خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همایش ریاضی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

همایش ریاضی

سلام
      من مشکل زیادی توی فهم ریاضی ندارم اصلی ترین مشکلم توی جمعبندی این درس مخصوصا توی این مدت کم باقی مونده است!
      میدونم برای جمعبندی بهتره کلاسای نکته و تست شرکت کنم ولی خب به دلیل اینکه خیلی از لحاظ زمانی طول میکشه(مثلا کلاس آقای آرین حیدری توی کلاسینو تا الان 20 جلسه ای شده که خیلی زیاده فکرکنم هنوزم ادامه داره) تصمیم گرفتم همایش شرکت کنم که خیلی جمع و جور مطالب مهم رو بگه برای همین خواستم دوستانی که سال پیش با آقای آرین حیدری بودن بگن که ایشون همایش غیر حضوری (آنلاین ) داشتن قبلا یا نه؟ چون فکر کنم سایت کلاسینو برنامه ای برای همایش نداره و همون نکته وتستش رو ادامه میده (اگر هم که اطلاعی ندارین میشه توی دایرکت اینستاگرام خودشون ازشون بپرسین چون من اینستاگرام ندارم()و توی کانالشون هم که راهی برای ارتباط با ایشون نیست!)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alioh نمایش پست ها
      سلام
      من مشکل زیادی توی فهم ریاضی ندارم اصلی ترین مشکلم توی جمعبندی این درس مخصوصا توی این مدت کم باقی مونده است!
      میدونم برای جمعبندی بهتره کلاسای نکته و تست شرکت کنم ولی خب به دلیل اینکه خیلی از لحاظ زمانی طول میکشه(مثلا کلاس آقای آرین حیدری توی کلاسینو تا الان 20 جلسه ای شده که خیلی زیاده فکرکنم هنوزم ادامه داره) تصمیم گرفتم همایش شرکت کنم که خیلی جمع و جور مطالب مهم رو بگه برای همین خواستم دوستانی که سال پیش با آقای آرین حیدری بودن بگن که ایشون همایش غیر حضوری (آنلاین ) داشتن قبلا یا نه؟ چون فکر کنم سایت کلاسینو برنامه ای برای همایش نداره و همون نکته وتستش رو ادامه میده (اگر هم که اطلاعی ندارین میشه توی دایرکت اینستاگرام خودشون ازشون بپرسین چون من اینستاگرام ندارم()و توی کانالشون هم که راهی برای ارتباط با ایشون نیست!)
      با سلام خدمت شما دوست عزیز. استاد حیدری تو همایششون اصلا تدریس ندارن و فقط آزمون های جامع شبیه ساز حل می کنم ( سال قبل داشتن ) . احتمالا امسال سایر دبیرا همایشی که مد نظر شما باشه داشته باشن ولی یه توصیه بهتون می کنم که اگه می خواین ریاضی رو ببندین می تونین پک ریاضی 15 ساعته شهرام نوذری رو بگیرین ( برای من خیلی خوب بوده) یا می تونین همایش های طلایی آلا رو با قیمت کمتر تهیه کنید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن