خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

پرسش و پاسخ جامع روانشناختی کنکور

سلام دوستان عزیز کنکوریم که امیدوارم همیشه لبتون خندون و ذهن آرامی داشته باشید و پیش بسوی اهدافتون تلاش کرده باشید

هدف از ایجاد این تایپک مطرح کردن مشکلات روانشناختی کنکوریهای عزیز انجمنه که راحت و بدون حاشیه سوالاتشونو بگن

سعی خواهم کرد مطالب رو بصورت ساده،کاربردی و با رفرنس براتون بگم نه صرفا تجربه شخصی
      نکاتی زیر قبل از مطرح کردن هرسوالی الزامیه پس با دقت بخونید:

1-من روانشناس و درمانگر نیستم پس برای درمان مشکلاتی از قبیل:اضطراب،خانوادگی و...به یک متخصص مراجعه کنید(بزودی روانشناسان مورد تاییدو لیست میکنم میذارم اینجا)
      2-سعی کنید همینجا مشکلاتتونو بگید تا باعث ایجاد صفحات اضافی نشه.
      3-سوالاتتونو واضح،کامل و با جزییات بپرسید نه کلی و خلاصه،در غیر اینصورت پاسخگوی سوالات شما نخواهم بود،اما مشتاق سوالات چالش برانگیز و تشریحی

4-
      دوستان بعد 7سال تجربه در زمینه تحصیلی منم بعنوان یک انسان کامل به مسائل اشراف ندارم و ممکنه خطا کنم پس فقط سوالاتی رو جواب میدم که میدونم و لاغیر،دوستانی که میدونن حتما جواب بدن ولی بصورت اصولی و با دلایل منطقی و معقول.

پ.ن1:مشاوران و رتبه برترهای انجمن درصورت هرگونه نقد و پیشنهادی مستقیم بخودم پیام بفرستن و بگن،خوشحال میشم بشنوم
      پ.ن2:جهت انگیزه بیشتر برای همراهی شما دوستان،درصورت پسندیدن پاسخهای من حتما امتیاز و تشکر فراموشتون نشه.

امیدوارم تونسته باشم کمکی هرچند کوچیک برای شما کنکوریا کرده باشم،عشقید
      ویرایش توسط Wild Rose : 23 خرداد 1399 در ساعت 14:07 دلیل: افزودن پرفیکس

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خیلی خوبه همچین تایپکی دستتون درد نکنه و کار تون قابل تحسین و ایشلا همیشه اون بالا بمونه تا همه استفاده کنن .
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایده‌ی خوبی بود. میتونید یه تیم بشید... با بقیه همکلاسیا و همکاراتون همه عضو شین جواب خلق‌الله رو بدین به صورت عام‌المنفعه ^_^
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      ایده‌ی خوبی بود. میتونید یه تیم بشید... با بقیه همکلاسیا و همکاراتون همه عضو شین جواب خلق‌الله رو بدین به صورت عام‌المنفعه ^_^
      سلام خیلی ممنون
      هر زمینه توانایی پاسخگویی نداشته باشم همیشه از بقیه میپرسم
      و انشالله تیمی کارو ادامه میدیم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

سلام خیلی ممنون
      هر زمینه توانایی پاسخگویی نداشته باشم همیشه از بقیه میپرسم
      و انشالله تیمی کارو ادامه میدیم
      یه راست بر سر اصل مطلب
      تقریبا میشه گفت دچار افسردگی شدم و خیلی کمتر و سخت تر از قبل میخندم شدیدا به اطرافیانم (یعنی خانواده) میپرم(چند تا تست اینترنتی هم دادم همشون گفتن یا در آستانه افسردگی هستی یا افسرده ای یا افسردگی شدید داری)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      یه راست بر سر اصل مطلب
      تقریبا میشه گفت دچار افسردگی شدم و خیلی کمتر و سخت تر از قبل میخندم شدیدا به اطرافیانم (یعنی خانواده) میپرم(چند تا تست اینترنتی هم دادم همشون گفتن یا در آستانه افسردگی هستی یا افسرده ای یا افسردگی شدید داری)
      1-من روانشناس و درمانگر نیستم پس برای درمان مشکلاتی از قبیل:اضطراب،خانوادگی و...به یک متخصص مراجعه کنید(بزودی روانشناسان مورد تاییدو لیست میکنم میذارم اینجا)..

تشخیص یک اختلال که اینترنتی نمیشه یا توسط خود شخص...باید پیش یک روانشناس برید
      ویرایش توسط Ali.psy : 23 خرداد 1399 در ساعت 23:19

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبید

به پیشنهاد شما هر دغدغه و مشکلی که مرتبطه برام بفرستید در همین تایپک بررسی بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن