خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین مرجع دستور و آرایه فارسی

سلام ببخشید واقعاً نمی‌دونستم کجا باید مطرح کرد اینجا پرسیدم
      من واسه فارسی ( دستور زبان و آرایه)
      مشکل دارم واصلا بیخالش بودم تا به امروز بنظرشما الان تو این تایم واسه خوندن این دو مبحث کدوم رو ترجیح میدین که باهاش پیش برم ؟

۱.همایش و نکته و تست دکتر هامون سبطی
      ۲.نکته و تست دکتر حسینی یکتا
      ۳.نکته و تست عبدالمحمدی
      ۴.نکته و تست دکتر حمید تاجیک
      ۵.نکته وتست شاهین شاهین زاد
      ۶. دی وی دی های عبدالمحمدی
      ۷.فقط کتاب موضوعی نشر الگو(مشکل دارم یکم توش )
      ۸.فقط کتاب هفت خوان خیلی سبز

لطفا بگین خیلی سردرگمم
      تشکر ❤️❤️❤️❤️

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ممدم نمایش پست ها
      سلام ببخشید واقعاً نمی‌دونستم کجا باید مطرح کرد اینجا پرسیدم
      من واسه فارسی ( دستور زبان و آرایه)
      مشکل دارم واصلا بیخالش بودم تا به امروز بنظرشما الان تو این تایم واسه خوندن این دو مبحث کدوم رو ترجیح میدین که باهاش پیش برم ؟

۱.همایش و نکته و تست دکتر هامون سبطی
      ۲.نکته و تست دکتر حسینی یکتا
      ۳.نکته و تست عبدالمحمدی
      ۴.نکته و تست دکتر حمید تاجیک
      ۵.نکته وتست شاهین شاهین زاد
      ۶. دی وی دی های عبدالمحمدی
      ۷.فقط کتاب موضوعی نشر الگو(مشکل دارم یکم توش )
      ۸.فقط کتاب هفت خوان خیلی سبز

لطفا بگین خیلی سردرگمم
      تشکر ❤️❤️❤️❤️
      ببینید من یه جلسه از تدریس استاد عبدالمحمدی دیدم و اصلا لذت نبردم. چون هی وسطش میاد خاطره تعریف میکنه و شوخی میکنه و تدریسش هم جوریه که حس میکنی داره از روی متن کتاب دستور زبانش میخونه ولی خب تستای کتابش خوبه

استاد سبطی کارشون واقعا خوبه و واقعا همه چیزو خوب و علمی میگن. ولی خب یه سری حاشیه هم داره حین کلاس که خب حواسو ممکنه پرت کنه (از اون حواشیای "همه هرزآموزن و فقط من و کتابام خوبیم")

دکتر یکتا بی نظیرن
      من خودم از نکته و تست ایشون استفاده میکنم
      دستور و آرایه رو عالی و کامل میگن و تله تستی هارو هم کاملا بررسی میکنن
      مخصوصا دستورزبانشون که واقعا معرکه ست
      من که راضی بودم تا الان و یه سری آزمون جامع هم حل کردم و روی 7 تست یا بیشتر از دستور و آرایه حساب باز میکنم

جلسه رایگان استاد شاهین زادو هم دیدم ایشون هم بنظر خوب میومد ولی خب سبک تدریس دکتر یکتا برای من بهتر بود

در آخر همه چیز برمیگرده به سلیقه خودتون و اینکه با کدوم بیشتر حال میکنید
      ولی خب اگه نظر منو میخواید سراغ عبدالمحمدی نرید و از بین سبطی و شاهین زاد و یکتا یکی رو انتخاب کنید (بازم اگه نظر منو میخواید میگم یکتا)
      ویرایش توسط yeetmaster : 29 خرداد 1399 در ساعت 23:45

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      ببینید من یه جلسه از تدریس استاد عبدالمحمدی دیدم و اصلا لذت نبردم. چون هی وسطش میاد خاطره تعریف میکنه و شوخی میکنه و تدریسش هم جوریه که حس میکنی داره از روی متن کتاب دستور زبانش میخونه ولی خب تستای کتابش خوبه

استاد سبطی کارشون واقعا خوبه و واقعا همه چیزو خوب و علمی میگن. ولی خب یه سری حاشیه هم داره حین کلاس که خب حواسو ممکنه پرت کنه (از اون حواشیای "همه هرزآموزن و فقط من و کتابام خوبیم")

دکتر یکتا بی نظیرن
      من خودم از نکته و تست ایشون استفاده میکنم
      دستور و آرایه رو عالی و کامل میگن و تله تستی هارو هم کاملا بررسی میکنن
      مخصوصا دستورزبانشون که واقعا معرکه ست
      من که راضی بودم تا الان و یه سری آزمون جامع هم حل کردم و روی 7 تست یا بیشتر از دستور و آرایه حساب باز میکنم

جلسه رایگان استاد شاهین زادو هم دیدم ایشون هم بنظر خوب میومد ولی خب سبک تدریس دکتر یکتا برای من بهتر بود

در آخر همه چیز برمیگرده به سلیقه خودتون و اینکه با کدوم بیشتر حال میکنید
      ولی خب اگه نظر منو میخواید سراغ عبدالمحمدی نرید و از بین سبطی و شاهین زاد و یکتا یکی رو انتخاب کنید (بازم اگه نظر منو میخواید میگم یکتا)
      سلام موافقم با حرفات عبدالمحمدی و هامون بیشتر تو حاشیه اند تا تدریس عبدالمحمدی هم خیلی شوخیاش شوهر عمه اییه ، من الان بین شاهین زاد و یکتا دو دلم هردوشون خوب بنظر میرسن برا دستور که ضعیفم موندم واقعا یکتا یا شاهین زاد دلیل خواستی دارین یکتا رو انتخاب کردین؟ یه مقدار به سمت شاهین زاد نظرم جلب شده میخوام دلیل شما رو هم بدونم ممنون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام داش ممد
      اگه نظام قدیمی همایش هدف 97 شاهین زاد برات خوبه
      سبطی که فقط تبلیغه(حاشیه)
      عبدالمحمدی بیشتر تکنیک محوره تا مفهمومی
      یکتا و تاجیک رو نمیشناسم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ممدم نمایش پست ها
      سلام موافقم با حرفات عبدالمحمدی و هامون بیشتر تو حاشیه اند تا تدریس عبدالمحمدی هم خیلی شوخیاش شوهر عمه اییه ، من الان بین شاهین زاد و یکتا دو دلم هردوشون خوب بنظر میرسن برا دستور که ضعیفم موندم واقعا یکتا یا شاهین زاد دلیل خواستی دارین یکتا رو انتخاب کردین؟ یه مقدار به سمت شاهین زاد نظرم جلب شده میخوام دلیل شما رو هم بدونم ممنون
      خب ببینید واقعا دیگه انتخاب بین یکتا و شاهین زاد به سلیقه خودتون برمیگرده که ببینید کدوم براتون بهتر جا میندازه مطلب رو
      هر دو نفر هم واقعا از صفر درس میدن پس از این نظر مشکلی نیست واقعا

ولی خب یکی از دلایل من برای انتخاب استاد یکتا این بود که:
      تعداد تستایی که حل میکنن خیلی بیشتره
      یعنی مثلا برای آرایه میان تک تک تست های آرایه از سال 83 تا سال 98 رو تحلیل میکنن
      و خب سبک جالبی برای تدریس آرایه دارن
      مثلا جلسه اول میان آرایه های پارادوکس و اسلوب معادله رو درس میدن و میرن تو تستا و سعی میکنن توی تستا با استفاده از این دو آرایه, رد گزینه کنن و گزینه هایی که سوال درشون اسلوب معادله و تناقض خواسته رو پیدا کنند.
      بعد جلسه دوم مثلا میان آرایه تشخیص رو درس میدن و دوباره میرن تو همون تستا و حالا سعی میکنن که با تشخیص و اسلوب معادله و تناقض رد گزینه کنن
      حتی ممکنه یه تست رو هفته قبلش با اسلوب معادله حل کرده باشن ولی میگن خب بچه ها ما این تستو حل کردیم ولی حالا بیاید ببینیم اصلا تشخیص داشته یا نه
      یعنی یه سری تست هارو اصلا ممکنه تا هفته چهارم پنجم نتونن با آرایه هایی که درس دادن حل کنن و برن جلوتر و آرایه بعدی رو که درس دادن بتونن بیان و اون تستو حل و تحلیل کنن
      کلا تو آرایه, هدفشون حل تست نیست. بلکه تحلیل تسته.
      خودشون توصیف قشنگی کردن : "مثل یه سرباز که جلسه اول دوتا اسلحه داره بعد جلسه بعد میشه سه تا بعد پنج تا و همینطور تعداد سلاحاش بیشتر میشه تا جایی که تو جلسه هفتم هشتم بتونه ادعا کنه که میتونه همه تستای آرایه رو بزنه"
      ولی تا جایی که یادمه استاد شاهین زاد اول کل آرایه هارو درس میدادن و بعد تست میزدن که خب من خیلی حال نکردم با این سبک. شما ممکنه این براتون بهتر باشه برای همین باید یه جلسه از هرکدوم ببینید و تصمیم بگیرید

برای دستور هم تدریسشون خب خیلی خوبه. مثلا جلسه اول میان کل نقش هارو درس میدن بعد جلسه بعدی نقش تبعی و یه جلسه صرفا مسند و همینجوری درس میدن و میرن جلو و خب برای من که خیلی مفید بوده و الان خیلی راحت تر از قبل میتونم تستای کتابام و کنکورای اخیرو حل و بررسی کنم.

برای قرابت هم که مثل همه اساتید میان مفاهیم درسارو کم کم میگن و میرن جلو و تست میزنن
      ویرایش توسط yeetmaster : 30 خرداد 1399 در ساعت 11:12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن