خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران یا در کل ایران

سلام بچه ها.

شکل مدرسه رفتن من بسیار عجیب و نامنظم بود و تقریباً دو سال پایانی دبیرستان رو مدرسه نرفتم. به شدت نیاز دارم که دبیر بهم آموزش بده. از طریق جستجو در اینترنت با کلاسینو آشنا شدم، ولی واقعاً گرونه و هم اینکه نمیدونم دبیرانش خوب هستن یا نه و نمیدونم مفید خواهد بود یا نه، از اونجایی که وقت برای تلف کردن ندارم، ازتون میپرسم..کلاسینو مؤثر هست؟ یعنی مثل کلاس حضوری پاسخگو عه؟ هم اینکه کلاس کنکورهای خوب تو تهران کدوم ها هستن؟ یعنی دبیران باسواد و توانا داشته باشن و برای هر درس بهترین دبیر کیه؟ ممنونم
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه
      Sil Baştan

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها.

شکل مدرسه رفتن من بسیار عجیب و نامنظم بود و تقریباً دو سال پایانی دبیرستان رو مدرسه نرفتم. به شدت نیاز دارم که دبیر بهم آموزش بده. از طریق جستجو در اینترنت با کلاسینو آشنا شدم، ولی واقعاً گرونه و هم اینکه نمیدونم دبیرانش خوب هستن یا نه و نمیدونم مفید خواهد بود یا نه، از اونجایی که وقت برای تلف کردن ندارم، ازتون میپرسم..کلاسینو مؤثر هست؟ یعنی مثل کلاس حضوری پاسخگو عه؟ هم اینکه کلاس کنکورهای خوب تو تهران کدوم ها هستن؟ یعنی دبیران باسواد و توانا داشته باشن و برای هر درس بهترین دبیر کیه؟ ممنونم

درباره کلاسینو نظری ندارم , بهترینای کنکور ایران تو اموزشگاه هدف تهران جمع هستن... نه اینکه هرکی اونجا نباشه خوب نیست , بلکه معلماش کارشون تقریبا ثابت شدس البته یه ایرادایی هم به بعضیاشون وارد هست اما درکل بهترین جایی هست هست که میشناسم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      هدف که خیلی گرون تر از کلاسینوعه :/

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنکور هدف زمانی بهترین آموزشگاه ایران بود الان هم کادر خوبی داره...
      در بین کلاس های آنلاین هم تاملند تقریبا بهترین کادر رو داره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      هدف که خیلی گرون تر از کلاسینوعه :/
      خب طبیعیه اموزش مجازی رو با حضوری یکی میکنی ؟ بعدم دیگه گفتن بهترین :-) خب طبیعتا چیزی که بهترین باشه گرونم هست

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

درباره کلاسینو نظری ندارم , بهترینای کنکور ایران تو اموزشگاه هدف تهران جمع هستن... نه اینکه هرکی اونجا نباشه خوب نیست , بلکه معلماش کارشون تقریبا ثابت شدس البته یه ایرادایی هم به بعضیاشون وارد هست اما درکل بهترین جایی هست هست که میشناسم.

برای زیست و شیمی که مشخصه بهتریناشون..بین دبیرهای هدف، بهترین دبیر ریاضی و فیزیک کیا هستن؟
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.

سلام کاملا جوابگوعه و خیلی هم عالین
      منتها برمیگرده به شما که کلاس انلاین رو مثل حضوری میبینی یا نه
      وقتی تو کلاس انلاین میگه الان اینو حل کنید و جواب بدین
      وقتی تکلیف میدن
      یا امتحان قبل کلاس
      مثل حضوری که دبیر بالا سرتونه مشارکت میکنید یا نه
      اگه اره اوکی هست ولی اکه نه قطعا جوابگو نیست
      اماا چیزی که واضحه کلاس انلاین اکثرا بچه ها رو خسته میکنه
      و اکثرا اموزش حضوری رو ترجیح میدن شما هم اگه تهرانی با همین اساتید کلاس حضوری برداری خیلی بهتره
      بازم تاکید میکنم اگه پایبند قوانین انلاین هستی انلاین ببین و مطمن باش جواب میگیری

تو درسا هم نظرم رو این اساتیده
      ریاضی:بابک سادات

شیمی:کامبیز فرزانه

زیست دکتر پدرام فرهادیان

فیزیک:محمد نوکنده

ادبیات:حسینی یکتا

زبان مرتضی زینعلی_علیرضا جابری

عربی:میثم فلاح

دینی:دکتر علی فروغی نیا
      تنها یک دعا کافیست ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برای زیست و شیمی که مشخصه بهتریناشون..بین دبیرهای هدف، بهترین دبیر ریاضی و فیزیک کیا هستن؟
      فیزیک ذهبی،ریاضی ملاک پور
      تعریف آریان حیدری رو هم زیاد شنیدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن