خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درسته که میگن....

کنکور دوباره عقب میوفته
      من که دیگه نمیکشم بخونم کاش همون ۳۱ مرداد باشه تموم بشه چند نفر گفتن اینجوری شنیدن

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurii99 نمایش پست ها
      کنکور دوباره عقب میوفته
      من که دیگه نمیکشم بخونم کاش همون ۳۱ مرداد باشه تموم بشه چند نفر گفتن اینجوری شنیدن
      بیکاری بد دردیه واسه اونایی ک دنبال این ماجراهان =)
      SaM019

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      ایرانه دیگه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای عزیزجان، ای عزیزجان .
      فکر کردن به این چیزها ناراحتم میکنه، و فقط بخاطر این نیست که الآن کنکوری ام . کلی میشه حرف زد راجع به این حکومت و شیوه ی کشورداریش و چه و چه و چه، ولی اعصاب خوردیه فقط . کاش هرچی درست تره پیش بیاد و کسی آسیب نبینه . ان شاءالله .
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بالاخره برگزار میشه نترس

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من قطعا میگم نمیشه
      چون پاییز وضع خیلی بدتره
      و با انفولانزای فصلی قاطی میشه
      خلاصه که اصلا گوش نده
      از یه طرف از 15 شهریور مدارس و دانشگاها باز میشن
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      یه نفر میگه اونم اون ادمین پیج کنکور سنتره
      اولین گواهش هم فروش پک 6040 حرف اخر توسط خود موسسه بود که اقا اینا چون میفروشن صد در صد خبر دارن که میفروشن یه خبرایی هست حتما که پک 100 روزه رو هنوز که هنوزه میفروشن و این صحبتا
      بهش تو اون باکس های سوال چیه نوشتم که پک نظام جدید امسال 30-20 30-20 یعنی عملا دو تا قسمته که به حرف خودشون که زر مفته 75 درصد کل کنکور تو همون 50 روز اوله
      که خب میشه با همین عنوان همین رو 6040 رو تا 50 روز مونده به کنکورم بفروشن
      که این پیام رو دیدن همانا و منو بلاک کردن همانا
      تو اخرین پستاش هم که الان پیجش رو چک کردم از عقب افتادن زمان اعزام به خدمت و اینکه فارس من با سخنگوی سنجش صحبت کرده گفته زمان کنکور میتونه تغییر کنه و تابع ستاده
      ولی واقعا چی گفته فاطمه؟اینو
      وی افزود: سازمان سنجش آموزش کشور براساس مصوبات ستاد ملی کرونا اقدام می‌کند. زمان برگزاری کنکور تعیین شده و سازمان هم آزمون را در زمانی که مقرر شده برگزار خواهد کرد.
      بنا به منطق باید بی افته عقب تر اگه اگه شرایط اینطوری که هست بمونه
      کنکورا با این اوصاف برگزار بشه 200 هزارتا مبتلا رو فقط بخاطر همین کنکور لحاظ کنید که میده بیرون .خودتون خانواده هاتون و ....
      یا باید شل کنن خیلی از پروتکل های امنیتی رو که بجاش پروتکل بهداشتی رو لحاظ کنن که میشه نور علی نور.از گشتن در در و چک کارت ملی و اون انگشت کردن استامپ
      یا همینطوری با شعار پروتکل بهداشتی بگیرن بره همون 200 هزارتا یا اصلا سـگ خور 50 هزارتا مبتلا رو بدن بیرون
      یا اوضاع تا اون تایم یکم کیوت تر بشه مثلا 120 تا کشته ندیم یکم تعداد بستری ها بیاد پایین بیمارستانا جا باز بشه و اینا
      که در هر صورت همه چی رو هواست
      بازم تو این موارد تحلیلی سجاد سرآمده .ازش بخوایین @saj8jad@
      اگه واجبه براتون .البت یه مدته نیست
      نمیدونم من فقط شنیدم خیلی وقته تلگرام و اینستا رو پاک کردم این خبر رو هم اتفاقی شنیدم

8. Top | #8
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      یه نفر میگه اونم اون ادمین پیج کنکور سنتره
      اولین گواهش هم فروش پک 6040 حرف اخر توسط خود موسسه بود که اقا اینا چون میفروشن صد در صد خبر دارن که میفروشن یه خبرایی هست حتما که پک 100 روزه رو هنوز که هنوزه میفروشن و این صحبتا
      بهش تو اون باکس های سوال چیه نوشتم که پک نظام جدید امسال 30-20 30-20 یعنی عملا دو تا قسمته که به حرف خودشون که زر مفته 75 درصد کل کنکور تو همون 50 روز اوله
      که خب میشه با همین عنوان همین رو 6040 رو تا 50 روز مونده به کنکورم بفروشن
      که این پیام رو دیدن همانا و منو بلاک کردن همانا
      تو اخرین پستاش هم که الان پیجش رو چک کردم از عقب افتادن زمان اعزام به خدمت و اینکه فارس من با سخنگوی سنجش صحبت کرده گفته زمان کنکور میتونه تغییر کنه و تابع ستاده
      ولی واقعا چی گفته فاطمه؟اینو
      وی افزود: سازمان سنجش آموزش کشور براساس مصوبات ستاد ملی کرونا اقدام می‌کند. زمان برگزاری کنکور تعیین شده و سازمان هم آزمون را در زمانی که مقرر شده برگزار خواهد کرد.
      بنا به منطق باید بی افته عقب تر اگه اگه شرایط اینطوری که هست بمونه
      کنکورا با این اوصاف برگزار بشه 200 هزارتا مبتلا رو فقط بخاطر همین کنکور لحاظ کنید که میده بیرون .خودتون خانواده هاتون و ....
      یا باید شل کنن خیلی از پروتکل های امنیتی رو که بجاش پروتکل بهداشتی رو لحاظ کنن که میشه نور علی نور.از گشتن در در و چک کارت ملی و اون انگشت کردن استامپ
      یا همینطوری با شعار پروتکل بهداشتی بگیرن بره همون 200 هزارتا یا اصلا سـگ خور 50 هزارتا مبتلا رو بدن بیرون
      یا اوضاع تا اون تایم یکم کیوت تر بشه مثلا 120 تا کشته ندیم یکم تعداد بستری ها بیاد پایین بیمارستانا جا باز بشه و اینا
      که در هر صورت همه چی رو هواست
      بازم تو این موارد تحلیلی سجاد سرآمده .ازش بخوایین @saj8jad@
      اگه واجبه براتون .البت یه مدته نیست
      بخش اول استدلالت شوخی بود دیگه؟ شما 2 ساعت قبل کنکورم بری پک 6040 ک سهله پکای جامعشونم میفروشن بهت
      SaM019

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      احتمال به عقب افتادن کنکور از احتمال به عقب نیفتادنش خیلی خیلی کمتره یعنی به احتمال زباد همون 31 مرداد هست مگر اینکه اتفاقات خاص و عجیبی بیفته

بهتره ذهنتون را درگیر حواشی نکنید همون 31 مرداد کنکور برگزار میشه ان شاء الله

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این حرف ها بازی های کانال ها و پیج های اینستاگرامی هست تا ممبر جمع کنن
      پارسال هم از این بازی ها راه انداخته بودن،کلی ممبر جمع کردن الان اسم پیج رو عوض کردن زدن تو کار مشاوره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن