خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      با معدل بالای 17 یا جز نفرات برتر بودن تو ازمون علوم پایه یا ازدواج کردن یا تک فرزند بودن هم میشه استریت شد .
      اره ولی من عاادت دارم گریه رو دم حجله بکشم !
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام قدیمی ؟ منم باید زمین بزنم . جزوه چلاجور و جامع مهروماه و سیب مهروماه دارم . منابع شما چیه؟
      نظام قدیمم ولی جدید میدم و مهر و ماه دارم عالیه ،خیلی زمین نظام جدید کم حجم تر هم شده، برای درصد بالا زدن خیلی خوبه.
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با معدل بالای 17 یا جز نفرات برتر بودن تو ازمون علوم پایه یا ازدواج کردن یا تک فرزند بودن هم میشه استریت شد .
      استریت شدن ینی چی ؟
      تک فرزند بودنم آپشنه واقعا ؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین،زمین برای زیرگروه یک که رشته های پزشکی و دندان و فیزیو پرستاریو غیره رو داره ضریبش صفره
      یعنی چی؟
      یعنی تو اگه زمین رو100 بزنی یا اگه منفی33 بزنی،هیچ تاثیری تو رتبه ی زیر گروه یکت و قبولیت تو رشته های زیر گروه یکت نداره.
      دقت کن هیچ تاثیری!
      یعنی رتبتو یکی هم جابجا نمیکنه
      اما برای زیرگروه دو،زمین شناسی ضریب3 داره و بسیار موثره چون خیلیا نمیزنن و شما با درصد 50هم میتونی حسابی بترکونی
      این نکته رو هم داشته باش که در زیرگروه 2،شیمی هم مثل زیست ضریب12 میشه و ارزشش با زیست یکی میشه
      و ریاضی هم برعکس زیرگروه یک که ضریبش 6 هست،ضریبش میشه9
      پس زمین رتبه ی زیرگروه دو که مربوط به رشته ی داروسازی هست رو تغییر میده
      اما رتبه ی کل!
      عملا رتبه ی کل هیچ ارزشی نداره اما نحوه ی بدست اومدنش اینه که بالاترین تراز 5 تا زیرگروهتو به عنوان نمره ی کل درنظر میگیرن و رتبه ی کل رو بر اساس اون بهت میگن
      پس اگه زمین باعث باشه تراز یکی از زیر گروهات از بقیه خیلی بالاتر بره،عملا رتبه ی کلت هم تغییر میکنه اما اگه تراز زیر گروه یکت اونقدر بالا باشه که حتی با زدن زمین هم تراز زیر گروه2 بهش نرسه،عملا زمین روی رتبه کل هم بی تاثیر میشه
      و اینم بدون که اگه از زمین فاکتور بگیری اغلب مواقع تراز زیر گروه یکم بالاتر از زیر گروه دو هست

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      استریت شدن ینی چی ؟
      تک فرزند بودنم آپشنه واقعا ؟
      سلام . یعنی بعد دکترای عمومی نیاز به دو سال طرح نیست . میتونی مستقیم بری برا تخصص . شنیدم تک فرزندا هم میتونن استریت بشن . خودمم تک فرزندم ولی دارو دوست دارم .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      البته تا جاییکه اطلاع دارم، دارن استریت شدن از طریق متاهل بودن رو برمیدارن...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن