خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 53 نخستنخست ... 918192029 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 285 از 788
    1. Top | #271
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      ارادتمندم عزیز . خیلی دوس دارم مصاحبتو بعد این کنکور ببینم . و اولین نفری باشم که تبریک میگم بهت
      یا خدا ... . مبین الان زوده برای این فکر‌ها . تازه‌شم ، مصاحبه‌ی خودت چی پس ؟من ادبیاتم اگر می‌تونستم معجزه کنم توش ، شاید یکم آروم و قرار می‌گرفتم .امروز گند زدم ادبیات رو . درحین آزمون هم فکر می‌کردم درصدم خوب می‌شه ازش اما خب نشد ...

2. Top | #272
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      یا خدا ... . مبین الان زوده برای این فکر‌ها . تازه‌شم ، مصاحبه‌ی خودت چی پس ؟من ادبیاتم اگر می‌تونستم معجزه کنم توش ، شاید یکم آروم و قرار می‌گرفتم .امروز گند زدم ادبیات رو . درحین آزمون هم فکر می‌کردم درصدم خوب می‌شه ازش اما خب نشد ...
      خودم که معلوم نیس . با این درصدا فک کنم هنوز کار دارم . اما خب تورو مطمعنم امسال یه دانشگاه توپ درمیای . باور دارم بهت . ادبیاتم هنوز تا کنکور خیلی مونده . میتونی با ممارست عالیش کنی
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #273
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      گند زدم به مولا
      ادبیات 56 عربی 69 دینی 56 زبان 84
      ریاضی 51 زیست 68 فیزیک50 شیمی 42
      تراز 6200
      شیمیم تو سال نقطه قوتم بود نمیدونم چرا آزمون های جامع رو خراب میکنم

زمین 4

درصدات مربوط به قلمچیه؟؟؟؟

4. Top | #274
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش پرهام نمایش پست ها

درصدات مربوط به قلمچیه؟؟؟؟
      بله
      Success is what you make it

Take it how it come

5. Top | #275
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ۲۰ تیر قلمچی
      ادبیات ۷۵
      عربی ۸۴
      دینی ۸۴
      زبان ۷۹
      زمین ۲۵
      ریاضی ۵۹
      زیست ۶۱
      فیزیک ۵۱
      شیمی۵۶
      اولین ازمون قلمچیم بود کل سال هی میگفتم گزینه سخته واسه همین بد میدی اگ قلمچی بود عالی میدادی تا اینک امروز گند زدم

6. Top | #276
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      گزینه رم دادی؟
      نه یکی دو روز دیگه میدم
      سخت بود؟؟؟

7. Top | #277
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من کنکوری 1400 هستم با این حال تو این ازمون شرکت کردم ( دهم و یازدهم تو این 3 هفته مرور کوتاه داشتم نگه داشتم برا 27 تیر به بعد با ازمونا+دوازدهم هم پیش خوانی ) خواستم ببینم نظرتون چیه/؟؟؟؟؟؟؟ شما تجربه مشابه داشتین؟؟؟؟؟؟چه طور بود تجربتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط AmirReza400 : 19 شهریور 1400 در ساعت 17:00

8. Top | #278
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با این ترازت میگی هنوز کار دارم؟ آزمونتون اسون بود؟ اخه تو ص نظام قدیما دیدم نوشته آسون تر از قدیما بوده. ترازاشونم تو مشترک کمتر شده صداشون در اومده واسه شماها تراز مشترکتون زیاد شد؟
      داداش من با تراز بررسیش نمیکنم . من بیشتر رو رتبه زوم میکنم . مثلن نگاه کن به کارنامم . 1200 منطقه دو شدم . اگر اینو حساب کنیم که پردازش اول فقط 1200 شده . یه 500 نفرم پردازش دوم میره میشه 1700 اینا . حالا تقریبن 500 نفری هم هستن که گاج و گزینه دو میرن و قلمچی نمیان ولی از ما قویترن . اگه با این وضع برم که زیر 1000 سهله . باید دعا کنم یه چیزی بیارم . ولی خب این طبیعت هر کنکوریه که از وضعیتش ناراضیه . واس همین خدامو شکر میکنم که تا همینجاش اومدم و سعی میکنم ازمون بعدی رو بهتر بزنم

9. Top | #279
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من کنکوری 1400 هستم با این حال تو این ازمون شرکت کردم ( دهم و یازدهم تو این 3 هفته مرور کوتاه داشتم نگه داشتم برا 27 تیر به بعد با ازمونا+دوازدهم هم پیش خوانی ) خواستم ببینم نظرتون چیه/؟؟؟؟؟؟؟ شما تجربه مشابه داشتین؟؟؟؟؟؟چه طور بود تجربتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      http://
      وضعیت سوالا رو نمیدونم اما خب همینکه الان این ازمونو زدی نشون از همت جدی ت داره و من خیلی از دوستای زرنگمو میشناسم که فقط به دلایلی مثل الان وقتش نیستو الان اماده نیستمو اینجور چیزا از ازمون فرار میکردن و الان امیدشون کنکور 1400 اع . یه تجربه ای که واسم 1 سال طول کشیده تا بدستش بیارم و بهت میگم . هیچ فردی حتی با کمترین ضریب هوشی هم نیست که با تلاش زیاد به جایی نرسه

10. Top | #280
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      screenshot_2020-07-10-22-20-53.jpg
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_2020-07-10-22-18-08.jpg  
      ویرایش توسط Arash_schulzy : 20 تیر 1399 در ساعت 23:21

11. Top | #281
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو یکی از تاپیکا گفتم چطوری دادم. فک کنم تاپیک تعویق بود. آره اونم سطحش بالا تر رفته بود. عمومیم بجز ادبیاتم خوب بود. ولی اختصاصیام نه ریاضی کلللللی بی دقتی داشتم که اصلا باورم نمیشد همچین درصدی از ریاضی دارم من زیست خیییییییییییییییییییییییی ییییییییلی وقتمو گرفت به قول بچه ها همش سی 3 و سی 4 و کالوین و کربس میدیدم زیست که کلی وقتمو گرفت، واسه فیزیک و شیمی به شددددددددددددددت وقت کم آوردم اونام درصدام ری...دمانی شدن کلا آزمون خوبی نبود واسم الآن که دارم بررسی میکنم، میبینم که با یه مرور بهتر چقدر میتونستم بهتر شم منم قلمچی رو چند روز دیگه میدم
      گزینه کلا سوالاش یجوریه ناراحت نباش
      اینطوری من ازمون ندم بهتره قلبم کشش ۲ تا فاجعه رو نداره

12. Top | #282
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2020-07-10-22-20-53.jpg
مشاهده: 83
حجم: 65.6 کیلو بایت
      میدونی من که ساعت ۱ وارد نکردم بهم رتبه میده یا نه؟؟

13. Top | #283
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان سوال 52 دینی رو میشه بگید چرا گزینه 1 درست نیست ؟
      Success is what you make it

Take it how it come

14. Top | #284
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تو یکی از تاپیکا گفتم چطوری دادم. فک کنم تاپیک تعویق بود. آره اونم سطحش بالا تر رفته بود. عمومیم بجز ادبیاتم خوب بود. ولی اختصاصیام نه ریاضی کلللللی بی دقتی داشتم که اصلا باورم نمیشد همچین درصدی از ریاضی دارم من زیست خیییییییییییییییییییییییی ییییییییلی وقتمو گرفت به قول بچه ها همش سی 3 و سی 4 و کالوین و کربس میدیدم زیست که کلی وقتمو گرفت، واسه فیزیک و شیمی به شددددددددددددددت وقت کم آوردم اونام درصدام ری...دمانی شدن کلا آزمون خوبی نبود واسم الآن که دارم بررسی میکنم، میبینم که با یه مرور بهتر چقدر میتونستم بهتر شم منم قلمچی رو چند روز دیگه میدم
      ادبیاتش فکر می‌کنم برای همه بد بود . من که گند زدم افتضاااااح . تیر خلاص رو زدم به تمام محاسباتم توی ادبیات

15. Top | #285
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      گند زدم به مولا
      ادبیات 56 عربی 69 دینی 56 زبان 84
      ریاضی 51 زیست 68 فیزیک50 شیمی 42
      تراز 6200
      شیمیم تو سال نقطه قوتم بود نمیدونم چرا آزمون های جامع رو خراب میکنم

زمین 4
      زمینو مث من زدی😂😂😂
      خسته نباشی تا ازمون اخری کلی میتونی‌خودتو بکشی بالا

صفحه 19 از 53 نخستنخست ... 918192029 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن