خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 76
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy بچه ها من گم شدم تو خودم نمیدونم علاقم چیه

بچه ها من گم شدم تو خودم نمیدونم علاقم چیه چیه که راضیم کنه پزشکی اینا که اصلا علاقه ندارم موندم چی میخوام رشته ها دیگه ام فکر میکنم دلمو میزنن باید پیشه کی برم بفهمه علاقم چیه مشاور یا روانشناس یا مشاور تحصیلی؟ لطفا بگید دارم دیوونه میشم الان دوازدهمم میخوام همین الان علاقمو پیدا کنمن 10 سال بعد پشیمون نشم خواهشا جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید ولی منابع تحقیقاتی پس به چه دردی میخوره این همه مقاله و کتاب و سایت بدون کمترین آگاهی فورا به دنبال لقمه آماده هستین ؟چه مشاور و روانشناس و چه انجمن؟ واقعا نمیخواید حداقل خودتون یکم پیش نیاز تو ذهنتون داشته باشین؟( با تحقیق خودتون) ؟تا قبل اینکه از بقیه بپرسین ؟؟ من چن تا لینک میزارم خودم قبل خوندمش و سوالاتی که گفته رو از خودم پرسیدم خیلی کمک کننده س خیلی وقته یادداشتش کردم ولی انقد درست بهش جواب دادم هنوزم که هنوزه من نظرم تغییر نکرده به سکرین شات هم توجه کنید که چقدددد زیادن منابع که شما به جواب برسین پس قبل اینکه احساس کنین سردرگمین به این فکر کنین ناآگاهیتون ناشی از کم کاری خودتونه...

https://behtarinekhod.com/کشف-هدف-زندگی/

https://behtarinekhod.com/رسالت-فردی/

https://behtarinekhod.com/سفر-به-درون-خودمان/
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B0%DB%B6-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B8-%DB%B0%DB%B3-%DB%B3%DB%B7.png  
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      بچه ها من گم شدم تو خودم نمیدونم علاقم چیه چیه که راضیم کنه پزشکی اینا که اصلا علاقه ندارم موندم چی میخوام رشته ها دیگه ام فکر میکنم دلمو میزنن باید پیشه کی برم بفهمه علاقم چیه مشاور یا روانشناس یا مشاور تحصیلی؟ لطفا بگید دارم دیوونه میشم الان دوازدهمم میخوام همین الان علاقمو پیدا کنمن 10 سال بعد پشیمون نشم خواهشا جواب بدید
      پروسه ای بسیار پیچیده که زمانبر هم هست .و باید علاوه بر مطالعه و تحقیق زیاد با رشته ها بصورت عملی هم اشنا بشی و تا جایی که میدونم الان خونوادت میگن تو فقط درس بخون بعدا علاقتو تو 1 ماه پیدا میکنی . خلاصه اگه به اینا فک کنی چیزی جز داغون شدن نداره برات . خلاصه کاریه که شده و باید بسازی باهاش . علاقه رو پیدا کردن رو باید زودتر شروع میکردیم ولی افسوس که فقط درس خوندیم و درس
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب ۱۲۳ بدرخش خیلی میتونه کمکتون کنه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام باید برید مشاوره
      بعد چندتا تست این چیزا میگیرن ازت و بهت میگن به درد چه شغلی میخوری ،روحیاتت جطوره و....
      به نظر من بشینید الان درسو بخونید برای انتخاب رشته و این حرفا جدی تر بحث علاقه رو دنبال کنید
      موفق باشید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      پروسه ای بسیار پیچیده که زمانبر هم هست .و باید علاوه بر مطالعه و تحقیق زیاد با رشته ها بصورت عملی هم اشنا بشی و تا جایی که میدونم الان خونوادت میگن تو فقط درس بخون بعدا علاقتو تو 1 ماه پیدا میکنی . خلاصه اگه به اینا فک کنی چیزی جز داغون شدن نداره برات . خلاصه کاریه که شده و باید بسازی باهاش . علاقه رو پیدا کردن رو باید زودتر شروع میکردیم ولی افسوس که فقط درس خوندیم و درس
      من پزشکی و پیراپزشکی لاقه ندارم و زبانم خوبه بدمم نمیاد میخوام برم ولی میترسم اینده ای نباشه یا باشه هم خسته شم ازش واس این گیج شدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باوا اینا خودشون اومدن کوچینگ فقط عشق پولن نمیدونن علاقشون چیه اونوقت میگی برم ببینم اینا چی میگن عزیزم همه ایهنارو میشناسم و میدونم درامدشون چیه همه این سایتا هم چرت میگن دیدم همرو این شغل اینده مسئله شوخی نیست بری پیشه یه مشت سایت گوگلی بفهمی
      نقل قول نوشته اصلی توسط حاضر.فقط.قبول نمایش پست ها
      سلام ببخشید ولی منابع تحقیقاتی پس به چه دردی میخوره این همه مقاله و کتاب و سایت بدون کمترین آگاهی فورا به دنبال لقمه آماده هستین ؟چه مشاور و روانشناس و چه انجمن؟ واقعا نمیخواید حداقل خودتون یکم پیش نیاز تو ذهنتون داشته باشین؟( با تحقیق خودتون) ؟تا قبل اینکه از بقیه بپرسین ؟؟ من چن تا لینک میزارم خودم قبل خوندمش و سوالاتی که گفته رو از خودم پرسیدم خیلی کمک کننده س خیلی وقته یادداشتش کردم ولی انقد درست بهش جواب دادم هنوزم که هنوزه من نظرم تغییر نکرده به سکرین شات هم توجه کنید که چقدددد زیادن منابع که شما به جواب برسین پس قبل اینکه احساس کنین سردرگمین به این فکر کنین ناآگاهیتون ناشی از کم کاری خودتونه...

https://behtarinekhod.com/کشف-هدف-زندگی/

https://behtarinekhod.com/رسالت-فردی/

https://behtarinekhod.com/سفر-به-درون-خودمان/

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دنبال اینجور چیزا باشی بیشتر گیج میشی و مشاورنماها و گروه های عجیبشون ممکنه تا حد جنون ببرنت ...
      قبول دارم روانشناس میتونه تو پیدا کردن استعدادت کمک کنه خودم هم یه زمانی خیلی به این چیزا علاقه داشتم اما نهایتا فهمیدم اکثر افرادی که تو این زمینه فعالیت میکنن کلاهبردارن و یه جوری به آدم القا میکنن که گیج و سرگردانه راهشو گم کرده و شدیدا بهشون نیاز داره انقدر میری تو دنبال دوره ی خودشناسی و نمیدونم کوچینگ ، پاکسازی و ... یهو میبینی ۴۰ سالت شده هنوز دنبال رسالتت رو زمین میگردی
      به این فکر کن که خودت نتونی علاقه تو پیدا کنی یه آدم دیگه چه طور میتونه بفهمه علاقه ات به چیه؟ پیشنهاد میکنم تو این مورد زیاد به خودت سخت نگیری نهایتا بری پیش روانشناس و ازت چند تا تست بگیره و شغلای مناسبتو بگه
      خودتم میتونی با توجه به علایقت تو بچگی و دوران مدرسه ، بازیایی که میکردی بفهمی بیشتر به چی علاقه داری

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باوا اینا خودشون اومدن کوچینگ فقط عشق پولن نمیدونن علاقشون چیه اونوقت میگی برم ببینم اینا چی میگن عزیزم همه ایهنارو میشناسم و میدونم درامدشون چیه همه این سایتا هم چرت میگن دیدم همرو این شغل اینده مسئله شوخی نیست بری پیشه یه مشت سایت گوگلی بفهمی
      چه ربطی داره طرف کیه اینو میزاره مهم اینه علم روانشناسی اینو میگه من گفتم در حد پیش نیاز باید خودت اطلاع داشته باشی تا بیای بگی نمیدونم به چی علاقه دارم، چی چیو میشناسی اره همسایتونه... و مجددا اره سایت چرتیه برو پیش روانشناس تستای این سایتارو چاپ کردن بهت میدن برو جواب بده اصلا عزیز اینجوری که میگی شغل اینده ستتتتت که شوخی نیس اصلا نشستی از خودت بپرسی اگه بگی اره، پست اولت زیر سوال میره ...ادم با 18 سال سن چجوری نمیدونه به چی علاقه داره ناموسا ، باید میپرسیدی چطوری علاقه و استعداد وآینده کاری رو با هندل کنم ؟ ( در اون صورت باید بگم این مشکلیه 35 ساله ها هم درگیرن چه تمام کششورا چه ایران و ایران بیشتر...و اگه شغل آینده ستتتت اینقدر مهمه میایی پیش یه سری ادم که 80 درصدشون با جبر درس میخونن و میرن دانشگاه و بدون علاقه و صرفا بخاطر پوله. میای راهنمایی بگیری از داوطلبان کنکوری درباره هندل این سه مورد!!!.. عجب

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      دنبال اینجور چیزا باشی بیشتر گیج میشی و مشاورنماها و گروه های عجیبشون ممکنه تا حد جنون ببرنت ...
      قبول دارم روانشناس میتونه تو پیدا کردن استعدادت کمک کنه خودم هم یه زمانی خیلی به این چیزا علاقه داشتم اما نهایتا فهمیدم اکثر افرادی که تو این زمینه فعالیت میکنن کلاهبردارن و یه جوری به آدم القا میکنن که گیج و سرگردانه راهشو گم کرده و شدیدا بهشون نیاز داره انقدر میری تو دنبال دوره ی خودشناسی و نمیدونم کوچینگ ، پاکسازی و ... یهو میبینی ۴۰ سالت شده هنوز دنبال رسالتت رو زمین میگردی
      به این فکر کن که خودت نتونی علاقه تو پیدا کنی یه آدم دیگه چه طور میتونه بفهمه علاقه ات به چیه؟ پیشنهاد میکنم تو این مورد زیاد به خودت سخت نگیری نهایتا بری پیش روانشناس و ازت چند تا تست بگیره و شغلای مناسبتو بگه
      خودتم میتونی با توجه به علایقت تو بچگی و دوران مدرسه ، بازیایی که میکردی بفهمی بیشتر به چی علاقه داری
      وقتی علمشو ندارین چرا نسخه میپیچین خدایی؟ همینجوری میگین دنبال نکنین این چیزارو. هرچی خیلی توش غرق بشی نابودت میکنه در حد اعتدال باید آگاهی داشته باشی که چرتو پرت تحویلت نده همون روانشناس شما .بهتره تو هیچ کاری زیاده روی نشه تا اینکه بگین اصلا دنبالش نرو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

وقتی علمشو ندارین چرا نسخه میپیچین خدایی؟ همینجوری میگین دنبال نکنین این چیزارو. هرچی خیلی توش غرق بشی نابودت میکنه در حد اعتدال باید آگاهی داشته باشی که چرتو پرت تحویلت نده همون روانشناس شما .بهتره تو هیچ کاری زیاده روی نشه تا اینکه بگین اصلا دنبالش نرو
      متنو کامل نخونده چرا جواب میدین؟
      من کی گفتم کلا سراغش نره
      پ.ن:قبل اینکه بخواد وارد اینجور مسائل بشه حداقل چند تا کتاب و سایت بخونه و از افراد مختلف بپرسه که تو دام یه عده شیاد و کلاهبردار نیوفته.
      ویرایش توسط Nerd_Girl : 22 خرداد 1399 در ساعت 20:52

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من کی گفتم کلا سراغش نره
      همشو خوندم دروغ تو کارم نیس وقتی میگی به طرف یهو 40 سالت شده و بیشتر گیج میشی و فلان میشی ببخشید چه معنی میتونه داشته باشه وقتی قید نمی کنید که برا اصلا در حد اطلاعات عمومی خودتم که شده بشین اون سوالاتو بپرس هنوزم که هنوزه نفهمیدم چه ربطی داره به دوره های پولی و کوچینگ و ... وقتی ادم از خودش بپرسه اون چه کاریه اگه بهم پول نمیدادن ولی باید خدمتی میکردم اونو تا آخر عمر ادامه میدادم یا اون چه کاریه بیشتر از اطرافیانم بهتر انجامش میدم این دوتا از سوالاتش بود...
      کسی که خودشو نشناسه ، بشه ثروتمند ترین مرد یا زن ایران مفت نمی ارزه اصلا امدنش بهر پوچ بود...

ویرایش توسط be_quick : 22 خرداد 1399 در ساعت 20:56

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

همشو خوندم دروغ تو کارم نیس وقتی میگی به طرف یهو 40 سالت شده و بیشتر گیج میشی و فلان میشی ببخشید چه معنی میتونه داشته باشه وقتی قید نمی کنید که برا اصلا در حد اطلاعات عمومی خودتم که شده بشین اون سوالاتو بپرس هنوزم که هنوزه نفهمیدم چه ربطی داره به دوره های پولی و کوچینگ و ... وقتی ادم از خودش بپرسه اون چه کاریه اگه بهم پول نمیدادن ولی باید خدمتی میکردم اونو تا آخر عمر ادامه میدادم یا اون چه کاریه بیشتر از اطرافیانم بهتر انجامش میدم این دوتا از سوالاتش بود...
      کسی که خودشو نشناسه ، بشه ثروتمند ترین مرد یا زن ایران مفت نمی ارزه اصلا امدنش بهر پوچ بود...
      برا همینه که میگم کامل نخوندی من گفتم مشاورنما ، کلاهبردار نه مشاوری که مجوز داره
      باید قبول کنیم یه عده هستن که از این کلاهبرداری میکنن طرف برای یه مشکل ساده میره سراغشون بعد این قضیه این پیچیده میشه نهایتا میبینین از گروهای سری سر در اورده که بهتره اسمشو نبرم اینجا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب همینجوری برا خودتون قضاوت کردین حتی چن بار هم خوندم منظورم اینه بیشتر کار هایی که الان پول توش هست به همان نسبت کلاهبرداریم بیشتر ولی نباید انقد تلخ حرف بزنیم که ادم بی سوادیو به این مقاله ها ترجیح بده و خودتونم همون حرف منو زدین واسه همینه میگم خودش باید کتابو مقاله و اینا بخونه که همون مشاورا داشتن کلاه سرش میزاشتن بفهمه و ادامه نده.حتی این دوره های موفقیت همیشه خودشون میگن که اگه خودتون هیچکاری نکنین و خیلی زیاده روی کنین فقط تو اطلاعات جمع کردن و ...وقتی سنتون رسید به 40 سال ،میگین یه خروار مطلب خوندیم و دیدیم ولی همش الکیه و .. و هرکسی هم که میبینن میگن ما حتی تمامی سمینار هارو شرکت کردیم ولی هیچ ...شماها هم اصلا دنبال این راه نرین . من تو بدترین وضعیت ممکن بودم هیچکس راهنمایی م نکرد چه برسه به نجات دادن حتی نزدیکانم ولی خودم با اینا دست خودمو گرفتم و الآن از 90 درصد مردم بهترم در رابطه با اینکه چطور میتونم زندگیمو سرو سامان بدم و از پس مشکلات بربیام و نیفتم قعر افسردگی مطلق و سردرگمی و... .
      ویرایش توسط be_quick : 22 خرداد 1399 در ساعت 21:16

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من کی گفتم کلا سراغش نره
      پ.ن:قبل اینکه بخواد وارد اینجور مسائل بشه حداقل چند تا کتاب و سایت بخونه و از افراد مختلف بپرسه که تو دام یه عده شیاد و کلاهبردار نیوفته.
      کاملا اتفاقی ویرایشو دیدم چون چن پست بالاتر بود و در این صورت باید بگم بحثی نمیمونه و حرف هردومون یکیه
      و فقط بخاطر این نقلتون کردم اولش چون گفتین هنوز تو زمین دنبال رسالتتون میگردین و دقیقا من اولین پست بعد پست استارتر گفتم درباره رسالت و... به هرحال.
      ویرایش توسط be_quick : 22 خرداد 1399 در ساعت 21:19

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن