خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 319
    1. Top | #151
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سال قبل ی دونه جدول تعیین علامت تو کاربرد مشتق نکشیدم ی نمره پرید امروز به این امید اومدم سرجلسه حواسم به این چیزا باشه
      ولی انگار کلا این جدولا با من لج دارن اون سواله بهینه سازی امروزم جدول میخواست ولی خداروشکر این بار نیم نمره بود
      سوال آخر هم پاسخنامه سوتی داده بعدا باید اصلاحیه بدن
      انگار قسمت نیست ی درسو ۲۰ خالص بگیرم

2. Top | #152
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SubZero نمایش پست ها
      اینجوری که بوش میاد ، امسال فقط عمومیا رو سخت میگیرن ، خدا زبان رو بخیر کنه ، من از الان براش تب کردم، کتاب برا نهایی زبان چی خوبه؟( به جز شب امتحان)
      https://p30konkor.com/ketab-nahaei-english/

3. Top | #153
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بچه ها فایلی چیزی سراغ ندارین همه لیسینینگ ها کتابو داشته باشه و یه جزوه ایی چیزی متن کتابو معنی کرده باشه با حل تمریناتش هرچی تو نت میگردم یا ناقصه یا خیلی قدیمیه

4. Top | #154
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WednesdayAddams نمایش پست ها
      بچه ها فایلی چیزی سراغ ندارین همه لیسینینگ ها کتابو داشته باشه و یه جزوه ایی چیزی متن کتابو معنی کرده باشه با حل تمریناتش هرچی تو نت میگردم یا ناقصه یا خیلی قدیمیه
      https://p30konkor.com/%d8%af%d8%a7%d...f%d9%87%d9%85/

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها تراز معدل 18 چنده؟ توی سایت مبتکران نوشته ترازش حدود 6000 هست که با این ائصاف شما باید تراز کنکورت 12000بشه که بتونی حداقل 9600 بشه میانگین ترازت و پزشکب قبول شی. ینی ممکنه هم قبول نشی! با درصدای 80-70! آیا درست دارم فکر میکنم یا اشتباهه؟
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط titimousavi نمایش پست ها
      بچه ها تراز معدل 18 چنده؟ توی سایت مبتکران نوشته ترازش حدود 6000 هست که با این ائصاف شما باید تراز کنکورت 12000بشه که بتونی حداقل 9600 بشه میانگین ترازت و پزشکب قبول شی. ینی ممکنه هم قبول نشی! با درصدای 80-70! آیا درست دارم فکر میکنم یا اشتباهه؟
      تراز ۸۰۰۰ با تراز کنکور ۱۳۰۰۰ ، ۱۱۰۰۰ میشه ، سقف تراز عوض میشه ، در نتیجه حداقل تراز هم میاد پایین
      ای که در فصل خزانم دیده ای با پشت خم
      این زمستان را نبین ما هم بهاری داشتیم

7. Top | #157
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یه سوال الان اونایی که نهایی دارن چند تا درس میتونن تبصره بزنن؟ انگار امسال اجازه دو تا درس رو دارن؟
      ? Happy or sad

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SubZero نمایش پست ها

تراز ۸۰۰۰ با تراز کنکور ۱۳۰۰۰ ، ۱۱۰۰۰ میشه ، سقف تراز عوض میشه ، در نتیجه حداقل تراز هم میاد پایین
      سلام. خوب این برا همه اینجوریه برا رتبه 1 هم میاد پایین چون تراز نمره بیست حدود 8000 میشه احتمالا....
      ینی اگه تا پارسال حداقل تراز قبولی پزشکی مثلا 9200 بود الان میشه 8400 8500

اصلا برا همین اولش دلسوزان تاکیید میکردن که آغا معدل اگه تاثیر می دن برا همه سهم 40 درصدی داشته باشه اینجوری نشه برا بعضیا ک مثلا سوابق ندارن فقط کنکور تاثیر بدین که خوشبختانه آخرش با اعتراض و کلی دنگ فنق برا همه تاثیر معدل کامله (اما خوب سال 94 متاسفانه برا خیلیا که حقشون بود پزشکی نرفتن و برخی که حقشون نبود رفتن چون تاثیر معدل اون موقع برا اونا ک معدل ناقص نداشتن با کنکور جایگزین میشد سهمش)
      ویرایش توسط saeed_dal : 08 خرداد 1402 در ساعت 10:01

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armita P نمایش پست ها
      سلام عزیزان ببخشید من یه چیزی ذهنمو درگیر کرده ممنون میشم کسی بهم توضیح بده
      ایا کسی که امسال 18 بگیره با کسی که 2 سال پیش که راحت تر بود 18 گرفته تراز یکسانی داده میشه ؟
      یا هرکس طبق کسانی که همون سال همون امتحان رو دادن سنجیده میشن و تراز میگیرن ؟
      هر کسی با اون افرادی ک همون سوالا رو جواب دادن مقایسه میشن .... بعد اگه یک فرد دو تا نمره داشت هر کدوم بعد این مقایسه تراز بیشتری داد اون معیار مییشه

10. Top | #160
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازتون

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزان ببخشید من یه چیزی ذهنمو درگیر کرده ممنون میشم کسی بهم توضیح بده
      ایا کسی که امسال 18 بگیره با کسی که 2 سال پیش که راحت تر بود 18 گرفته تراز یکسانی داده میشه ؟
      یا هرکس طبق کسانی که همون سال همون امتحان رو دادن سنجیده میشن و تراز میگیرن ؟

- سلام دکتر تراز نمره 20 امسال با پارسال فرق میکنه؟

-خیلی. تراز ۲۰ امسال بسیار بالاتر از نمره بیست پارسال یا سال های قبلتر است. و این می شود همان پارادوکس نمره بیست.
      کسی که پارسال بیست گرفته حقش خورده می شود.

اینو هامون سبطی گفت

12. Top | #162
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vina نمایش پست ها
      - سلام دکتر تراز نمره 20 امسال با پارسال فرق میکنه؟

-خیلی. تراز ۲۰ امسال بسیار بالاتر از نمره بیست پارسال یا سال های قبلتر است. و این می شود همان پارادوکس نمره بیست.
      کسی که پارسال بیست گرفته حقش خورده می شود.

اینو هامون سبطی گفت

ممنونم بابت جوابت

هعییی خدایا خودت به داد ما 402 ای های مظلوم برس

اگه اینطور باشه هم به نفع منه هم ضرر....

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم بابت جوابت

هعییی خدایا خودت به داد ما 402 ای های مظلوم برس

اگه اینطور باشه هم به نفع منه هم ضرر....
      خاهش میکنم
      آره از هر طرف ک نگاه میکنی پر از ایراده و ضرر برای همه...

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام... امتحان زبان زیادی چرت نبود؟ یا من ریدم فقط

لسنینگش انقد زنه سریع حرف زد یک کلمه ننوشتم

رایتینش همش خط خطی شد

گرامر و لغات خوب بود... ریدینگش سخت بود در حد آزمون های آزمایشی ولی قابل پاسخ بود

15. Top | #165
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اون از دینی اینم از زبان دیگه کارم تمومه

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن