خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

امکان تغییر رشته کنکور الان!

سلام دوستان الان امکانش هست رشته رو از تجربی به ریاضی تغییر داد واسه کنکور امسال؟!به سنجش درخواست بدم قبول میکنه!؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب شما درخواست بده به سنجش
      خودشون بهت میگن امکانش هست یا نه
      بعد ببخشید رشته ریاضی بدون‌کنکور هم
      میشه قبول شد
      شما داشتی واسه تجربی میخوندی چی شد تصمیمت
      عوض شد

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash9 نمایش پست ها
      خب شما درخواست بده به سنجش
      خودشون بهت میگن امکانش هست یا نه
      بعد ببخشید رشته ریاضی بدون‌کنکور هم
      میشه قبول شد
      شما داشتی واسه تجربی میخوندی چی شد تصمیمت
      عوض شد
      اره ولی واسه کسی که سطح صفره و با این تعداد شرکت کننده نمیشه تو 80 روز شق القمر کرد!اتفاقا دینی و عربیو کامل خوندم ولی هر طور حساب میکنم نمیشه!
      اونایی هم که میگن میشه و فلان خودشون تو کار خودشون موندن و چن ساله پشت کنکورن میخاست بشه تاحالا واسه خودشون شده بود!طرف چند ساله خودش پشت کنکوره بعد میگه میشه تو 80 روز موفق شد!اگه میشه پس چرا تو با چند سال وقت نتونستی!بالاخره ادم بعضی وقتا مجبوره با یه سری حقایق کنار بیاد هر چند تلخ باشه!
      طرف زیست و شیمیشو 40 درصد زده پارسال رتبش شده 40 هزار منطقه 2 زیست شناسی سلولی مولکولی قبول شده!خب من باید حداقل 50 بزنم زیست و شیمیو وقتی نمیشه زد بیکارم مگه وقت خودمو تلف کنم و دوماه عذاب خودم الکی واسه کاری که تهش هیچی نیست!
      ویرایش توسط tataloo : 10 خرداد 1399 در ساعت 15:48

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      اره ولی واسه کسی که سطح صفره و با این تعداد شرکت کننده نمیشه تو 80 روز شق القمر کرد!اتفاقا دینی و عربیو کامل خوندم ولی هر طور حساب میکنم نمیشه!
      اونایی هم که میگن میشه و فلان خودشون تو کار خودشون موندن و چن ساله پشت کنکورن میخاست بشه تاحالا واسه خودشون شده بود!طرف چند ساله خودش پشت کنکوره بعد میگه میشه تو 80 روز موفق شد!اگه میشه پس چرا تو با چند سال وقت نتونستی!بالاخره ادم بعضی وقتا مجبوره با یه سری حقایق کنار بیاد هر چند تلخ باشه!
      طرف زیست و شیمیشو 40 درصد زده پارسال رتبش شده هزار منطقه 2 زیست شناسی سلولی مولکولی قبول شده!خب من باید حداقل 50 بزنم زیست و شیمیو وقتی نمیشه زد بیکارم مگه وقت خودمو تلف کنم و دوماه عذاب خودم الکی واسه کاری که تهش هیچی نیست!
      حاجی 1000 راهم که بری تهش باید برگردی تجربی ، تو این کشور همه مسیرا رو بستن، ته همه راها و جاده ها بن بست محسوب میشه
      از همون اول مسیری که بن بسته رو شروع نکنی بهتره ته هیچ کدوم این رشته ها چیز خاصی نیست یکی شونو میخونی بعدم هر سال واسه کنکور تجربی تصمیم میگیری بخونی 2 ماه میخونی میزاری واسه سال بعد، چرخه ایه که تا یه سرش نکنی هی تکرار میشه ؛ 80 روز تجربی خوندن واسه کسی که ته قصه اش معلوم نی بهتره
      جایی که استعداد و هوش و توانایی خلاصه میشه تو 4 تا عدد بری سراغ رشته ای که همین رقمم نیاز نداره خودش فلاکت و بدبختیه
      این جا کسی بخاطر علاقه اش کاری نمیکنه یا اگرم کرد حکم بدبختیشو امضا زده
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 10 خرداد 1399 در ساعت 15:24

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      طرف زیست و شیمیشو 40 درصد زده پارسال رتبش شده هزار منطقه 2 زیست شناسی سلولی مولکولی قبول شده!خب من باید حداقل 50 بزنم زیست و شیمیو وقتی نمیشه زد بیکارم مگه وقت خودمو تلف کنم و دوماه عذاب خودم الکی واسه کاری که تهش هیچی نیست!
      مشکل شما درسا نیست مشکل شما بلاتکلیفی خودتون با خودتونه پیشنهاد میکنم اول یه شناخت از خودتون و استعداد هاتون پیدا کنید و به سمت علایقتون متناسب با استعدادتون گام بردارد

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ریاضی هم فکر نکنم رشته های خوبش بتونی قبول شی شما با این افکارت ، خلاصه رشته ما هم شرکت کننده های خودشو داره کشکی ک نیس ، تهش مهندسی یک دانشگاه سطح پایین قبول میشی و بیکار ، البته با پارتی هیچکس بیکار نیس حتی با مدرک دیپلم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بار دوم هست کنکور شرکت می کنم و بار اول مال سالهای قبل هست که رشته مهندسی عمران فردوسی مشهد روزانه قبول شدم با رتبه 600 و خورده ای.
      رفیق دارم عمران فردوسی ، فوق از شریف کار توی شرکت خصوصی با 2500 ازدواج هم کرده و میگه اگه بخوام یخچال بخرم باید دو سال صبر کنم
      خودم هم یکسال سابقه دارم ولی دیدم به جایی نمیرسم گفتم از قدیم گفتن علم بهتر است از ثروت بشینم درس بخونم سر پیری خودم نسخه ی خودم رو بپیچم
      رشته ی برق هم رفیق دارم ارزوش اینه کاش به جای ارشد برق فوق دیپلم حسابداری خونده بود و بیکار هست داره دوره های شبکه رو میبینه شاید یک کاری پیدا بشه
      رشته ی کامپیوتر کار داره ولی فقط توی شهر های بزرگ مثل تهران و مراکز استان ها ی بزرگ ولی درامدش نهایتا 8 تومن تا 10 تومن برای کسی که در حد 20 تومن سوداوری برای شرکت داشته باشه و واقعا نخبه باشه ولی برای افراد معمولی نهایتا همون 2 تا 5 تومن هست و ساعت کاری بالا از 9 برو تا 5 ولی معمولی یک ساعتی باید بیشتر بمونی(برادرم مهندس کامپیوتر هست) شبهای تحویل پروژه هم ممکنه تا 11 شب توی شرکت باشی
      در کل اگه سرمایه داری و می تونی شرکت بزنی هر رشته ای بری موفق خواهی بود؟ حتی مهندسی معدن
      امید موفقیت

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      حاجی 1000 راهم که بری تهش باید برگردی تجربی ، تو این کشور همه مسیرا رو بستن، ته همه راها و جاده ها بن بست محسوب میشه
      از همون اول مسیری که بن بسته رو شروع نکنی بهتره ته هیچ کدوم این رشته ها چیز خاصی نیست یکی شونو میخونی بعدم هر سال واسه کنکور تجربی تصمیم میگیری بخونی 2 ماه میخونی میزاری واسه سال بعد، چرخه ایه که تا یه سرش نکنی هی تکرار میشه ؛ 80 روز تجربی خوندن واسه کسی که ته قصه اش معلوم نی بهتره
      جایی که استعداد و هوش و توانایی خلاصه میشه تو 4 تا عدد بری سراغ رشته ای که همین رقمم نیاز نداره خودش فلاکت و بدبختیه
      این جا کسی بخاطر علاقه اش کاری نمیکنه یا اگرم کرد حکم بدبختیشو امضا زده
      داداش تو خودت میدونی که با این وصع کنکور دادن کلا اشتباهه!واقعا نمیشه تو 80 روز کار خاصی کرد اونم واسه کسی مثل من که کلا لای زیست و شیمیو فیزیک و ریاضی و این چیزا رو هنوز باز نکرده!برم تجربی بگم اومدم!
      دنبافل راهکاری هستم که کلا بیخیال کنکور بشم برم سراغ یه راه دیگه ولی مغزم کار نمیکنه نمیدونم کار خاصی هم تو این خراب شده نیس هر جا بخای بری میخاد صبح تا شب ازت بیگاری بشه واسه ماهی یه میلیون که باهاش دو تا پیرنم نمیشه خرید!به غیر کنکور راهکارت چیه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      ریاضی هم فکر نکنم رشته های خوبش بتونی قبول شی شما با این افکارت ، خلاصه رشته ما هم شرکت کننده های خودشو داره کشکی ک نیس ، تهش مهندسی یک دانشگاه سطح پایین قبول میشی و بیکار ، البته با پارتی هیچکس بیکار نیس حتی با مدرک دیپلم
      چرا داداش رشته ی ریاضی کشکی تر از این حرفاست.میخای بیام نخونده رتبم بشه زیر 5 هزار!اره تا پارتی نداشته باشی کارت لنگه من استخدامی یه جا قبول شدم مصاحبه هم رفتم گذاشتنم تو ذخیره ها چون پارتی نداشتم!کنکورم دیگه وقت تلف کردنه باید دنبال یه راه دیگه بود

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا داداش رشته ی ریاضی کشکی تر از این حرفاست.میخای بیام نخونده رتبم بشه زیر 5 هزار!اره تا پارتی نداشته باشی کارت لنگه من استخدامی یه جا قبول شدم مصاحبه هم رفتم گذاشتنم تو ذخیره ها چون پارتی نداشتم!کنکورم دیگه وقت تلف کردنه باید دنبال یه راه دیگه بود
      شما هرگز رتبه ات زير 5000 نميشه توي رياضي. رياضي و فيزيک رشته رياضي سخت تر از اون چيزيه که توي ذهن شماست و بايد اين دو درس رو خوب بزني که با توجه به پايه ات نميتوني در مدت باقي مونده. دوست داشتي برو انساني با خوب درس خوندن شانس قبولي در دانشگاه هاي سراسري تهران رو داري ولي اگر براي اسون بودن داري ميري سمت رشته رياضي کاملا در اشتباهي.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CounterStrike نمایش پست ها
      شما هرگز رتبه ات زير 5000 نميشه توي رياضي. رياضي و فيزيک رشته رياضي سخت تر از اون چيزيه که توي ذهن شماست و بايد اين دو درس رو خوب بزني که با توجه به پايه ات نميتوني در مدت باقي مونده. دوست داشتي برو انساني با خوب درس خوندن شانس قبولي در دانشگاه هاي سراسري تهران رو داري ولي اگر براي اسون بودن داري ميري سمت رشته رياضي کاملا در اشتباهي.
      منم کاملا با حرف شما موافقم ، رشته ریاضی شرکت کننده هاش کمه ولی آسون نیست ، در مجموع برای این سه سال باید 8 تا کتاب ریاضی خوند : { ریاضی 1 ، هندسه 1 ، حسابان 1 ، هندسه 2 ، آمار و احتمال ، حسابان 2 ، هندسه 3 و ریاضیات گسسته} ، فیزیک هم تعداد فصل های بیشتر ، باور کن فقط حسابانمون اندازه ریاضی تجربیه تعداد کمه ولی رتبه زیر 5000 هم سخته

انسانی هم شاید نشه تو مدت باقیمونده زیر 5000 شد ولی تو برخی درس ها آسون تر از ریاضی و تجربیه ، من خودم اشتباه بزرگم این بود نرفتم انسانی و الان پشیمونم و دیگِ دیره ، بعضی درساشون خیلی برام لذت بخشه مثل تاریخ که انگار داستان میخونی ، یا فلسفه یا روانشناسی

درکل هر رشته ای سختی خودشو داره ، با تلاش تو هر رشته ای میشه موفق بود ، بدون تلاش هیچی...

12. Top | #12
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ناامید شدم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      ناامید شدم
      واسه چی ناامید؟؟؟ منم رشتم ریاضیه باید ناامید شم؟؟؟ خخخخخ

تلاش کن هرچیزی ممکنه ، با تلاش میشه ازینا هم بهتر شد. بدون تلاش هیچی...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خیلی راحت رتبم زیر 5 هزار میشه تو ریاضی بدون حتی خوندن یک صفحه کتاب!میخای که بیام برات تو کنکور امسال ثابت کنم!شما راهشو بلد نیستی شاید.حالا اگه رفتم ریاضی شرکت کردم اونوقت میفهمی چطور میشه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه رشته ای مد نظرت هست؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)