خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زیست و راهنمایی های درصدبیار

بسم تعالی
      سلام عزیزانم امیدوارم سرحال و پرانرژی باشین من یه سوالی داشتم ممنون میشم ازتون راهنمایی کنید مخصوصا کسانی که زیست رو خوب زدن تو کنکور و ناظر های زیست، من از خیلی مدت پیش این پی دی اف رو دارم و میخونم البته تازگیا خیلی کمتر چون میخوام بدونم آیا واسه مرور وجمع بندی این نکته هاش خوبن یا بدک نیس وبجای اون فقط متن کتاب وتست بیشتر کارکنم ؟کدومش درصدبیارتر هست؟ درکنار این تست ها:سه سطحی زیست با دوباره زدن تست های ترکیبی گاج میکرو(تاکنون خوانده ایم و خواهیم خواهند) و سوالات طبقه بندی کنکور 90 به بعد یا زیاد بدرد بخور نیست یا با همینا فیلم های زحمت کش مکتبستان رو هم ببینم ( یه چند تا فصلی باقی مونده) و یا با لقمه های جانوری و دستگاه های بدن انسان مهروماه؟؟؟ منظورم فقط کدومش مدتش کمتر با بازدهی بیشتر هست یا اگه پیشنهاد دیگه هم دارین بگین. نظرتونو درباره این پی دی اف هم بگین کتاب یه دانشجورشته پزشکی هست.
      http://www.kanoon.ir/Downloads/Article/46117 این لینکش. واسه سایت قلم چی و اسم دانشجوش خانم فاطمه ریگ آبادی هست. پارسال قبول شده و کتاب خودشه.
      اگر به نظرتون خیلی خوبه بقیه این پی دی افو واسه بچه های نظام قدیم بزارم استفاده کنن البته با ذکر منبع و صاحبش .
      میدونم تایپک زیاده راجع به زیست ولی احتمال دادم اگه پی دی افش گفتین خوبه اینجا بزارم تو همین اولین پست (ویرایش کنم) که بین بقیه پستای تایپک های دیگه گم نشه.

پ.ن : یه چیز دیگه خیلی همیشه دلم میخواست بگم اینکه دوستای خوبم اونایی که هنوز واسشون ابهامه که با این طرز فکر کنکور رقابته و نباید به رقیبامون کمک کنیم !!! دررابطه با آزمونک (کوییزها) و یا پی دی اف ها و جزوه ها و... این طرز فکر فقط واسه آماتور هاست هیچ وقت میانگین درصد با کمک های من و شما نمیره بالا
      و خنده داره فقط اونایی که بی امکانات ( چه منبع چه مشاورو...) و یا بی اطلاعن ولی واقعا میخونن کمکی هست بهشون .حتی خود سنجش سطح سوالات کنکور امسالو واسه جدید این همه اورد پایین ولی فقط کمی میانگین درصدا رشد داشت. پس لطفا کمک واقعی بهم کنیم حداقل از همین سن مون یکم مفید باشم.
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را
      ویرایش توسط be_quick : 09 خرداد 1399 در ساعت 18:45

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حاضر.فقط.قبول نمایش پست ها
      بسم تعالی
      سلام عزیزانم امیدوارم سرحال و پرانرژی باشین من یه سوالی داشتم ممنون میشم ازتون راهنمایی کنید مخصوصا کسانی که زیست رو خوب زدن تو کنکور و ناظر های زیست، من از خیلی مدت پیش این پی دی اف رو دارم و میخونم البته تازگیا خیلی کمتر چون میخوام بدونم آیا واسه مرور وجمع بندی این نکته هاش خوبن یا بدک نیس وبجای اون فقط متن کتاب وتست بیشتر کارکنم ؟کدومش درصدبیارتر هست؟ درکنار این تست ها:سه سطحی زیست با دوباره زدن تست های ترکیبی گاج میکرو(تاکنون خوانده ایم و خواهیم خواهند) و سوالات طبقه بندی کنکور 90 به بعد یا زیاد بدرد بخور نیست یا با همینا فیلم های زحمت کش مکتبستان رو هم ببینم ( یه چند تا فصلی باقی مونده) و یا با لقمه های جانوری و دستگاه های بدن انسان مهروماه؟؟؟ منظورم فقط کدومش مدتش کمتر با بازدهی بیشتر هست یا اگه پیشنهاد دیگه هم دارین بگین. نظرتونو درباره این پی دی اف هم بگین کتاب یه دانشجورشته پزشکی هست.
      http://www.kanoon.ir/downloads/article/46117 این لینکش.
      اگر به نظرتون خیلی خوبه بقیه این پی دی افو واسه بچه های نظام قدیم بزارم استفاده کنن البته با ذکر منبع و صاحبش .
      میدونم تایپک زیاده راجع به زیست ولی احتمال دادم اگه پی دی افش گفتین خوبه اینجا بزارم تو همین اولین پست (ویرایش کنم) که بین بقیه پستای تایپک های دیگه گم نشه.

پ.ن : یه چیز دیگه خیلی همیشه دلم میخواست بگم اینکه دوستای خوبم اونایی که هنوز واسشون ابهامه که با این طرز فکر کنکور رقابته و نباید به رقیبامون کمک کنیم !!! دررابطه با آزمونک (کوییزها) و یا پی دی اف ها و جزوه ها و... این طرز فکر فقط واسه آماتور هاست هیچ وقت میانگین درصد با کمک های من و شما نمیره بالا
      و خنده داره فقط اونایی که بی امکانات ( چه منبع چه مشاورو...) و یا بی اطلاعن ولی واقعا میخونن کمکی هست بهشون .حتی خود سنجش سطح سوالات کنکور امسالو واسه جدید این همه اورد پایین ولی فقط کمی میانگین درصدا رشد داشت. پس لطفا کمک واقعی بهم کنیم حداقل از همین سن مون یکم مفید باشم.
      درود بر شما
      لطفا خودتون درگیر جزوه های رنگارنگ نکنید

کتاب درسی + iq+همراه با 20 ازمون کلک معلم
      تمام

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirali.Khayat نمایش پست ها
      درود بر شما
      لطفا خودتون درگیر جزوه های رنگارنگ نکنید

کتاب درسی + iq+همراه با 20 ازمون کلک معلم
      تمام
      جزوه رنگارنگ نیس کتاب درسیه در کنارش نکته ی تستا مثلا ای کیو رو نوشته همون دانشجو رشته پزشکیه با بعضی نکته های کنکور تو تستاش و ...فکر کنم همه متنو نخوندین یا فقط رنگی ها و درشت هارو خوندین
      ای کیو با اون حجم قشنگش کجاش واسه جمع بندی خوبه؟
      نه کلک معلم دارم نه ای کیو. ای کیوتو شهرمون نیس چون من قدیمم و حتی تو دست دومی ها نیستش. ولی کلک معلم سفارش بدم؟
      ویرایش توسط be_quick : 09 خرداد 1399 در ساعت 18:33

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      من از موقعی ک زیستو دیدم نمیدونم چرا ب نظرم اون کاری ک بچه ها باهاش میکنن لازم نداره نیاز ب خیلی خط خطی کردن کتاب نداره چون 99 درصد نکته ها توی درسای جلوتر یا سال های بعد هست
      فقط کسی ک تحلیلش خوبه خوش شانسه تو این درس
      چون وقت حاشیه نویسی نمیذاره مثلا قسمت سلول عصبی درس سه زیست سال دوم دیدم میان کل درس دوم زیست سال سه رو تو اون ی تیکه جا میدن
      وقتی تحلیل و تسلط رو متن خوب باشه سوال ک ببینی از سلول عصبی هر چی هر جا دیدی راجبهش میاد تو ذهنت
      کسی خودشو بشناسه تست سراسری کافیه
      ...
      میدونم حرفام ب تاپیکت ربطی نداره فقط گفتم اگ کسی ببینه نظرشو بگ
      ...
      فقط اگ لطف کنی درس 6 و 7 سال سومو برام بفرستی همین پی دی افی ک گذاشتی ممنون میشم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 0mdh0 نمایش پست ها
      من از موقعی ک زیستو دیدم نمیدونم چرا ب نظرم اون کاری ک بچه ها باهاش میکنن لازم نداره نیاز ب خیلی خط خطی کردن کتاب نداره چون 99 درصد نکته ها توی درسای جلوتر یا سال های بعد هست
      فقط کسی ک تحلیلش خوبه خوش شانسه تو این درس
      چون وقت حاشیه نویسی نمیذاره مثلا قسمت سلول عصبی درس سه زیست سال دوم دیدم میان کل درس دوم زیست سال سه رو تو اون ی تیکه جا میدن
      وقتی تحلیل و تسلط رو متن خوب باشه سوال ک ببینی از سلول عصبی هر چی هر جا دیدی راجبهش میاد تو ذهنت
      کسی خودشو بشناسه تست سراسری کافیه
      ...
      میدونم حرفام ب تاپیکت ربطی نداره فقط گفتم اگ کسی ببینه نظرشو بگ
      ...
      فقط اگ لطف کنی درس 6 و 7 سال سومو برام بفرستی همین پی دی افی ک گذاشتی ممنون میشم
      راستش واسه تست زیاد بخاطر نکته هاش میگن شاید کسی تحلیلش اونقدرا جالب نباشه و اینکه تو تست یادبگیره و ...و اینکه شاید موقع خوندن حواس پرتی پیش بیاد ولی تو تست خیلی کمتر و آشنایی با انواع تست تسلطو میبره بالا و هی مرور میشه و...
      زیست فصل 6 سوم http://www.kanoon.ir/Downloads/Article/46963
      زیست فصل 7و 8 سوم http://www.kanoon.ir/Downloads/Article/46962

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی زیست به این مهمی این همه هممون درگیرشیم کسی نیست راهنمایی کنه؟ عجب واقعا عجب

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازمون جامع بزن ۵ تا بعد ببین بیشترین غلطت مربوط به کدوم فصبه برو اون فصل تست کار کن فرقی نمیکنه تستای قبلیت یا جدید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      ازمون جامع بزن ۵ تا بعد ببین بیشترین غلطت مربوط به کدوم فصبه برو اون فصل تست کار کن فرقی نمیکنه تستای قبلیت یا جدید
      جامع که میزنم ولی برای رفع اشکالش تو این بازه واسه جمع بندی چیکار کنم؟؟؟ چطور فرق نمیکنه یاخداااا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

جامع که میزنم ولی برای رفع اشکالش تو این بازه واسه جمع بندی چیکار کنم؟؟؟ چطور فرق نمیکنه یاخداااا
      من نظام جدید دارم کنکور میدم الان فقط کتاب درسی دارم و کتاب فصل ازمون خیلی سبز کتاب خوبیه واسه نظام قدیمم داره گروه ماز موشته
      کلک معلم همکلاسیم پارسال کنکور قدیم داد جمع بندی فقط اونو زد کنکور ۷۰ زد از سایت سفارش بده میارن دمه خونه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

از اون دسته فهرست بالا که پست اول نوشتم خوبن؟ بدن؟ شما اینو بگین اصلا وقت گیره ؟و ریسکی یا خیر؟ مسئله این است

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      من نظام جدید دارم کنکور میدم الان فقط کتاب درسی دارم و کتاب فصل ازمون خیلی سبز کتاب خوبیه واسه نظام قدیمم داره گروه ماز موشته
      کلک معلم همکلاسیم پارسال کنکور قدیم داد جمع بندی فقط اونو زد کنکور ۷۰ زد از سایت سفارش بده میارن دمه خونه
      واسه خیلی سبز من دیگه منبع کل و جامع نمیخوام زیستو خیلی وقته تموم کردم واسه جمع بندیش پرسیدم . البته فکر کنم باید اون کلک معلمو بگیرم امروز حدود 3تا5 بار شنیدم حرف زدن دربارش اصلا داره میگه منو بیار بخرررر تو فقط بخررر
      ممنونم از شما و
      @Amirali.Khayat

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تست زییییاد بزن بعد از مدتی اتفاق جالبی میفته:
      بدون اینکه در مورد یه گزینه اطلاع زیادی داشته باشی ولی ناخودآگاه به اون گزینه گیر میدی. احتمالا هم اون گزینه، گزینه صحیح هست. یه جور الهام
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)