خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      بنظرم داش حتی اگه عروسی هم نبود کلا یه چیزی هس که ما پشت کنکوری ها اونو بهونه کنیم نخونیم ناموسا چهارسال پشت کنکور دیگه گندش بالا اومده به خانواده هم باید حق داد که جدی نمیگیرنت

اونک صددرصدموافقم ...ولی من هرچهارسالو خوندم. خدایش توانم همونقدربود

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مشکلاتو همه دارن
      زندگی هیچ کس ایده آل نیسسس
      بعدم این وض تا تیره درست؟؟؟
      تا حنابندون داداشت
      خب تا اون موقع بعضی درسایی ک میفهمیو بخون
      مثلا زیست خیلی دوس داری میتونی بخونی اونو زیاد بخوننن
      از این هندسفری هایی ک میره تو گوش کیپ میشه بزن
      ب خودت بقبولون ک این وض هس
      من باید بخونم
      بعدم بخون
      میشه اگ بخای
      مبارزه کن باهاش
      اونا مگ چی کار میکنن؟
      رفت و آمد و خرت و پرت جا ب جا کردن
      ببخشدا رسما زحمت میکشن
      تو از این زحمتاااا معافی
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      اونک صددرصدموافقم ...ولی من هرچهارسالو خوندم. خدایش توانم همونقدربود
      توان بشر بیشتر از اینه وقتی انقد درس رو دوس داشتی که حاضر بودی تو سرما گرسنگی انواع اقسام مشکلات جا نزنی و بخونی به هدفت میرسی که اکثرمون اینطوری نیستیم با یه تشنگی ساده که میریم دم یخچال میبینی یه پرتغالم برداشتیم داریم اونو میخوریم و درس هم فراموش شده

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز ، شرایط سختی دارید ولی چاره ای جز تلاش نیست. به خاطر کرونا هم متاسفانه کتابخونه و جاهای عمومی زیاد جالب نیست برید ومیخواستم بگم خونه دوستی فامیلی یا آشنایی برید درس بخونید بعدش به ذهنم رسید براتون حتما مقدور نبوده وگرنه این تاپیک رو نمیزدید
      با توجه به اینکه رشتتون تجربیه و هدفتون احتمالا رشته های مربوط به درمانه باید بدونید هیچ جای این مسیر؛ آسونی وجود نداره و بعضی وقتا برای موفقیت باید غیرممکن هارو ممکن کنید . پس فردا که انشالا قبول بشید و مشغول تحصیل بشید باز هم این مشکلات هست و خواهد بود. خیلی ها هستن از یک طرف فشار کاری دارن از طرف دیگه موعد امتحان رسیده از طرف دیگه زن و بچه رسیدگی نیاز داره و این وسط باید فشار رو تحمل کنن...
      همینقدر بدونید تنها نیستید و خیلی ها شرایط شمارو داشتن و دارن و شمارو درک میکنن.
      موفق باشی دوست عزیز

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ، شرایط سختی دارید ولی چاره ای جز تلاش نیست. به خاطر کرونا هم متاسفانه کتابخونه و جاهای عمومی زیاد جالب نیست برید ومیخواستم بگم خونه دوستی فامیلی یا آشنایی برید درس بخونید بعدش به ذهنم رسید براتون حتما مقدور نبوده وگرنه این تاپیک رو نمیزدید
      با توجه به اینکه رشتتون تجربیه و هدفتون احتمالا رشته های مربوط به درمانه باید بدونید هیچ جای این مسیر؛ آسونی وجود نداره و بعضی وقتا برای موفقیت باید غیرممکن هارو ممکن کنید . پس فردا که انشالا قبول بشید و مشغول تحصیل بشید باز هم این مشکلات هست و خواهد بود. خیلی ها هستن از یک طرف فشار کاری دارن از طرف دیگه موعد امتحان رسیده از طرف دیگه زن و بچه رسیدگی نیاز داره و این وسط باید فشار رو تحمل کنن...
      همینقدر بدونید تنها نیستید و خیلی ها شرایط شمارو داشتن و دارن و شمارو درک میکنن.
      موفق باشی دوست عزیز
      (☆^ー^☆)

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من هرموقع عالی میخونم یهو يه بلایی آزطرف اطرافیانم میادسرم
      امسال ازدواج بردارم. بودک مهرعقدکردند يه هفته ام پرید، آذرماه هم شیرینی خورانی اونجام به زوررسوندم سه ماه هم نابودشد حالا خانواده محترم میخان واسه پسرشون حنابندان بگیرند تو تیرماه به نظرتون من. الان چیکارکنم میدونید ازاین زورم میاددداداشم امروزی ک عروسی کردهه29آذر يه شبم خونمون نبوده ه کلا وردله خانمشه حالا اعتراض میکنم ميگن به توربطی ندارهه داداششت سخته شه آخه به این خانواده بی منطق چی بایدگفت هیچ دردی ندارن ک من دارم جون میدم حالا هرکی میادمیگ عروسی آقازاده کی!من روانی میشم ازاین هفته هم رژه درمانی خونمون شروع شده موندم ایناحالشون نیس کروناعه..دوستانی ک ميگن يه شبه باورکنین نیست من سه روزه چون خونمون رفتامده فقط نه ساعت خوندم

حالا دوستانداینقدرمقدمه چیدم بگم چطورمیتونم مطالعموببرم رو16ساعت؟اصن شدنیه ده؟چیکارکنم کم نیارم؟ بدنم تحلیل نره؟امسال سال چهارممه خداییش دیگ پوکیدم چطورازحاشیه بازه ای رو ک گفتم جبران کنم؟دوروزه درس وحسابی نخوندم..

سوال دومم من واسه مرورحرکت ودینامیک اول نکته وتست میبینم بعدتست يه هفته زمان میبرهه بااون برنامه ای ک ریختم حدودا یه17مردادتموم میکنم بعدم آزمونهایه جامع به نظرتون زیادکندم؟چیکارکنم خیلی داغون شدم، کلا برنامه هام ریخته.. بین برنامه ای ک ریختم بااین رویدادمزخرف وقفه افتاد؟

بعدش کسایی ک مثلثات آقای حیدری میبینن به نظرتون فرمول مازاد ازگفتهذایشون هم حفظ کنم؟

دوستان واسه مرورتستایه ده سال قلم چی کفایت میکنه یابیشترواینک آزمونهایه جامع کنکورازچه سالی شروع کنم"؟

ودذآخرهمایشی یانکته تستی سراغ دارین اززیست،عربی،ادبیات،زبان

ودرآخرازهمتون ممنونم.خیلی کمک کردین..

میتونی موقع عروسی زنگ بزنی پلیس بیان جمعشون کنن #انتقام_سخت

خب بریم سر اصل مطلب
      اول اینکه سعی کن اعصابت رو خرد نکنی
      دوم اینکه اگه سر و صداشون اذیتت میکنه میتونی هدست بزاری...یا هندزفری..هرچیزی که صدا رو کمتر به گوشت میرسونه
      چاره دیگه ای نداری...هرکاری باید انجام بدی که موقع درس خوندن حواست پرت نشه
      تو انجمن یه تاپیک گفته بود که من در روز 18 ساعت درس میخوندم..پس حتما میشه بیشتر درس خوند...برای اینکه کم نیاری و بدنت تحلیل نره تو خونه یا بیرون خونه ورزش کن

گودلاک

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      میتونی موقع عروسی زنگ بزنی پلیس بیان جمعشون کنن #انتقام_سخت

خب بریم سر اصل مطلب
      اول اینکه سعی کن اعصابت رو خرد نکنی
      دوم اینکه اگه سر و صداشون اذیتت میکنه میتونی هدست بزاری...یا هندزفری..هرچیزی که صدا رو کمتر به گوشت میرسونه
      چاره دیگه ای نداری...هرکاری باید انجام بدی که موقع درس خوندن حواست پرت نشه
      تو انجمن یه تاپیک گفته بود که من در روز 18 ساعت درس میخوندم..پس حتما میشه بیشتر درس خوند...برای اینکه کم نیاری و بدنت تحلیل نره تو خونه یا بیرون خونه ورزش کن

گودلاک

ل

۱۸ساعت اخه چطور؟؟؟؟من از۷میخونم تایک شب ۱۲ساعت باکرونومتر

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ل

۱۸ساعت اخه چطور؟؟؟؟من از۷میخونم تایک شب ۱۲ساعت باکرونومتر
      اون 18 ساعت یجور مثال بود...به خاطر اینکه اون فرد تقریبا 4 ماه قبل از کنکور شروع به خوندن کرده بود و تا قبلش صفر بود
      12 ساعت هم خوبه استاد خیلیا همین رو هم نمیتونن انجام بدن...فکر نکن 12 ساعت چیز کمیه

هرچی در توانت هست بخون

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ؟؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن