خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin4636 نمایش پست ها
      خب منم بهش همه اینارو میگم ولی دلیل میخواد
      منم برای همین گفتم اگه کسی تجربه داره بیاد بگه
      پولو واریز کنه بهش جواب تلفناشم به زور میدن
      نهایت با دو تا سوال قضیه رو جمع میکنه
      بگو تو که میخایی هزینه کنی حداقل کلاس حضوری برو که به صرفه تر باشه حداقل معلم پیشته اشکال داشته باشی برطرف میکنه واست
      ولی فیلم ببینی متوجه نشی دیگه کار تمومه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به همراه dvd برای همه درسا
      آها پس چپون چپونه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      آها پس چپون چپونه
      به نظر میاد همینه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه من که برای خودم نمیخوام یکی از آشناهامون میخواد مشاورش ثبت نام کنه گفتن یکساله میشه ۱۰ میلیون تومان.
      خودمم میدونم اینا فقط پولو میشناسن ولی جوری مغزشو شست و شو دادن که میگه من حتما باید با اینا مشاوره داشته باشم.
      حالا بازم اگه کسی با اینا مشاوره گرفته نظرشو بگه
      مشاوره رو میشه رایگان هم همینجا از دوستان گرفت ! که خیلیییییییییییییییی بهتر از اونا کمک میکنن (من همینجا خیلی ادمای مشتی ای دیدم!)
      والا برای مشاوره و برنامه ریزی و اینا باید کلا مجموعه شون رو بگیرین!!!! که من میگم نه ، چندتا کتاب خوب بگیری ارزشش بیشتر از اینه که پولت رو هدر بدی به اینا

چون من قبلا دی وی دی شون رو گرفته بودم ، برای اینکه برنامه ریزی کنه و کمک کنه باید همش رو میگرفتم
      بعدشم دیگه من گفتم نمیخوام ، مشاورهاشونم دیگه کمکی نکردن
      فقط ازمون انلاین هم داشتن من از اونا هم استفاده کردم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      با این که قدیمی و فسیل این فروم نیستم
      ولی از سال 93 که فرومو مهمان بازدید میکردم نصف تاپیکا همین بود

یعنی دقیق عنوانم همین بود: کنکور آسان است

هر سال هم همینه
      از بس این گشنه ها تبلیغ میکنن همه جا (حتی همین سایت) که بچه های یازدهمی جوگیر میشن میان سریع تاپیکشو میزنن (شاید 200 تا تاپیک همین مدلی باشه)

از نظر من و هر کی حداقل 1 سال کنکوری بوده و لمسش کرده باید قبل این که این یازدهمی بره شروع کنه واسه کنکور 1 هفته بشینه تجربه های کسایی که کنکور دادنو بخونه همین جا یا بپرسه ازشون، وسط مسیر اکثریت متوجه میشن راهو غلط رفتن که دیگه دیر شده وباید بزارن واسه سال بعد...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ب هیچ وجه نرو سمت ش ، من مشاوره ش رو گرفتم با سی دی ها شو سه تا مشاور یکی رتبه مثلا برتر ( رتبه برتر نبود ولی ) ، مشاور اول هر سه ماه ی بار زنگ می زد ، مشاور دوم دو هفته برنامه داد ی هفته گزارش کار خواست بد غیب شد ، مشاور سه هم ک دانشجو پزشکی بود ماهی ی بار زنگ میزد بیست دقیقه حرف میزد ، :/ قصه تعریف میکردن فقطاااا.
      سی دی هاشون هم یکی از یکی افتضاح تر ... خود حسین احمدی رو هم ک نگم برات ...
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من قبلاً سه چهارتا از درس هاشون رو دیدم و نشستم پاش ولی مشکلی که داره اینه که حتی لطف نمیکنه اطلاعات درسی که داری رو توی همین سطحی که داری برات نگه داره، جوری سواد الآنت رو ریشه کن میکنه و باعث پسرفت میشه که آخرش بگی ای کاش حداقل اون چیزی که بلد بودم رو خراب نمیکرد. مفت نمی ارزه. یعنی بخوای کنکور 1410 هم شرکت کنی وقت اضافه هم داشته باشی مفت هم باشه پولی نباشه بازم نمی ارزه. یه نکته های من درآوردی یاد میدن که فقط توی همون یه دونه سؤال میشه اجراش کرد. میگن به جای حفظ کردن درس بیاین تکنیک یادتون بدیم یه تکنیکایی یاد میدن که از بس چرت و پرته که امکان نداره توی ذهنت بمونه. اصلاً خیلی خنده داره باید به عنوان سریال طنز بفروشن فیلماشون رو. از هر یه ساعت هم 20 دقیقه میاد میگه من که میدونم این فیلمو از دوستت فامیلت برادرت خواهرت قرض گرفتی داری نگاه میکنی. ولله بالله حرامه حرامه. شرم کن بذار کنار محصولات ما رو برو بخر حرومش رو نگا نکن. انواع علامت های قرمز و ... که توشون نوشته حرامه، ما میدونیم تو اینو نخریدی! اون زمانی هم که درس میدن جدای از زمانی که برای توضیح تکنیک!!! های چرت میذارن، 80 درصد زمان تدریس رو میذارن برای کوبیدن و خرد کردن بقیه معلما که عقلشون نمیرسه و خوبی تو رو نمیخوان و اونا چی بلدن درس چیه فقط ما بلدیم حرف هیچکسو گوش نکن تا به حال فقط درس غلط برات تدریس کردن و .... دیگه بیشتر توضیح ندم. بقیه دوستان هم گفتن چه خبره.
      خلاصه که اگه هزار تا عمر داشتی و میلیاردها تومن پول اضافه داشتی، کنکور آسان است نگاه نکن.
      اصل درس توی کتابای کمک درسی خلاصه و مفید هستش، فیلم هم خواستی سایت آلاء پره از فیلم برای هر درس کلی استاد مختلف داره.
      بهترین مشاور هم اولاً خودتی و هدفت، بعدشم دوستا و هم سن هات و بچه های اینجا.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظرات همه دوستان

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال چهارم بودم پسرخالم تمام فیلمای کنکور آسان و رهپویان و... مجانی ریخت رو هارد برام فقط بهت بگم تکنیکایی که یاد میدن فقط بدرد یکی دوتا تیپ خاص میخوره و یکم بپیچه سوال دیگه تکنیکه کار نمیکنه! که از قضا سوالای کنکورو همینجوری میدن حتی مواردی پیش اومد که جوابی که از تکنیکه در میاوردی تو گزینه ها بود ولی جواب درست نبود، تنها چیز جالب تو فیلماش این بود که معلماش علم غیب داشتن، هی میگفتن ما که میدونیم فیلمارو از پسرخالت گرفتی من هی برگام میریخت

اینم بدون طراحای کنکور خیلی شیطونن من حتی شنیدم تمام تکنیکایی که هر سال میاد بیرونو بررسی میکنن تا سوالی که طرح میکنن نشه ازون تکنینک بری

مثلا فکنم سال 92 بود که ی تکنیک واسه سینماتیک اومده بود که میگفت ماکس و مین نمودار مکان_زمان رو بشمار همونا نقاط تغییر جهت متحرکن، واسه تمام سوالای کنکورای قبلی هم کار میکرد ولی درست همون سال نمودار سوال کنکور ی مینیمم نصفه داشت! کسی که ماکس و مین شمردن حفظ کرده بود میگفت دو بار تغییر جهت که تو گزینه ها هم بود! ولی ای دل غافل که جواب میشد ی بار تغییر جهت تازه این تکنیکی بود که واسه هر سوالی تا اونموقع کار میکرد ولی بازم رو دست خورد، الان که بیشتر تکنیکاشون انقدر آبکیه که سوال تالیفی هم بذاری جلوت دو تا رو جواب میده چهارتارو جواب نمیده

مسعودی میاد تو تلوزیون تبلیغ میکنه که ببینین این سوال فلان سال کنکور فصل الکتریسیته ساکن، بجای برایند و فیثاغورث و... از نیروهای الکتریکی جذر میگیری و فلان میکنی جواب درمیاد، حالا عددای مثال مسعودی81 و64ه سوالای کنکور وا میکنی جلوت میبینی اصلا مربع کامل نیستن عددا، جذر تقریبی هم بزنی جوابت تو گزینه ها هس ولی درست نیس... و این است تجربهء حاج خسرو

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 20 خرداد 1399 در ساعت 03:26

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      screenshot_20211227-180629_chrome.jpgscreenshot_20211227-180810_chrome.jpgscreenshot_20211227-181057_chrome.jpgscreenshot_20211227-181406_chrome.jpg

نظرات مردم منبع : yun.ir/ufyv77

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن