خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 72
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Arrow برنامه شما برای این دوران

سلام دوستان

میخواستم ببینم برنامه شما تا زمانه شروع جمع بندی اصلی ( سه روز یکبار ) چیه ؟ چون حتی قلمچی هم تقریبن برنامه مشخصی نداره و دوتا آزمون آبکی انداخته . این بیست سی روزو چیکار میکنین؟ ممنون میشم نظراتتونو بگین
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

2. Top | #2
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب شما اگه درساتون رو تموم کنید میتونید برای همه درسا کتابای سطح بالاتر کار کنید، تست زماندار زیاد بزنید، از کتابای جمع بندی استفاده کنید، برای ریاضی و فیزیک تست های علامت دارتون رو چند باره بزنید و خیلی کارای دیگه هست که میتونید بکنید.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin4636 نمایش پست ها
      سلام
      خب شما اگه درساتون رو تموم کنید میتونید برای همه درسا کتابای سطح بالاتر کار کنید، تست زماندار زیاد بزنید، از کتابای جمع بندی استفاده کنید، برای ریاضی و فیزیک تست های علامت دارتون رو چند باره بزنید و خیلی کارای دیگه هست که میتونید بکنید.
      اخه خسته کننده شده و وقتی کتابو میزارم جلوم کلا خوابم میگیره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامه ی من که از اردیبهشت شروع کردم الان اینه (هنوز دروس به جز زیست دوره نکردم)
      ریاضی و فیزیک و شیمی روزی 2 تا ویدیو ی سایت آلا از هر درس + یادداشت برداری از نکات و مرور جلسات قبلی
      شیمی کتاب لقمه حفظیات رو هم می خونم
      زیست روزی یک فصل از کتاب درسی و درسنامش به همراه 12 تا تست خط ویژه گاج + 5 تا تست جمع بندی مهر و ماه
      ادبیات فعلا فقط لغت می خونم
      دین و زندگی الا روگرفتم ولی بعد از 40 روز که دروس تخصصی رو دوره کردم شروع می کنم
      اول می خواستم ریاضی و فیزیک رو از خط ویژه بخونم ولی با سعی و خطا به این نتیجه رسیدم که تنبلیم میشه دیدن فیلم راحت تر هست.
      به نظرم برنامه ای هست که دروس تخصصی رو در ظرف 40 روز به 50 میرسونه.عمومی هم بعد 40 روز خدا بزرگه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      برنامه ی من که از اردیبهشت شروع کردم الان اینه (هنوز دروس به جز زیست دوره نکردم)
      ریاضی و فیزیک و شیمی روزی 2 تا ویدیو ی سایت آلا از هر درس + یادداشت برداری از نکات و مرور جلسات قبلی
      شیمی کتاب لقمه حفظیات رو هم می خونم
      زیست روزی یک فصل از کتاب درسی و درسنامش به همراه 12 تا تست خط ویژه گاج + 5 تا تست جمع بندی مهر و ماه
      ادبیات فعلا فقط لغت می خونم
      دین و زندگی الا روگرفتم ولی بعد از 40 روز که دروس تخصصی رو دوره کردم شروع می کنم
      اول می خواستم ریاضی و فیزیک رو از خط ویژه بخونم ولی با سعی و خطا به این نتیجه رسیدم که تنبلیم میشه دیدن فیلم راحت تر هست.
      به نظرم برنامه ای هست که دروس تخصصی رو در ظرف 40 روز به 50 میرسونه.عمومی هم بعد 40 روز خدا بزرگه
      خیلی خوبه . ولی اگه بتونی روزی 5 تا قرابت و 5 تا آرایه هم کار کنی کولاک میکنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      اخه خسته کننده شده و وقتی کتابو میزارم جلوم کلا خوابم میگیره
      حرفت رو قبول دارم ولی تو که تا اینجا خوب اومدی بقیشم همونجوری ادامه بده
      راهکارم واست اینه که ساعت مطالعت اگه خیلی بالاس بیارش رو ۸_۱۰ ساعت که بتونی تا ۳۰ مرداد انگیزتو حفظ کنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من هم عمومی ها فقط تست میزنم و برای درس دینی مرور گذاشتم و ادبیات لغت و تاریخ ادبیات میخونم (هروقت شد روزانه تایم مشخص نداره)
      برای اختصاصی خرداد ماه زیست و شیمی تست و مرور (تا همه چیزایی که یادم رفتن یا کمتر خوندم بازیابی بشن )
      بعدش فقط تست
      ریاضی و فیزیک چون نخونده دارم حالا برام فرصتی پیش اومده که هم بخونم هم قبلی ها رو مرور کنم و هم تست بزنم
      پنجشنبه و جمعه ها هم ازمون میدم از سوالات کنکور
      دو هفته اخر هم از مرداد قراره ازمون بدم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام . اگر امکانش هست نظر بدید .
      من تمام دروس رو تمام کردم و و یکبار هم مرور کامل تست و درسنامه از منابع جمع بندی کردم . از هفته پیش تصمیم گرفتمتست های کتابهای جامع رو از اول تا آخر بزنم تا بهدقولی ، رفع باگ کرده باشم . هفته پیش دین و زندگی و ادبیات منهای لغت و املا و انگلیسی تمام شد . عربی رو شروع نکردم و امروز شیمی رو شروع کردم . طبق حدس خودم تا چهل روز دیگه تمام میشه همه‌ش . بعدش هم میخوام آزمونهای جامع رو و کنکورهای گذشته رو بزنم . فقط تنها مشکلی که هست ، نمیدونم اصلا کارم درسته یا نه ؟ چون یه توهم کاذبی اومده سراغم که انگار همه چیز رو فراموش کردم با اینکه سوالی نیست که الان ببینم و برام غریبه باشه ( منهای لغت و املا ) .
      یه راه دیگه هم توی نظرمه این که زیست و شیمی رو بزنم تست هاش رو بعدش شروع کنم به آزمون دادن سه روز یکبار جامع و هرروز عمومی .
      .
      الان نمیدونم دقیقا باید چکار کنم . امکانش هست نظر بدید؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم برنامم اینه عمومی هارو شروع کنم 24 دوره کنکورو . و هر دو روز یبار یه آزمون جامع از سالهای گذشته ( مثل قلمچی و گاج و گزینه و سنجش ) بزنم و تا شروع شدنه سه روز یکبار یه جمع بندی داشته باشم . نمیدونم درسته یا نه . ولی چون کتاب جمع بندی ندارم تنها راهم همینه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من خودم برنامم اینه عمومی هارو شروع کنم 24 دوره کنکورو . و هر دو روز یبار یه آزمون جامع از سالهای گذشته ( مثل قلمچی و گاج و گزینه و سنجش ) بزنم و تا شروع شدنه سه روز یکبار یه جمع بندی داشته باشم . نمیدونم درسته یا نه . ولی چون کتاب جمع بندی ندارم تنها راهم همینه
      چرا جمع بندی نمیگیری مبین جان ؟ با کتابهای جامع نمیتونی جمع بندی کنی؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      چرا جمع بندی نمیگیری مبین جان ؟ با کتابهای جامع نمیتونی جمع بندی کنی؟
      وضعیت مالی بهنود جان . وضعیت مالی....

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      وضعیت مالی بهنود جان . وضعیت مالی....
      درکت میکنم داداش . من هم خودم دقیقا همین شرایط رو داشتم و مجبور شدم زمستون بعد از سربازیم یک ماه و نیم صبح تا غروب سرکار باشم .
      میدونی مبین ، تنها چیزی که خیلی خوب میدونمش اینه که درسته توی هر کاری یک سری روش ها برای عموم ، چیده شده ولی هر کسی استانداردهای خودش رو داره هیچوقت نباید طبق استاندارهای دیگران پیش رفت .
      مطمئن باش کاری که سنجیده انجامش میدی و فکر میکنی درسته ، قطعا درست ترین کار ممکنه برات . من که امسال خیلی بهت امیدوارم .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه. جواب مشخصی برا سوالاتتون ندارم. ولی یه راه حل همیشه خودم انجام میدم. تا سر درگمم. شاید به درد شما هم بخوره. تو دفتر یا یه کاغذ راه های پیش روم رو مینویسم و معایب و مزایای هر کدومو مینویسم. و بهش فکر میکنم اونی که فکر میکنم برام با توجه به شرایطم بهتره انجام میدم. و اگر ۲،۳ روز انجام دادم دیدم به دردم نخورد اون راه و اون چیزی که فکر میکردم و پیش بینی کرده بودم نبود، تغییر میدم برناممو. البته به زودی هم دوباره بابد خودم اینکارو انجام بدم چون باز یه سردرگمی های کوچیکی مدام میان سراغم.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      دوستان سلام . اگر امکانش هست نظر بدید .
      من تمام دروس رو تمام کردم و و یکبار هم مرور کامل تست و درسنامه از منابع جمع بندی کردم . از هفته پیش تصمیم گرفتمتست های کتابهای جامع رو از اول تا آخر بزنم تا بهدقولی ، رفع باگ کرده باشم . هفته پیش دین و زندگی و ادبیات منهای لغت و املا و انگلیسی تمام شد . عربی رو شروع نکردم و امروز شیمی رو شروع کردم . طبق حدس خودم تا چهل روز دیگه تمام میشه همه‌ش . بعدش هم میخوام آزمونهای جامع رو و کنکورهای گذشته رو بزنم . فقط تنها مشکلی که هست ، نمیدونم اصلا کارم درسته یا نه ؟ چون یه توهم کاذبی اومده سراغم که انگار همه چیز رو فراموش کردم با اینکه سوالی نیست که الان ببینم و برام غریبه باشه ( منهای لغت و املا ) .
      یه راه دیگه هم توی نظرمه این که زیست و شیمی رو بزنم تست هاش رو بعدش شروع کنم به آزمون دادن سه روز یکبار جامع و هرروز عمومی .
      .
      الان نمیدونم دقیقا باید چکار کنم . امکانش هست نظر بدید؟
      از مبحثی که فکر میکنی فراموش کردی بیست تا تست انتخاب کن و بزن
      به درصدت نگاه نکن تحلیل که کردی ببین اونی که نزدی علت نزدن یا اشتباه زدنت فراموشی بوده یا نه؟
      چند بار این کارو بکنی این حس که همه چیز یادت رفته از بین میره

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

میخواستم ببینم برنامه شما تا زمانه شروع جمع بندی اصلی ( سه روز یکبار ) چیه ؟ چون حتی قلمچی هم تقریبن برنامه مشخصی نداره و دوتا آزمون آبکی انداخته . این بیست سی روزو چیکار میکنین؟ ممنون میشم نظراتتونو بگین
      قاعدتا این تایم باید همه مطالب رو اماده کنین.
      اتفاقا خیلی دوران مهمیه! بعضی مطالب رو میبینین که با اینکه وقت گذاشتین ولی خب خوب یاد نگرفتین یا سطحی یاد گرفتین به هر دلیلی.
      دقیقا اون آزمونای آبکی هم همینکارو میکنن اکثرا. میان یه جمع بندی خیلی مختصر میکنن روی همون مطالب و سعی میکنن توی این موضوع کمکتون کنن.
      پس به برنامه آزمون بچسبین و خوب خوب مطالب رو بخونین. بین 30 تا 45 روز پایانی هم جمع بندیتون یادتون نره.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن