خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 72
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      قاعدتا این تایم باید همه مطالب رو اماده کنین.
      اتفاقا خیلی دوران مهمیه! بعضی مطالب رو میبینین که با اینکه وقت گذاشتین ولی خب خوب یاد نگرفتین یا سطحی یاد گرفتین به هر دلیلی.
      دقیقا اون آزمونای آبکی هم همینکارو میکنن اکثرا. میان یه جمع بندی خیلی مختصر میکنن روی همون مطالب و سعی میکنن توی این موضوع کمکتون کنن.
      پس به برنامه آزمون بچسبین و خوب خوب مطالب رو بخونین. بین 30 تا 45 روز پایانی هم جمع بندیتون یادتون نره.
      سلام برای مباحثی که قبلا خوندمیشون ولی تا حالا ازش تست زمان دار نزدیم چکار کنیم؟مثلا مبحث جریان رو که من قبلا تست هاش رو چهار بار زدم و دوره کردم فقط آزمون جامع و رفع اشکال غلط ها کافیه؟یا از کارنامه بازیابی قلم چی استفاده کنم؟بعد به نظرتون اگ برای 23 خرداد همه مباحث رو نرسم اشکال نداره؟چون یه چند وقتی هست که دینامیک و حرکت رو مرور نکردم و از اونور هم نخونده توی فشار و یه کم از دما و گرما دارم.لطفا کمک کنید خیلی سر درگمم نمیدونم چیکار کنم

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      قاعدتا این تایم باید همه مطالب رو اماده کنین.
      اتفاقا خیلی دوران مهمیه! بعضی مطالب رو میبینین که با اینکه وقت گذاشتین ولی خب خوب یاد نگرفتین یا سطحی یاد گرفتین به هر دلیلی.
      دقیقا اون آزمونای آبکی هم همینکارو میکنن اکثرا. میان یه جمع بندی خیلی مختصر میکنن روی همون مطالب و سعی میکنن توی این موضوع کمکتون کنن.
      پس به برنامه آزمون بچسبین و خوب خوب مطالب رو بخونین. بین 30 تا 45 روز پایانی هم جمع بندیتون یادتون نره.
      میشه در مورد هدف گذاری روی درصد ها هم صحبت کنید ؟
      کار درستی میدونید اگر یک درس از عمومی و اختصاصی رو برای درصد کامل آماده کنیم ؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من میخام تازه شروع کنم البته به جز زیست که تمومش کردم بقیه درسارو هم صفرنیستم ولی چون خیلی وقت گذشته ازروشون باید دوباره بخونمشون.بنظرتون چندتا ازمبحثارو حذف کنم یا میرسم؟ میخام از تجربیاتتون استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.تنکس

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      سلام برای مباحثی که قبلا خوندمیشون ولی تا حالا ازش تست زمان دار نزدیم چکار کنیم؟مثلا مبحث جریان رو که من قبلا تست هاش رو چهار بار زدم و دوره کردم فقط آزمون جامع و رفع اشکال غلط ها کافیه؟یا از کارنامه بازیابی قلم چی استفاده کنم؟بعد به نظرتون اگ برای 23 خرداد همه مباحث رو نرسم اشکال نداره؟چون یه چند وقتی هست که دینامیک و حرکت رو مرور نکردم و از اونور هم نخونده توی فشار و یه کم از دما و گرما دارم.لطفا کمک کنید خیلی سر درگمم نمیدونم چیکار کنم
      از هردوتا میتونین استفاده کنین.
      اساس کار اینه شما تستای علامت زده خودتون رو بزنین. ترجیحا بالای نصفشون رو اقلا. بعد که تسلطتون برگشت رو حد خوبی برید سراغ تحلیل آزمون هاتون.
      نه اشکالی نداره..ولی سعی کن حتما تا قبل از دوران جمع بندی تموم کنی درساتو.
      سعی کن مبحث سنگین ورنداری. اگه چیزی نخوندی قبلا یا کم کاری کردی الان وقت جبران هست ولی جبران قسمتی ازش! نه همش!
      اگه بخوای همشو جبران کنی نمیتونی. بلکه باید اولویت بندی کنی و مطالب مهم رو بخونی اول.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      میشه در مورد هدف گذاری روی درصد ها هم صحبت کنید ؟
      کار درستی میدونید اگر یک درس از عمومی و اختصاصی رو برای درصد کامل آماده کنیم ؟
      هدف گذاری یه کار کاملا درست و لازمه ولی عین شمشیر دولبس.
      ممکنه ازش سود ببرید و ممکنه هم ضرر کنین!
      سودش چجوره؟
      اینکه نقاط قوت رو بشناسین و همچنین نقاط ضعف رو.
      (همونجور که گفتم شما برای رتبه ایده آل، بهترین حالت اینه همه دروس رو متوسط بزنین و یک درس عمومی و یک درس اختصاصی رو بهتر بزنین به عنوان نقاط قوتتون)
      ضررش چجوره؟
      اینکه اینقد درگیر درصد شین و تخمین رتبه که استرسش بالکل شمارو از راه بدر کنه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      سلام دوستان

میخواستم ببینم برنامه شما تا زمانه شروع جمع بندی اصلی ( سه روز یکبار ) چیه ؟ چون حتی قلمچی هم تقریبن برنامه مشخصی نداره و دوتا آزمون آبکی انداخته . این بیست سی روزو چیکار میکنین؟ ممنون میشم نظراتتونو بگین
      برنامه من برای دوران برزخ کنکور(زمان بین خرداد و مرداد)
      یکی از آزمون هایی که امسال نزدینش (گاج یا قلمچی یا...) رو انتخاب کنید
      برنامه راهبردیش رو برسی کنید و مراحلی از آزمون هاش رو که به نظرتون بیشتر براتون مفیده انتخاب کنید(حداقل باید 8 مرحله انتخاب کنید)
      حالا هرهفته جمعه ها یک مرحله رو به صورت شبیه سازی شده از خودتون آزمون بگیرید و روزهای دیگه هفته رو براساس برنامه آزمون این هفته دروس رو مطالعه مرور و رفع اشکال کنید تا مطالعه تون منظم و هدفدار باشه و از سردرگمی خلاص بشین
      البته این برنامه رو بیشتر به افرادی توصیه میکنم که بیشتر مباحث رو خوندن و الآن فقط به این نیاز دارن که سطح آمادگی شون رو تا دوران جمع بندی ثابت نگه دارن و از اهمال کاری دور بشن
      درصورتی که تسلط تون روی مباحث بالا هست میتونید تعداد آزمون ها رو از هفته ای یک آزمون به هفته ای دوتا افزایش بدید تا دور مرور هاتون بیشتر بشه

من خودم هفته ای دوتا آزمون میزنم که سوالات اختصاصیش از آزمون های ماز هست و سوالات عمومیش از کتاب دور دنیا گاج
      امیدوارم براتون مفید واقع بشه

7. Top | #22
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MHB ...A نمایش پست ها
      برنامه من برای دوران برزخ کنکور(زمان بین خرداد و مرداد)
      یکی از آزمون هایی که امسال نزدینش (گاج یا قلمچی یا...) رو انتخاب کنید
      برنامه راهبردیش رو برسی کنید و مراحلی از آزمون هاش رو که به نظرتون بیشتر براتون مفیده انتخاب کنید(حداقل باید 8 مرحله انتخاب کنید)
      حالا هرهفته جمعه ها یک مرحله رو به صورت شبیه سازی شده از خودتون آزمون بگیرید و روزهای دیگه هفته رو براساس برنامه آزمون این هفته دروس رو مطالعه مرور و رفع اشکال کنید تا مطالعه تون منظم و هدفدار باشه و از سردرگمی خلاص بشین
      البته این برنامه رو بیشتر به افرادی توصیه میکنم که بیشتر مباحث رو خوندن و الآن فقط به این نیاز دارن که سطح آمادگی شون رو تا دوران جمع بندی ثابت نگه دارن و از اهمال کاری دور بشن
      درصورتی که تسلط تون روی مباحث بالا هست میتونید تعداد آزمون ها رو از هفته ای یک آزمون به هفته ای دوتا افزایش بدید تا دور مرور هاتون بیشتر بشه

من خودم هفته ای دوتا آزمون میزنم که سوالات اختصاصیش از آزمون های ماز هست و سوالات عمومیش از کتاب دور دنیا گاج
      امیدوارم براتون مفید واقع بشه
      سلام
      برنامتون خیلی خوبه مخصوصا واسه عمومی ها
      ولی اگه من جاتون بودم برنامه تخصصی های قلم چی رو حل میکردم
      چون شما قلمچی دوازدهم پارسالرو اردیبهشت دادین مثلا دوازدهم امسالو حل میکردم
      چون ماز خیلی با کیفیت نیست واسه درسای غیر از زیستش
      واسه عمومیا جامع های اخری دینی و عربیش خیلی خوب و شبیه بودن پارسال
      قلمچی خیلیییی نزدیک تره سوالاش به کنکور
      من اصلا قصد دخالت ندارم تو برنامتون خودتون بیشتر صلاح خودتونو میدونید
      ولی اگه من باشم اخر هفته و وسط هفته تخصصی های قلمچی رو میزنم با عمومی های دور دنیا
      مثلا یکشنبه و چهارشنبه یه ازمون زیست ماز میزنم
      راستی دوستم که پزشکی تهرانه گفت پاسخنانه تشریحیه ماز خیلیییییی خوبه خیلیییی نکته بدرد بخور داره
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      سلام
      برنامتون خیلی خوبه مخصوصا واسه عمومی ها
      ولی اگه من جاتون بودم برنامه تخصصی های قلم چی رو حل میکردم
      چون شما قلمچی دوازدهم پارسالرو اردیبهشت دادین مثلا دوازدهم امسالو حل میکردم
      چون ماز خیلی با کیفیت نیست واسه درسای غیر از زیستش
      واسه عمومیا جامع های اخری دینی و عربیش خیلی خوب و شبیه بودن پارسال
      قلمچی خیلیییی نزدیک تره سوالاش به کنکور
      من اصلا قصد دخالت ندارم تو برنامتون خودتون بیشتر صلاح خودتونو میدونید
      ولی اگه من باشم اخر هفته و وسط هفته تخصصی های قلمچی رو میزنم با عمومی های دور دنیا
      مثلا یکشنبه و چهارشنبه یه ازمون زیست ماز میزنم
      راستی دوستم که پزشکی تهرانه گفت پاسخنانه تشریحیه ماز خیلیییییی خوبه خیلیییی نکته بدرد بخور داره
      سلام
      ممنون که نظرت رو گفتی
      من چون ماه رمضون کل آزمون های قلمچی امسال رو زدم و تحلیل کردم رفتم سراغ یه آزمون دیگه
      ماز فقط سوالات ریاضیش یکم پرته
      زیست و شیمی خوبی داره
      فیزیکش هم بدک نیست

آره پاسخ تشریحی هاش فوق العاده هست

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      برنامه ی من که از اردیبهشت شروع کردم الان اینه (هنوز دروس به جز زیست دوره نکردم)
      ریاضی و فیزیک و شیمی روزی 2 تا ویدیو ی سایت آلا از هر درس + یادداشت برداری از نکات و مرور جلسات قبلی
      شیمی کتاب لقمه حفظیات رو هم می خونم
      زیست روزی یک فصل از کتاب درسی و درسنامش به همراه 12 تا تست خط ویژه گاج + 5 تا تست جمع بندی مهر و ماه
      ادبیات فعلا فقط لغت می خونم
      دین و زندگی الا روگرفتم ولی بعد از 40 روز که دروس تخصصی رو دوره کردم شروع می کنم
      اول می خواستم ریاضی و فیزیک رو از خط ویژه بخونم ولی با سعی و خطا به این نتیجه رسیدم که تنبلیم میشه دیدن فیلم راحت تر هست.
      به نظرم برنامه ای هست که دروس تخصصی رو در ظرف 40 روز به 50 میرسونه.عمومی هم بعد 40 روز خدا بزرگه
      دینی آیا خریدی!یارایگان

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      دینی آیا خریدی!یارایگان
      دینی رو خریدم ولی بعد از 3 درس تستاش یک خورده سخت شد.چون جزوه نمی نوشتم.ولی تست میدن با عقل جور درنمیاد دو گزینه به نظر صحیح میاد ولی چون یکی توی کتاب امده باید می دونستی چی رو بزنی
      منم که کتاب رو اصلا تهیه نکردم و نخوندم یک خط ویژه گاج دینی دارم با این فیلم ها.اگه حوصله کتاب خوندن نداری توصیه میکنم ولی اگه کارت با کتاب خوندن راه میوفته که نیازی به تهیه فیلم نداری
      987.jpg

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دینی رو خریدم ولی بعد از 3 درس تستاش یک خورده سخت شد.چون جزوه نمی نوشتم.ولی تست میدن با عقل جور درنمیاد دو گزینه به نظر صحیح میاد ولی چون یکی توی کتاب امده باید می دونستی چی رو بزنی
      منم که کتاب رو اصلا تهیه نکردم و نخوندم یک خط ویژه گاج دینی دارم با این فیلم ها.اگه حوصله کتاب خوندن نداری توصیه میکنم ولی اگه کارت با کتاب خوندن راه میوفته که نیازی به تهیه فیلم نداری
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 987.JPG
مشاهده: 93
حجم: 134.9 کیلو بایت
      بین کدوم دو گزینه موندین شما؟ بنظرم یک باید باشه .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      بین کدوم دو گزینه موندین شما؟ بنظرم یک باید باشه .
      این اون سواله نیست. هر جلسه 15 تا تست از یک درس میده.
      آره جوابش یک میشه.
      این زیری هست البته من به کتاب مسلط نیستم و دین و زندگیم زیاد قوی نیست
      999.jpg
      ویرایش توسط hossein1399 : 13 خرداد 1399 در ساعت 21:56

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این اون سواله نیست. هر جلسه 15 تا تست از یک درس میده. آره جوابش یک میشه. این زیری هست البته من به کتاب مسلط نیستم و دین و زندگیم زیاد قوی نیست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 999.JPG
مشاهده: 80
حجم: 75.6 کیلو بایت
      اینم فک کنم سه میشه . بین کدوم دو گزینه موندی؟
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بین سه و چهار مونده بودم جوابش همون سه هست
      البته حالا که سوال رو خوب میخونم همون سه میشه
      و غفلت از اخرت چه ربطی به عقیده ی منکران معاد داره
      ویرایش توسط hossein1399 : 13 خرداد 1399 در ساعت 22:13

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام شما نهایی ندارین؟ برنامم اینه که تا 10 تیر ک نهایی تموم میشع 80 درصد مطالب رو ببندم با تست های مضربی بعدش تا 20 تیر زیست و شیمی و فیزیک رو تموم کنم و بغد از اون جمع بندی و تست زییییاد رو شروع کنم ایشالا ک بتونم و مثل برنامه های قبلیم نشه

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن