خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اهمیت امتحانات نهایی؟

سلام بچه ها
      من یه سوال ذهنم رو درگیر کرده اینکه چقدر باید به این امتحانات نهایی اهمیت داد؟ من امسال دانش اموزم و نمیدونم واقعا ارزش داره وقت بزارم برای این امتحانا یا نه. ایا نمره های 17 و18 بد محسوب میشن یا حتما باید 19 به بالا گرفت؟ بعد اینکه من تصمیم دارم چند تا از امتحانات رو بندازم شهریور مثلا ریاضی و فیزیک و اون کتابایی که موضوعات متفرقه دارن( اسمشون رو نمیدونم حتی) چون مثلا برای ریاضی تماما روش تستی و رد گزینه بلدم و بنیاد تشریحیم از هم پاشیده و خیلی هم طول میکشه که بخوام تشریحی کار کنم. اینکه بندازیم شهریور تاثیر منفی نداره؟ لطفا دوستایی که تجربش رو دارن توضیحی بدن ممنونم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      این سوال منم هستش
      دوستان جواب بدن
    3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه امسال روی قبولیتون توی کنکور 100% اطمینان دارید ، و یا اگه حتی در بدترین حالت ونتیجه ی ممکن ، قصد پشت کنکور موندن ندارید ، در این صورت لزومی نداره که وقت زیادی صرف کنید...
      نمراتتون اهمیتی نداره چون امسال تاثیر معدل مثبت هستش..شهریور دادن امتحانا هم تا جایی که من اطلاع دارم تفاوتی ایجاد نمیکنه..
      اما اگه حتی 5% احتمال میدین که پشت کنکور بمونید ، و یا در صورت عدم قبولی در کنکور ، مهاجرت تحصیلی پِلن b ی شماست ، امتحانات نهایی رو حتما جدی بگیرید ... براشون برنامه ریزی کنید و تایم و تمرکز کافی براشون صرف کنید و نمراتتون رو تاجایی که امکان داره بالا نگه دارید..
      به این دلیل که نحوه ی تاثیر معدل در کنکور سالهای آتی هنوز مشخص نیست و اگه اعلام کنن که تاثیر معدل قطعی خواهد بود در این صورت بی نهایت روی نتیجه ی کنکورتون تاثیر منفی خواهد داشت و ضربه ی جبران ناپذیری به نتیجه ی کنکورتون وارد میکنه...
      سال 97 اعلام کردن که تاثیر معدل روی کنکور 98 قطعی خواهد بود و با اینکه نهایتا به دنبال اعتراض گسترده ی بچه ها این قضیه ( اگه اشتباه نکنم ، فقط 2 یا 3 ماه قبل کنکور...) منتفی شد اما بچه ها تایم زیادی رو با استرس و ناامیدی صرف فکر کردن به این قضیه کردن.. خیلیا درگیر کمپین های نه به تاثیر قطعی معدل و حواشی اینچنینی شدن و خیلیا هم یه تایمی رو سر ترمیم معدل هدر دادن...
      این وسط فقط اونایی که معدل های بالایی داشتن با آرامش و بدون دغدغه به مسیرشون ادامه دادن...
      برای مهارجت تحصیلی هم که دیگه معدل نسبتا بالا از الزاماته..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)