خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

پشت کنکور و نظام وظیفه

سلام دوستان ، خسته نباشید ، من عید امسال 18 سالم شد ، اگه امسال کنکور قبول نشدم سال بعد باید چیکار کنم؟؟؟ منظورم اینه اگه کم شانسی اوردم و ۹۹ رو قبول نشدم ، برا کنکور ۱۴۰۰ ب مشکل میخورم؟؟؟
      راهنمایی plsssss

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان ، خسته نباشید ، من عید امسال 18 سالم شد ، اگه امسال کنکور قبول نشدم سال بعد باید چیکار کنم؟؟؟ منظورم اینه اگه کم شانسی اوردم و ۹۹ رو قبول نشدم ، برا کنکور ۱۴۰۰ ب مشکل میخورم؟؟؟
      راهنمایی plsssss
      از مدرسه همین الان یه برگه بگیر ببر پلیس بعلاوه ده ثبت کنه مشکل حل میشه
      به مدرسه بگی 18 سالت شده خودشون میدونن چی بهت بدن
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

از مدرسه همین الان یه برگه بگیر ببر پلیس بعلاوه ده ثبت کنه مشکل حل میشه
      به مدرسه بگی 18 سالت شده خودشون میدونن چی بهت بدن
      داداش مشکل اون نیس ، برگه رو بردم ، میخوام بدونم آیا سال بعد میتونم کنکور بدم یا سال بعد مهلتم تموم میشه؟؟؟ و باید چیکار کنم؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      داداش مشکل اون نیس ، برگه رو بردم ، میخوام بدونم آیا سال بعد میتونم کنکور بدم یا سال بعد مهلتم تموم میشه؟؟؟ و باید چیکار کنم؟؟؟
      خوب اون برگه ای که بردی اسمش معافیته دیگه به تو اجازه میده که علاوه بر امسال یکسال دیگه هم کنکور بدی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      خوب اون برگه ای که بردی اسمش معافیته دیگه به تو اجازه میده که علاوه بر امسال یکسال دیگه هم کنکور بدی
      عجب ، نمیدونستم ، فکر میکردم یکسال وقت دارم و تا عید سال بعد وقت دارم ، اگه اینطوره ک عالیه ♥

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل سربازی کنکور 99

از مدرسه همین الان یه برگه بگیر ببر پلیس بعلاوه ده ثبت کنه مشکل حل میشهبه مدرسه بگی 18 سالت شده خودشون میدونن چی بهت بدن
      سلام فکر کنم من هم مشکلی شبیه به این دارمبنده خرداد پارسال فارغ التحصیل شدم امسال رو پشت کنکور موندم تا زمانی هم که کنکور به تعویق افتاد هیچ مشکلی نبود ولی الان با توجه به این که نتایج توی مهرماه میاد موندم برم دفترچه ارسال کنم که غیبت نخورم یا نه.البته چندبار از چند پلیس +10 مختلف هم سوال کردم همشون گفتن شما تا شهریور وقت داری و اگر چیزی بشه خود نظام وظیفه اعلام میکنه، از تلفن 096480 هم پرسیدم گفتن شما اگر دانشگاه قبول بشی نیازی به ارسال دفترچه نداری ولی وقتی ازشون میپرسم اینکه کنکور به تعویق افتاده اوضاع چطوریه میگن تاریخ اعزامتون میوفته بعد از اعلام نتایج که خودش یه پارادوکسه "| اگه لازم نیست دفترچه بفرستم پس تاریخ اعزام چی میگه این وسط :/// با این وضعیت نگران این شدم که ممکنه غیبت بخورم اگر چیزی در این باره میدونید لطفا راهنمایی کنید.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azardad نمایش پست ها
      سلام فکر کنم من هم مشکلی شبیه به این دارمبنده خرداد پارسال فارغ التحصیل شدم امسال رو پشت کنکور موندم تا زمانی هم که کنکور به تعویق افتاد هیچ مشکلی نبود ولی الان با توجه به این که نتایج توی مهرماه میاد موندم برم دفترچه ارسال کنم که غیبت نخورم یا نه.البته چندبار از چند پلیس +10 مختلف هم سوال کردم همشون گفتن شما تا شهریور وقت داری و اگر چیزی بشه خود نظام وظیفه اعلام میکنه، از تلفن 096480 هم پرسیدم گفتن شما اگر دانشگاه قبول بشی نیازی به ارسال دفترچه نداری ولی وقتی ازشون میپرسم اینکه کنکور به تعویق افتاده اوضاع چطوریه میگن تاریخ اعزامتون میوفته بعد از اعلام نتایج که خودش یه پارادوکسه "| اگه لازم نیست دفترچه بفرستم پس تاریخ اعزام چی میگه این وسط :/// با این وضعیت نگران این شدم که ممکنه غیبت بخورم اگر چیزی در این باره میدونید لطفا راهنمایی کنید.

مشکلی پیش نمیاد
      شما وقتی بری دانشگاه اگه نیمسال اول قبول بشی اونا خودشون از 31 شهریور معافیت رو صادر میکنن
      من خودم پارسال شرایطم شبیه شما بود تقریبا(البته یه جاهایی متفاوت) 4 ماه از معافیتم گذشته بود که رفتم دانشگاه اما چون تاریخ شروع به تحصیل رو برای قبل از اتمام معافیتم زدن مشکلی پیش نیومد
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل سربازی کنکور 99

مشکلی پیش نمیاد
      شما وقتی بری دانشگاه اگه نیمسال اول قبول بشی اونا خودشون از 31 شهریور معافیت رو صادر میکنن
      من خودم پارسال شرایطم شبیه شما بود تقریبا(البته یه جاهایی متفاوت) 4 ماه از معافیتم گذشته بود که رفتم دانشگاه اما چون تاریخ شروع به تحصیل رو برای قبل از اتمام معافیتم زدن مشکلی پیش نیومد
      سپاس فراوان
      فقط این که برای اون مدرکی که باید از وضعیت نظام وظیفه به دانشگاه بدیم موقع ثبت نام باید چیکار کنم و این که اگر اون دانشگاه دولتی و روزانه باشه احتمالش هست که بخوان سختگیری کنن و گیر بدن به این موضوع؟
      ویرایش توسط Azardad : 10 خرداد 1399 در ساعت 20:04 دلیل: تصحیح

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azardad نمایش پست ها
      سپاس فراوان
      فقط این که برای اون مدرکی که باید از وضعیت نظام وظیفه به دانشگاه بدیم موقع ثبت نام باید چیکار کنم و این که اگر اون دانشگاه دولتی و روزانه باشه احتمالش هست که بخوان سختگیری کنن و گیر بدن به این موضوع؟
      دانشگاه یه برگه بهت میده میبری ثبت میکنی و برگه ثبت شده رو به دانشگاه برمیگردونی و تاریخشم همونیه که دانشگاه قید میکنه
      دولتی و غیر دولتی نداره اونا خودشون کارشونو بلدن
      هرسال خیلیا این مشکلو دارن و براشون درست میکنن
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باز هم ممنون کمک کردید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن