وقت دارید،تو اینهمه وقت به 30 درصد راضی هستی؟!
      خوب اصلا نمیدونم چجوری بخونمش بحثم اینه
      وگرنه میدونم کنکورم ب علاقه نیست
      میگم ک چون علاقه ندارم اصلا نخوندمش بدونم چی ب چیه
      شما راهنمایم کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن