خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای کنکور 1400 در کدام کلاس زیر شرکت خواهید کرد؟

رأی دهندگان
    105. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ادبیات یکتا

13 12.38%
    • ادبیات شاهین زاد

26 24.76%
    • ادبیات عبدالمحمدی

19 18.10%
    • ادبیات سبطی

13 12.38%
    • ادبیات افخمی ستوده

1 0.95%
    • عربی فلاح

59 56.19%
    • عربی واعظی

6 5.71%
    • عربی فیلی

5 4.76%
    • عربی هورفر

5 4.76%
    • زبان کیاسالار

28 26.67%
    • زبان جابری

6 5.71%
    • زبان زینعلی

29 27.62%
    • زبان شهلایی

6 5.71%
    • دینی فکری

7 6.67%
    • دینی فروغی

4 3.81%
    • دینی کریمی

21 20.00%
    • دینی محسنی کبیر

10 9.52%
    • زیست عمارلو

18 17.14%
    • زیست عظیمی

38 36.19%
    • زیست همدانی

8 7.62%
    • زیست شایسته

2 1.90%
    • زیست آرام فر

6 5.71%
    • زیست هاشمی

7 6.67%
    • زیست پازوکی

2 1.90%
    • ریاضی حیدری

29 27.62%
    • ریاضی ملاک پور

30 28.57%
    • ریاضی سادات

10 9.52%
    • ریاضی مقدم نیا

9 8.57%
    • ریاضی مویینی

11 10.48%
    • فیزیک یحیوی

22 20.95%
    • فیزیک ذهبی

16 15.24%
    • فیزیک نوکنده

16 15.24%
    • فیزیک شهریاری

9 8.57%
    • فیزیک قضاتی

7 6.67%
    • فیزیک عربشاهی

4 3.81%
    • شیمی بابایی

46 43.81%
    • شیمی آقاجانی

21 20.00%
    • شیمی جعفری

5 4.76%
    • شیمی فرزانه

5 4.76%
    • شیمی مصلایی

2 1.90%
    • شیمی بازرگانی

17 16.19%
    • حسابان حیدری

3 2.86%
    • حسابان کلاه ملکی

3 2.86%
    • حسابان رفعتی

6 5.71%
    • حسابان مویینی

3 2.86%
    • حسابان سادات

4 3.81%
    • هندسه گسسته علایی نسب

5 4.76%
    • هندسه گسسته جلالی

8 7.62%
    • هندسه گسسته قندچی

2 1.90%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 140
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان برای هندسه گسسته نظام جدید کسی فیلم دیده؟؟

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوستان برای هندسه گسسته نظام جدید کسی فیلم دیده؟؟
      چند قسمت از فیلم های شامیزاده رو دیدم که خوب بود،از روی کتاب میکرو طلایی درس میده که نیاز به جزوه برداری هم نیست

3. Top | #108
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      چند قسمت از فیلم های شامیزاده رو دیدم که خوب بود،از روی کتاب میکرو طلایی درس میده که نیاز به جزوه برداری هم نیست
      شامیزاده فقط تستهای میکرو طلایی رو حل نمیکنه مگه؟؟؟من یه جلسه ازش دیدم فقط تست حل میکرد از رو کتاب
      من بهمن موذنی پو رو میخوام ببینم به نظرم این آدم کلا گسسته میفهمه یعنی چی و استعداد خاصی تو درس دادن گسسته داره بدون فرمول و فقط با استفاده از مفهوم البته حاجیزاده رو هم دیدم اونم خیلی خوب درس میداد فقط سوالایی که حل میکرد خیلی خیلی سخت بودن خودشم میگفت اینا المپیادن
      علایی نسب هم فورمالیته تدریس میکرد و نکته وار که ضیه تقسیمش رو دیدم

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      شامیزاده فقط تستهای میکرو طلایی رو حل نمیکنه مگه؟؟؟من یه جلسه ازش دیدم فقط تست حل میکرد از رو کتاب
      من بهمن موذنی پو رو میخوام ببینم به نظرم این آدم کلا گسسته میفهمه یعنی چی و استعداد خاصی تو درس دادن گسسته داره بدون فرمول و فقط با استفاده از مفهوم البته حاجیزاده رو هم دیدم اونم خیلی خوب درس میداد فقط سوالایی که حل میکرد خیلی خیلی سخت بودن خودشم میگفت اینا المپیادن
      علایی نسب هم فورمالیته تدریس میکرد و نکته وار که ضیه تقسیمش رو دیدم
      بیشتر حل تست هست ولی درسنامه هم میگه
      بین دبیرای هندسه گسسته بهرام جلالی از همشون بهتر هست،هم خوب درس میده هم جزوه خوبی داره هم اینکه هندسه و گسسته رو در یک کلاس میگه در حالی بقیه دبیرا برای هر کدوم کلاس جدا دارن.

5. Top | #110
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      بیشتر حل تست هست ولی درسنامه هم میگه
      بین دبیرای هندسه گسسته بهرام جلالی از همشون بهتر هست،هم خوب درس میده هم جزوه خوبی داره هم اینکه هندسه و گسسته رو در یک کلاس میگه در حالی بقیه دبیرا برای هر کدوم کلاس جدا دارن.
      جلالی رو ندیدمش حقیقتا میرم میبینم .ممنون

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

باید به حال داوطبای تازه کاری که آریان حیدری و امیرقضاتی ها و بقیه شومن ها خام کردن گ

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      فایل پیوست 92450
      مثلا این سوال مثلثات کنکور اومده با خوشحالی با عددگذاری حل کرده بعد میگه خیلی سریع تر از روش معمولیه !! در صورتیکه با یک محاسبه ذهنی بدون درگیر شدن با اعداد رادیکالی و اینکه شاید اون عددی که میدی تو دو گزینه صدق کنه و بیشتر وقتت تلف کنه میشه این سوالات راحت تر و مطمئن تر حل کرد البته عدد گذاری هم روش بدی نیست وبعضی مسائل کار راحت تر میکنه نه اینکه بیای فرمول و راه میانبر ستایش کنی و بگی راه معمولی بدرد نمیخوره !!
      دقیقا، جایی که آریان حیدری ها و امیر قضاتی ها و بقیه شومن ها بشن جنرال و سلطان باید به حالش گریه کرد.هرکی فقط یک فصل رو کنکوری کار کرده باشه میدونه اینا کار خاصی نمیکنن اخرین مرحله رو اولش میگن و بله میتونن باهاش تا ۴۰ درصد بزنن ولی حقیقت اینه طراح های کنکور خیلی باهوش و به روز هشتن.اگه واقعا حیدری و قضاتی پُخی بودن که در حد ۹۰ به بالا زدن باشن باید حداقل نصف بیشتر شاگرداشون ۸۰ میزدن.ببینید هرجا دیدین یکی منم منم میکنه شک نکنید یه ریگی به کفششه.من جلسات زیادی این دوتا رو زیر نظر گرفتم.فصولی که از قبل خونده بودم و غیره.دیدم اینا واقعا دارن مدل سازی های الکی میکنن.این حالت چیز جدیدی نیست سالهاست از بهمن ماه معلم های کنکوری به بچه ای که هیچی حالیش نیست اینطوری میاد مدل سازی شده تیپ تست ها رو یاد میده.ولی این بچه شق القمر کنه شققققق القمر کنه ۵۰ درصد میزنه.اولا همون بچه نمیتونه تستای غیر تیپ تست رو بزنه.اگر اینقد مفتکی بود که همون پارسال شاگردای اینا باید هزارتا بالای ۹۰ درصد داشتن(حیدری و قضاتی) . یارو بیشتر عقده دیده شدن داره تابلوئه اصن تدریسش هم برای نمایشه نمیخواد خیلی یاد بده.
      ببینید برید بپرسید چندتا رتبه تک رقمی که آخرشن پیدا کنید.البته سال ۹۰ به بعد.اینا تقریبا همه شون همیشه به کتاب های درسی پایبند بودن.اگر پس و پیش خوندنی بوده (مثلا اول حرکت و دینامیک و کار انرژی رو درس میدن از دوازدهم بعد میرن پایه) اینا هم اگر بوده در حد فصل بوده.
      اصن یارو طراح کتاب درسی جلوشه از روی کتاب درسی ایده میگیره تست جدید طرح کنه.اینا میان طوری رفتار میکنن روش های دانشگاهی سوپر خفن رو میگن‌.. بابا بخدا شما تا پایه ای و اساسی یاد نگیری اینا فقط ترفند هستن‌‌.‌..
      البته همیشه اکیریت سیاهی لشگری باید باشه...بذارید همون آریان حیدری و قضاتی رقبای ما رو اینطوری با سودا گری و منم منم و ژنرال و این چرت و پرتا از دوره به در کنن

7. Top | #112
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام کسی مشاوره سیب ترش شرکت کرده میخوام شرکت کنم لطفا بگین چطوره ازمونا که میگیرن خوبه و کدوم مشاوراشون بهترن خودم میدونم کلن مشاور بدرد نمیخوره خودمم خیلی ازشون ضرر دیدم ولی مجبورم چون راهمو گم کردم نمیدونم چی بخونم برنامه راهبردی ندارم

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام کسی مشاوره سیب ترش شرکت کرده میخوام شرکت کنم لطفا بگین چطوره ازمونا که میگیرن خوبه و کدوم مشاوراشون بهترن خودم میدونم کلن مشاور بدرد نمیخوره خودمم خیلی ازشون ضرر دیدم ولی مجبورم چون راهمو گم کردم نمیدونم چی بخونم برنامه راهبردی ندارم
      مواظب خودت باش یه مدته از پست وتاپیکات مشخصه داری به بیراهه هدایت میشوی ....
      موفق باشی

9. Top | #114
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      و این کلاس ها به هیچکس وفا نکرده اند
      آری خود شرکت کنندگان شان می دانند که زمان را به بد چیزی فروخته اند
      و در این میان گروهی هستند که فقط برای چیزی که نیاز دارند سوال می پرسند نه آن چیزی که روتین معمول و عموم جامعه دنبال آنند
      و به راستی عبرت گیری از گذشتگان بسیار فایده دار تر از عمل کردن و سنجیدن آن است

10. Top | #115
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      مواظب خودت باش یه مدته از پست وتاپیکات مشخصه داری به بیراهه هدایت میشوی ....
      موفق باشی
      حق با شماس بدجور
      خیلی ممنون همچنین

11. Top | #116
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Third_person نمایش پست ها
      و این کلاس ها به هیچکس وفا نکرده اند
      آری خود شرکت کنندگان شان می دانند که زمان را به بد چیزی فروخته اند
      و در این میان گروهی هستند که فقط برای چیزی که نیاز دارند سوال می پرسند نه آن چیزی که روتین معمول و عموم جامعه دنبال آنند
      و به راستی عبرت گیری از گذشتگان بسیار فایده دار تر از عمل کردن و سنجیدن آن است
      ذمت گرم این حرفارو از خودت دروکردی ؟

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تعصبی که به اینا دارن مزخرف تره کافیه جلوشون بگی این شومنه و چرت میگه میگن نه خدا یکی این یکی

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر دوستان با توجه به نظر اخیر وزیر علوم درباره عدم تعویق کنکور هنوز هم امیدی به تعویق هست؟

14. Top | #119
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1400 که گذشت تقریبا ولی برای 1401 کلاسای جامع هر کسی رو خواستید شرکت کنید و همه تقریبا خوبن ولی دو سه نفر هستن ویژه هستن و حتما حتما نحوه تدریسشون رو و اگه نخواستید برید سمت گزینه های دیگر اسامی رو پایین میگم

زیست شناسی : محمد همدانی کلاسینو

عربی: میثم فلاح تاملند

ریاضی : مجید رفعتی تاملند / افشین ملاکپور تاملند / سروش مویینی رایان کلاس

فیزیک: یحیوی تاملند / میر حسینی کلاسینو / فرید شهریاری رایان کلاس

ادبیات: شاهین شاهین زاد آنلاین آکادمی / رایان کلاس

شیمی : آقاجانی تاملند / بابایی تاملند / بازرگانی رایان کلاس
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

15. Top | #120
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza122 نمایش پست ها
      به نظر دوستان با توجه به نظر اخیر وزیر علوم درباره عدم تعویق کنکور هنوز هم امیدی به تعویق هست؟
      خیر

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن