خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به یه مرحله رسیدم که عنوان رو میبینم میفهمم استارترش تویی
      حرف نداری همینطوری ادامه بده

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      منم کاملا با حرف شما موافقم ، رشته ریاضی شرکت کننده هاش کمه ولی آسون نیست ، در مجموع برای این سه سال باید 8 تا کتاب ریاضی خوند : { ریاضی 1 ، هندسه 1 ، حسابان 1 ، هندسه 2 ، آمار و احتمال ، حسابان 2 ، هندسه 3 و ریاضیات گسسته} ، فیزیک هم تعداد فصل های بیشتر ، باور کن فقط حسابانمون اندازه ریاضی تجربیه تعداد کمه ولی رتبه زیر 5000 هم سخته

انسانی هم شاید نشه تو مدت باقیمونده زیر 5000 شد ولی تو برخی درس ها آسون تر از ریاضی و تجربیه ، من خودم اشتباه بزرگم این بود نرفتم انسانی و الان پشیمونم و دیگِ دیره ، بعضی درساشون خیلی برام لذت بخشه مثل تاریخ که انگار داستان میخونی ، یا فلسفه یا روانشناسی

درکل هر رشته ای سختی خودشو داره ، با تلاش تو هر رشته ای میشه موفق بود ، بدون تلاش هیچی...
      رشته رياضي نخبه هاي زيادي داره گرچه تعداد شرکت کنندگان کمتره. ولي رشته انساني مثل رياضي نيست. خيلي از مدارس توصيه مي کنند به دانش آموزان با معدل بالا که به سمت رشته انساني نرن و رشته هاي انساني رو در کل ميتونيد خودتون در زمان کم بخونيد ولي درس هاي رشته رياضي تحليلي هستند و نياز به زمان و پايه قوي دارند تا مطالب جا بيفته. ولي به هرحال شما در هر رشته اي بخواهيد قبول بشيد بايد تلاش کنيد ولي ايشون ميگه
      بدون حتی خوندن یک صفحه کتاب رتبه زير 5000 مياره توي رياضي!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      ناامید شدم
      اگر از رشته ديگه اي ميخوايد بياييد رياضي بدون اينکه درس ها رو تا الان خونده باشيد شانس چنداني نداريد ولي شايد با توجه به هدفي که داريد و منطقه اي که در آن زندگي مي کنيد موفق بشيد.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لیست رشته های بدون نیاز به کنکور در رشته ی ریاضی سال 98 اینا بودن
      https://3gaam.com/news/3405/%D9%84%D...8C%D9%84%DB%8C

آمار. ریاضیات و کاربردها. علوم کامپیوتر. علوم مهندسی. علوم و مهندسی آب. فیزیک. فیزیک مهندسی. کاردانی تکنولوژی ماشین‌های کشاورزی. کاردانی فنی برق. کاردانی فنی جوشکاری. کاردانی فنی خط و ابنیه. کاردانی فنی صنایع. کاردانی فنی عمران. کاردانی فنی معدن. کاردانی فنی مکانیک. کاردانی معماری. کاردانی نقشه برداری. مهندسی اپتیک و لیزر. مهندسی انرژی. مهندسی ایمنی و بازرسی فنی. مهندسی برق. مهندسی پزشکی. مهندسی شهرسازی. مهندسی شیمی. مهندسی صنایع. مهندسی عمران. مهندسی کامپیوتر. مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی. مهندسی معدن. مهندسی معماری. مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی. مهندسی مکانیک. مهندسی مکانیک بیوسیستم (کشاورزی). مهندسی مواد و متالورژی. مهندسی هوافضا

5. Top | #20
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CounterStrike نمایش پست ها
      اگر از رشته ديگه اي ميخوايد بياييد رياضي بدون اينکه درس ها رو تا الان خونده باشيد شانس چنداني نداريد ولي شايد با توجه به هدفي که داريد و منطقه اي که در آن زندگي مي کنيد موفق بشيد.
      من دیپلم تجربی دارم و امسال ریاضی ثبت نام کردم منطقه سه ام
      درس مدرسه ام ک خوب بوده ولی دو ساله از درس دورم
      پایه ریاضیمم بد نیستو کلاسای نکته و تست استاد ساداتو نوشتم ک فک کنم بتونم تا ۳۰ یا ۴۰ درصد ریاضی بالا بیام
      ولی کلا تا حالا هیچی نخوندم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دیپلم تجربی دارم و امسال ریاضی ثبت نام کردم منطقه سه ام
      درس مدرسه ام ک خوب بوده ولی دو ساله از درس دورم
      پایه ریاضیمم بد نیستو کلاسای نکته و تست استاد ساداتو نوشتم ک فک کنم بتونم تا ۳۰ یا ۴۰ درصد ریاضی بالا بیام
      ولی کلا تا حالا هیچی نخوندم
      ببخشید فضولی می کنم ولی چه رشته ی ریاضی مد نظرتون هست؟و چه دانشگاهی (یا روزانه ، شبانه، ازاد ، پیام نور ، فراگیر پیام نور ،غیر انتفاعی و...)

7. Top | #22
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      ببخشید فضولی می کنم ولی چه رشته ی ریاضی مد نظرتون هست؟و چه دانشگاهی (یا روزانه ، شبانه، ازاد ، پیام نور ، فراگیر پیام نور ،غیر انتفاعی و...)
      ن خواهش میکنم
      تربیت معلم زیر ۴هزار منطقه سه پارسال ک تو شهرمون پذیرش داشته نمیدونم دیگ ممکنه شانس ما بشه امسال نشه

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      img_20200530_223940.jpg
      img_20200530_224008.jpg
      img_20200530_224026.png
      .
      با کمال احترام
      نتیجه این که دوست خوبم اگر همون موقع از صفر شروع میکردی ، الان حداقل از هر درسی تواناییش رو داشتی که ده تا سوال درست جواب بدی و تا رسیدن به هدفت چیز زیادی نمونده بود .
      نتیجه ی دوم این که کسی که نخواد شروع کنه ، اگر بهش تمام زندگیش رو وقت بدی ، باز هم شروع نمیکنه . کسی هم که بخواد شروع کنه ، هر جوری جلوش رو بگیری ، باز هم شروع میکنه .
      .

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن خواهش میکنم
      تربیت معلم زیر ۴هزار منطقه سه پارسال ک تو شهرمون پذیرش داشته نمیدونم دیگ ممکنه شانس ما بشه امسال نشه
      اقا انشاالله که نمرش رو بیاری .
      اتفاقا به نظر من معلمی جز مشاغل خوب هست ساعت کاری کم دبیری 3 روز در هفته و تابستان های تعطیل هستن.

راجب به استارتر هم بلاخره یا شروع کن یا کلا بیخیال شو. هیچ چیزی بدتر از بلاتکلیفی نیست.

10. Top | #25
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اقا انشاالله که نمرش رو بیاری .
      اتفاقا به نظر من معلمی جز مشاغل خوب هست ساعت کاری کم دبیری 3 روز در هفته و تابستان های تعطیل هستن.

راجب به استارتر هم بلاخره یا شروع کن یا کلا بیخیال شو. هیچ چیزی بدتر از بلاتکلیفی نیست.
      از جوابتون میشه فهمید ک چ ادم خوش خیالیم من
      فک کردم میخواین راهنمایی کنین ک شدنیه یا ن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کار نشد نداره .من اطلاعی از درصد های شما ندارم ولی 80 روز برای یک دور خوندن مناسب هست. بعلاوه 10 روز هم تست و جمع بندی
      یک سایتی یک برنامه 77 روز ه شروع از صفر رو گذاشته که دروس رو توی 77 روز دو دور می کنه
      کار سختی هست ولی نشد نداره

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه رشته ای مد نظرت هست؟
      مهندسی نفت دانشگاه صنعت نفت ابادان یا مهندسی دریا دانشگاه بندرعباس

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      جفتشون رشته های سختی هستن
      مهندسی نفت فکر کنم دیگه مثل قدیم نباشه که قبول بشی استخدامت تضمین باشه و دروس سختی هم دارن علاوه بر ریاضی و فیزیک رشته های مهندسی شیمی هم دارن.محل کارشون هم مناطق گرمسیر و پالایشگاه ها هست البته اگه پارتی داشته باشی شرکت نفت هم شاید جذب کنه
      مهندسی دریا هم خوب هست ناخدا میشی یا مهندس کشتی
      ولی شرایط فیزیکی قوی می خواد
      اگه علاقه باشه توی هر رشته ای بری موفق میشی
      امید موفقیت

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جفتشون رشته های سختی هستن
      مهندسی نفت فکر کنم دیگه مثل قدیم نباشه که قبول بشی استخدامت تضمین باشه و دروس سختی هم دارن علاوه بر ریاضی و فیزیک رشته های مهندسی شیمی هم دارن.محل کارشون هم مناطق گرمسیر و پالایشگاه ها هست البته اگه پارتی داشته باشی شرکت نفت هم شاید جذب کنه
      مهندسی دریا هم خوب هست ناخدا میشی یا مهندس کشتی
      ولی شرایط فیزیکی قوی می خواد
      اگه علاقه باشه توی هر رشته ای بری موفق میشی
      امید موفقیت
      من اولویتم با مهندسی نفت دانشگاه ابادان هست بخاطر اینکه از همون اول کل دروسشون با زبان انگلیسیه و کلا زبان انگلیسی رو توی دانشگاشون یاد میدن و یسری امکانات خوب هم در اختیار دانشجو میزارن و تنها دانشگاهیه که به طور عملی توی پالایشگاه های نفتی ابادان دروس مربوطه رو میگذرونن و فقط جنبه ی تئوری نداره.همون مهندسی دریا هم دو سال روی دریا هستن و هر دو رشته بنظرم جذابیتای خاص خودشوو داره.این روزا دیگه هیچ دانشگاهی تضمین کار نمیده ولی خب اگه بخان نیرویی واسه نفت بردارن فک کنم دانشگاه صنعت نفت هم جزو دانشگاه های تیپ خوب کشور باشه و راحت تر میشه یه جا توش استخدام شد.بهر حال .من ترجیحم مهندسی نفت هست بخاطر اینکه کل درساشون زبان انگلیسی هست و بنظرم جذابیت بیشتری داره

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      سلام راستش این پستم کاملا بی ربطه به عنوان تایپکتون ولی بخاطر شما آن شدم حداقل کمکی کرده باشم چون یادمه یکبار گفتین تو تایپک گزارش که مجازی بدجور وقتتونو میگیره و اگه گوشی و ... پیشتون نباشه مثلا 12 ساعت میخونین خب حالا بهترین راهکاری که میتونم بهتون بدم و خودم همین امروز اجراش کردم اینه: اگر یه جایی هست دور از اتاقتون و متفاوت برین اونجا درس بخونین نمیگم کتابخونه چون من خودمم بخاطر یه سری مسائل نمیرم اونجا ولی گوشی هم نبرین با خودتون چون محیطتون فرق کرده و از گوشی دورین محاله بیاین مشغول گوشی چون اصلا اون حس تازگی رو اجازه نمیدید مثل قبلا زمانو هدر بدین من 12:30 ظهر اومدم اتاقم تا عصر و عصر برمیگردم اونجا تا قبل تاریکی و کاملا متمرکز بودم رو درسم و حتی دلمم استراحت نمیخواست فقط میخوندم یکم که کسل میشدم درس عوض میکردم دوباره شارژ میشدم . میتونه حتی فضای باز باشه که خیلیییی هم عالیه حیاطی پشت بامی و.... من این محیط عوض کردنو بخاطر حال و هوام اتفاقی انجام دادم ولی حتی بعضی عادات مطالعاتی بد ( بیحال درس خوندن یا وقفه های بین درسی و یا حتی پرت شدن حواسمم بخاطر سرو صدا و ...) هم داشتم دیگه ازبین رفت .
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را
      ویرایش توسط be_quick : 11 خرداد 1399 در ساعت 14:46

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)