خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

آیا امکان جبران نمرات در شهریور هست؟؟؟

سلام رفقا ، امتحانات خوب بود بجز یکی دوتا فیزیکو سلامت قبولم ولی نمرم پایینه {15 شایدم کمتر} و مدرک دیپلمم بد میشه نمرش ، جفتشونو دسته کم گرفتم ولی نتونستم کامل بخونمشون ، البته فیزیکو خوندم اما سوالا دور از انتظارم بود.

خواستم بدونم امکان جبران نمرات تو شهریور هست؟؟؟ حتما باید نمره زیر 10 داشته باشیم برا شهریور یا بالای 10 هم میتونیم جبران کنیم؟؟؟ هزینه اش چقدره؟؟؟ آیا نمره دیپلم قابل تغییر هست؟؟؟

دوستان راهنمایی plsssssssssssssss

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کسی نبود جواب سوال مارو بده؟؟؟ یکی بگه لطفا خیلی نیاز دارم بدونم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      کسی نبود جواب سوال مارو بده؟؟؟ یکی بگه لطفا خیلی نیاز دارم بدونم
      سلام شکرالله با مدیر مدرستون یا اموزش پرورش صحبت کن ببین امکان ترمیم معدل برای ۱۲ امی هاهم هست یا نه.
      ترمیم معدل داریم اما نمد برا تو صدق میکنه و اگه صدق میکنه همون امتحان شهریوره یا تایم دیگه.
      ولی به طور عادی این امکان وجود نداره مثلا ۱۲ بشی دوباره شهریور با تجدیدیا امتحان بدی مگ در قالب ترمیم معدل.
      از اموزش پرورش شهر یا منطقتون سوال کن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام شکرالله با مدیر مدرستون یا اموزش پرورش صحبت کن ببین امکان ترمیم معدل برای ۱۲ امی هاهم هست یا نه.
      ترمیم معدل داریم اما نمد برا تو صدق میکنه و اگه صدق میکنه همون امتحان شهریوره یا تایم دیگه.
      ولی به طور عادی این امکان وجود نداره مثلا ۱۲ بشی دوباره شهریور با تجدیدیا امتحان بدی مگ در قالب ترمیم معدل.
      از اموزش پرورش شهر یا منطقتون سوال کن.

اگه اینطوره پس کاشکی همونایی هم ک بلد بودم نمینوشتم اینطور راحت تر بودم ک

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه اینطوره پس کاشکی همونایی هم ک بلد بودم نمینوشتم اینطور راحت تر بودم ک
      امکان ترمیم معدل هست در هرحال حتما.
      اما خب هم ازت پول میگیرن هم یکم دیگ دردسر و استرس داره .
      ولی جواب این سوال که آیا میشه نمره رو بهتر کرد بله قطعا با فرآیند ترمبم معدل میتونی معدل دیپلمتو بهتر کنی. ولی نمیدونم به کنکور امسالتم میرسه یا نه .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      امکان ترمیم معدل هست در هرحال حتما.
      اما خب هم ازت پول میگیرن هم یکم دیگ دردسر و استرس داره .
      ولی جواب این سوال که آیا میشه نمره رو بهتر کرد بله قطعا با فرآیند ترمبم معدل میتونی معدل دیپلمتو بهتر کنی. ولی نمیدونم به کنکور امسالتم میرسه یا نه .

والا شنیدم ک میگن ترمیم معدل رو دیپلم تاثیر نداره و معدل دیپلم ثابته ، فقط برای تاثیر مثبت کنکوره

تاثیر مثبت کنکور رو ولش ، دیپلم برام مهمه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا شنیدم ک میگن ترمیم معدل رو دیپلم تاثیر نداره و معدل دیپلم ثابته ، فقط برای تاثیر مثبت کنکوره

تاثیر مثبت کنکور رو ولش ، دیپلم برام مهمه
      فعلا فکرشو نکن ادامه امتحاناتو خوب بده فعلا چند تا دیگه مونده با اونا معدل دیپلمتو بکش بالا.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام رفقا ، امتحانات خوب بود بجز یکی دوتا فیزیکو سلامت قبولم ولی نمرم پایینه {15 شایدم کمتر} و مدرک دیپلمم بد میشه نمرش ، جفتشونو دسته کم گرفتم ولی نتونستم کامل بخونمشون ، البته فیزیکو خوندم اما سوالا دور از انتظارم بود.

خواستم بدونم امکان جبران نمرات تو شهریور هست؟؟؟ حتما باید نمره زیر 10 داشته باشیم برا شهریور یا بالای 10 هم میتونیم جبران کنیم؟؟؟ هزینه اش چقدره؟؟؟ آیا نمره دیپلم قابل تغییر هست؟؟؟

تا جایی که من اطلاع دارم سال دیگه یعنی دی و خرداد میتونین درخواست ترمیم معدل بدید حالا بازم پرس و جو کنین اگر پاس شده باشین درسا رو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      تا جایی که من اطلاع دارم سال دیگه یعنی دی و خرداد میتونین درخواست ترمیم معدل بدید حالا بازم پرس و جو کنین اگر پاس شده باشین درسا رو

میگن ترمیم نمره تو سال بعد ، تو مدرک دیپلم تاثیر نداره و فقط تاثیرش برا کنکوره با این اوضاع باید دعا کنیم هر درسی رو که زیر 15 هستیم ، تجدید شیم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میگن ترمیم نمره تو سال بعد ، تو مدرک دیپلم تاثیر نداره و فقط تاثیرش برا کنکوره با این اوضاع باید دعا کنیم هر درسی رو که زیر 15 هستیم ، تجدید شیم
      تاثیر معدل واسه کنکور امسال نمرات خرداد تون لحاظ میشه اینو یه نفر گفته بود اگر شهریور امتحان بدی تاثیرش توی کنکور امسال نیست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

یعنی عنوان تاپیکتو دیدم فهمیدم سلامتو خراب کردی که تاپیک زدی
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      تاثیر معدل واسه کنکور امسال نمرات خرداد تون لحاظ میشه اینو یه نفر گفته بود اگر شهریور امتحان بدی تاثیرش توی کنکور امسال نیست
      میدونم ، من میترسم امسال قبول نشم ، فرهنگیان بالای 14 میخوان ، البته یه جورایی مطمئنم که بالای این نمره میارم و اعتماد ب نفسم خیلی ضعیفه ، نوبت اول معدلم 18/70 شد و یهو بشم زیر 14 عجیبه ولی باید تمام جوانب کار رو در نظر داشت و هیچ چیز غیرممکن نیست.

فعلا فرهنگیان ی چیزی شده تو مایه های پزشکی برا تجربی اغلب بچه های ریاضی میخوان تو این دانشگاه قبول شن ، میترسم امسال قبول نشم و سال بعد کنکور بدم ، البته با اینم مشکلی ندارم ، ترس بیشترم ازینه که امسال بالای 14 نشه دیپلمم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میخوای مهاجرت کنی؟؟
      چون اگر توی ایران تو فوق دیپلم هم بگیری دیگه دیپلم ارزشی نداره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      میخوای مهاجرت کنی؟؟
      چون اگر توی ایران تو فوق دیپلم هم بگیری دیگه دیپلم ارزشی نداره

نه ، تو این اوضاع ، مهاجرت خخخ

واسه همین فرهنگیان میترسم معدلم زیر 14 باشه واییییییییی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      یعنی عنوان تاپیکتو دیدم فهمیدم سلامتو خراب کردی که تاپیک زدی
      داداش باور کن شیمی و فیزیک ازین چیزی ک من امروز دیدم بهتر بود سوالا خوب بود انصافا ، منم زیاد خونده بودم ولی سره جلسه بله

باور کن از دیروز ساعت 3 بعد از ظهر تا 3 شب میخوندم بکوب ، ولی

تقصیر خودم بود ، خیلی وسواسی میخوندم درسای اول رو ، باور کن تا ساعت 11 شب فقط 6 درس اولو خوندم تا ساعت 3 هم تونستم تا درس 9 بخونم ، همونا رو هم امروز بلد نبودم ، تازه همونایی هم که درست نوشته بودم رو هم آخر جلسه اشتباهش رو نوشتم ، خداااااااااااااااا

این خوبه ، امتحان فیزیک ورداشتم نیوتون بر سانتی متر رو تبدیل به نیوتون بر متر کردم کلی راه حل اضافه هم رفتم آخرش هم غلط بدست اومد

خیلی نخبههههههه ام حالا خداکنه شهریور بذارن جبرانش کنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)