خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پکیج های 123رتبه برتر دکتر اناری+تکنولوژی فکر دکتر آزمندیان

.....jpg
      سلام.....
      این 3 پکیج آموزش مهارت های موفقیت تحصیلی رو دارم و میخوام بفروشم...از سایتشون بخواین سفارش بدین حدود 500 میشه من 200 میدم خواستین درخدمتم....
      پ ن1=هزینه پست به عهده خریدار
      پ ن2=محاسبات حرف آخر رو هم اگه خواستین همراهشون میفرستم
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      شرمنده ..
      ولی مفتشم گرونه...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the.lusifer نمایش پست ها
      شرمنده ..
      ولی مفتشم گرونه...
      چرا؟
      ازشون استفاده کردی یا رو هوا نظر میدی؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      شما که استفاده کردی بدردت خوردن؟؟
      اطلاعات مشاوره ای و انگیزشی لازم رو ارائه میدن بقیش به خود طرف برمیگرده که چقد استفده کنه...اگه منظورت از به درد بخور بودن نتیجه ی کنکوره که نه من نتیجه ی دلخواهم رو نگرفتم چون درس نخوندم ولی نتیجه گرفتن یا نگرفتن من خوب یا بد بودن پکیج ها رو نمیرسونه سالی که من کنکور دادم منابعم تقریبا با رتبه یک کنکور یکی بود ولی اون یک شد و من چندهزار....200تومن الان کمتر از هزینه یکماه مشاوره تلفنی با مشاورا یا موسساته که همین مطالب رو ذره ذره با هزینه ی هنگفت تو طول ماه های مختلف به بچه ها میگن..خودم قبل از خرید اینا چند ماه با یکی از مشاوران مطرح مشاوره تلفنی داشتم دقیق یادم نیست ولی ماهی 200 یا 250 میگرفت و مطالبی که میگفت همینا حتی ناقص تر بود با هزینه ی چند برابر....
      این گفته ی دوستمون هم دقیقا از سر ناآگاهیه شهاب اناری حداقل 20 سال سابقه ی آموزشی و مدرک رسمی کوچینگ موفقیت رو داره میشه گفت آموزشش مفتش گرونه؟!!...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      این که میگی‌ منابعت با نفر‌ اول کنکور یکی بوده ولی رتبت خوب نشده حرف بیخودیه کار به نخوندنت ندارم ولی این حرفت مثل این میمونه که ماشین قهرمان فرمول یک رو بخری سوار شی بری تو فرمول یک شرکت کنی انتظار قهرمان شدن داشته باشی اینو گفتم که یکی نیاد چیزی که نوشتی رو بخونه و بره کتابای نفر اول کنکور رو بخره و فکر کنه رتبه ی خوبی میاره.
      در مورد‌ این‌ چیزایی که برای فروش گذاشتی‌ هم بری چهارتا کانال تلگرام موفقیت عضو شی تمام فیلم های آزمندیان رو مفتی گذاشتن. کوچینگ شهاب اناری‌ هم باز‌ تو همین کانالای تلگرام بگردی مفتی آموزش‌ دادن.
      ددر‌ کل پول به این چیزا دادن اشتباهه با همین پول میشه یک کتاب تست خوب خرید.
      داداچ کلا اشتب متوجه شدی منظور من دقیقا همین بود که با داشتن یه کتاب یا دی وی دی خاص نمیشه موفق شد و به عملکرد خود طرف برمیگرده(همونطور که من با یه تعداد کتاب مشخص و عملکرد ضعیف نتیجه نگرفتم و رتبه یک با همون کتابا و عملکرد قوی نتیجه گرفت و این خوب یا بد بودن اون کتابا رو نمیرسونه همونطور که قهرمان نشدن من با ماشین قهرمان فرمول یک بد بودن اون ماشین رو نمیرسونه) از کجای حرف من برمیاد که گفته باشم داشتن منابع رتبه یک لزوما باعث میشه طرف رتبه خوب بیاره؟!!!منظور از منابع رتبه یک منابع خوب و تراز اول بود نه لزوما منابع رتبه یک چون منابع رتبه های خوب طبق مصاحبه هاشون عموما مثل همه و هر کسی با استفاده اصولی ازشون(نه خریدن نگاشون کردن) میتونه رتبه خوب بیاره.... در ضمن این مثال مسابقه فرمول یک و قهرمانیش اصلا مقایسه خوبی با فرایند کنکور نیست توضیح بیشتر خواستی بگو بگم چرا!!

در مورد اینکه میگی مفتی گذاشتن هم که میدونم و نظری ندارم ولی همه حاضر نیستن از دست رنج بقیه مفتی استفاده کنن...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)