خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

******()درخواست تمدیدکنکورنظام قدیم)(###

خواهشا لطفا هرکس نظام قدیمه اینجااعلام وجودکنه ویه فرم درخواست توسایت سازمان سنجش گرکنه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شانا نمایش پست ها
      خواهشا لطفا هرکس نظام قدیمه اینجااعلام وجودکنه ویه فرم درخواست توسایت سازمان سنجش گرکنه
      ببخشید ولی واقعا از کنکور 98 عبرت نگرفتید دو سوال طرح کردن فقط و فقط وفقط به ضرر نظام قدیمه
      نمی خوام وارد جزییات بشم ولی طبق مقایسه ای که توی دوماه تابستون انجام دادم هم در سوالات کنکور98 هم در اسونی کتابا اوضاع به نفع نظام جدیداس امسالم خواهیم دید همین میشه.
      ممکنه بگین هزینه ی کتابا زیاده ونمیدونم کتابا جدیدن وهزارتا دلیله دیگه
      ولی من بهتون میگم با تمام این شرایط بازم نظام جدید بهتره.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تمدید کنکور نظام قدیم یعنی مرگ آرزوهای نظام قدیمها
      پس چه بهتر که برن سمت نظام جدید تا به آرزوهاشون برسن
      چرا اینو میگم؟
      بقول دوستمون کافیه ب کنکور98نگاه کنید!
      حالا من یه چیز جدیدتر بگم!
      به کنکور99هم بااینکه هنوز برگزار نشده نگاه کن؟
      از همین اول سازمان سنجش گفت عین خیالمونم نیست نظام قدیمها چی میشن
      اومدن20%مطالب نظام جدیدارو حذف کردن و گفتن نظام قدیمها حذفیات ندارن چون همشو کامل خوندن!
      حالا سوال من از شما اینه که آیا پشت کنکوری های نظام جدید که پارسال هم کنکور داده بودن نداریم که کتابهارو کامل خونده باشن؟
      بااین حساب برای برقراری عدالت یا باید سه نوع سوال داده بشه که سازمان سنجش تو همون دونوعش هم مونده!
      یا باید برای نظام قدیماهم حذف میکردن
      بهرحال مطمئن باشین سازمان سنجش دیگه کوچکترین ارزشی برای نظام قدیم قائل نیست.
      پس آرزوهاتونو نکشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بخشیدولی تمدیدنکردنشم یعنی مرگ ارزوهای خیلیها که بودجه مالی ندارن ونمیتونن دوباره فراهم کنن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخشیدولی تمدیدنکردنشم یعنی مرگ ارزوهای خیلیها که بودجه مالی ندارن ونمیتونن دوباره فراهم کنن
      من با شما موافقم
      ولی وقتی سازمان سنجش دیگه به نظام قدیمها کوچکترین بهایی نمیده چکار میشه کرد؟
      انگار که وارد یک بازی از پیش باخته بشن
      واقعا مقصر اصلی سازمان سنجشه نه کس دیگه ای
      و واقعا در حق نظام قدیمها ظلم شده و میشه و خواهد شد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      همین الانشم از نظر من خیلی انداختنش عقب! بیخیال. به جای این کارا برو بشین بخون
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در مورد کنکور نظام قدیم
      تو این زندگی کجا به ماها بها دادن که بخوان دوباره برای این کنکور بها بدن؟! سازمان سنجش دلش برای هیچ کدوم چه قدیم چه جدید نمیسوزه!
      نظام قدیم و جدید فرقی نمیکنه کسی که بخونه میتونه بیاره و سال گذشته افرادی بودن که با همون نظام قدیم بودنشون ثابت کردن که میشه , یکی از اون افراد هم رتبه 10 کنکور تجربی و بدست اورد
      شما رسما دارین اعلام میکنید که برید بمیرید دیگه . من نمیدونم تو چه زمونه یا دورانی زندگی میکنم که انقدر ادما پشت هم و خالی میکنند .
      تویه نوعی که میای میگی نظام جدید بده . والا ماهممون میدونیم نظام جدی به نسسبت بهتر از نظام قدیم هست از هر لحاظی ولی من فکر میکنم شما ایران زندگی نمیکنید
      قیمت هر کتاب حدود 100 هزارتومنه برای پدری که حقوق 3 تومن که شاید بگیره ینی اخره خط.
      پس به جای اینکه نمک روی زخم باشیم خفه خون بگیریم.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یاخداامسال واسم جهنم. بود

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم حمایت میکنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم نظام جدیدم درسته که برای ما ۲۰ درصد آخر حذف شده اما ازونجایی که پارسال مثلا تو ریاضی ۲۷ سوال مشترک بود امکان طرح سوال از ۲۰ درصد آخر تو فیزیک و ریاضی شما کمه فقط در حق زیست و شیمی شما ناحقی کردن،به نظرم کسایی که تو فکر کنکور ۱۴۰۰ هستن بیان نظام جدید خودتون میبینید که چقدر راحتتره تازه توی تراز مشترکی که امسال هم قطعا مثل پارسال رتبه نظام قدیمی که باید دور و بر ۱۰۰۰ بچرخه میره رو ۳۰۰۰ با دیدن کارنامه های پارسال به این حرف می رسین توی انتخاب رشته هم پارسال یه نظام جدید با رتبه ۲۸۰۰ منطقه ۲ تونست پردیس پزشکی بیاره اما نظام قدیم با رتبه ۲۷۰۰ نتونسته تازه انتخاب رشته‌ هاشون هم عینا مثل هم بوده...بازم شما وقت زیاد دارین فکراتونو بکنین و بهترین تصمیم رو بگیرین حداقل توی فیزیک و شیمی و ریاضی نظام جدید خیلی راحتتره و از پسش برمیاین
      ویرایش توسط jun_216 : 17 تیر 1399 در ساعت 14:14

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      من خودم نظام جدیدم درسته که برای ما ۲۰ درصد آخر حذف شده اما ازونجایی که پارسال مثلا تو ریاضی ۲۷ سوال مشترک بود امکان طرح سوال از ۲۰ درصد آخر تو فیزیک و ریاضی شما کمه فقط در حق زیست و شیمی شما ناحقی کردن،به نظرم کسایی که تو فکر کنکور ۱۴۰۰ هستن بیان نظام جدید خودتون میبینید که چقدر راحتتره تازه توی تراز مشترکی که امسال هم قطعا مثل پارسال رتبه نظام قدیمی که باید دور و بر ۱۰۰۰ بچرخه میره رو ۳۰۰۰ با دیدن کارنامه های پارسال به این حرف می رسین توی انتخاب رشته هم پارسال یه نظام جدید با رتبه ۲۸۰۰ منطقه ۲ تونست پردیس پزشکی بیاره اما نظام قدیم با رتبه ۲۷۰۰ نتونسته تازه انتخاب رشته‌ هاشون هم عینا مثل هم بوده...بازم شما وقت زیاد دارین فکراتونو بکنین و بهترین تصمیم رو بگیرین حداقل توی فیزیک و شیمی و ریاضی نظام جدید خیلی راحتتره و از پسش برمیاین
      زیست چی؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      زیست چی؟
      زیست هم راحتتر شده اما شکل های نظام جدید زیادتر و مشکل ترن یه جاهایی هم مثل فصل ایمنی بدن تناقض تو متن کتاب درسی زیاده

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      انتخاب رشته چه ربطی به نظام جدید و قدیم داره؟ واقعا ربط داشت؟ خداوند به حسابشان رسیدگی کند
      این موضوع مربوط به پسر عمم میشه که نظام قدیم بود با دوستش که اون نظام جدید بود عینا مثل هم انتخاب رشته کردن که یه جا قبول بشن اما نشد بعد رفت اعتراض تو دانشکده گفتن سنجش اولویت رو به نظام جدید داده تازه فرق رتبشونم ۱۰۰ تا بود که پسر عمم ۱۰۰ تا بهتر بود

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سبطی گفته؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      چرا دوستان عملا اینجا گزاف گویی میکنند . من خودم نظام قدیم هستم پارسال رتبه 2700 نه تنها پردیس اوردم حتی منطقه محروم همدان با بیمارستان بقیه الله هم میتونستم پس لطفا کمتر حاشیه بزنید . ممنونم اهان اینم یادم رفت پارسال تو انتخاب رشته برگ برنده با نظام قدیم بوده تا خوده دیروز درگیر رفع محرومیت بودم :/

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن